PDA

View Full Version : Високомерието на хората



meni18
06-15-2008, 08:55
Смятате ли че високомерното поведение на хората е свързано с чувствата им?Дали по този начин се прикриват?Въобще как гледате на високомерните хора и как си обяснявате поведението им или по-скоро "маска" върху чувствата ли е поведението им според вас или избиване на комплекс,а може би нещо друго?

prettyIdeath
06-15-2008, 09:22
Не съм се задълбочавала да мисял за тях, понеже не мога ги трая. Лошото е че в последно време много хора станаха високомерни, лицемерни и егоисти... и когато виждаш как се променят пред очите ти /особено ако са ти приятели/ не можеш да издържаш...

MonSitY
06-15-2008, 09:33
силно се съмнявам да е маска или някъв комплекс (но не се знае)аз немога да търпя такива хора-колкото и да си велик се ще се намери някой-по велик от теб!и друго всеки има комплекси и някакви недостатъци тряба просто да знаеш как да ги превърнеш в качества :)

Puky
06-15-2008, 09:35
Не такива са поради липса на чувства .. :o За да привлекат вниманието върху себе си , за да може да почувстват нещо . Но проблема им е , че винаги се получава така , че ги използват.. :o

MartyParty
06-15-2008, 13:40
Не е маска те са си такива , за това са и в обкръжението на себеподобни.
Абсолютно.
Ненавиждам такива хора.Даже набирам армия за борба срещу тях. [-(

_FaShIoN_
06-15-2008, 13:55
Честно казано аз съм много против тези хора,не мога да ги понасям и никога не съм се замисляла защо за такива или защо стават такива...може би по този начин се опитват да прикрият косурите си и не искат да покажат кфо всъщност са,защото се срамуват от това,но не осъзнават че като се надуват са още по-смешни,защото за да имаш самочувствие,все пак трябва да имаш и някфо покритие на тфа самочувствие... :)

cinderella_gugutka
06-15-2008, 13:56
не е маска,просто се мислят за нещо пове4е от другите което по4ти винаги не е така.ненавиждам ги и ги поставям на мястото такива :x

L0LiPoP
06-15-2008, 13:59
Нищожества.. :-o

Still1ME1Still1HERE
06-15-2008, 14:01
Комплексари :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-15-2008, 14:33
комплексари да!а наи тъпото е че се мислят за нямащи никакви комплекси проблеми.. че са перфектни с 1 дума .. хх мн мн мразя толкова високомерни хора.. разбира се има хора които наистина имат с какво да се гордеят че да са станали такива но повечето са някфи от които и след 100 години пак няма да излезе нищо ... ххх :-o

SnoopCatt
06-15-2008, 14:37
Зависи..ако са си високомерни по природа..лечение няма ..не е свързано с начина им на живот..ако са се превърнали в такива в течение на обстоятелствата си е маска..познавам много такива хора..

bibi90
06-15-2008, 15:56
Просто много хора бъркат това да имаш самочувствие(което е задължително) с това да си надменен.А разликата е огромна. И може би се самозабравят и затова стават високомерни... :-o

MiMcHeToOo
06-15-2008, 15:58
Някой са комплексари, други пък се прикриват, трети са си такива и т.н

w0sh
06-15-2008, 15:59
Така и не разбрах защо всички са комплексари?
ВСЕКи човек има комплекси.
Това,че вие ги кътате в себе си не ви прави по-добри от другите.
Да си високомрен принципно значи да имаш себеуважение, което е много по-добре от това да си скромно мекотело.

GregoryHouse
06-15-2008, 16:01
Просто много хора бъркат това да имаш самочувствие(което е задължително) с това да си надменен.А разликата е огромна. И може би се самозабравят и затова стават високомерни... :-o

Именно. Аз си имам самочувствие, но с покритие...никога не говоря празни приказки въпреки че мнозина са ме смятали за високомерен и надут пуяк...но това си е тяхно мнение...Да си имаш самочувствие е задължителна черта...иначе кфо тряя си мекотело ли? Е не. А това че някой се самозабравят става от факта че излитат бързо нависоко и си мислят че като станали толкова бързо някой са некфи супер пичове и пички....

Ivalinka
06-15-2008, 19:00
високомерието идва от факта,че хората са много харесвани от другите....така се самозабравят и главата им литва нагорее в небесата....от там не виждат никого,освен себе си :(

VerryBerry
06-15-2008, 19:14
Някой са комплексари, други пък се прикриват, трети са си такива и т.н
+1

EvilBrunette
06-15-2008, 19:37
Хм, сигурно има и някои, които наистина са високомерни и си мислят, че са нещо повече от останалите, но си мисля, че има и голям процент хора, които просто се притесняват. Например аз... Наскоро разбрах, че ме мислят за голяма "надувка", а въобще не съм искала да създавам такова впечатление. Просто пред непознати явно съм с по-сериозно изражение, което се разбира погрешно... и често се притеснявам, а някои си мислят, че просто ги отбягвам и не искам да говоря с тях. та мисълта ми е - не съди твърде сурово преди да си сигурен, че си прав. Опитай се да проникнеш през привидно коравата черупка... Сигурна съм, че с някои хора си заслужава.

baby_lvA
06-15-2008, 20:29
Не е маска те са си такива , за това са и в обкръжението на себеподобни.
i az taka mislq... :?