PDA

View Full Version : Дрехите, мъжете и жените



Bolt_f
06-15-2008, 13:02
Здравейте!

Гледам по улиците, по снимки, в някакви сайтове... жените са облечени като клоуни! То не бяха басмени рокли на цветенца, колани до шията, обувки с мъничко изрязани, че да се виждат пръст и половина... някакви имитации на злата, сребра, не знам си какво. Обувки на балеринки, бермуди до коленете... И НЕ ЗНАМ СИ КАКВО ОЩЕ. С една дума, кич.

Защо го правите, момичета? Защо се обличате по толкова отвратителен начин? Мислите ли, че по този начин впечатлявате някого или го правите за собствено удоволствие (да се чувстваш като лелка?)

А вие, момчета, впечатлявате ли се от девойки така натруфени? Въобще... каква е целта на целия тоя кич?

cS_LaMeRkA
06-15-2008, 13:11
Аз лично не се обличам така... предпочитам нещо обикновенно нещо което най вече да ми е одобно от типа на джинси разни тениски .. анцузи и ако е за по официално так да се каже може би панталон но които ще е черен... или ако не е няма да шарен...

Felis_Dirus
06-15-2008, 13:19
Bolt_f, ти какво разбираш под стилно и елегантно облекло? Просто ми е интересно, не се заяждам.

Bolt_f
06-15-2008, 13:23
Bolt_f, ти какво разбираш под стилно и елегантно облекло? Просто ми е интересно, не се заяждам.

Аз също съм се обличала стилно и елегантно, защото има случаи в които просто ми се налага. Под това разбирам черен, изчистен панталон или черна пола (изчистена), попринцип черна риза, но всеки цвят би могъл да бъде хубав... единствено ако е едноцветна ризата обаче и имаш някакъв елемент по себе си в същия цвят. Или блуза, но отново едноцветна... зависи ужасно. А обувките, изчистени! Без пайети, катарами... попринцип токът е хубаво да е висок.

bboy_bunker
06-15-2008, 13:23
Тая е предрусала :lol:

SINDEL
06-15-2008, 13:24
Еее де! Пак хейтвате ;)

Не, в интерес на истината това, което е модерно в момента, на мен ли4но ми е безкрайно смешно, но си е факт, 4е щом се носи, зна4и има достатъ4но безумци, на които да им хареса...
Но... мен ме не бърка, стига да не изглеждам аз като клоун.. Другите да си трошат главите, тъкмо ще има на кого да се смея, като излизам по улиците :D

NH3
06-15-2008, 13:24
повдчето девойки се обличат малко като курви ма техен си проблем на мен лично някоя може да ми направи впечерление въпреки курвенския си начин на обличане

Lunatic-
06-15-2008, 13:24
привличат ме кубинките и татуса на мацката до сервиза
ще я изнасиля заклевам се
въпреки, че не съм по тая мода 8-)

Bolt_f
06-15-2008, 13:27
Тая е предрусала :lol: Кое и е надрусаното на темата? Че не е "Мирише му" или "Малък ми е" ли?

NH3
06-15-2008, 13:29
или "има ли опастност да съм бременна "

preichetoy
06-15-2008, 13:32
Аз пък много обичам да съм като клоун ... само чене по този начин, ходп с две разични обувки, или с електрикова шапка тип ''капут'', ходих веднъж с една престилка на надениа леки... всякакви глупости... ама хората ми се кефят .. а пък по темата, някой от описаните неща и на мен ми харесват, само да не са съчетани всичките заедно :D ... но който квото го кефи, тва ше си носи...

preichetoy
06-15-2008, 13:33
или "има ли опастност да съм бременна " без да са ме шибали :D

NH3
06-15-2008, 13:35
^ другия варянт е след анален секс :)

Felis_Dirus
06-15-2008, 13:43
Bolt_f, ти какво разбираш под стилно и елегантно облекло? Просто ми е интересно, не се заяждам.

Аз също съм се обличала стилно и елегантно, защото има случаи в които просто ми се налага. Под това разбирам черен, изчистен панталон или черна пола (изчистена), попринцип черна риза, но всеки цвят би могъл да бъде хубав... единствено ако е едноцветна ризата обаче и имаш някакъв елемент по себе си в същия цвят. Или блуза, но отново едноцветна... зависи ужасно. А обувките, изчистени! Без пайети, катарами... попринцип токът е хубаво да е висок.


Не, не ти говоря, когато има повод или случай. Въпросът ми е с какво облекло едно момиче според теб би могло да бъде елегантно във всекидневието?

Lunatic-
06-15-2008, 13:44
гола
по катерица 8-)

xXxScreamxXx
06-15-2008, 13:44
аз НЕ се обли4ам така ...!
мразя поли и рокли , също както и къси панталони и анцузи....
общо зето ходя само с дънки и панталони в 2 свята - 4ерен и бял ..
а относно цветовете наи мн нося 4ерно и бяло .. 4ат пат нещо другоо..
НО онова жълто,зелено и др-те ..... БЛЯяяяяяяяяяяК :D :D

preichetoy
06-15-2008, 13:45
^ другия варянт е след анален секс :) Да, или ако е глътнала ..

Bolt_f
06-15-2008, 13:47
Bolt_f, ти какво разбираш под стилно и елегантно облекло? Просто ми е интересно, не се заяждам.

Аз също съм се обличала стилно и елегантно, защото има случаи в които просто ми се налага. Под това разбирам черен, изчистен панталон или черна пола (изчистена), попринцип черна риза, но всеки цвят би могъл да бъде хубав... единствено ако е едноцветна ризата обаче и имаш някакъв елемент по себе си в същия цвят. Или блуза, но отново едноцветна... зависи ужасно. А обувките, изчистени! Без пайети, катарами... попринцип токът е хубаво да е висок.


Не, не ти говоря, когато има повод или случай. Въпросът ми е с какво облекло едно момиче според теб би могло да бъде елегантно във всекидневието?

Черно, черно и черно. И отново дрехите които изброих. Аз не знам, ти намираш ли нещо елегантно в шаренията и басмените поли?

The_69
06-15-2008, 13:48
Лизаха ме- може ли да съм бременна?
:-) По темата- и аз съм се обличала, като кукла, а след 2 часа съм с кубинки, шипове и тениска на някоя група... Има някои работи, дето ми ходят, но не бих сложила обувки с пайети(освен ако не съм на сцена, но там нещата са мн по-разли4ни) или някои ла4ени лилави или ророви пантофки, шалвари на цветя и розов потник на сърчица...грозно е. Най- лишото е, 4е ги носят и хора, на които и самата им фигура не позволява, но нали са модерни.....пфффф поне има с кого да се смея по улицата :razz:

xXxScreamxXx
06-15-2008, 13:51
забравих да спомена Bolt_f мн готина тема :) ПоздравленияяЯя :-) :D

preichetoy
06-15-2008, 13:56
ооо ми аз имам обувки целите в паети .. но си ги взех точно, защото искам да съм като клоун, пък те не искат, ама са. :D

Madness
06-15-2008, 13:57
Вие пак на анален секс го обърнахте,бре :lol: :lol:

Тия панталони и изобщо дрехи,дето сега са наизлязли в жълто,зелено,цикламено и не знам още кво са верно отвратителни.И цялата работа с кичозния претруфен стил не ме кефи нещо...

Но като клоун...с много шарено,искрящи цветове дааа...
А авторката кво се е забила в тва черно не знам...Добре,ами ако е елегантен костюм в бяло?Прасковено?Бежаво?пф

Абе кой как си иска да ходи

valentinka_1990
06-15-2008, 13:58
И кое от цялата работа е кич? Все някой трябва да ви е крив,всеки има право да се облича както намери за добре,не е нужно да оплювате всеки различен.

preichetoy
06-15-2008, 14:02
Вие пак на анален секс го обърнахте,бре :lol: :lol:

Тия панталони и изобщо дрехи,дето сега са наизлязли в жълто,зелено,цикламено и не знам още кво са верно отвратителни.И цялата работа с кичозния претруфен стил не ме кефи нещо...

Но като клоун...с много шарено,искрящи цветове дааа...
А авторката кво се е забила в тва черно не знам...Добре,ами ако е елегантен костюм в бяло?Прасковено?Бежаво?пф

Абе кой как си иска да ходи
+1

Bolt_f
06-15-2008, 14:12
И кое от цялата работа е кич? Все някой трябва да ви е крив,всеки има право да се облича както намери за добре,не е нужно да оплювате всеки различен.

ВСИЧКО. Никой не ми е крив, не съм казала да спрат да се обличат. Въпросът ми беше какво мислите за това......


И най-вече въпрозът ми бе отправен към мъжете всъщност....!

krem4et0
06-15-2008, 14:12
Значи 1 младо момиче на 16-17 трябва да се почерни, така ли? то черното даже цвят не е. Толкова е безлично. А и на тази жега си е направо живо самоубийство. Е, да те светна, че елегантна е дрехата, която те прави да изглеждаш добре. да прикрива недостатъци, да показва хубави черти. Голият пъп, дънкит с ниска талия, размъкнатите панталони и разни спортни дрехи за това не се елегантни.
И да, желателно е при шарена пола да си с едноцветна блуза и обратното. Желателно е долната част на облеклото ти да е в 1 цвят даже. Желателно е да си подхождат като цветове и материя. това, че съм отишла на работа с бяла пола и цикламена блуза, не значи, че не съм елегантна. да не говорим, че съща пола комбинирах с потник в слънчеви цветове и бях неотразима!

Jeuelle
06-15-2008, 14:15
Здравейте!

Гледам по улиците, по снимки, в някакви сайтове... жените са облечени като клоуни! То не бяха басмени рокли на цветенца, колани до шията, обувки с мъничко изрязани, че да се виждат пръст и половина... някакви имитации на злата, сребра, не знам си какво. Обувки на балеринки, бермуди до коленете... И НЕ ЗНАМ СИ КАКВО ОЩЕ. С една дума, кич.

Защо го правите, момичета? Защо се обличате по толкова отвратителен начин? Мислите ли, че по този начин впечатлявате някого или го правите за собствено удоволствие (да се чувстваш като лелка?)

А вие, момчета, впечатлявате ли се от девойки така натруфени? Въобще... каква е целта на целия тоя кич?

Е ти какво искаш. 50 човека да са с еднакви вкусове ли? Всички да се носиме в черно , защото ти смяташ светлоте тонове за кич?
Много е грозно така да одумваш... че и цяла тема пусна да си излееш мъката. Бъди по-широкоскроена , какви са тея предразсъдъци ? В кой век живееш???
Зъб ли те боли , главата ли те цепи .... нещо став али ти като видиш момиче да се носи така? Какво ти дреме на тебе кой как ходи. Я си живей живота и не клюкаросвай....

Jeuelle
06-15-2008, 14:17
И кое от цялата работа е кич? Все някой трябва да ви е крив,всеки има право да се облича както намери за добре,не е нужно да оплювате всеки различен.

ВСИЧКО. Никой не ми е крив, не съм казала да спрат да се обличат. Въпросът ми беше какво мислите за това......


И най-вече въпрозът ми бе отправен към мъжете всъщност....!

Друг път.
Ясно си зададе въпроса И към МОМИЧЕТАТА.
Всеки може да погледне поста ти и да види , че СА ТИ КРИВИ.
Такива тъпи нападки отправи , че...

Bolt_f
06-15-2008, 14:20
Здравейте!

Гледам по улиците, по снимки, в някакви сайтове... жените са облечени като клоуни! То не бяха басмени рокли на цветенца, колани до шията, обувки с мъничко изрязани, че да се виждат пръст и половина... някакви имитации на злата, сребра, не знам си какво. Обувки на балеринки, бермуди до коленете... И НЕ ЗНАМ СИ КАКВО ОЩЕ. С една дума, кич.

Защо го правите, момичета? Защо се обличате по толкова отвратителен начин? Мислите ли, че по този начин впечатлявате някого или го правите за собствено удоволствие (да се чувстваш като лелка?)

А вие, момчета, впечатлявате ли се от девойки така натруфени? Въобще... каква е целта на целия тоя кич?

Е ти какво искаш. 50 човека да са с еднакви вкусове ли? Всички да се носиме в черно , защото ти смяташ светлоте тонове за кич?
Много е грозно така да одумваш... че и цяла тема пусна да си излееш мъката. Бъди по-широкоскроена , какви са тея предразсъдъци ? В кой век живееш???
Зъб ли те боли , главата ли те цепи .... нещо став али ти като видиш момиче да се носи така? Какво ти дреме на тебе кой как ходи. Я си живей живота и не клюкаросвай....

Хахахха, е не..... хахахахахахахахахахахахах ахахахха! ДА СЪМ КАЗАЛА НЯКЪДЕ КОЙ КАК ДА ХОДИ?! Или какво да облича?! Да съм клюкарствала?! Изобщо... ЧЕТЕШ ЛИ ИЛИ НЕ?! Питах за мнението ви... баси хората, честно, хахахахаххаа!

Bolt_f
06-15-2008, 14:21
Значи 1 младо момиче на 16-17 трябва да се почерни, така ли? то черното даже цвят не е. Толкова е безлично. А и на тази жега си е направо живо самоубийство. Е, да те светна, че елегантна е дрехата, която те прави да изглеждаш добре. да прикрива недостатъци, да показва хубави черти. Голият пъп, дънкит с ниска талия, размъкнатите панталони и разни спортни дрехи за това не се елегантни.
И да, желателно е при шарена пола да си с едноцветна блуза и обратното. Желателно е долната част на облеклото ти да е в 1 цвят даже. Желателно е да си подхождат като цветове и материя. това, че съм отишла на работа с бяла пола и цикламена блуза, не значи, че не съм елегантна. да не говорим, че съща пола комбинирах с потник в слънчеви цветове и бях неотразима!

Черното безлично? Гръмни се.


ОК, край. Отправям си въпроса към мъжете, патици да не пишат в темата. 8-)

Felis_Dirus
06-15-2008, 14:25
Bolt_f, ти какво разбираш под стилно и елегантно облекло? Просто ми е интересно, не се заяждам.

Аз също съм се обличала стилно и елегантно, защото има случаи в които просто ми се налага. Под това разбирам черен, изчистен панталон или черна пола (изчистена), попринцип черна риза, но всеки цвят би могъл да бъде хубав... единствено ако е едноцветна ризата обаче и имаш някакъв елемент по себе си в същия цвят. Или блуза, но отново едноцветна... зависи ужасно. А обувките, изчистени! Без пайети, катарами... попринцип токът е хубаво да е висок.


Не, не ти говоря, когато има повод или случай. Въпросът ми е с какво облекло едно момиче според теб би могло да бъде елегантно във всекидневието?

Черно, черно и черно. И отново дрехите които изброих. Аз не знам, ти намираш ли нещо елегантно в шаренията и басмените поли?

Аз шарено не обичам, в гардероба си имам само едноцветни дрехи и внимавам как ги съчетавам.

Просто се страхувах да не започнеш да ми говориш за широки дрехи и кецове... не, че е лошо, ама не е женствено. Нямам нищо против другите да се обличат така, но аз - абсурд. Харесвам преди всичко женствените дрехи. Това, което не те обезформя, а напротив - акцентира на дадена част тялото например. Затова и нямам нищо против рокли, поли, токчета. :)

Jeuelle
06-15-2008, 14:26
Bolt_f, Ти си ебати задръстеното същество , честно.
Излез си от черупката!!! Навън има свяяяяят ....
Черното не е безлично , но не можеш всеки ден да се черниш , сякаш жалееш някой.
И не ми казвай да чета , защото с такава селска злоба пишеше за "кича" и за "клоунското" обличане....
Не ми се копиРА дословно , ти вземи го препрочети...

Олекна ли ти?

Blacklisted
06-15-2008, 14:32
Всички в бозаво!

nevito0
06-15-2008, 14:47
абе всеки както иска да се облича..и аз нося мн черно,но сега лятото само черно ли да се обличам?!нямам нищо против "клоунското обличане "както ти го наричаш..и да..понякога го харесвам..

preichetoy
06-15-2008, 15:05
не забравяй и цикламеното

Bolt_f
06-15-2008, 15:09
Bolt_f, Ти си ебати задръстеното същество , честно.
Излез си от черупката!!! Навън има свяяяяят ....
Черното не е безлично , но не можеш всеки ден да се черниш , сякаш жалееш някой.
И не ми казвай да чета , защото с такава селска злоба пишеше за "кича" и за "клоунското" обличане....
Не ми се копирва дословно , ти вземи го препрочети...

А на теб не ти ли е неудобно да си на 26 и да пишеш в тийн форум?

Lunatic-
06-15-2008, 15:09
http://www.mic.no/nmi.nsf/pic/octaviaen/$file/octavia.jpg
http://store4.data.bg/morkedin/steeze2.jpg

Jeuelle
06-15-2008, 15:17
Bolt_f, Ти си ебати задръстеното същество , честно.
Излез си от черупката!!! Навън има свяяяяят ....
Черното не е безлично , но не можеш всеки ден да се черниш , сякаш жалееш някой.
И не ми казвай да чета , защото с такава селска злоба пишеше за "кича" и за "клоунското" обличане....
Не ми се копирва дословно , ти вземи го препрочети...

А на теб не ти ли е неудобно да си на 26 и да пишеш в тийн форум?

Не съм на 26 . На 18 съм!

Kassu
06-15-2008, 15:22
http://store4.data.bg/morkedin/steeze2.jpg

:smt040

preichetoy
06-15-2008, 15:24
Аууууу, как я ч състари. Стига, бе :D :D :D :D :D

Jeuelle
06-15-2008, 15:25
Аууууу, как я ч състари. Стига, бе :D :D :D :D :D

То да беше само тя. Скоро една мацка каза , че приличам на лелка!!!

preichetoy
06-15-2008, 15:29
Аууууу, как я ч състари. Стига, бе :D :D :D :D :D

То да беше само тя. Скоро една мацка каза , че приличам на лелка!!!
Видях, видях... Според мен няма голяма ралзика между 13 и 15 годишно момиче. Или 18 и 23 например...

bboy_bunker
06-15-2008, 15:31
Лелкеее.. дай парите, лелкеее :-P :lol:

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-15-2008, 15:37
не ме инт как се обличам.. инт ме да се обличам така че на мен да си ми харесва.. е в 90% от случаите е така ;) кич не кич и на мен ми е смешно когато видя някое метъл момиче с 35235 гривни с игли по ръцете шията.. с некфи 101 ланци по врата.. за мен тфа е кич.. понякога всеки прекалява но кат ви харесва... обличаите се както си искате :-o

OtherDimension
06-15-2008, 15:39
стига мрази, бре гайка .. така де, болт
какво да правим, че някаква наконтена кичозна мацка ти е взела гаджето или той е влюбен в нея

стига мрази, стига завижда ;)

techCandy
06-15-2008, 17:05
стига мрази, бре гайка .. така де, болт
какво да правим, че някаква наконтена кичозна мацка ти е взела гаджето или той е влюбен в нея

стига мрази, стига завижда ;)

Е това как го реши, защо когато някоя жена/ момиче изразява мнение за
модата и съобщава не всеослушание, че е ужасна и всички, които я носят са ужасни, веднага бива обявено за женска злоба? Аз това не мога да разбера, не, не е женска злоба. И наистина не ми харесва, а ако някоя да речем има хубави крака ще и го призная...

м!sS wendy
06-15-2008, 17:39
a[N]DT[k]a]не ме инт как се обличам.. инт ме да се обличам така че на мен да си ми харесва.. е в 90% от случаите е така ;) кич не кич и на мен ми е смешно когато видя някое метъл момиче с 35235 гривни с игли по ръцете шията.. с некфи 101 ланци по врата.. за мен тфа е кич.. понякога всеки прекалява но кат ви харесва... обличаите се както си искате :-o

[i] +1

Canis_Dirus
06-15-2008, 18:02
прашките са кич! Да живеят кюлотите!

mulgore
06-15-2008, 18:38
прашките са кич! Да живеят кюлотите!
8-) 8-)
Боксерки!

Pedigree
06-15-2008, 19:05
Оф, какво от това?! Пука ми как се носят, нагледала съм се на всякакви дрехи, така че такива работи не ми правят впечатление. В крайна сметка те сами избират начина си на обличане. Аз нямам право да се бъркам, това е все едно някой да ми казва как да се обличам, естествено, че ще му кажа да го духа, ебаси... много се вживявате.

get_high
06-15-2008, 20:02
Bolt_f, ти какво разбираш под стилно и елегантно облекло? Просто ми е интересно, не се заяждам.

Аз също съм се обличала стилно и елегантно, защото има случаи в които просто ми се налага. Под това разбирам черен, изчистен панталон или черна пола (изчистена), попринцип черна риза, но всеки цвят би могъл да бъде хубав... единствено ако е едноцветна ризата обаче и имаш някакъв елемент по себе си в същия цвят. Или блуза, но отново едноцветна... зависи ужасно. А обувките, изчистени! Без пайети, катарами... попринцип токът е хубаво да е висок.


Не, не ти говоря, когато има повод или случай. Въпросът ми е с какво облекло едно момиче според теб би могло да бъде елегантно във всекидневието?

Черно, черно и черно. И отново дрехите които изброих. Аз не знам, ти намираш ли нещо елегантно в шаренията и басмените поли?
дай всички да ходим все едно отиваме на погребение.. това е по зле и от кича... красотата е в разнообразието :grin:

GreenFairy
06-15-2008, 20:08
Аз мисля че е добре да се обличаш така, че да ти е удобно. С по-широки панталони така че да не ти се впиват в месата и по-изчистени поли. Да не носиш прекалено големи деколтета от които чак пъпа ти да се вижда. Аз лично нося обикновени панталони, някакъв потник и някоя карирана ризка върху него. А и предпочитам кецки. :)

krem4et0
06-15-2008, 20:17
Продължавъм да твърдя, че черното е цвят, който те обезличава напълно. Черен панталон и пола е ок, но всичко черно от кръста нагоре е грозно, прави те блед, не подчертава никаква черта в лицето ти.

Canis_Dirus
06-15-2008, 20:42
ПродължавАм да твърдя, че черното е цвят, който те обезличава напълно. Черен панталон и пола е ок, но всичко черно от кръста нагоре е грозно, прави те блед, не подчертава никаква черта в лицето ти.
Това, че на теб не ти отива, не означава, че не отива на други хора. На доста хора им стои чудесно.

Ти си бледа и нямаш остри черти на лицето и - айде това важи за всички.

sh3_1s_7h3_0n3
06-15-2008, 20:58
Продължавъм да твърдя, че черното е цвят, който те обезличава напълно. Черен панталон и пола е ок, но всичко черно от кръста нагоре е грозно, прави те блед, не подчертава никаква черта в лицето ти.

Всъщност Кремче, на нашите коси черното стои много добре, защото изпъкваме. :D
На мен ми допада черното като за 'по-официално'. Иначе да се нося само с черно, кафяво и сиво... ей т'ва за мен е безлично. (: Скучни цветове са ми за ежедневието. :) На мен ми дай няк'ви свежарски 'шарки'... 8-)

NH3
06-15-2008, 21:04
^ другия варянт е след анален секс :) Да, или ако е глътнала ..

ако е гълтала е много страшно щото шанса да забременее е 99%

mhmhmhmhm
06-15-2008, 21:09
Значи 1 младо момиче на 16-17 трябва да се почерни, така ли? то черното даже цвят не е. Толкова е безлично.
съгласна съм ((:
изобщо не ми харесва да видя някво момиче,облечено цялото в черно..

krem4et0
06-15-2008, 21:56
Продължавъм да твърдя, че черното е цвят, който те обезличава напълно. Черен панталон и пола е ок, но всичко черно от кръста нагоре е грозно, прави те блед, не подчертава никаква черта в лицето ти.

Всъщност Кремче, на нашите коси черното стои много добре, защото изпъкваме. :D
На мен ми допада черното като за 'по-официално'. Иначе да се нося само с черно, кафяво и сиво... ей т'ва за мен е безлично. (: Скучни цветове са ми за ежедневието. :) На мен ми дай няк'ви свежарски 'шарки'... 8-)

За абсолвентския бал пробвах 1-2 черни рокли. Бях отвратително бледа. И както и да се погледне черното може и да стои добре на някои, но обезличава! Аз съм синьо-зелено-розово-червано-виолетова с примеси на кафяво зимата и есента :D

preichetoy
06-15-2008, 22:05
^ другия варянт е след анален секс :) Да, или ако е глътнала ..

ако е гълтала е много страшно щото шанса да забременее е 99%Дам, те по-тази логуика педалите що не забременяват :?

Lunatic-
06-15-2008, 22:06
Значи 1 младо момиче на 16-17 трябва да се почерни, така ли? то черното даже цвят не е. Толкова е безлично.
съгласна съм ((:
изобщо не ми харесва да видя някво момиче,облечено цялото в черно..
чрното е истинският цвят
другите са пумия

hahavteen
06-15-2008, 22:11
Хммм мен повечето ми дрехи са цветнички и нямам почти нищо в черно и кафяво. По принцип съм съгласна с двете ни червенокоски... На мнението съм че всяка дреха може да стои добре стига да е съчетана подходящо.

krem4et0
06-16-2008, 06:42
черното е най-готиния цвят за дреха,независимо мъжка или женска.

който твърди противното,значи нищо не разбира от мода и дрехи :)

Нямам претенции, че разбирам. Черното е добре, защото прави фигурата по-слаба и до там. Не смятам, че е удачно обаче 90% от гардероба ти да е в черно или в който и да е цвят. Не смятам, че е добре всичките ти панталони д са дънки също. 1 гардероб трябва да е разнообразен и като цветове, и като материи, даже и като стил(за различните поводи). Имам една единствена черна рокля, която си купих 9-ти клас и понеже бях много бледа си взех и светло ливаво сако към нея. Е, получи се добре. Имам 1-2 черни поли и разбира се панталони, но 1 черна блуза нямам в гардероба си и няма да имам. Просто става прекалено...грубо. Дори, когато съм била в траур(за баба и дядо), не съм носила черно(по-тъмни и убити тонове, да, но не и черно. Майка ми даже не носи черно, а само шалчето си. Цветът е хубав за долната част на тялото, но за блуза е просто ужасно.

sh3_1s_7h3_0n3
06-16-2008, 07:17
Е чак пък 'ужасен'... :-o Има невероятно елегантни черни сака, блузи и потници например.
Единствено ми е отвратително някой като носи черна блуза, която е тооолкова избледняла, че вече бие по-скоро на сивкаво. :?

preichetoy
06-16-2008, 07:31
Е чак пък 'ужасен'... :-o Има невероятно елегантни черни сака, блузи и потници например.
Единствено ми е отвратително някой като носи черна блуза, която е тооолкова избледняла, че вече бие по-скоро на сивкаво. :? =D> Поклон.

krem4et0
06-16-2008, 08:20
Е чак пък 'ужасен'... :-o Има невероятно елегантни черни сака, блузи и потници например.
Единствено ми е отвратително някой като носи черна блуза, която е тооолкова избледняла, че вече бие по-скоро на сивкаво. :?

Сако, ама блуза........не, мерси. Не съм обличала, няма и да облека. Черното го свързвам с дебелите жени, които така изглеждат по-слаби и с метълистките. Черен костюм си е класика, но със свежа риза или блуза.

mulgore
06-16-2008, 08:40
Аз нося черни тениски и полошъртове без да съм металист или дебела жена... 8-)

Мда. 8-)

DisciplineAndOrder
06-16-2008, 10:00
определено черното и по-тъмните цветове са пъти по-красиви и елегантни

в моя гардероб черното предобладава. обаче имам и МНОГО червени дрехи.

krem4et0
06-16-2008, 10:05
кремче, защо всичко пречупваш единствено през твоята призма и отказваш да повярваш, че на света има и различни хора, с различно мислене и гледна точка, за които твоето мнение е невалидно и меродавно?

Аз нося черни тениски и полошъртове без да съм металист или дебела жена... 8-)

Не пречупвам. Черното поглъжа цялата светлина. И ако лицето ти е свежо, цветно и ярко, с черното се "поглъща4 и обезличава. И за мъжете е малко по-различно. но за жени......днес видях 1 дама на въдима възраст 35, цялата в черно. Еми на фона на останалите беше просто.....невзрачна. И все пак ако си целият в черно, трябва да има цветен акцент. може и нещо дребно да е, може при женит да е само грима, но трябва да има.

П.С.не е хубаво млади хора да се почернят. Особено лятото и пролетта. то си е ваша работа, но оставете и нас да бъдем цветни. какво ви бърка?

bboy_bunker
06-16-2008, 11:19
Черният цвят е класика и въобще не те затваря. Напротив - ако си свеж човек, то ще контрастираш на черното, и това много повече ще бие на очи.

mhmhmhmhm
06-16-2008, 12:48
да,ама ми е грозно като са целите в черно ...
една черна блуза или потник нищо лошо няма
амааа всичко да ти е в черно..не знам
не ми харесва

LetiCherry
06-16-2008, 13:54
Na men 4ernoto ne mi haresva, nqmam 4erni bluzi,imam samo 1 4eren panalon i do tam, a i edna 4erno bqla roklq ot bala na gadjeto. Ina4e na men 4erno prosto ne mi otiva, pravi me suvsem bleda, ina4e ima hubavi 4erni potni4eta i bluzi. Vse pak ne bih se oblekla cqlata v 4erno nikoga, kakto i ne mi haresva 4ovek, oble4en celiq v 4erno. Na men pove4e mi haresvat svetlite cvetove (logi4no e togava da ne haresvam 4erno, kafqvo i t.n.). Pove4eto mi drehi sa v bebe6ko rozovo, julto, bqlo i svetlo sinio. Znam 4e na nqkoi rozovoto bi mu se storilo ujasno, no puk na men si mi haresva :grin: Spored men avtorkata nqma kakvo da se drazni na modata, vseki si haresva razli4ni ne6ta, a i svetlite cvetove sa po-podhidq6ti za lqtoto spored men ot 4ernoto.

Bolt_f
06-16-2008, 14:12
Е чак пък 'ужасен'... :-o Има невероятно елегантни черни сака, блузи и потници например.
Единствено ми е отвратително някой като носи черна блуза, която е тооолкова избледняла, че вече бие по-скоро на сивкаво. :?

Сако, ама блуза........не, мерси. Не съм обличала, няма и да облека. Черното го свързвам с дебелите жени, които така изглеждат по-слаби и с метълистките. Черен костюм си е класика, но със свежа риза или блуза.


Хахахахаххаахахахаахахаха ... хубаво. Exploited_teen винаги съм знаела че си дебела жена, между другото.

Кремчето, наистина... може ли да си толкова зле. Преди няколко дни на мен някой ми каза че съм задръстена, взех че повярвах, ама сега май виждам, че има и по-зле. Как може черното да те затваря?! Абсолютно всеки цвят изразява това, което самия ти изразяваш. Аз като нося черно, искаш да ми кажеш, че винаги изглеждам сдухана и безлична?! Ми, казвали са ми че съм един от най-веселите хора на земята (да вкарам малко и аз първо лице).

Интересно ми беше просто, мъжете привлича ли ги шаренията и кича, защото всички се обличат така. Все пак, когато жена се конти попринцип, го прави заради мъж(е).

Special K
06-16-2008, 14:24
а аз мисля, че е грозно да си шарен като хамелеон на тежки халюцигени... ;)
халюциНОгени......

LetiCherry
06-16-2008, 14:25
Bolt_f, v otgovor na vuprosa za mujete i cvetovete. Ne, az si izbiram drehite spored cvetovete, koito haresvam. Ne moga da ti obqsnq ama naprimer kato vidq hubava bebe6ko rozova bluzka du6ata mi se pulni ot cveta, prosto mnogo go haresvam, su6toto vaji i za jultoto i svetlo sinioto. Ima muje, koito sa mi kazvali, 4e izglejdam kato 5 godi6no dete izlezlo ot detski magazin zaradi rozovoto, na drugi im haresva, treti mi kazvat, 4e tui kato vinagi sum nosila rozovo si go priemat kato 4ast ot men i kato me vidqt v drug cvqt me pitat dali ne6to ne sum bolna :lol: Ta, az prosto obojavam svetlite cvetove i tova e pri4inata da se obli4am taka. :) A ne si mislq dali na mujete 6te im haresa pove4e 4erno ili rozovo na julti to4ki sus zeleni raeta :D Plus tova ne vqrvam, 4e ako nqmakoi me haresva 6te se otkaje ot men samo za6toto nosq svetli cvetove, a ne 4erno.

Alcohooligan
06-16-2008, 14:30
а аз мисля, че е грозно да си шарен като хамелеон на тежки халюцигени... ;)
халюциНОгени......
УМЕСТНА ЗАБЕЛЕЖКА !!! :D

krem4et0
06-16-2008, 14:45
leti_cherry, и аз съм така със цветовете. Всек ме асоциира с розово, синьо и лилаво......

NH3
06-16-2008, 14:46
луд на шарено се радва ........ супер отвратно е примерно човек облечен във всички цветове на дъгата

DisciplineAndOrder
06-16-2008, 14:50
ама на Whiskass всички и се кефите 8-)

NH3
06-16-2008, 14:55
просто е хубаво момичето , кой и гледа толкоз дрехите :?

bboy_bunker
06-16-2008, 15:15
ааааахахахаххаах :lol:

много готина тема, ей !!! 8-) 8-) 8-)

Bolt_f
06-16-2008, 15:24
ааааахахахаххаах :lol:

много готина тема, ей !!! 8-) 8-) 8-)

чак започвам да се гордея аз 8-)

Boot
06-16-2008, 18:26
ама на Whiskass всички и се кефите 8-)
хахаах така си е.
всеки тук говори някакви филми,
ама накрая искат да се женят за уискас 8-)


а колкото до авторката и нейното черно, черно, черно - може да е много удобно и безопасно (няма как да сбъркаш), ама не е яко ;)

Bolt_f
06-16-2008, 19:19
ама на Whiskass всички и се кефите 8-)
хахаах така си е.
всеки тук говори някакви филми,
ама накрая искат да се женят за уискас 8-)


а колкото до авторката и нейното черно, черно, черно - може да е много удобно и безопасно (няма как да сбъркаш), ама не е яко ;) Черно, черно, черното беше за елегантни дрехи, за което ме попита Къдли. Това не значи че се обличам само елегантно, баси.

Аааамм... не говорехме за цветове, а за онея клоунските дрехи, нали... то всъщност май никой не разбра какво имах предвид, но както и да е. Живи и здрави да сте.

Bolt_f
06-16-2008, 19:22
А, и за Уискас не искам да се женя, макар и нейното да не е това което имах предвид. Не ставаше въпрос за този стил. Нито за всички тея "тийнейджърски" неща. Става въпрос за лелските басмени рокли, колани, високи талии и отвратителни обувки! Или клинове с някакви блузи ХХL и пак въпросния колан...

RAWRRR
06-19-2008, 11:32
Аз също имам някакви курвенски дрешки в гардероба,които ги слагам,когато ми е кеф.

Не се обли4ам модерно,не защото е ки4озно или защото съм яко хейтърка,ами защото ме е страх да не си погледна снимките след 10 години,да се цапардосам по 4елото и да си кажа "какво съм си мислила тогава?каква тази пола с цепка до пъпа".

Затова мисля,4е съм си измислила най-подходящия подход-да нося дрехи,които ми отиват,като цвят и кройка и дрехи,които са с непреходен вид-каре/райе или геометри4ни форми,като то4ки.

А това с метълките и 4ерното ме уби. :lol:

rakiQ
06-19-2008, 11:38
всеки ще се облича как си му харевса

Romance
06-19-2008, 11:46
Много сте ми странни с тези теми...
Какво ви интересува вас как се обличат другите..като искат да са част от "стадото" нека са.Аз си гледам себе си и не ме интересува на таз гривната сребърна ли е или имитира сребро,колко са и шарени обувките и до къде са и гащите..Кво се опитвате да вкарвате акъл на хората с цел обличане по ваш модел..Смешни са вече тея теми..

Buhtaaa
06-19-2008, 14:09
Много има да се говори ... честно казано не си прав че примерно късите панталонки са смешни или пък обувките които са изрязани ...смешни са ако не са подбрани и съчетани с дургите дрехи правилно ... лично аз не се кефя на този вид обличане много много ... но всеки все пак си има правото да решава как да се носи ... живеем в Совободна държава .. И ЗА БОГА НЯМА ЛИ ДА ГО РАЗБЕРЕТЕ ТОВА И ДА ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ ЗАЯЖДАТЕ С ТЪПИТЕ ЧАЛАГАРИ ... НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНЯТ ...спокойна съм :D имитациите на сребра и злата и мене лично много ме дразнят или ги има или ги няма кво е то ... теникия от колата на 50 сент взета сякаш хахаха абе я бегайте ...

Romance
06-19-2008, 14:26
Много ясно, че ще си купя пък гривна от 5 лв от колкото от 40..и кое е смешното..се едно ако съм със сребро някой ще разбере,че то наистина е такова - глупости..

AliceSw
06-19-2008, 14:49
просто всеки вижда нещата по свои си начин...ярките цветове са много хубави, аз лично много обичам да имам нещо ярко по себе си, но пък е ужасно трудно да се съчетят като хората...нося и цикламено и тревно зелено и оранжево, дори лилаво, но пък винаги нося 1 ярък цвят /блуза примерно, ярките панталони още ми е трудно да ги приема/ с някаква дрънкулка - гривничка, пръстенче, обички, герданче в същия цвят...всичко останало остава 1 цвят, при това неутрален - черно, бяло, бежово, сиво, дънки или евентуално черно с бяло...иначе просто става прекалено и адски дразнещо, да не говорим, че ярките цветове въобще не си приличат един с друг...но пък в крайна сметка всеки си решава за него си


бтв, повечето модерни неща стоят гротескно, защото обикновено хората, които ги носят не ги съчетават добре, пък и по-голяма част от дрехите по магазините са стари модели, изкривени през погледа на някои производител на конфекция...

gothic_angel
06-19-2008, 14:53
Аз не се обличам така,нося дрешки,които са ми удобни

Verliebt_Maedchen
06-19-2008, 21:59
На мен пък много ми допада сегашната мода - просто винаги съм била фенка на ярките и свежи цветове, а това, че магазините са пълни сега с такива дрешки, е в мой плюс :)