PDA

View Full Version : Спешно търся квартира в град Свищов



Neshto_SlaDk{}
06-15-2008, 16:13
znam che temata mi ne e za tyk no ako nqkoi moje da pomaga :) speshno si tursq kvartira v grad Svishtov :) nadqvam se che shte mi pomognete i sorry ako temati mi vi drazni no naistina e speshno :P

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

moncho
06-15-2008, 16:17
Аз приемам квартирантки момичета добре изглеждащи с големи ц*** и без зъдръжки :grin:

xaxa
06-15-2008, 16:39
ela v k16ti e na cenata e kvartirata ako si zaintirisovan pi6i :grin: 2 stai i kuxnq

siXt_senSe
06-15-2008, 17:36
Поразрови се в интернет, сто процента ще намериш нещо http://www.dalavera.net/read.php?1059,296911

Sigrina
07-04-2008, 11:12
Виж лс :)

synnlivka
08-07-2008, 14:00
Здравейте,аз съм от Плевен,но ме приеха в Свищов редовно и си намерих страшна квартира на добра цена(нова кооперация,в центъра на града,самостоятелни квартири) ,но ми трябват още 2 момичета за да мога да я наема,моля пишете ако има желаещи... можем да се разберем да ви заведа ...

krem4et0
08-08-2008, 11:57
Аз моята вече я отдадох на 1 пич от Бургас...голям сладур :-)

Малко са хората от Свищов.

Rowdy
08-08-2008, 12:20
нормално, баси забития град

Alco
08-08-2008, 12:20
8-)

mai4kaaa
08-09-2008, 19:33
az sy6to si tyrsq kvartira v svishtov?6te sym za pyrva godina ako o6te ne si si namerila hora pi6i :)

Beowolf
08-10-2008, 00:08
Здравейте съграждани!!!
Търся квартира в центъра или до центъра на град Свищов.
По принцип съм си намерил ама още не съм си намерил човек на стаята ми.
По принцип не пуша и не пия много много и за тва ми е малко проблем ако се настаня да не ми докарат някой хайванин.:)
Та ако имате оферти пишете

krem4et0
08-10-2008, 17:11
нормално, баси забития град


са кремчето те изяде со парцала 8-)

Споко, няма да изям никой. Търсете квартири във вестниците "Дунавско дело" и "Дунавска зора", също и по обявите на стълбовете пред "Академията" за 3 дни ми се обадиха 10-тина човека, а съм си пуснала само на стълб обявата (даже след като дадох квартирата ходих да ги изпокъсам, но явно пак е останало някъде). Квартири има, но не много. А срещу факултета (където са канцелариите) има 1 гъбка. Там с дават обяви и за съквартиранти.

mystic_89
08-15-2008, 16:36
Аз също търся квартира в свищов

Моля пи6ете ми на mystic_f@abv.bg

mystic_89
08-15-2008, 16:39
... aaaaaaaaaa ili tuk

PLS spe6no e

air_J
08-15-2008, 18:45
Здравейте,аз съм от Плевен,но ме приеха в Свищов редовно и си намерих страшна квартира на добра цена(нова кооперация,в центъра на града,самостоятелни квартири) ,но ми трябват още 2 момичета за да мога да я наема,моля пишете ако има желаещи... можем да се разберем да ви заведа ...
Дека са тия нови кооперации по центъра, щото аз би могло да се каже, че цял живот живея на центъра, а не съм ги забелязъл? И между другото питам сериозно, а не се заяждам, щото в момента и аз живея на квартира, та ако не ми се развият добре нещата в Испания може да ми се наложи и на мен да търся квартира. 8)

ralito88
08-16-2008, 09:57
И аз съм приета редовно в Свищов и си търся квартира, съквартирант/-ки ..... :D

gabi.pavlova
08-16-2008, 15:57
и аз се присъединявам към търсещите квартира в свищов.приета съм редовно.

air_J
08-16-2008, 17:51
Като дойдете тук се обадете да се опознаем. :-)

undead89
08-20-2008, 18:00
И мен ме приеха в Свищов първа година и естествено ис търся квартира :D ако някой може да помогне да пише :D

nestle
08-20-2008, 20:20
Уууу земи колко много търсещи се откриха :Д:Д:Д

ralito88
08-21-2008, 16:38
Аз в събота ще ходя да се записвам и ще оглеждам квартири ...

quench
08-22-2008, 13:40
пушиш една цигара пред фъка и след 2 минути трябва да се отбраняваш от бабки и дедовци, които те връхлитат на вълни

и като им кажеш "имам квартира", те питат" а при кого си на квартира" - в тоя момент никога не издържам да се изгавря

хазяите в Свищов масово са си е-таковали майката - първи курс, като още нямах стабилна хазяйка, имаше яки изпълнения - и като съм си говорил с колегите, тва е масово

например - "ще си плащаш тока от крушките сам" - хм, я да сметнем, това е невероятната цена от 1 лев по днешни цени за 10 дена очни, даже по-малко - стипци,а? ;)

или пък - "стопли си вода с бързовара в тоя леген,д а се изкъпеш, че иначе е много скъпо" - doh

или пък, в деня на влизане в квратирата - "оо, тя улицата е много спокойна, свети вечер" - прибираш се от дискотека, а то тъмница, като в кучи гъз - на всичкото отгоре от ляво и от дясно - 2 кръчми с певици

в друга квартира вратите не се затваряха и лудата бабка гледаше през вратата.... крийпи

масово обаче има сума ти utility проблеми, които не са много забавни

гуд лук в откриването на яки квартири - има ги, но са малко и всичко е въпрос на това каква карта ще изтеглиш

kalpazanka
08-22-2008, 15:05
Аз в Плевен бях случила на нещо подобно, обаче с тая разлика, че съм редовно обучение. Микровълновата не се ползваше, защото "удряла ток", готварската печка Веко не я пипахме с другите две квартирантки, за да не й направим нещо. Храната си топлех на парти грил и познайте дали отгоре не пари, а вътрешността е студена- почнаха системно да ми изтръпват зъбите от сладко и студено! Протоколи и разни писаници трябваше да пиша в стаята ми на тъмно писалище, където нямаше възможност да включа нощна лампа, в резултат на което се остъклих! За капак , въпреки че живеех с хазаи, ми се изтърси, че трябва да мия тоалетната, при което ми накипя съвсем! И се изнесох за отрицателно време :D :D :D

Lii4eTo
08-23-2008, 12:14
И аз търся квартира в Свищов :D :D :-D

ralito88
08-23-2008, 17:47
Амиии.... току що се връщам от Свищов .... обиколих няколко квартири, но е такава мизерия .... искат ми 80 лв за едно легло, като ще сме 5 момичета , а в стая има по 2 легла /поне в тази която предложиха за мен, за другата са 2 легла за 3 момичета.... без коментар просто/ , една маса сложена в средата на стаята, и един бюфет от времето на пра-пра баба ми .... положението е плачевно... мисля да подам документи за общежитие ...

kalpazanka
08-24-2008, 12:01
Как така 2 легла за три момичета? :D :-D Явно ще спят на смени :D

krem4et0
08-24-2008, 13:18
А аз казвам на сестрата да дава 1-та стая при нея, ама тя не иска. Инача тавана си го давам за 80 лв. целият. Може да спят 2-ма. Има стая, баня и кухня. Самостоятелен водомер и електрмер. Като гледам обявите е доста евтино, но просто е таван и климатичните условия не са много добри. Тц, жалко, че мама и леля ще продават апартамента от баба и дядо. както е 2-стаен уширен, ей така по 400 лв. ще ни докарва.....Тези, които идваха за квартира, казаха, че са оглеждали места с кокошарник и външна тоалетна......Общежитията не са зле. сега им слагат дограма и ламинат. Няколко милиона са вложени в ремонта им.....трябва да се получи добре. Но имай предвид, че пеша, особено зимата не можеш да слезеш. Особено ако си 1-ва смяна(2-ри и 4-ти курс). занятията почват от 7 и 15, а в заледено време пътят ми следобед е бил около 40-50 минути пеша!!!!!
сега както имам свободно легло в стаята си, с удоволствие бих си взела съквартирантка за 80 лв........

П.С.Новоприетите съфорумци да ми драснат по 1ЛС. може да се запознаем и да ги разведа из дебрите на Стопанска академия. А ако има СК или бизнес информатика да свиркат 2 пъти....

krem4et0
08-24-2008, 13:33
за жалост на някои места, все едно си на село. Ходила съм по такива квартири и е ужас...Мислех си, че това което предлагам не е на високо ниво, а се оказа, че има ли бойлер и самостоятелен електромер, минава в категория супер лукс!

kalpazanka
08-24-2008, 13:37
Верно?!

krem4et0
08-24-2008, 13:42
Помня преди години още като бях ученичка, 1 моя съученичка живееше в нещо подобно. Външна тоалетна тип дупка, баня извън къщата на дърва и въглища. Печката й в стаята-също. Имаше кокошки и някакви други животни. Добре, че момичето беше от село....аз не можех на й отида на гости. беше ми гнусно.

ralito88
08-24-2008, 15:53
Повярвайте ми - много е зле ... вчера се нагледах на какво ли не ... ако не ми станат нещата за общежитие, ще мина на хотел докато си намеря поне нещо свястно за живеене ...

kalpazanka
08-24-2008, 16:14
Повярвайте ми - много е зле ... вчера се нагледах на какво ли не ...
Вярвам ти! Ще добавя още един пример за мизерия /от Плевен, обаче/- маза с коридорче след стабилен ремонт е преправена да изглежда като гарсониера: плочките му плочки, щорите /тези белите, ПВЦ ли не знам какво/, обаче оттук насетне са гадостите- мирише на мишки, бойлерът е откраднат от предишния наемател, течаща вода няма, на въпроса дали има парно- "ми то тръбите минават от тук и е топло." За капак мивката прелива от неизмити прибори, а плочките са покрити с пръст. И за този лукс наемът е 160 лв. :D

ralito88
08-24-2008, 16:19
Охххх, да видим само ние къде ще живеем в тоя Свищов .... май започнах да съжалявам, че записах там... трябваше да си остана в Бургас ....

deadly_ff
08-24-2008, 16:31
Търсете квартири във вестниците "Дунавско дело" и "Дунавска зора", също и по обявите на стълбовете пред "Академията" за 3 дни ми се обадиха 10-тина човека, а съм си пуснала само на стълб обявата (даже след като дадох квартирата ходих да ги изпокъсам, но явно пак е останало някъде). Квартири има, но не много. А срещу факултета (където са канцелариите) има 1 гъбка. Там с дават обяви и за съквартиранти.

Аз съм званяла на по4ти вси4ки обяви от вестнците,но вси4ките са заети. :( по голяма слу4айност си намерих квартира и то доста нова и плащам 55лв.

ralito88
08-24-2008, 16:47
А верно ли е че в хотелите правели пакети за студенти?

krem4et0
08-26-2008, 11:47
А верно ли е че в хотелите правели пакети за студенти?
В хотел "Дунав"-на центъра срещу "фонтана" имаше подобно нещо. Мои колежки бяха там до 3-ти курс. Беше 50 лв. на легло в двойна стая. но тава е по времето, където легло в кратира беше 40. А и ти е на 2 крачки до ВУЗ-а. Знам, че после ги изгониха, правиха ремент и прочие. Но алтернативата там е апартамент 3 стаи за 350лв. Могат да спят значи 6 човека......Пак в същия хотел става дума.

tatty
08-28-2008, 12:35
Леле хора, като чета какво сте написали, все повече се убеждавам, че ще спя на палатка пред ректората. Каква изненада и аз съм студентка първа година и нямам квартира...... :oops: Това обаче за хотела....струва си човек да се замисли. Някой навит?

gabi.pavlova
08-28-2008, 17:24
но дали е вярно изобщо това с хотела?

ralito88
08-28-2008, 20:48
Леле хора, като чета какво сте написали, все повече се убеждавам, че ще спя на палатка пред ректората. Каква изненада и аз съм студентка първа година и нямам квартира...... :oops: Това обаче за хотела....струва си човек да се замисли. Някой навит?

Това за палатката и аз от няколко дни се бъзикам :D на работа си умират от смях с мене :-D

Aleksandrina88
08-28-2008, 22:41
Аз се обаждах в хотела и ми казаха,че вече не правят такива отстъпки за студенти.Единствения вариант който ми предложиха беше двойна стая за 35 лв. на вечер,което не ме устройва...

tatty
08-29-2008, 07:35
Пфуу! Обирджии. И всички ми казват: " Абе не е възможно. Спокойно ще си намериш квартира. Как така да няма ? " Да бе !

gabi.pavlova
08-31-2008, 06:55
не че искам да те успокоявам ама аз като ходих на 15 да се записвам и да си търся квартира се шашнах.нищо нямаше и се отчаях.но намерих.надявам се и с теб така да се случи

krem4et0
08-31-2008, 09:09
Бабите долу не ви ли спират? Аз като ходих тия дни, поне 10 баби и 1 дядо ме спряха. Омръзна ми да повтарям, че съм от Свищов. Даже 1 внзе да ми дава акъл каква магистратура да се пиша. Ако ми даде 1500 лв за 2-та допълнителни семестъра, които ще трябва да уча, ако съм друга специалност, да ми дава акъл. Много се ядосах!!!!!

rakiQ
08-31-2008, 09:33
http://www.imoti.net/

cveta_dimitrova
09-18-2008, 11:45
Не знам дали все още някой се интересува от квартира в Свищов, но аз имам квартира (самостоятелен апартамент), но нямам съквартиранти. Принципно нямам претенции дали става въпрос за момиче или момче, разбирам се еднакво с всички. :) Офертата е добра, само един недостатък има, че не е в центъра. Ако някой се интересува да ми пише, но на майл-а: c.m.dimitrova@abv.bg

Music_slave
08-28-2009, 10:32
И аз си търся квартира в Свищов. Днес ме приеха в колежа с финанси и утре ще ходя да гледам квартири. Ако някой има предложения да пише на ЛС :)

elg1987
07-16-2010, 08:26
Двустайна мансарда със самостоятелна баня, тоалетна и помещение с пералня. Квартирата се намира срещу колежа и има паркинг. Обзаведена е с 3 легла, гардероб, секция, бюро и две ракли. Кухнята разполага с хладилник, микровълнова и готварска печка. Мансардата има 2 големи огледала, кабелна телевизия, жичен и безжичен интернет. Квартирата е луксозна, след основен ремонт и има външна изолация. Месечен наем: 100 лв на легло
Тел. 0897 997 169

kalpazanka
07-16-2010, 12:42
Сбъркала си раздела, elg1987.