PDA

View Full Version : Животът е една лъжа



sweet4esf
06-15-2008, 18:05
Samotna staq, grobna ti6ina...nqma 4ernova, pi6a vsi4ko koeto mislq direkno...a vsu6tnost mislq li za ne6to i za kakvo po napred?Tolkova mnogo ne6ta se vurtqt v razbitoto mi suznanie , 4e 4ak se 4udq struva li si vuob6te?!Izbiram mejdu lubov i svoboda, mejdu samotata i jivota...mejdu tazi grobna ti6ina ili ne4ii jiv smqh...a kakvo da izbera, sebe si ili nqkoq druga?!Lutam se v labirinti, kato malko oburkano dete, minavat se 4asove nared a az vse taka si mul4a..minavat se dnite i az vse taka bezglasna si stoq!Iskam da izkre6tq na sveta 4e e bezsmislen!4e nqma sisul tazi zemq da se vurti, kato vsi4ko e edno i su6to...iskam da izkre6tq 4e vsi4ko, celiq ni kratuk jivot e glupost!Glupost za ne6tasnici...koito sa obi4ali, davali surceto si, ne6tasnici kato men, koito sa vqrvali v dobrotata na horata...i v bude6teto...znaete li az sum samo na 16, strah me e da priznaq pred samata sebe si, 4e izri4am tezi dumi, 4e ne vqrvam v tozi svqt, strah me e, nai-ve4e ot tova, 4e dori da si go priznavam az ni6to ne promenqm, 4e dori da se oplakvam ot suvotata i grobnata ti6ina, i bezdnata propast v o4ite mi, az znaq 4e ni6to nqma da se promeni ot moite dumi...koi bi me poslu6al, i za kakvo po dqvolite, ve4e ne mi se govori prazni prikazki "da budem po-dobri"..."da zapazim lubovta v surcata si"...da taka misleh tova bqh!!!No nqkoi ubi v mene vsi4ko, nqkoi skur6i nevidimite koprineni krile, nqkoi pre4upi ne6to v du6ata mi, i me e strah 4e nikoga ve4e nqma da se vurne..4e vsi4ko dobro v men umrq...zaradi sveta, zaradi jivota koito jiveq, i ne az go pravq po 4eren, nito puk po-rozov,toi e takuv kakuvto e...jivota nqma dve lica...prekaleno surov e za da mu se radvame...pak kazvam 4e sega ne pi6a ot 4ernova, tova e izpoved na surceto mi, na edno malko zamruznalo surce, na edni turse6ti bezdunni o4i, na edno dete...samo na 16 godini...Daje ne moga i da se razpla4a, i za kakvo ?!Nqma smisul...da po-dobre 4e ne moga, nai-ve4e 4e nqmam sulzi, puk nqma i smisul, ne mislq 4e moite sulzi i gore6tite mi molitvi, tihiq 6epod biha promenili ti6inata v samotata, bezsmislieto v istinata...nedeistvitelnostta v realnostta...no6ta v den, i jivota v lubovta... :( :( :( :(

Модерирано от Бандитка по т.7 от правилата!

sweet4esf
06-15-2008, 18:08
sujalqvam ako ima greshki i che ne pisha na bulgarski no ne mi rabti..iskax prosto da spodelq kakvo chyvstvam v momenta... :(

miShle
06-15-2008, 18:27
Като историйка е страхотно .. Но знам,че не търсиш оценка за написаното... Начина по който описваш,че се чувстваш ... прекалено ми е познат,да не кажа до болка ............... Но всъщност това беше много отдавна и оттогава съм забранила на сърцета си да си спомня за това какво е било .. Прекалено жестоко е да се връщам назад,защото тогава някой прогони всичко свято в мен като остави само болка,отчаяние,нищета.... просто един мрак .. Изведнъж губиш вяра във всичко и във всеки и си забраняваш повече да чувстваш и да има доверие на някого ... И си мислиш,че болката е прекалено голяма за да може това някой ден просто да отмине и някой ден да се почувстваш отнова пълноценна .. Но със времето всичко се заличава .. След няколко години някой отново отвори сърцето ми .. Някой отново се докосна до чувствата,които бях подтиснала в себе си .. Но няма да се отхласвам да пиша ... Искам просто да ти кажа,че колкото и много да те боли в момента .. няма да те лъжа няма да мине скоро ... Даже никак скоро .. Всичко това ще те преследва и няма да ти позволява да спиш ... И знам,че си се затворила в себе си .. но просто живей с вярата че някой ден някой ще излекува раните ... А през това време опитай да изолираш всички негативни неща на някое дълбоко място в сърцето си .. Успех! [-o<

remember_me
06-15-2008, 18:28
eee to sega kolko mn ne6ta izliza 4e sa laji,imami i iluzii...da ne govorim. a pak i spoks prosto si v takav period ;) bila sam gore doly v takova polojenie ama si darjah mislite na dale4e i slagah tapi na 4yvstvata si...

w0sh
06-15-2008, 19:14
Булшит, както се казва.

MonSitY
06-15-2008, 19:56
помисли за кариера на поетеса.ии малко повече положителни моменти биха ти се отразили страхотно :)

baby_lvA
06-15-2008, 20:18
Mnogo poznato chuvstvo,no spoks shte se opravish zabavlqvai se po nqkakuv nachin ,izlizai po kafeta..tova onova.. nedei taka :( :(

GregoryHouse
06-15-2008, 20:36
Да много поетично...след седмица ще си О.К...

Nefarian
06-15-2008, 20:56
Бваа емотата се въдят като зайци

Kasiera
06-15-2008, 22:01
crap

5StaR
06-15-2008, 23:41
Прочетох само заглавието ... OMFG get realllllllllllllllllll nooooob.

vesito13
06-16-2008, 06:50
И аз стигнах само до заглавието , ако беше написана на български можеше и темата да прочета :?

Freeminded
06-16-2008, 11:06
Всъщност какво ти е или това е просто свободно съчинение?

Mementomori
06-16-2008, 11:42
Много гадно положение,разбирам те,наранена и разочарована си от всичко и всички,но не бива да се затваряш в себе си и да униваш,защото това само ще ти навреди и ще се изолираш от околния свят,а не бива,колкото и лош и насправедлив да е той!Бъди силна,ще се справиш с всичко,просто е нужно време и енергия,морална подкрепа,оповавай се на близките и приятелите ти и ще успееш,имай вяра в себе си!Успех и само напред!
П.С.Като не четете въобще поста защо го коментирате?

just like you
06-16-2008, 14:05
леле..тук видях все едно себе си и своето мислене за живота и всичко ...

Freeminded
06-19-2008, 14:03
леле..тук видях все едно себе си и своето мислене за живота и всичко ...

Значи си на 1 акъл с авторката. :o

soul1199
06-19-2008, 14:07
emi stignah do petiq red i mi stana tupo ddz,sorka,4e ne ti pro4etah istoriikata