PDA

View Full Version : Изправяне



Kras4eto_lp
06-15-2008, 19:29
След доста търсене в нета реших и тук да пусна една тема. Става въпрос пак за мойта прословута коса. Тя е мн къдрава и гъста....общо взето голяма. Това не ми е проблем но напоследък ми се е забила идеята да си я изправя. Смятах да я изправям трайно но се отказах...сега смятам да си купувам нова преса, защото моята не струва. Та искам да ми препоръчате някоя преса, която да ми изправи косата възможно най-хубаво и да не я гори толкова :P

nejnaDROGA
06-15-2008, 19:38
Сештам се за още 2 теми в този форум,който е за преси за коса!!!Така,че вместо да пускаш поредната тема можеше да използваш търсачката!!! :x

Glezanka
06-15-2008, 19:39
Преса,която да не гори косата НЯМА !
Препоръчвам ти Sonashi,30 лева,върши хубава работа.

ubuntu
06-15-2008, 19:48
Не си пипай косата ... твойта си е секстра .... :-)

paola_Rey
06-15-2008, 19:54
moqta kosa e dosu6t kato tvoqta ta moga da te razo4arovam kato ti kaja 4e upraviq s ispravqneto NQMA,kato se ispravq bilo to dori i na frizior na vtoriq den prosto ne stava za ni6to i da te e sram da se pokaje6.... :x kofti no fakt.....i vse pak ako uspee6 da nameri6 nqkakvo re6enie pi6i edno ls da spodeli6 8-)

Cherlotte
06-15-2008, 20:00
Ами и друг път съм препоръчвала една преса на Remington с 2 покрития - тефлон и керамика. Имала съм още 2, но са пълен боклук в сравнение с тази. Моята коса не е къдрава, по-скоро вълниста и си я изправям лесно, но дори на една приятелка с дебел косъм, много гъста и доста вълниста коса пак се изправи и държа няколко дни. Така че ти я препоръчвам. Струваше декември месец 66 лв. :)

mysterious93
06-15-2008, 20:05
Ами и друг път съм препоръчвала една преса на Remington с 2 покрития - тефлон и керамика. Имала съм още 2, но са пълен боклук в сравнение с тази. Моята коса не е къдрава, по-скоро вълниста и си я изправям лесно, но дори на една приятелка с дебел косъм, много гъста и доста вълниста коса пак се изправи и държа няколко дни. Така че ти я препоръчвам. Струваше декември месец 66 лв. :)

А можеш ли да покажеш снимки..ако има някъде в нета да дадеш линк да я видя :P в момента имам няква...купих я за 30 лева много ми я хвалиха в магазина ама като се прибрах..въобще не се получава желания от мен ефект..става права е и бухнала и ...хвърчаща и е ужасно и яползвах точно 2 пъти...втория път пробвах щото си помислих ч еможе първия път нещо да не сме направили като хората с френдката но все тая..и в момента само сестра ми и майка ми я ползват от време на време да се къдрят :-D :D (със сменящи приставки е)което по късно разбрах че не било хубаво но..късно...

Cherlotte
06-15-2008, 20:56
http://www.technomarket.bg/product_images/i_09026794.jpg
Не знам дали е същата, на мен ми върши много добра работа. :)

Kras4eto_lp
06-15-2008, 21:25
Мерси за отговорите...имам само един въпрос. Коя от двете преси долу според вас е по добра :)
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=20664&cat=3266&shop_id=57&c=1
http://www.makeuppro-online.com/product.php?id=1083&company_id=7&company_name=BaByliss%20PRO&subcat_id=113

Cherlotte
06-15-2008, 21:30
Май втората, защото съм чувала, че са професионални => по-хубави. Но сигурно и първата е хубава. :)

YourFavoriteMistake
06-15-2008, 21:31
Според мен 2рата е по-добра, но и цената й е доста по-значителна, но ако това за тебе няма значение си вземи нея. :-D