PDA

View Full Version : ...



Celence
06-15-2008, 10:44
...

пЛюш!нкаАа~
06-15-2008, 10:49
Не съм чела цялото но..може би имаш комплекси... :? пък може и да греша..няма от какво да се притесняваш просто бъди себе си..да не ти пука за другите.

Sunlight-In-Your-Eyes
06-15-2008, 10:56
Ако наистина искаш да бъдеш такъв тип момиче, да умееш да се гримираш, да си правиш косата и т.н, можеш просто да помолиш някоя приятелка за помощ и съвет...Да се съберете по женски и да ти покаже как да се гримираш и т.н. Пък може и самата нея, нали казваш че била добричка. Но ако го правиш само защото искаш да си като другите и те е страх да бъдеш различна - недей. Защото в крайна сметка и тя е човек като теб и едва ли сутрин като стане от леглото косата и е на красиви букли и е умело гримирана :-D Извод: ако искаш да се променяш, променяй се заради себе си, а не заради някой друг :)

Celence
06-15-2008, 11:03
...

Celence
06-15-2008, 11:06
...

barbie_94
06-15-2008, 11:07
ем не знам дали имам някакви комплекси, но хората са доста ... нали се сещате, че по вънщността посрещат... за акъла си знам и претендирам, че съм по-умна от някои индивиди 8-)

но едно е когато ползваш козметика и ти е чисто и ти е удобно, и не се притесняваш, друго е да си мацнеш един молив и той да се размаже и да плашиш хората после :D Еми то зависи каква ти е кожата,какви са ти очите,косата.Ако може пусни снимка за да видим и да ти помогнем малко за грима и т.н.А значение имат и аксесоарите-гривни,гердани,обеци .. дори изчистен бял потник изглежда екстравагантно с някой по-шарен гердан.

OtherDimension
06-15-2008, 11:09
авторката е много тъпа.......................................... ......

MostHated
06-15-2008, 11:10
бъди такава каквато си,

miloto na miloto:P
06-15-2008, 11:12
не се чувствай така..глупаво е..всеки има свой стил и виждане за хубавото,не е нужно да си "по модата", за да изглеждаш добре..просто отделяй малко повече време на себе си..ти си ходила до магазина,нормално е да си..по-ежедневно,а те може би са ходили на кафе или нещо такова..красотата не идва с мазилата и направените коси ..не се тормози

ioancheto
06-15-2008, 11:13
Vij sq.. :D Kupuva6 si FDt,hybava spiralka,moliv4e,glanc,senki i tam kvoto o6te iska6 i moli6 nqkoi da ti pokaje kak da si gi slaga6 bix ti pomognala oba4e sig sme m nadale4e... ina4e az sam grimiorkata v na6ata kompaniq...Ako iska6 mi pishi na LS,da me pita6 ne6to ili kakvoto iska6,6te ti pomogna :) .. A ina4e na kolko si godini ? :P

Carmen_Kass
06-15-2008, 11:15
не се чувствай така..глупаво е..всеки има свой стил и виждане за хубавото,не е нужно да си "по модата", за да изглеждаш добре..просто отделяй малко повече време на себе си..ти си ходила до магазина,нормално е да си..по-ежедневно,а те може би са ходили на кафе или нещо такова..красотата не идва с мазилата и направените коси ..не се тормози

+1

Nadelina
06-15-2008, 11:20
miloto na miloto:P kaza, che krasotata ne idva ot mazilata, az sym napylno syglasna s tova. Ti se tormozish, zashtoto ne si grimirana kato tqh - ami, probvala li si da se grimirash taka? Kompleksirash se, zashtoto kosite im sa hubavo izpraveni - ami, tolkova li e trudno da vzemesh presata i da si q izpravish? Spored men problema ne e v tova, koeto kazvash, problema e vytre v teb. Mislq, che dori da pomolish nqkoq priatelka da te grimira i da ti opravi kosata, pak nqma da se chuvstvash hubava, zashtoto krasotata e vytre v teb. Ako ne umeesh da q izvadish naqve, nikoi nqma da q zabeleji.

shalis
06-15-2008, 11:26
Тц,тц,тц... Първо!!! не трябва да се чудиш какво да промениш в себе си, само защото си видяла там 2-3 пикли,които са решили да се намацат повече от необходимото. Второ!!! Лято е!!! Какви са тия силни гримове?! В това топло време кожата има нужда да диша,а не да бъде намазана с какво ли не. Говоря за Фон-дьо-тен-ите .... през лятото кожата отделя достатъчно количество себум (или мазнина) , който я замърсяват, запушва порите и изглеждаш все едно си намазана с олио...Грозничко си е. Трябва ти не повече от една спирала, моливче черничко ( но се постарай да не го слагаш на долния клепач от вътрешната страна - ще се размаже и още как...пък и много вреди на очите) , едни светли сенки ии някакъв светъл гланц, но да е гланц, а не някое червило с много натрапчив цвят. И така... заставаш вкъщи на огледалото и почваш да експериментираш. Представяш си, че рисуваш пос ебе си и влагаш старание:) Пробвай да сложиш черния молив на горния клепач по цялата дължина, после пробваш само в края, колкото да издължиш окото. ТУКА ще вметна един съвет.... вземи се водоустойчив молив за очи...и по-добре да не са някакви боклуци от рода на Бруклин или Голдън Роуз.... Ако нямаш възможност да е нещо на Маанхатън, то поне Miss Claire също е много добър и е най-много 3 лева :) иии Така, ако искаш може да потърсиш и в нета картинки как да се гримирваш :) Успех :)::):)

Celence
06-15-2008, 11:27
...

barbie_94
06-15-2008, 11:28
Неделина, разбрах добре какво искаш да ми кажеш.
Може би проблема е вътре в мен, да, не отичам, но как да се гримирам (примерно) като не знам как ..
То това ми беше въпроса на темата. ^^ Ami nie kak d ti kajem kak da se grimira6 kato ne te znaem kak izglejda6 :?

Celence
06-15-2008, 11:30
Ем, не съм по-различна от един обикновен човек. ;)

Просто може да ми кажете какви неща се използват, как се използват, кое как стои по-добре, знам че е дълго .. :) :) А пък аз ще реша дали ще се харесам с дадено нещо или не :P

barbie_94
06-15-2008, 11:32
:razz:

Stefityyy
06-15-2008, 11:34
pitai maika si be momiche , az taka pravq kogato iskam neshto po razlichno ot edin moliv i spirala

lqlqlql
06-15-2008, 11:45
ellen_ според мене не постъпваш добре! Ако си си наумила да се гримираш само, за да не те ебават по-добре недей. Няма да ти е удобно на тебе просто. А пък ако е заради тебе нп - просто питай майка ти-тя трябва да знае.
А относно това,че се чувстваш като селянка- не мисля,че е така. И аз не обичам да се гримирам. Най-много молив и спирала да сложа нищо повече. Пък и съм забелязала,че момчетата харесват "натоканите" момичета само за едно нещо..... На мене приятеля ми ми се кара даже понякога ,че съм се мацала много, въпреки че имам само спирала . Пък и да ти кажа чесно ми е смешно момиета колкото мене (16) да са постояно наконтени, гримирани , с късите поли като някви магистраладжийки.

Nadelina
06-15-2008, 11:47
Pishi mi LS, shte ti dam skype i shte ti obqsnq nadylgo i shiroko kak da se grimirash.

LuCiFersAngeL
06-15-2008, 12:18
не се чувствай така..глупаво е..всеки има свой стил и виждане за хубавото,не е нужно да си "по модата", за да изглеждаш добре..просто отделяй малко повече време на себе си..ти си ходила до магазина,нормално е да си..по-ежедневно,а те може би са ходили на кафе или нещо такова..красотата не идва с мазилата и направените коси ..не се тормози

+1
+1

Glezanka
06-15-2008, 12:28
Докато има хора,които се интересуват от хорското мнение,ще има и такива теми ...
Защо изобщо гледаш другите?Имай собствен стил,който да подчертава уникалноста ти.

punkrock
06-15-2008, 12:32
Еми според мен си купувай по модерни дрешки, нещо по-шарено, сложи си гривничка, едно синджирче, пусни си косата и ще изглеждаш наистина много добре. Потърси си някоя дамска чанта. Така ще си нито натруфена, нито обикновена. :)
Друго.. Може би за гримовете бих те посъветвала да си вземеш някакво червило в по-натурални тонове, което би ти седяло естествено. Или някой гланц. С фон дю тени просто недей да се занимаваш, особено сега в тея горещини съвсем ще се размажеш ище заприличаш на палячо.
Стига ти просто да се намажеш с дневен крем да си сложиш спирала и червило. Недей да си слагаш и молив.
Да! Щях да забравя, купи си руж! Ако си сложиш съвсем малко на буските ще изглеждаш много свежа.
Това е според мен. А ако искаш и да направиш нещо с косата, може просто да се боядисаш и това е, няма смисъл чааак толкова да се контиш като съседката ти. Важното е да имаш самочувстеие и да не ти пука чак толкова, тогава даже и съседката ти ще ти завижда 8-)

mysterious93
06-15-2008, 12:34
авторката е много тъпа.......................................... ......

Едва ли е по тъпа от теб :x по темата...и аз съм така малко черен молив или спирала...набързо.Не отделям повече от 2-3 минути :D аз пък се чуствам неудобно ако изляза с 2 тона грим :)

FucKtheSyStem
06-15-2008, 12:39
Не е нужно да си с два тона грим за да не се чувстваш като селянка,просто се харесвай такава каквато си.Според мен момичета които слагат много грим изглеждат смешно.Аз например използвам само спирала,малко черен молив,гланц и това е...понякога малко руж :) ФДТ го зарежи...след години ще приличаш на някоя бабка а и без това кожата докато сме млади няма нужда от него 8)

BrokenInnocence
06-15-2008, 13:33
Коса на букли, а? Ако се огледаш около себе си малко по- внимателно няма начин да не забележиш, че въпросната ти съседка не е открила топлата вода, всяка втора изглежда по същия начин, а тези, които не изглеждат така са с прически емо... Спирала, молив и гланц за устни (за предпочитане безцветен) са си напълно достатъчни. Дънки, блуза и прибрана коса са идеални. Добрата хигиена на един човек е мн по- важна за хубавия външен вид, отклкото няколкото пласта ФДТ и червилото.

CataclysmicAbyss
06-15-2008, 14:18
Добрата хигиена на един човек е мн по- важна за хубавия външен вид, отклкото няколкото пласта ФДТ и червилото.
^Е т'ва е истината ;-) .Просто се грижи за лицето си да нямаш пъпки.. +гланц или балсам за устни и малко спирала/аз лично даже ползвам безцветна/ и ще си си пърфект.Не се затормозявай в мислене как изглеждат другите..гледай себе си. :wink:

Jessika_MG
06-15-2008, 17:10
Абе какво им се впрягаш. Нали отиваш до магазина? Аз понякога излизам и с домашните дрехи до магазина. Не съм тръгнала на модно ревю. А и замисли се, че не се виждате за 1ви път. Едва ли те не са те виждали и теб натокана. На мен лично ми се е случвало като съм се прибирала от даскало супер скапана, едва гледаща, с рошава коса и т.н. и от спирката до нас засичам някое момиче от стария ми клас, което тъкмо излиза нанякъде. Разликата м/у 2те ни е огромна както се сещаш. В такива случай по-готината естествено трябва да гледа по-надменно (момичешка философия - no comment). E аз какво да правя в такива случаи, трябва да умра от срам ли? Не може винаги да сме перфектни, това е като винаги да сме в добро настроение. Някак невъзможно е :)

MaDdNeSs_GirL
06-15-2008, 17:22
Не се старай да блеснеш по тоя начин. По-скоро имай амбицията да подчертаеш естесвеността и тук таме малко да добавиш. Какво имам в предвид. Купи си само един гланц , по-добре прозрачен и не излизай от вас без да си подчертала устните. Следващата стъпка е да оформиш веждите интересно и редовно да ги почистваш. За косата можеш да си купиш маски, а ако не разполагал с толкова разходи можеш да си направиш домашни от зехтин, мед, жълтък, лайка и т.н. Следващата стъпка - не е нужно да си винаги лакирана , но си оформяй ноктите с пиличка и им слагай заздравител. Без значение дали си слабичка, можеш да се захванеш с някакъв вид спорт - колективен или тичане в парка, фитнес. Стегнатото тяло винаги привлича внимание. За лицето, нанасяй си кремче и си прави маски, в другия случай - слагай си мед редовно, божествен ефект има. Ами.. засега не се сещам за нещо друго, но не забравяй, че дрехите са много важни, не е нужно да са скъпи, но трябва да са хубави, откажи се от претруфаните цветове, заложи на нещо интересно като кройка, но семпло като цвят. Например черно-бяла комбинация винаги е модерно и секси.

Pedigree
06-15-2008, 17:30
Защо и ти трябва да си толкова наконтена, защо искаш да си като тях? Бъди себе си, без да ти пука какво ще ти кажат, когато те видят така облечена. Носи се така ... че на теб да ти е удобно в кожата ти. :)

TheNewReligion
06-15-2008, 17:37
Ако наистина искаш да бъдеш такъв тип момиче, да умееш да се гримираш, да си правиш косата и т.н, можеш просто да помолиш някоя приятелка за помощ и съвет...Да се съберете по женски и да ти покаже как да се гримираш и т.н. Пък може и самата нея, нали казваш че била добричка. Но ако го правиш само защото искаш да си като другите и те е страх да бъдеш различна - недей. Защото в крайна сметка и тя е човек като теб и едва ли сутрин като стане от леглото косата и е на красиви букли и е умело гримирана :-D Извод: ако искаш да се променяш, променяй се заради себе си, а не заради някой друг :) +1
+2 Бъди себе си ! Според мен най-голямия грях е да изневериш на себе си , за да се харесаш на другите , но ако искаш да започнеш да се гримираш хубаво и да си правиш косата хубаво , защото искаш да си такава заради себе си е друго ! Успех ! :)

TheNewReligion
06-15-2008, 17:40
Не се старай да блеснеш по тоя начин. По-скоро имай амбицията да подчертаеш естесвеността и тук таме малко да добавиш. Какво имам в предвид. Купи си само един гланц , по-добре прозрачен и не излизай от вас без да си подчертала устните. Следващата стъпка е да оформиш веждите интересно и редовно да ги почистваш. За косата можеш да си купиш маски, а ако не разполагал с толкова разходи можеш да си направиш домашни от зехтин, мед, жълтък, лайка и т.н. Следващата стъпка - не е нужно да си винаги лакирана , но си оформяй ноктите с пиличка и им слагай заздравител. Без значение дали си слабичка, можеш да се захванеш с някакъв вид спорт - колективен или тичане в парка, фитнес. Стегнатото тяло винаги привлича внимание. За лицето, нанасяй си кремче и си прави маски, в другия случай - слагай си мед редовно, божествен ефект има. Ами.. засега не се сещам за нещо друго, но не забравяй, че дрехите са много важни, не е нужно да са скъпи, но трябва да са хубави, откажи се от претруфаните цветове, заложи на нещо интересно като кройка, но семпло като цвят. Например черно-бяла комбинация винаги е модерно и секси.
И с това мнение съм напълно съгласна , тъй като момичето е обяснило конкретно , а в другото мнение , което подкрепям е изказана "теорията" ! :) :) :)

VerryBerry
06-15-2008, 18:15
Не се комплексирай заради това че се гримираш по-малко..това не е причина да се чувстваш зле.Естествения грим е най-хубав ;)

BeBsItO
06-15-2008, 18:19
Тц,тц,тц... Първо!!! не трябва да се чудиш какво да промениш в себе си, само защото си видяла там 2-3 пикли,които са решили да се намацат повече от необходимото. Второ!!! Лято е!!! Какви са тия силни гримове?! В това топло време кожата има нужда да диша,а не да бъде намазана с какво ли не. Говоря за Фон-дьо-тен-ите .... през лятото кожата отделя достатъчно количество себум (или мазнина) , който я замърсяват, запушва порите и изглеждаш все едно си намазана с олио...Грозничко си е. Трябва ти не повече от една спирала, моливче черничко ( но се постарай да не го слагаш на долния клепач от вътрешната страна - ще се размаже и още как...пък и много вреди на очите) , едни светли сенки ии някакъв светъл гланц, но да е гланц, а не някое червило с много натрапчив цвят. И така... заставаш вкъщи на огледалото и почваш да експериментираш. Представяш си, че рисуваш пос ебе си и влагаш старание:) Пробвай да сложиш черния молив на горния клепач по цялата дължина, после пробваш само в края, колкото да издължиш окото. ТУКА ще вметна един съвет.... вземи се водоустойчив молив за очи...и по-добре да не са някакви боклуци от рода на Бруклин или Голдън Роуз.... Ако нямаш възможност да е нещо на Маанхатън, то поне Miss Claire също е много добър и е най-много 3 лева :) иии Така, ако искаш може да потърсиш и в нета картинки как да се гримирваш :) Успех :)::):) МОЛЯ ВИ НЕ ИЗПОЛЗВАИТЕ ДУМАТА ''ГРИМИРВАШ'' УЖАС........ А ПОСЛЕ ПРЕТЕНЦИИТЕ....ЗА СКЪПИ МОЛИВИ

sexy_sladuranka___
06-16-2008, 12:08
Първо започни с лицето . Ако искаш да си слагаш ФДТ трябва да си избереш подходящ за теб цвят . Най - добре пробвай върху вътрешната страна на китката . Когато аз слагам ФДТ първо мажа лицето си с мазен крем / желателно е първо да си измиеш ръцете с антибактериален сапун / и после вземаш малко от ФДТ и започваш да размазваш като крем по цялото лице .
Относно сенките , на мен ми е най-лесно да ги слагам с пръсти или с клечки за уши . Избери цвета според дрехите си . Ето ти и някой предложения :
http://www.wikihow.com/images/6/6e/Sexy_smokey_eye_146.JPG
http://mavrodiev.com/3/iwebalbumfiles/374afae0982f4cfb9989d646dad3c2fc_s.jpg
http://mavrodiev.com/3/iwebalbumfiles/8ddbdb60850e4c62a26d03f780bb040a_s.jpg

MidnightCreep
06-16-2008, 15:00
Отиваш до магазина,не на бал,бе.

plamka
06-16-2008, 15:43
izobshto ne e nujno da si nagrimirana za da si krasiva i da te zabelqzvat... ako tolkova iska6 prosto si kupi grim4eta i eksperimentirai dokato si u vas i sas vremeto 6te se nau4i6... no ima kude kude po - vajni neshta. taka purvo ako ne si si skubala vejdite do sega - oformi gi sama ili maikata ti, ili otidi na kozmeti4ka da go napravi. nqmash ideq kolko promenqt liceto i kolko po nejno ti stava izlachvaneto. drugoto koeto e mojesh da si promenish pri4eskata... zavisi ve4e kakvo 6te ti otiva, no primerno da si skasish malko kosata ili pak da si napravish ki4uri ili da q filirash... s pri4eskite ne se zahvashtai ejednevno 6toto v edin moment na drugite spira da im pravi vpe4atlenie, a na teb celta ti nali e da te zabelqzvat... ;) pravi si primerno po 2-3 pati na sedmica "po - taka" pri4eska taka da se kaje. naprimer si q izpravqi s presa, ili si q kadri s ma6a ili rolki, ili si q topirai, ili si q na4upi s pqna... no ne vseki den 6toto kosata se uvrejda ako ne q potdarja6. az naprimer mnogo obi4am da hodq na konska opa6ka i s ogromni obeci... mn mi haresva taka. a za drehite e vajno ti da se haresva6, ne si kupuvai ne6to koeto ne ti haresva na teb samo za6toto pove4eto go nosqt! ami mai tova e nakratko...

st1ka
06-16-2008, 16:12
Не се старай да блеснеш по тоя начин. По-скоро имай амбицията да подчертаеш естесвеността и тук таме малко да добавиш. Какво имам в предвид. Купи си само един гланц , по-добре прозрачен и не излизай от вас без да си подчертала устните. Следващата стъпка е да оформиш веждите интересно и редовно да ги почистваш. За косата можеш да си купиш маски, а ако не разполагал с толкова разходи можеш да си направиш домашни от зехтин, мед, жълтък, лайка и т.н. Следващата стъпка - не е нужно да си винаги лакирана , но си оформяй ноктите с пиличка и им слагай заздравител. Без значение дали си слабичка, можеш да се захванеш с някакъв вид спорт - колективен или тичане в парка, фитнес. Стегнатото тяло винаги привлича внимание. За лицето, нанасяй си кремче и си прави маски, в другия случай - слагай си мед редовно, божествен ефект има. Ами.. засега не се сещам за нещо друго, но не забравяй, че дрехите са много важни, не е нужно да са скъпи, но трябва да са хубави, откажи се от претруфаните цветове, заложи на нещо интересно като кройка, но семпло като цвят. Например черно-бяла комбинация винаги е модерно и секси.

+1

t!nchety
06-16-2008, 17:24
Не разбирам защо пък да се чувстваш като селянка..Та ти отиваш до магазина :wink: И си съвсем нормално облечена няма защо да се мацаш с 1 тон грим като твоята съседка :? Просто бъди себе си и се харесвай такава каквато си. : )

sexa_na_kompleksa
06-16-2008, 17:27
Оххх нямах нерви да изчета всички коментари, извинявам се за което.

Няма ли да престане вече с тази дума "комплекс"? Имам чувството, че само нея знаете! В този форум всяка дуам е "комплекс"! Всеки казва - "Абе ти комплексар ли си?", "Не си избивай комплексите на мен!" ... и не знам още какво! Направо ми писна от тази думичка!

По темата - мацка, не е нужно да се променяш, заради някви "ВИП-аджийки"! Сама каза, че имаш сиво вещество - покажи го! Според мен няма смисъл още от сега да започваш да си тормозиш лицето с разни сенки, червила и фон дьо тен-и. Още повече да го правиш всеки ден! Разбирам от време на време, но всяка сутрин да ставаш в 6, за да си сложиш ФДТ е супер смешно и жалко! Малко грим няма да те направи хубава. Красотата идва от вътре!

Bubbly
06-16-2008, 19:32
Не мога да ти помогна, аз като отивам до магазина и молив и спирала не си слагам, обаче не се чувствам тъпо, но може би проблемът е в мен?

Di
06-21-2008, 20:20
Просто имаш собствен стил.Какво ти пука, че другите момичета слагат 1м. дебел пласт фон дьо тен на лицето си.Аз лично ще харесам по-естествено момиче от колкото момиче наконтено като чалга певица ;)
Недей да се комплексираш от другите и си живей живота :)


+1 :D

mArMaLaDkA
06-21-2008, 20:39
Ти отиваш до магазина,не можеш да изглеждаш все едно отиваш на дискотека.Ама...ако искаш ходи с дългата бална рокля,прическата и тоновете грим,за да хвърлиш боклука 8-)

sladkъ_mackъ
06-21-2008, 22:00
Всеки с малко старание може да изглежда добре,но все пак зависи какви са финансовите ти възможности,ако си забелязала по-богатичките си позволяват п-скъпа козметика,фешън дрешки и аксесоари... като сяко нещо без пари не става..Това обаче ако искаш да си тип "лъскава фолк звезда"..Иначе,както казаха,за да имаш приятен външен вид стига ти молив,спирала,малко сенки и гланц и това е :)

monityY
06-22-2008, 06:39
Защо трябва всички да са еднакви наконтени фешънки.. :x Защо не бъдеш различна?До сега си била такава,предполагам защото си искала.. Сега понеже всички се обличали кат... Тряя и ти да си такава..Кфо ти дреме за чуждото мнение ? А и темата наистина е адски тъпа..Кат искаш да си кат твоите приятелки.. Е толко ли не може да ги питаш тях какво използват?А и в козметичните магазини е пълно със сени,моливи за очи и кфи ли не глупости.. Отиваш,избираш си тфа дет те радва и се контиш..Така е и с дрехите..

Playlife_f
06-22-2008, 07:31
Pro4etoh vs koeto si napisala....no nqmah vreme da pro4eta vs komentari za koeto sry ako povtorq ne6ty kazano do sega :) taaa 6tom iska6 da se podarja6 powe4e i da si kato tvoite fr...1vo nakupuvai si kozmetika posavetvai se s tvoite fr kakvo polzvat i koe e nai dobroto...sa6to moje i v nqkoi spisaniq da nameri6 tova koeto ti trqbva...napr v Graciq-ta seki pat ima pokazana nai novata kozmetika i t.n.nau4i se da se grimira6..ili nqkoi da te nay4i...za6toto ako po4ne6 prosto da maje6 kakto ti padne 6te stane zle! i parvo se probvai e taka u vas sqkvi grimove varhu sebe si....6toto ne e garanciq ako na nqkoq tvoq fr ne6to sedi dobre...4e i na tewe sh ti sedi! napravi si svoi na4in za grimirane...v nikav slu4ai ne kopirai ot tvoite fr...az poneje sam iskarala kursove za grimiorka...moga da ti dam nqkoi saveti !!! no trqbva da vidq tvoq snimka....mn e vajna formata na liceto raspolojenieto na vejdi,o4i,usta i t.n.za seki e strogo individualno! ina4e sega za prez lqtoto osobeno ispolzvai po svej grim....nai vajnoto e da izravni6 tena na liceto si...da pod4ertae6 o4ite i ustata opff i pak pri seki e razli4no....ako iska6 mi pi6i na LS s ydovolstvie 6te ti dam nqkoi mn polezni saveti :) sa6to taka i koito iska moje da me popita ne6ty na LS 6te pomogna s kakvoto moga :) 8)

alxx
06-22-2008, 08:02
бъди такава каквато си,

+1

sLaDkA_GrEsHkA
06-22-2008, 08:25
бъди такава каквато си,
+1

lil4encetyy
06-22-2008, 10:18
Xa, taq tema e glypava.. i po4ti ne sa ostannali estestveni hora a ti da ne si ot pe6terata da tyrsi6 otgovor v razli4ni saitove :D gledai kak se obli4at drygite .. 6tom iska6 da si kato tqh nakypi si sa6tite aksesyari drehi grimove .. ne e tolkova trydno :-P

PinkFloydSound
06-23-2008, 07:23
Не съм чела цялото но..може би имаш комплекси... :? пък може и да греша..няма от какво да се притесняваш просто бъди себе си..да не ти пука за другите.
И аз не ти прочетох цялото двуредно мнение, но...може би ти липсва акъл...
Пък може и да НЕ греша.
Относно авторката на темата:
Не се притеснявай, естественото е най-хубаво.
Аз много често дори спирала забравям да си сложа. :)

lina1707
06-23-2008, 09:48
Просто имаш собствен стил.Какво ти пука, че другите момичета слагат 1м. дебел пласт фон дьо тен на лицето си.Аз лично ще харесам по-естествено момиче от колкото момиче наконтено като чалга певица ;)
Недей да се комплексираш от другите и си живей живота :)
Съгласна съм напълно. А и тези, които седят пред огледалото 3 часа преди да излязат имат ужасно много компклекси и не се отпускат нито се държат естествено, но как да се държат естествено като външния им вид не е такъв.

alxx
06-23-2008, 11:03
Просто имаш собствен стил.Какво ти пука, че другите момичета слагат 1м. дебел пласт фон дьо тен на лицето си.Аз лично ще харесам по-естествено момиче от колкото момиче наконтено като чалга певица ;)
Недей да се комплексираш от другите и си живей живота :)
Съгласна съм напълно. А и тези, които седят пред огледалото 3 часа преди да излязат имат ужасно много компклекси и не се отпускат нито се държат естествено, но как да се държат естествено като външния им вид не е такъв.

Абсолютно съм съгласна... бъди такава каквато си ;) и аз винаги съм с някакви кецове и дънки и просто не ми пука какво си мислят другите или с какво са облечени... Важното е,че аз се чуствам добре в дрехите си плс това вече всички са толкова наконтени,че обикновените привличат повече внимание.. ;):);) :D

gothic_angel
06-23-2008, 11:07
Ееее пък ти,бъде такава,каквато си.Ти си имаш собствен стил. :wink:

ra4ence
06-23-2008, 11:13
Обличай се така, че да се чувстваш над другите, когато те погледнат. Това е моят съвет. Какъвто и стил да имаш, се стреми да те заглеждат и може би тааайничко да искат да имат нещо твое.

fuklu
06-23-2008, 19:18
ем аз да това писах в тоя форум, защото по принцип приятелките ми като подхвана тая тема и ми се ебават :D в смисъл -> "ооооо, искаш да ставаш модерна лииии " или "бре бре бре ти и мода... тцтцтц" и ми се кикотят като тъпачки някакви :( А това момиче - не се познаваме добре, просто сме съседки, тя е ВИП, сещате се... 8-) ... :(

ohooo :-x :-x :-x nepodhodq6ta duma si izpolzvala===>priqtelki.Kvi sa tiq priqtelki kat se podigravat naprao mn se nerva taka!!!!i ti im vqrva6 :-o podobre nameri po svestni momi4eta kato za teb ;)

pcdollsmimi
06-24-2008, 06:27
Vij kakto kazvat sichki prosto bydi sebe si a ako iskash da si kato tqh mn lesno mojesh da stanesh prosto si kupuvash tam nqkfa presa grimove senki fnd molivi sprirali i tem podobni... :P i pokaji che ne samo te mogat da sa krasivi a i ti!!!! ako uchite v edno uchilishte ili kakto i da e kakto kaza che ti hodish na kafe s tvoi fr i te sa mn krasivi grimirani i t.n. prosto mojesh da si kupish nqkoi qki drehi kakto kazah i po gore spirali grimove chervila i mn lesno mojesh da se napravish kato tqh ne se chuvstvai typo prosto nqma smisayl!!! Uspeh :wink:

Pagan_man
06-24-2008, 11:59
просто бъди себе си, не е нужно да се влияеш от другите и да се опитваш да им подражаваш.

Devilsplaymate
06-24-2008, 13:13
Досега видях само едно свързано с темата мнение...

Като за начало отиди в някой козметичен магазин и си купи черен молив за очи, спирала и безцветен (може и с някакъв лек нюанс) гланц. Сега за лятото хем не е хубаво, хем не е комфортно да си с много грим.

avril_6
06-24-2008, 18:37
Според мен лично мн навътре си го приела това. :Р Иначе ако наистина за себе си искаш да се промениш.. виж какво носят съученички ти и какото те кефи питаш откъде са го взели и така. А и по това, което описа според мен си нормална.

pepita87
06-24-2008, 18:54
Purvo trqbva da se izbavi6 ot kompleksite,koito si si vkarala!Sled tova poiskai suvet ot fr ili otidi v kozmeti4en magazin ot tam si nabavi nujnite"macala"i davai,ti si!

zay4e
06-24-2008, 18:56
sq 6te se opitam da dam edin lesen urok po grimirvane :) zna4i pyrvo sloji si na cqloto oko beli senki no pove4ko (ne prekaleno mnogo gore do vejdata) ti 6te preceni6 kak ti haresva ,da si li4i 4e ima no ne da nabiva na okoto bqloto mn .. posle sloji :-k primerno svetlo rozovo mn svetlo rozovo i go slaga6 ot vytre6nata strana na okoto i nqkyde do sredata,posle slaga6 s vyrha na 4etkata malko po-tymno rozovo ot drugoto ili svetlo lilavo i slaga6 v drugiq krai na okoto ama samo leki4ko vse edno potupkva6 okoto (s vyrha na 4etkata) i posle sled kato si slojila senkite te ve4e sa se poobrali malko ot 4etkata i po4va6 da "prydyrpva6" v vyrha na 4etkata senkite koito si slojila malko po-navytre kym vytre6nata strana na okoto.Sled tova si podvii miglite ako iska6 s noji4kata za migli i sloji spirala iiii glanc iiiii atakaaaaaaaaaaaa :-) nadqvam se da sym pomognala :-k :-)

vivka
06-25-2008, 19:58
Pfpf..vij kvo mili4ka...kakto az taka i ti si ima6 sobstven stil...ako ti kaja 4e az dori na disko hodq s dankite,bluzkata,moliva na o4ite,glanca i samo s kosata se zadalbo4avam [da star4i ama NE fashion]..nqma da povqrva6 ..nali??? az samata ne razbiram za6to vs se pravqt na takiva kakvito ne sa[4alga zvezdi]....a be da ne ti puka koi kak hodi...badi takava kvato si... :) :) :) :-)

IdiOtKa
06-26-2008, 06:03
най-обичам да видя някво момиче мнооо натокано ама направено отвсякъде и отива на училище е тва винаги ми е било смешно ... или пък отива в 10-11 сутринта на кафе и пак няква супер направена ... аи ако ходите на дискотека или ддз нещо по така ху правете си се .. ама за кафе или нещо от сорта .... баси вие на модно ревю ли отивате ...
както и да е всеки си има гледна точка ...

MoMoXiXi
06-26-2008, 08:14
Има една много хубава приказка...в която се казва, че момичетата използващи много грим/фешъните/суетните се гримират , защото не са доволни от начина по който изглеждат и слагат тази "маска" върху себе си , за да прикрият всъщност истинската си външност.

Няма лошо да използваш грим-примерно за празненства, по-специални срещи, РДта, на кафе с по-голяма компания... ама като ходиш до магазина, на кафе с приятелки.. просто няма смисъл :) Те сигурно стоят 1 час пред огледалото докато се оправят за кварталното кафене, ем ти пък не стой хич-к'во?
Знайш ли на каква случка съм била свидетелка (бях на съседната маса). На една маса стоят 2 натокани, оправени момичета.. парфюма се усещаше през две маси :o и с тях беше едно момиче-обикновено облечено-бял потник, черни къди гащи и вързана коса и римски сандалки. Не можеш да си представиш колко по-добре изглеждаше от другите две. Не говоря за красота, а за общо впечатление. :)

Също има една много хубава песен-ще постна превода. С малко символика ще трябва да си послужиш:

Силата на операта,
където всяка драма е измама
с малко грим и подражание
можеш да се превърнеш в някой друг.
Но тези две очи,който те гледат,
толкова близки и истински,
те карат да онемееш и объркват мислите ти.

qst
07-11-2008, 15:12
ama ti prosto si otivala do magazina za kvo trqa si grimirana i s pri4eska.i az kato xodq do magazina ne se opravqm.ina4e kato izlizam na razxodka baq se kontq.

Blo0dyBitch
07-11-2008, 17:26
дето бащата на една приятелка и се скара
"ти толкова грим слагаш,правиш си едни такива засукани и лъскави прически-едвам те познавам след това...като спиш с гаджето,ми ще го уплашиш на сутринта..."
моето мнение е,че ако нямаш кофти кожа(широки пори,петна,зачервявания,бе ези,пъпки и прочие)спиралата и гланцът са ти напълно достатъчни-понякога естественото е много по-ценено от тоновете добре/зле направен грим
не знам до колко е вярно,но всекидневното ползване на много грим застарява кожата...
+ не всеки е роден да бъде от този тип кукли

love_enrique
07-11-2008, 19:59
Това което не можах да схвана е защо трябва да отделиш час и половина на облекло,грим и прическа за да излезеш до магазина :shock:

Silvi21
09-22-2008, 13:06
momi4ee spxx badi efektna a ne podrajavai na sasedkite ti kat obi4a6 po sportno sportno se nosi ma s vkus grima ne e garanciq za dobra viziq ako neznae6 kak da go slaga6:}6te izglejda6 razli4no opitai beli sen4ici otgore i sloji malko i otdolu posle spirala i gotovo sveja i 6ti pod4ertae o4i4kite:)tam nqko balsam4e ili glanc ruj malko na buzkitee i aidee gotova si:}

bibi90
09-22-2008, 16:28
Абе момичето иска съвет как да се гримира и да изглежда по-добре,те всички тръгнали да й обесняват да бъде себе си и да има собствен стил.То няма лощо ама тя точно това пита как да го изгради тоя стил.Аман от разбирачи вече.И като всички разправяте че естественото е най-хубаво що винаги сте наклепани като за незнам къде,айде не всички ама повечето.То естествени хора почти не останаха...
По темата:като не те знаем как изглеждаме трудно ще ти кажем кое е подходящо за теб.Ама айде горе-долу...почваме с фон дьо тен,(някои те съветваха да не го ползваш,но е изключително смешно да си гримираш очите и усните примерно,пък да нямаш никаква основа,по-добре като ще е така без грим) трябва да го съобразиш с типа и цвета на кожата си,и да не е от всичко по левче! За лицето като основа фон дьо тена е достатъчен,но ако искаш отгоре може да матираш с пудра.Също е желателно да сложищ и прели за лице или някакъв руж за цвят(не много силен) и задължително нанасяй крем под фон дьо тен-а.За очите спирала и черен молив са достатъчни според мен,но ако искаш може и някакви сенки.Много хубаво стои един и същ цвят в два различни нюанса(тъмен и светъл) но трява да умееш как да ги поставиш правилно,така че да се получи един вид преливане неа цветовете... за устните балсам и светъл гланц(или безцветен) са ти достатъчни.
Та за грима толкова.Косата си ако много държиш да я третираш и изтощаваш си вземи преса,лак за коса и пяна и действай.Къдрева,права,как ато искаш,може и да я топираш от време на време,ако не си харесваш цвета я боядисай(но имай предвид,че всичко това много и вреди).Много дълго стана та затова не ми се обеснява сега за дрехи и такива работи.Дано все пак някой да го прочете.Успех :) 8)

Lokum4e
09-22-2008, 16:49
Оф хора изумявате ме...
Момичето има конкретен въпрос, а вие и казвате че се била комплексирала...
Бля Бля


И аз имам същия проблем.. Гледам някви мацки
гримче прическа лак ала абала..
а аз няква-никва..
Не знам как да се гримирам точно..
Слагам ФДТ 2 вида пудра за по добро покритие и визия..
спирала милив... някакъв цвят червило и отгоре гланц като предварително съм махнала малко от червилото за да не стаане циганско...
и така ;) импровизирай .. успех

mimsiii
09-22-2008, 19:09
тц .... ти пък ако се харесваш естествена ... за какво ти е да се мацаш с разни фдт-ни , сенки и т.н. ... бъди такава каквато си ... не подражавай на някакви си "приятелки" ... пиша го в кавички , щот така както ги описа ... направооо ... вместо да ти дадат съвет те ти се присмиват ама както и да е ... Айде Успех !!! :-) :-) :-)

sladko_teenche_v
09-22-2008, 20:49
Знам, знам, че има много подобни теми, и ще ме оплюете, че пускам нова, но мноого ви моля кажете дори да е само едно мнение..

Ще ви дам пример от днес - трябваше да отида до магазина и се облякох както се обличам по принцип-дънки,блузка, малко черен молив и спирала,вързана коса и тъкмо излизам от асансьора и заварвам пред мене една съседка с 2 нейни приятелки-натокани, гримирани (не силно, но си личи, че са гримирани) много хубаво-летен грим, косите оправени..и аз нали по-обикновена такава викам "здрасти" ама ми стана много неудобно, естествено и тя ми каза "здрасти", ама малко така ме гледаше.. ше кажеш, че не може да ме познае.. пък е на моята възраст... почувтвах се като някоя селянка.. в смисъл, че ходя съвсем обикновено, не ползвам кой знае колко грим, и съм сякаш незабележима, а тя някаква хубаво облечена, гримирана-очите подчертани, косата на букли НО не е като някоя проститутка, аз по принцип много я харесвам , много е добричка плюс това......
та искам да ви питам какви неща ползвате-козметични продукти, искам малко и аз вече да вляза "в крак" с модата, нещата... знам, че ако тръгнете да ми казвате козметичните си продукти няма да ви стигне един час.. ама каквото се сетите там... чувствам се като някоя .. тъпачка- като излизаме на кафета моите приятелки все се оправят-сенки, спирали, фдт, пудри, лосиони разни неща там даже не ги знам всичките... а пък аз само няква замазана спирала накриво и тва... тъпо се чувствам..

ОМГ! :shock: Абе човек,ти отиваш до магазина не на пазар или на разходка с фр!как може....омг!но комент!комплесирана от всякъде! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

CaribbeanGirl
09-23-2008, 10:56
Няма да се повтарям като всички останали! Ще ти кажа моя случай...аз съм СЪЩАТА като теб...ходя с дънки, блуза и маратонки навсякъде /1во, че са ми най-удобни и 2ро, че стилът ми е по-спортен/! Е, има и редки случаи, в които примерно имам РД или приятелят ми има и искам да съм малко по-различна /а и промяната никога не вреди/ и решавам да се 'направя'! Моето правене се състои в тва да си сложа някои нови дънки или панталон, нова блуза /а може и такава, която той не я е виждал или такава, която изглежда по-екстравагантно/, спирала /черна/, молив-рядко /аз до скоро не знаех как се слага/ и гланц за устни с розов отенък! Това е...Съжелявам, че не можах да ти помогна със съвети за гримирването, но както ти показах аз съм същата като теб! Не си мисли, че си единствена, а и да ти кажа 'Красивите жени винаги са сами'...това ми го беше казала една приятелка, която гледала ТВ и някъв модел го бил казал! Следователно- по-хубаво да си обикновенна и усмихната с някое гадже, с което се обичате, отколкото да си прекрасна и сама и да нямаш с кого да споделиш тази красота!

П.С. Пак ти се извинявам, че се отклоних от темата!

the_black_cat
09-23-2008, 14:25
:shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
еми.. виж са.. преди време (1-2 години) не можех да излезна от вкъщи без да се намажа, се 1 са ще ме снимат за Vogue.. то не бях пудри, спирали, моливи, сенки и прочие.. и за кво??? за да ме заглеждат некви дъртаци по улиците и да подсвиркват некви тъпаци.. преди около 1-2 месеца се промених тотално.. вече слагам най-много молив или спирала.. стилът ми също се промени.. елегантните и високи токчета ги оставих на заден план, вече кецовете и маратонките са на мода в моя гардероб.. :) невероятно удобни и има мн красиви модели кецове. Токчета и сенки имам кога да носа.. след 10 години ще съм задължена, искам, не искам ще трябва да носа... а и междодругото.. Тея където не излизат от вкъщи без сенки, пудра и 10 сантиметровите токчета.. са ми смешни... sry ако съм обидила някой, секи си има мнение.

...SoMэ__SpЭciaLLy...
09-25-2008, 16:00
Ако наистина искаш да бъдеш такъв тип момиче, да умееш да се гримираш, да си правиш косата и т.н, можеш просто да помолиш някоя приятелка за помощ и съвет...Да се съберете по женски и да ти покаже как да се гримираш и т.н. Пък може и самата нея, нали казваш че била добричка. Но ако го правиш само защото искаш да си като другите и те е страх да бъдеш различна - недей. Защото в крайна сметка и тя е човек като теб и едва ли сутрин като стане от леглото косата и е на красиви букли и е умело гримирана :-D Извод: ако искаш да се променяш, променяй се заради себе си, а не заради някой друг :)
+1. No vse pak po temata - takamm az li4no slagam samo pudra i glanc.. daje i v pet1k ve4er.. Ti nai dobre izgledai nqkoe klip4e kak se pravi opu6en grim, ako ne moje6 (ima6e tema s klipove daje tyka v1v foruma), i po4va6 - pudra ili fon diu ten (prepor14vam pudra), glanc, senki kogato preceni6, moliv i spirala (nqkva po hubavka), za tqloto nqkoe losion4e aa za kosata - pqna, presa, ma6a, lak iiii deistva6. Ima mn temi s pri4eski sprecialno. Ai uspeh :-)

bug1965
09-25-2008, 18:36
Ако наистина искаш да бъдеш такъв тип момиче, да умееш да се гримираш, да си правиш косата и т.н, можеш просто да помолиш някоя приятелка за помощ и съвет...Да се съберете по женски и да ти покаже как да се гримираш и т.н. Пък може и самата нея, нали казваш че била добричка. Но ако го правиш само защото искаш да си като другите и те е страх да бъдеш различна - недей. Защото в крайна сметка и тя е човек като теб и едва ли сутрин като стане от леглото косата и е на красиви букли и е умело гримирана :-D Извод: ако искаш да се променяш, променяй се заради себе си, а не заради някой друг :)

;-)

Svalkata
09-25-2008, 18:51
Абе, хич да не ти пука
Ти как мислиш ходя до магазина? Наконтена ли? - Неен,нишо такова, ходя си най-обикновено облечена,дори веднъж тръгнах с една дълка блуза за вкъщи :D

GreenFairy
09-25-2008, 18:52
Естествената красота е най-хубавото нещо именно защото е естествена и няма нужда от хиляда мазила за да изглежда добре. Просто трябва да се приемеш такава каквато си, буквално. Аз например от доста време не съм слагала нещо повече от гланц по лицето си.

Pooky
09-25-2008, 19:11
Чувствам се по същия начин.. :(