PDA

View Full Version : Депресия.



ma6ete
06-15-2008, 15:40
Това е възможно най-лошото нещо,което може да се случи на човек,особено ако е доста самотен.От доста време близо половин година не съм се забавлявал,стоя и сякаш чувствам нищо,обикновенно стоя у дома и не излизам...През последните три дни бях на екскурзия в Гърция с доста хора,имаше и хубави моменти,с един приятел си харесахме две момичета от нашите,но проблемът беше че ги харесваха още около 10 момчета,това не ми правеше впечатление,работата е там че съм влюбен в една учителка и разбира се никога няма да има друго отношение между мен и нея освен ученик учител и това ме убива.А на екскурзията направих една глупост и мисля че съм се изложил пред нея,което също ме убива.Днес като се събудих първата ми реакция беше да се сетя за учителката ми и да се разплача,това е много лошо на мен не ми е присъщо плаченето,а сега съм в такава депресия,че се разплаквам за нищо,ПОМОЩ. :smt022
п.п. смятам че е доста объркващ текста,но и аз съм много объркан и депресиран,незнам нито какво става,нито какво да правя.

petet
06-15-2008, 19:51
Лелеее това направо сапунка.

1.Избий си я от главата!
2.Излизай
3.Намери си хобита на вън и в къщи
4.С излизането си харесвай там ако можеш момичета,така тази учетелка ще ти се избие от главата и ще си създадеш нещо като хоби към тези момичета
5.Отдели няколко часа и виж от къде идва всичко това и се опитай да го остстраниш.
6.Лято е,прави каквото искаш.Ако трябва отиди на море или басейн с приятели и т.н
7.Споделяй с някого
8.Ако трябва се консултирай с психоло(няма нищо срамно!!!)

И аз бях така преди 2 месеца,просто едва ли не,щях да се самоубия(сериозно),много работа ми изкочи в даскало у нас,спях по 6 часа,и просто нз какво ще правя и не можех.Оправих се де и сега смятам да тръгна малко да ходя на психолог,няма лошо.

ma6ete
06-16-2008, 15:23
Аз всеки ден съм при психоложката в даскалото,а госпожата няма как да я забравя като я виждам всеки ден и тя ми води специален предмет.