PDA

View Full Version : Устна работа



trevor
06-15-2008, 06:54
Здравейте хорица! Търсих из нетеца и случайно открих този форум. Ето каква е ситуацията: Харесъл съм си 1 момиче и тя също показва, че не е безразлична към мен и ми се кефи, макар да не харесва типове като мен, а по-женствени и да не би желала да ходи с някой като мен. Станахме близки и аз разправях, че съм щедър и давам да ми духат. Питах я дали иска и тя да опита от щедростта ми и тя каза-Да.

Въпросът е следният: Аз си падам малко необучен понеже са ми духали 2- 3 пъти ама само гаджета и то у нас. Според вас как ще е най-удачно да се постъпи в мойта ситуация?


Поздрави Симо.

FeelMyPain
06-15-2008, 06:58
Станахме близки и аз разправях, че съм щедър и давам да ми духат.


По-щедър човек от тебе няма.Направо си мъжкия вариант на Майка Тереза.Нека всички в този форум да му се поклоним. =D> =D> =D>

pinkdiamonds
06-15-2008, 06:59
Ами станете гаджета и я заведи у вас :D
Сериозно,даже неразбрах какъв е проблема :)

parkourgirlss
06-15-2008, 07:07
Късметлия си :)

trevor
06-15-2008, 07:09
Ми въпроса е как да стане като не ходим не сме се целували и т.н. Имам предвид като не сме имали чак толкова голям физически контакт.

Yallama
06-15-2008, 07:27
Ми въпроса е как да стане като не ходим не сме се целували и т.н. Имам предвид като не сме имали чак толкова голям физически контакт.ще имате, ЧЕСТИТО !

FeelMyPain
06-15-2008, 07:30
Събуваш си гащите,вадиш си оная работа и я питаш:
Какво мислиш за войната в Ирак?
На микрофона,НА МИКРОФОНАААА! :D

ioancheto
06-15-2008, 08:04
Станахме близки и аз разправях, че съм щедър и давам да ми духат.


По-щедър човек от тебе няма.Направо си мъжкия вариант на Майка Тереза.Нека всички в този форум да му се поклоним. =D> =D> =D>

:razz: :razz: :razz:

SpOrTs_GiRl
06-15-2008, 08:42
Станахме близки и аз разправях, че съм щедър и давам да ми духат.


По-щедър човек от тебе няма.Направо си мъжкия вариант на Майка Тереза.Нека всички в този форум да му се поклоним. =D> =D> =D>
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

По темата: .. Моля те, моля те, моля те и аз да ти духаааам !!! :cry: .. Хайде мооооля теееее !! :-k :-# :cry: .. .. .. :D :lol:

Puky
06-15-2008, 08:57
Събуваш си гащите,вадиш си оная работа и я питаш:
Какво мислиш за войната в Ирак?
На микрофона,НА МИКРОФОНАААА! :D
+1 8-) :razz: :razz: :razz: :D :lol: Това ме уби честно .. :D

sadsad
06-15-2008, 09:19
ne mislq 4e trqbva da ima6 opit za ti praqt na tebe razni raboti....a i i az ne razbrah problema kakyv e.....6tom se e saglasila i ti iska6 svalqi ga6tite tq si znae...

trevor
06-15-2008, 10:00
Ааа понасъбрах хорица да ми духат :grin: хаха рофл ем хубу де, то се е видяло, че нищо смислено няя напишете, посмейте се поне 8-)

sadsad
06-15-2008, 10:03
koe trqbva da e smislenoto ne6to? Az ne vidqh nqkoi koito da e razbral problema !?

sparco_sl
06-15-2008, 10:10
Ами що трябва да сте имали физически контакт? Нали тепърва ще го осъществите? Като я водиш у вас по пътя може да я прегърнеш и да си сложиш ръка на дупето и.А когато вече сте у вас преди свирката можете да започнете с целувки.

СЪГЛАСЕН СЪМ!!!!!

SpOrTs_GiRl
06-15-2008, 10:18
Ааа понасъбрах хорица да ми духат :grin: хаха рофл ем хубу де, то се е видяло, че нищо смислено няя напишете, посмейте се поне 8-)

То се е видяло че нищо смислено няма да напишем ми дай да ти ударим по един дудук а :D :grin: :P :razz:
Абсолютно :D .. Да вземем пример от него >> ДА БЪДЕМ И НИЕ ЩЕДРИ !! ..

Xtuning
06-15-2008, 10:18
Събуваш си гащите,вадиш си оная работа и я питаш:
Какво мислиш за войната в Ирак?
На микрофона,НА МИКРОФОНАААА! :D

ХАХахахахаХа дано обаче да е компетентна по въпроса , че иначе
8-) :lol: :lol: :lol:

dani_flirt
06-15-2008, 13:59
Ами що трябва да сте имали физически контакт? Нали тепърва ще го осъществите? Като я водиш у вас по пътя може да я прегърнеш и да си сложиш ръка на дупето и.А когато вече сте у вас преди свирката можете да започнете с целувки.

+1 ;)

comics
06-15-2008, 14:15
Станахме близки и аз разправях, че съм щедър и давам да ми духат.


По-щедър човек от тебе няма.Направо си мъжкия вариант на Майка Тереза.Нека всички в този форум да му се поклоним. =D> =D> =D>

:razz: :razz: :razz:
Поклон! 8-)

GbSy
06-15-2008, 14:16
Събуваш си гащите,вадиш си оная работа и я питаш:
Какво мислиш за войната в Ирак?
На микрофона,НА МИКРОФОНАААА! :D
+1 8-) :razz: :razz: :razz: :D :lol: Това ме уби честно .. :D

Мен също... :-D :lol: :razz: :razz: :razz:

trevor
06-15-2008, 16:15
Еее много станахте не знам дали ще мога да ви насмогна :D

Bubalcheto
06-15-2008, 18:25
Станахме близки и аз разправях, че съм щедър и давам да ми духат.


По-щедър човек от тебе няма.Направо си мъжкия вариант на Майка Тереза.Нека всички в този форум да му се поклоним. =D> =D> =D>

Събуваш си гащите,вадиш си оная работа и я питаш:
Какво мислиш за войната в Ирак?
На микрофона,НА МИКРОФОНАААА! :D
леле направо паднах на земята :razz: :razz: :razz:
абе нещо несхванах проблема ти ама се имаш за нещо дето не си бил си дашен ама са ти правили само 2-3 пъти аре някаде другаде вицовете,че са ти по-тъпи от тия на Къци

FeelMyPain
06-15-2008, 18:30
Станахме близки и аз разправях, че съм щедър и давам да ми духат.


По-щедър човек от тебе няма.Направо си мъжкия вариант на Майка Тереза.Нека всички в този форум да му се поклоним. =D> =D> =D>

Събуваш си гащите,вадиш си оная работа и я питаш:
Какво мислиш за войната в Ирак?
На микрофона,НА МИКРОФОНАААА! :D
леле направо паднах на земята :razz: :razz: :razz:
абе нещо несхванах проблема ти ама се имаш за нещо дето не си бил си дашен ама са ти правили само 2-3 пъти аре някаде другаде вицовете,че са ти по-тъпи от тия на Къци

Нещо против Къци ли чух?Къци президеееент !!! :grin: :grin:

sladkъ_mackъ
06-15-2008, 21:46
Събуваш си гащите,вадиш си оная работа и я питаш:
Какво мислиш за войната в Ирак?
На микрофона,НА МИКРОФОНАААА! :D йееее баси кефа :D ше карам и моя така да ме пита :D :grin: 8-)

Rusomah
06-15-2008, 22:18
Събуваш си гащите,вадиш си оная работа и я питаш:
Какво мислиш за войната в Ирак?
На микрофона,НА МИКРОФОНАААА! :D

:D :D :D Тва е отговора на всички въпроси :D :D :D