PDA

View Full Version : Коли с вода



SeXyL[!]Nk@
06-15-2008, 20:31
Здравейте.
Четох,пък и съм чувала че след 20 години колите вече ще се движат с вода место с бензин 8-) .Защото петролът в целият свят ще свърши скоро.
Казвайте,какво мислите,и дали сте съгласни?....
Аз ще съм много щастлива,ако това се случи,защото бензинът само замърсява,пък и толкова болести се навъдиха последно време от него...по точно те си ги има,но зачестяват...например,поне 85% от хората в света имат астма.А и какви ли не болести.... :?

sherry
06-15-2008, 20:39
Аз пък съм чувала, че след известно време няма да има питейна вода, ще започнем да си я съхраняваме в буркани...Мисля, че Ванга беше предвещала това.

Иначе да, би било по-добре, ако можеше да се движат с вода автобилите, защото супер много замърсяват, отделят много вредни газове.

DisturbinThePeace
06-15-2008, 20:41
преди доста време бях чул , че българин е измислил двигател на вода , но са му отнели патента и след това са го убили заради петролните магнати , защото иначе отиват по дяволите и всички ще фалират като петрола не е нужен на никого ;)

SeXyL[!]Nk@
06-15-2008, 20:52
преди доста време бях чул , че българин е измислил двигател на вода , но са му отнели патента и след това са го убили заради петролните магнати , защото иначе отиват по дяволите и всички ще фалират като петрола не е нужен на никого ;)
Да,но петролът скоро ще свърши,след около 20 години,и може това с водата да стане.... :)

Puky
06-15-2008, 21:04
Но ако има коли с вода .. ще има големи изпарения и ще вали повече дъжд .. а водата ще е повече на привършване.. :?

06-15-2008, 21:06
Но ако има коли с вода .. ще има големи изпарения и ще вали повече дъжд .. а водата ще е повече на привършване.. :?
Противоречиш си...
интересно, как водата ще замести бензина :lol:

Kassu
06-15-2008, 21:12
85% от хората в света имат астма???
ХАХАХАХАХАХА
Истината е в електричеството - даже вече има мотори, който достигат завидни скорости и са с електрически батерии, който си зареждаш вкъщи. Според мен това е бъдещето на света - електричеството.

http://youtube.com/watch?v=NUXhJZZRUIg

Напълно безшумен и лек, бъдещето не изглежда ли вълнуващо? Искаше ми се да си джиткам с такова из улиците.. 8-)
Всички се оплакват, че в градовете е много шумно и мръсно - това изглежда добро решение на проблема, м?

bulgarcheto
06-15-2008, 21:27
Сега се произвеждат автомобили с електродвигатели, които обаче все още работят и с бензин. А и все пак сега е модерно да си на метан или газ. А коли на вода вече е имало ;)

SeXyL[!]Nk@
06-15-2008, 21:31
Сега се произвеждат автомобили с електродвигатели, които обаче все още работят и с бензин. А и все пак сега е модерно да си на метан или газ. А коли на вода вече е имало ;)


А коли на вода вече е имало
Да но аз лично слушах по новините,че ще има коли с вода след около 20г,а пък и учените били го доказали.... :D

SeXyL[!]Nk@
06-15-2008, 21:40
... :D :D :D

bboy_bunker
06-15-2008, 21:56
Айн Щайн ? :lol: :lol:


и бил луд викаш ? :lol: :lol: :lol: :lol:

Freeminded
06-15-2008, 22:09
Никой няма да позлволи такъв двигател да бъде открит, а дори да бъде открит, то най-вероятно онези, които са заинтересувани колите да продължават да се задвижват с петрол ще купят патента и това изобретение никога няма да бъде реализирано. Става въпрос все пак за много, ама МНОГО пари!

Palav_Sharan
06-15-2008, 22:12
по-скоро на въздух ;)

http://www.youtube.com/watch?v=QmqpGZv0YT4&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=Ov4t1P9bdGw&eurl=http://www.buzly.com/video/Air_Car_Runs_on_compressed_air/256058/
http://www.youtube.com/watch?v=pDEmI8YxBR8&NR=1

pipilona
06-15-2008, 22:40
Айн Щайн ? :lol: :lol:


и бил луд викаш ? :lol: :lol: :lol: :lol: :-D

run
06-16-2008, 00:07
Сега се произвеждат автомобили с електродвигатели, които обаче все още работят и с бензин. А и все пак сега е модерно да си на метан или газ. А коли на вода вече е имало ;)
Ne e moderno, a e po-evtino...
A po temata - 6te se izmislqt hilqdi takiva divotii, no ni6to nqma da spre klimati4nite promeni...Napr malkoto deistva6ti vulkani na zemqta vredqt mn pove4e ot cqlata industriq, a tqh kak 6te gi sprat?

5StaR
06-16-2008, 01:21
Who cares, аз няма да съм жив когато глобалното затопляне стане истнински проблем :( колкото и шибано да е

hamilcar
06-16-2008, 05:01
Дали петрола наистина се изчерпва или шейховете правят каквото си искат ?

http://www.rs-auto.bg/

Ето този сайт за автомобили, има много информация.

http://www.rs-auto.bg/select/article/5864/scorpion/ това е хубаво.

SINDEL
06-16-2008, 06:42
Пак ще го издухаме....
То вода няма достатъ4но за пиене, пък коли искали да задвижват с нея...
Луди хора :?

_donna_
06-16-2008, 10:18
Ауу..сещам се като ходех на курсове по френски с една приятелка и трябваше да правим упражнение .. мм,да си изберем едно от три неща,които да рекламираме /на френски :grin: / и ние си избрахме "кола,която се движи с вода". Е,повярвайте ми,че няма език,на който по-смешно да звучат думите "Ако се обадите в първите десет минути получавате и литър и половина съвсем безплатна вода от чешмата!" Та тогава така се смяхме,че за малко да ни изгонят/от курса,за който цакаме по еди колко си на месец/.Не знам тва кво ви интересуваше де..

Колкото до астмата.
Винаги съм си мислела,че хората трябва да умират малко по-честичко.

Christ
06-16-2008, 11:02
Пак ще го издухаме....
То вода няма достатъ4но за пиене, пък коли искали да задвижват с нея...
Луди хора :? Нали знаеш, че няма да е с питейна вода? Тея реки толкова много за к'во са ни?

SeXyL[!]Nk@
06-16-2008, 11:39
Пак ще го издухаме....
То вода няма достатъ4но за пиене, пък коли искали да задвижват с нея...
Луди хора :? Нали знаеш, че няма да е с питейна вода? Тея реки толкова много за к'во са ни?
Тея реки,ако се прочистат може и да стане питейна вода.....но това на дали ще стане за съжаление.... :( :( по скоро,няма да се оправим дори и да сме в Е-СТО,а по-скоро ще развалиме и развратиме европейският съюз. 8) Е...какво да се прави.....Балкански синдром.... :D :D

machoka
06-16-2008, 14:59
Nk@]
преди доста време бях чул , че българин е измислил двигател на вода , но са му отнели патента и след това са го убили заради петролните магнати , защото иначе отиват по дяволите и всички ще фалират като петрола не е нужен на никого ;)
Да,но петролът скоро ще свърши,след около 20 години,и може това с водата да стане.... :)

Петролът, ако въобще свърши, ще е след мнооооогоо повече от 20 години, бъди сигурна.
Плюс това петролът е суровина не само за гориво, някои от вашите гримове в съставките си съдържат далечни роднини на петрола )

С вода няма да се движат колите, но виж - електричество и чрез био-горива много скоро ще навлезат. Някоя европейска държава беше, не помня коя продава по около 7-8 хиляди евро скромни автомобили, развиващи до 100Км - движещи се само на електричество. Проблемът е, че издържат около 4 часа без презареждане, но тази технология тепърва ще се усъвършенства.
По оборище в София вече вървят няколко автобуса по една линия със 100% био-горива. Номер 9 май беше.

Puky
06-16-2008, 17:21
Но ако има коли с вода .. ще има големи изпарения и ще вали повече дъжд .. а водата ще е повече на привършване.. :?
Противоречиш си...
интересно, как водата ще замести бензина :lol:
Еми точно това се чудя и аз.. :neutral: :neutral: ..

bboy_bunker
06-16-2008, 21:55
Ще са с водород новите коли :)