PDA

View Full Version : Много съм объркана... толкова го обичах ;(



sweetlove
06-15-2008, 16:08
Здравеите! Много искам да споделя с вас моята история.. Аз съм на 14 години и до преди 1-2 месеца бях лудо влюбена в едно момче. Знаех че и той ме харесва и така няколко месеца го чаках да си дойде в града..Бях разбрала че нещо звънка на една приятелка и на едно момиче от другия клас, но продължавах да го обичам.. С него бяхме почти само на чат.. не знам какво стана но малко по малко всичко тръгваше към край. Аз вече го бях забравила, но преди около месец той отножо започна да ми звънка и пак се въодушевих че може да стане нещо между нас.. Но изглежда всичко беше само лъжа защото скоро разбрах че е търсил една моя приятелка. Аз си казах какво пък толкова да прави каквото си иска все пак между нас не е имало кой знаи какво за да ми тежи и реших просто да го забравя.. Но ето и най-гадното от всичко оня ден той си е дошуъл в града и днес се жидяхме в едно заведение.. Той беше с моята приятелка. Като се засякохме на входа даже не си проговорихме... Вярно че бях спряла да го обичам и сега не го обичам толкова, но просто като гледах как сладко си говорят с нея ми стана мноо кофти.. стояхме на съседни маси и просто съжалявах че не съм на неино място. Знам че ще го забравя, сигурно бързо ще ми мине, но просто като си ги представя двамата.... От 10 минути жече плача и аз не знам защо.. Той скоро отново ще замине така ще ми е по-лесно няма да ги виждам заедно и ще забравя всичко... Но като ги виждам сега заедно колкото и да не го обичам вече просто не ми е все едно... Все пак го обичах доста жреме и наистина влагах чувства... Беще едно от най-красивите ми вюбвания...
бих искала да ми дадете някой съвет как да продължа напред защото в момента ми е много тежко. Не съм говорила с никоя приятелка за това.. днес цял ден се правя на много весела, че не ми пука за него и за нищо друго, но всъщност цял ден ми се плачеше...
Моля ви пишете ми нещо каквото и да е, просто да чуя някой съвет... мерси предварително

w0sh
06-15-2008, 16:11
1-во: не си го обичала
2-ро разглезено дете си
3-то ОМГ "ЗВЪНКА"

GregoryHouse
06-15-2008, 16:13
Можеше да напишеш Търся утешение момчето което харесвам предпочита моята приятелка...УТЕШЕТЕ МЕ. Аз мисля да ти помогна ще пророня половин сълза за твоето нещастие...и ще ти кажа СПОКО ЧОВЕЧЕ...

kifla
06-15-2008, 16:20
Много добре те разбирам какво ти е в този момент и мога да ти дам съвет да се опиташ да не мислиш за тях.Ако наистина го обичаш го остави да бъде щастлив ,защото това е любовта - да се радваш когато и той се радва. НЕ мисли толкова много за моментите ,когато си ги видяла заедно и т.н Времето лекува .Аз си мислех ,че не е така но колкото повече време минава и не виждаш човека ,който си обичала ти малко по малко го оставяш да си е там в теб ,но да не е на първо място !
Надявам се да съм те пооспокоила и да спреш да тъгуваш за момчето.Опитай се да бъдеш щастлива ,не сега защото сега е трудно ..но след време опитай се да откриеш някой ,който ще те разбира и ще си говорите сладко! Успех!

Nefarian
06-15-2008, 16:20
На 14 любов :? :o

MonSitY
06-15-2008, 16:35
виждам няколко несъвместими твърдения в темата ти:на 14 си а си имала няколко влюбвания и за този когото говориш казваш че влюбването ти е било едно от най-сладките.после сега не го обичам толкова скоро ще го забрава преди го обичах.според мен няма такива твърдения или го обичаш или не го обичаш (според мен в този случай силно го харесваш)
защото сте градили връзка или нз какво на чат а връзка се гради на живо!!
какво да направиш ли?-еми забрави го явно не струва има още какво да видиш от момчетата успех! :)

xXxScreamxXx
06-15-2008, 16:47
На 14 любов :? :o


4е ти не знаеш ли 4е и на 11 има ?!??! :lol:

miss_asi
06-15-2008, 17:03
Нямам с какво да ти помогна просто нещо-абе струва ми се поредната "любов" на някоя си 14-годишна пикла.Наистина ими и такива момичита на 14 които наистина са изпитали любовта но в този случай ще остана без коментар!

nevito0
06-15-2008, 17:06
Много добре те разбирам какво ти е в този момент и мога да ти дам съвет да се опиташ да не мислиш за тях.Ако наистина го обичаш го остави да бъде щастлив ,защото това е любовта - да се радваш когато и той се радва. НЕ мисли толкова много за моментите ,когато си ги видяла заедно и т.н Времето лекува .Аз си мислех ,че не е така но колкото повече време минава и не виждаш човека ,който си обичала ти малко по малко го оставяш да си е там в теб ,но да не е на първо място !
Надявам се да съм те пооспокоила и да спреш да тъгуваш за момчето.Опитай се да бъдеш щастлива ,не сега защото сега е трудно ..но след време опитай се да откриеш някой ,който ще те разбира и ще си говорите сладко! Успех!
+ 1 може би трябва да се откажеш от него и да продължиш нататък..не само времето лекува..мисля,че ако срещнеш някое друго момче ще ти е по-лесно да го забравиш..
а това,че не са ходили не означава,че тя не може да е влюбена! пф..
още по-малко това,че е на 14 ! я са спрете малко бе хора! момичето иска съвет не да и казвате колко е тъпа! пф..

м!sS wendy
06-15-2008, 17:11
Не го обичаш. Просто не можеш да го имаш и за това си мислиш че си влюбена. Споко след 1 месец макс ще си забравила за съществуването му.

cinderella_gugutka
06-15-2008, 17:57
разбирам е-и аз съм била в това положения.еми-аз гледах филми,слушах музика,наплаках се хубаво и ми мина след няколко дена.и при теб трябва да стане така.успех!!

JustBecko
06-15-2008, 18:41
Фaлшивата усмивка ще нося без почивка.


Д**ай ся! :lol:

sabaku_no_gaara
06-15-2008, 18:54
до авторката:

8-)
егати и влюбването,хем е едно от най-хубавите,хем си го забравила вече

cheer up emU kid