PDA

View Full Version : !!?Танци!!?



VQTUR
06-15-2008, 12:35
:lol:

slun4ice_90
06-15-2008, 12:39
Ами просто се отпускай повече и така.На мен музиката пееното и танците са ми в кръвта. :oops: Казвали са ми го доста хора.От малка пея и танцувам.Обожавам просто музиката.Тя ми е в кръвта. :-P :grin:

vesito13
06-15-2008, 12:41
Учиш се сама вкъщи , пускаш музика и почваш , не е трудно можеш да се справиш :wink: А колкото до това как да се отпуснеш , един от вариантите е с малко алкохол :P

comewhatmay
06-15-2008, 12:44
To prosto stawa ot samosebesi. Probwai da si pusne6 muzika koiato ti hareswa waw was, bilo to po radioto ili ot kadeto iska6, nama zna4enie... me misli za ni6ty i po4ni da se ligawi6 t.e. da tanzuwa6 kakto ti doide, dori da e idiotsko, 6te ti stane mn zabawno i 6te si se otpusnala..sled kato se otpusne6, probwai da si izmisli6 sobstweno dwizeniem koeto da prawi6, to samo bi triabwalo da ti doide, prosto ne misli, a se radwai na muzikata.
Mozes da se zapi6e6 na uroci po tanzi w niakakaw stil, koito ti dopada, bilo to hiphop(az mn iskam), bilo to balet, ili sportni tanzi. Uspeh

preichetoy
06-15-2008, 13:09
Здравейте, има нещо което ме мъчи от доста време и нз какво да правя.Момиче съм, на 17, проблема ми е че когато съм на купон или някъде др немога да се отпусна и да ТАНЦУВАМ! Не съм от тези дето ходят по дискота и слушат чалга, не че съм някаква сдухла но просто немога да танцувам и ми е гадно...

Вие как се научихте да денсите, никой не се е родил научен, така че все от някъде сте почнали...? Как стана при вас, кога се отпуснахте, изобщо дайте някакво съветче че направо изкрейзвам!!!

Благодаря ви!
Според мен проблемът ти е в това, че прекалено много се впрягаш. Мислиш си "Ох, ама те сега, ше ме гледат само мене, ше ми се подиграват, всички могат да танцуват, само аз не." Просто се отпусни и се кефи, дори да не можеш да танцуваш. Аз лично най - много се кефя на някви хора над 50, които са се събрали и си денсят, без да им пука. Много са смешни, обаче много ме радват, големи пичове !