PDA

View Full Version : ами сега?



CenCe
06-15-2008, 19:21
И така.. В момента съм 9-ти клас и уча в езикова гимназия (по-точно японски език ) :grin: понеже на класната ни е и скимнало в понеделник всеки от класа да и даде листче, на което да пише какво мисли да учи след 12-ти клас и кои предмети ще му трябват за кандидатстване :-o А аз нз какво да пиша, защото за тея 3 години сигурно мн неща ще ми скимнат... Та въпроса ми е има ли някой от вас, който да е 9-ти или 10-ти клас и вече да знае какво със сигурност иска да учи :) Аз се колебая между архитектура и японистика в СУ...

Terorist
06-15-2008, 19:31
Малко offtopic, за което се извинявам:
В 18то ли учиш?


А по темата, има хора, които от детската градина знаят какво искат да работят, а следователно и да учат, има и такива, които непрекъснато си менят мнението. Аз съм от първия тип - от 4 клас знаех горе-долу с какво искам да се занимавам и си преследвам целта, така беше и когато бях в 9ти и в 10ти клас, така е и сега, когато завърших.

CenCe
06-15-2008, 19:41
Не уча в 18-то :) От Русе съм - СОУ Васил Левски..

BlackWings
06-16-2008, 12:39
Да , някои хора от много рано знаят с какво искат да се занимават.
Аз обаче по късно се отиентирах , чак в 11 клас , и сега вече завърших и ще кандидатствам.(Архитектура ! )
По темата , абее тая ваща госпожа луда ли е от сега да ви пита след 3 години какво ще правите??
Напиши на листчето "съжалявам госпожо , не си равя толкова дългосрочни планове" :P

MoonAngel
06-16-2008, 13:36
Да. Още в 8ми клас бях решила и наистина ще си кандидатствам с това. :)

5StaR
06-16-2008, 13:37
Rofl ,kво те боли, пиши нещо и тва е