PDA

View Full Version : Влюбена в неподходящият мъж



GUESS
06-15-2008, 05:33
Здравейте :)

На 19 години съм, Жени приятно ми е =)Намирам се в много объркана и сложна ситуация. Незнам точно дали аз съм жертвата или аз съм тази, която е виновна. Затова искам съвет от вас =)
Миналата година започнах работа в един офис. Запознах се с много нови хора,приятелският ми кръг се разшири тотално! Колегите ми бяха много пекани хора, емоции всеки ден. :-D Сред се намери човека, в който много яко се влюбих. Той (М) беше много мил, ужасно секси и голям кавалер. Почти всяка втора в службата си го харесваше. :D Немислех, че изпитвам нещо към него до деня, в който той заговори. И така всеки ден си говорихме, той постоянно ми правеше комплименти. Излизахме много често и се стигна до момента, в който той ми призна, че ме харесва и искал да имаме по-сериозни отношения. Ест аз приех с голяма радост и за първи път бях наистина тотално влюбена в мъж с 6 години по-голям от мен. Не мисля,че разликата беше голяма. Нещата се задълбочиха, и така си минаха 3-4 месеца. Лошото обаче предстоеше. Аз разбрах от други хора, че той живял на семейни начела с някое момиче и дори тя чакали дете! Имал апартамент който бил в ремонт и са правели планове за бъдещето. Разбира се аз не повярвах, но той лично след тов ами призна...Почуствах се адски унижена, предадена, виновна, играеща ролятата на любовница. Ест бъдещата му жена не подозираше нищо както мен. Няма да разказвам през какви моменти на отчаяние и тъга преминах. Аз не искам да развалям едно младо семейство и затова реших да го оставя. Но вече около 5 месеца станаха той не спира да ми досажда, да ми казва, че иска мен, и че плановете му се объркали искал да бъде с мен. Щял да остави годеницата си, като съотвено след това се погрижи за детето, но с мен.
Обичам го! Той е единственият мъж достигнал дотолкова в сърцето ми!Той просто направи много, за да ми докаже, че ме обича и има чуства към мен. И аз съм склонна да приема неговото предложение да заживеем заедно въпреки бъдещето му дете. Разговарях на тази тема с майка ми, тя е на мнение, че по този начин аз развалям семейство и причинавям болка. Аз самата се чуствам виновна, но мисля, че няма да бъда разочарована! Искам да прочета вашето мнение..какво щяхте да правите в моето положение? Моля за компетентни коментари =)

Freeminded
06-15-2008, 05:58
Не му вярвай, че ще заебе майката на детето му. Теб определено те има просто за забана играчка, другото е просто добро актьорско майсторство от негова страна.

Wrathchild
06-15-2008, 06:09
Не му вярвай, че ще заебе майката на детето му. Теб определено те има просто за забана играчка, другото е просто добро актьорско майсторство от негова страна.+ че всички така казват - аз ще я зарежа. Да бе. Един мъж не живее заедно с някоя и не си правят дете просто ей така.
А дори да я остави, все пак той постъпва така с жената, която е майка на детето му и с която живее - защо мислиш, че няма да направи така и с теб?

simba007
06-15-2008, 06:17
Той щом е изневерил на майката на детето му,същото може да се случи и на теб.И на нея се е вричал в любов и прочие и кво ?Така че,мила зарежи го верно ще ти е гадно известен период от време,но после ще ти мине.Времето лекува от мен да знаеш.Не позволявай и теб да лъже.

huligankata
06-15-2008, 06:18
Ако изобщо се съберете и той остави приятелката си никога неможеш да си сигурна, че някой ден няма и теб да те остави по същия начин заради друга. Най - добре е да спреш да му обръщаш внимание, но все пак - ти си решаваш.

MoonAngel
06-15-2008, 06:59
Според мен няма начин да зареже бременна жена. По-вероятно ти го казва, за да може да те използва пълноценно (знаеш си за какво). По-добре го остави.

sh3_1s_7h3_0n3
06-15-2008, 06:59
Това, което е казала майка ти е вярно. Но според мен въпросът не е в това дали ти ще развалиш неговото бъдещо семейство. То явно така или иначе няма дълго време да бъде семеен с тази жена. Дали заради теб, или заради някоЯ друга, няма да просъществува дълго бракът им. Проблемът е в това, че дори сега да ти се кълне във вечна любов и вечна вярност, не можеш да му имаш пълно доверие, защото щом може да 'кръшне' на годеницата си, от която чака дете, за какво си говорим! Какво можеш да очакваш от такъв мъж? На всичкото отгоре, още в началото не е бил откровен с теб и е скрил тази изключителна важна "подробност".

По-добре не се забърквай с Него. В началото дори всичко да е перфектно, след това когато 'любовта' остане на малко по-заден план, може и с теб да постъпи по същия начин...

MoHuTo
06-15-2008, 08:36
Наистина няма смисъл да бъдеш с този човек. Така както изневерява на годеницата си, така след време и на теб ще изневери. А и относно това, че ще зареже годеницата си.. на 17 съм, може да съм малка и да не разбирам от такива неща обаче не бих му повярвала... тази фраза толкова се изтърка вече, че няма накъде...Просто човека те използва... не се унижавай, колкото и да го обичаш. След време ще си намериш човек, който ще е само с теб и няма да те лъже :) Успех, каквото и да предприемеш :)

fall_out_girl
06-15-2008, 08:40
Остави го.Не му разваляй семейството.Той няма да зареже жената която чака неговото дете...Не се лъжи.

MonSitY
06-15-2008, 09:49
лошо е и ще си кажа каво мисля!зарежи го!има дете обвързан е за цял живот не разбивай сърцето на едно дете и на майка му!!те вярно всички викат така но той трябва да поеме отговорността за постъпките си и да те обича лъгал те 5 месеца майка ти е права.забрави го!!!

cinderella_gugutka
06-15-2008, 09:56
еми ако бях на теб щях да го накарам да говори с другото моми4е,да и признае вси4ко и тя да реши какво да правят с детето а вие да си останете зедно.но внимавай-ако той извърта нещата и не и признае трябва да го зарежеш