PDA

View Full Version : Астрално Пътуване



HaRMoNy
06-15-2008, 19:31
Интересно ми е да науча дали тук има хора, които са чували за този метод на пътешествие, дали го практикуват , изобщо всичко, което ви се върти из главите, когато чуете Астрално пътуване :)

SeXyL[!]Nk@
06-15-2008, 20:08
Ако имаш предвит :arrow: душата да се отдели от тялото и да пътува,да чувала съм го и е доказано,защото го пише в книгите на Д-р Петър Дънов,а той е бил и все още е световно известен писател,мир на прахът му. :)

SeXyL[!]Nk@
06-15-2008, 20:16
Аз веднъж се зачетох в една негова книжка,и там пишеше,чее помагал и е лекувал хората,където имали нужда,отделяйки се от душата и пътувавайки в други съвсем различни светове.Даже пише в тази книга,че учителят го арестували за нещо,полицаят го оставил в килията,и след около извество време като дошъл да види дали е там,и него го нямало.И той направо се изумил как може да избяга,след като е заключен зад решетките,и така ставало няколко пъти....Според мен силата на мисалта е много силна,със силата на мисълта може и предмети да се преместят,но трябва да си страшно съсредоточен,да има много силна мисъл и многo да вярваш,че това,което иска ще се случи.

HaRMoNy
06-15-2008, 20:35
И аз вярвам, че човешката мисъл е способна да извърши много неща, но се изисква много енергия и практика.
За Петър Дънов съм чувал много бегло, и не я знаех тази история.
Но май ще попрегледам някоя негова книга, когато имам време. :)

SeXyL[!]Nk@
06-16-2008, 11:30
И аз вярвам, че човешката мисъл е способна да извърши много неща, но се изисква много енергия и практика.
За Петър Дънов съм чувал много бегло, и не я знаех тази история.
Но май ще попрегледам някоя негова книга, когато имам време. :)

Да...аз хем зачетох само няколко странички,и ми стана много интересно. :)

eveto_xx
06-23-2008, 15:59
Робърт Монро също има 3 книги,които са на тази тема, и са много интересни (само за 3 знам де) - "Пътуване извън тялото" мисля, че беше едната, другите две са нейни продължения...Иначе когато си чупих главата в 3ти клас си бях застанала до тялото за секунда и след като понечих да отида до него, се осъзнах, че вече нащи са ме тропнали на задната седалка в колата, заедно със баба ми...И скоро също бях будна, обаче тялото ми не беше :D то е смешно , обаче умрях от ужас,цялата треперех, но съквартирантките ми казаха, че е нямало такова нещо...а и виждах всичко пред себе си...Иначе има много хора, които са преживяли астрални пътувания, повечето обаче ги описват като много реалистични сънища...

HaRMoNy
06-23-2008, 18:44
Попадна ми тази книга, за която говориш, но в електронен вариант. :)
Ти чела ли си я ?
Не, историята ти звучи много интересно даже, като изключим ударената глава :D.
Една моя приятелка също преживя нещо подобно, но по друга причина и направо припадна, аз я хванах, свести се след 20 секунди и каза, че си видяла тялото отгоре. Зашеметен останах направо :)
Задълбочих се и видях, че има много хора преживели подобно приключение и дори такива, които го практикуват. Бях чел за същото пътешествие в една от книгите на Паулу Коелю "Вероника решава да умре" и много се запалих. :)
Щом и ти си разбрала за такива книги, май не ти е безразлично :)

lsd43
06-23-2008, 19:26
Интересно ми какво ще стана като умра.Иска ми се да стана някакъв гаден зъл дух и да тормозя хората! :razz: :razz:

eveto_xx
06-23-2008, 21:56
Попадна ми тази книга, за която говориш, но в електронен вариант. :)
Ти чела ли си я ?
Не, историята ти звучи много интересно даже, като изключим ударената глава :D.
Една моя приятелка също преживя нещо подобно, но по друга причина и направо припадна, аз я хванах, свести се след 20 секунди и каза, че си видяла тялото отгоре. Зашеметен останах направо :)
Задълбочих се и видях, че има много хора преживели подобно приключение и дори такива, които го практикуват. Бях чел за същото пътешествие в една от книгите на Паулу Коелю "Вероника решава да умре" и много се запалих. :)
Щом и ти си разбрала за такива книги, май не ти е безразлично :)
Честно казано съм я чела книгата подробно в началото, нататък бяха споменати само отделни случки и изводите на писателя от тях.В нея намерих отговори на доста въпроси.Не ми е безразлично това, бях се запалила много по това,защото след случея,когато не можех да се мърдам,не можех от ужас да заспивам вечер...след като намерих достатъчно информация, за да съм спокойна, престанах да се интересувам.Ако имаш скайп, дай го, ще се радвам да обменм мнения :)

Nam3less
06-24-2008, 01:32
В древността е било нормално, но постепенно хората са изгубили тези способности. В днешно време малцина го могат, а на повечето хора 90% от функцийте на мозъка са неосъзнати, медитация, общуване с мисли всичко това е било възможно. Просто душата ти за малко отива в едно от 7те специални измерения на астрала.

HaRMoNy
06-24-2008, 07:22
В древността е било нормално, но постепенно хората са изгубили тези способности. В днешно време малцина го могат, а на повечето хора 90% от функцийте на мозъка са неосъзнати, медитация, общуване с мисли всичко това е било възможно. Просто душата ти за малко отива в едно от 7те специални измерения на астрала.
Мисля, че има вярно в думите ти, хората са способни на много повече и преди доста време са практикували тези неща, дори и сега ги практикуват различни племена. Това за астрала също е вярно, незнам колко измерения са, не съм проникнал толкова дълбоко, но вярвам, че има пралелни светове на нашия.
А ти преживявал ли си нещо подобно ?