PDA

View Full Version : Да си останем приятели ?



Ne_Znaesh
06-15-2008, 19:34
Здравейте хора :)

Питам Ви какво бихте направили ако след година и 2 месеца връзката Ви се разпадне, той/тя Ви оставя , но после се връща след 4-5 месеца и иска от вас да бъдете приятели..Бихте ли приели неговото/ нейното приятелство?

w0sh
06-15-2008, 19:38
Не виждам нищо лошо в това да си приятел с някого.
Никога не знаеш кога ще ти потрябва.

miShle
06-15-2008, 19:38
Ми много много много зависи ... Не знам какви са ви отношенията точно .. Но наистина зависи от тебе,от него,от обстоятелствата .. Само ти би могла да си прецениш най-точно,защото само ти го познаваш толкова добре .. Ние и да ти кажем,ще е според някаква наша гледна точка,според някакво наше преживяване и така ... Трябва сама да си прецениш .. :)

L0LiPoP
06-15-2008, 19:42
Моят отговор до няма точно: Да, може пък да се съберем отново и да бъдем щастливи.. :)

MonSitY
06-15-2008, 19:42
попринцип бих приела но защо чак след 5 месеца?

Ne_Znaesh
06-15-2008, 19:43
Защото тогава чак той се сети да ме потърси :?

ioancheto
06-15-2008, 19:45
Защото тогава чак той се сети да ме потърси :?

Zna4i te izpolzva

L0LiPoP
06-15-2008, 19:46
И след 20 години да осъзнае, че друга не може да му даде всичко това, което получава от мен, пак ще се върна при бившия ми!!!

Ne_Znaesh
06-15-2008, 19:48
Каза, че имал доста проблеми, от които не е имал време за нищо. Но пък много мислел за мен и затова как му било олеквало след като сподели с мен...И затова иска да му бъда "добра фр" :o

ViLeTo0o
06-15-2008, 19:52
ами какво да кажа .. наистина много зависи .. ще ти дам пример с мен хаха :D ами ходих с едно момче около 2- 3 месеца , но след това не знам какво ми щукна и го зарязах и тръгнах с най - добрия му приятел ... ходих с него само 1 ден ... и много съжелявах понеже осъзнах че наистина много държа на бившето си гадже .. с него бяхме си обещали да си останем приятели и така си беше ... виждахме се лафихме си ... след това за около няколко месеца бяхме се позабравили и така един ден се засякохме в скайп и си писахме , излязохме на кафенце иии хаха след това решихме на другия ден пак да излезем :D и двамата си признахме че все още имаме чувства един към друг .. и пак тръганхме , но не се получи, този пък той ме заряза ... и аз се примирих въпреки че много го харесвам .. и така де .. пак си останахме приятели хаха и пак излизаме , ноо само на приказка макар че когато съм с него сърцето ми бие като лудо :D .. и така ... все още сме си приятели и си споделяме доста работи ....
п.с. вече станаха 3 години откакто се познаваме ....

GregoryHouse
06-15-2008, 20:03
Зависи от човека така общо ...не бих, но винаги има изключения...

vesito13
06-15-2008, 20:13
Бих подържала някакви приятелски отношения с този човек , но само някакви 8) Не вярвам да станем най-добри приятели , все пак преди е имало чувства :? Но предпочитам да имам някакви добри взаимоотношения с него , отколко да се правим сякаш не се познаваме . Това си е лично мое мнение и никого не задължавам с него :)

sh3_1s_7h3_0n3
06-15-2008, 20:28
Здравейте хора :)

Питам Ви какво бихте направили ако след година и 2 месеца връзката Ви се разпадне, той/тя Ви оставя , но после се връща след 4-5 месеца и иска от вас да бъдете приятели..Бихте ли приели неговото/ нейното приятелство?

Ходих почти толкова с бившия си приятел и сега сме в такива 'относително приятелски отношения'. Ама така той да дойде при мен да ми се изръси 'ай да бъдем приятели' или аз при него... смешно е и глупаво. То или се получава от самосебе си, или не се получава.

Т'ва като да кажеш на някой, който те харесва, а ти не, че искаш 'да си останете приятели'.

SaltWater
06-16-2008, 08:15
При мене е 50/50.

Бих подържала приятелски отношения с бившото си, но в моя случай в отвратително, понеже постоянно иска да се върна при него, а това няма да стане никакъв случай! Имал е 2 години, да е мислил :D
Иначе с другите ми бивши се разбирам що годе добре 8-)

PaChanGa_GiRl
06-16-2008, 08:51
Не виждам нищо лошо в това да си приятел с някого.
Никога не знаеш кога ще ти потрябва.

Мхм :)

Girl-of-Sin
06-16-2008, 10:43
Според зависи...и все пак, ако е имало истински чувства...колкото и време да е минало след раздялата, те тлеят в един от двамата...

Вече решението на ситуацията зависи от личността...и от това може ли да подтиска онова, което е в нея... :?

FiRe_LaDy
06-16-2008, 11:04
До сега не ми се е случвало по добно нещо,не са ме зарязвали.Но с момчето,което обичах преди бяхме в много лоши отношения.А сега сме толкова добри приятели и сичко е ОК ... така,че дори и той да ме беше зарязал,дори и някой друг да е - нямам нищо против да си останем приятели.Тъпо е до вчера да си повтарят1 колко се обичате,а днес да се мразите и да не искате да се виждате.Както казаха - незнаеш кога може да ти потрябва. :) 8)

sodomicdream
06-16-2008, 11:24
зависи как сме се разделили и какви са били отношенията преди това...

AutumnTears
06-16-2008, 11:28
zavisi kolko seriozna e bila vruzkata vi i kolko e bila silna lubovta

shoon
06-16-2008, 11:48
Не виждам нищо лошо в това да си приятел с някого.
Никога не знаеш кога ще ти потрябва.

Мхм :) Година и половина ходехме с бифшата... сега се разбираме супер. Затова нямам проблем, пък и наистина не се знае :)
П.П. Аз бях виновен #-o

Mementomori
06-16-2008, 11:55
Нещата са относително,ако и двамата нямат чувства вече,може и да се получи,но едва ли,някой някога ме убеди,че не може хора,които някога са били двойка,после да останат приятели и все пак би било хубаво да е възможно!

L0LiPoP
06-16-2008, 12:08
НЕ приемай да бъдете просто приятели и да му даваш съвети! Ти ще му угодиш, но на теб ще ти е ужасно тежко! И аз си мислех, че може да съм му просто приятелка на бившия, но нямам сили просто и се скарахме и сложихме край на всичко.. :(

WondeR TeddY
06-16-2008, 12:20
Ами да останете си френдчета,няма лошо.По тъпо е да се правите че не се познавате като се видите,все пак е имало нещо между вас.Аз поне така съм правила и мисля че е най-добре 8) :grin:

vesinka91
06-16-2008, 13:13
Здравейте хора :)

Питам Ви какво бихте направили ако след година и 2 месеца връзката Ви се разпадне, той/тя Ви оставя , но после се връща след 4-5 месеца и иска от вас да бъдете приятели..Бихте ли приели неговото/ нейното приятелство?
emi bash best fr nqma da stanete prosto e nevazmojno no da se pozdravqvate da izlizate ot vreme na vreme stava :)

cS_LaMeRkA
06-19-2008, 10:14
Познато... имах такава връзка...год. и половина... са сме си приятели не от най добрите.. но поне един разговор на някви месеци провеждаме :D когато го се засечеме с Skype...

Wrathchild
06-19-2008, 11:05
Не виждам нищо лошо в това да си приятел с някого.
Никога не знаеш кога ще ти потрябва.За пореден път съм съгласна с теб. Все пак толкова много сте споделяли един с друг (при дълга връзка, разбира се), били сте заедно - защо пък да си разваляте отношенията, би било жалко...

vamp
06-19-2008, 11:22
момичетата и тяхното огромно его...
бях забравил.Значи ако вие оставите някой и искате да сте приятели,няма проблем,ама ако вас ви оставят не става?!?ахахаххахаха

sasha_90
06-19-2008, 11:48
Бившия си е бивш,нямаш работа с него.Ами ако опита да те нарани отново?!

258
06-22-2008, 15:13
Не пречи да си истанете приятели,ако вече нямате чувства един към друг...иначе е шибано :? а и одобрявам приятелството с бившо гадже,но не и фразата''Нека си останем просто приятели'' като начин да зарежеш някого :lol:

Marianella
06-22-2008, 15:17
С никое бивше гадже не съм останала приятелка...дори май само с едно се поздравяваме като се видим. :-D

AnChItOoOo
06-22-2008, 15:17
Аз бих приела да сме приятели :)

miminkaa
06-24-2008, 18:29
Mi bih priela.. Pri pove4eto vraski kogato se razdqlqt ne ostavat priqteli... POve4eto sa vragove.. No mislq 4e e po razumno da ostanem priqteli...