PDA

View Full Version : Как да отслабна



sunny_girl9423
06-15-2008, 20:19
Ъм на 13 и половина съм.Имам малко стомахче и лек целулит но ако продължа със това ядене ще стана дебела.Нямам воля да спазвам диети.На ден изварвявам около 2-3 км.Имам лежанка вкъщи.Някой път правя упражнения за крака ама не много често.От днес почнах нещо подобно на диета.Сутрин ям към 11 сандвич не много голям.Обед ям малко колкото да ме засити без хляб.Между храненията пия вода и някой път ям портокал.Ако вечер има салата сядам и похапвам.За по строга диета нямам воля.Ако не ям или не се заситя както трябва ми става лошо.Цял ден зяпам диети но немога.
Аз съм към 45-6 кг искам да сваля един два.Какво мислите?

preichetoy
06-15-2008, 20:28
има няколко подобни теми , поогледай мъничко преди да постваш своите.

TheNewReligion
06-15-2008, 21:01
ПРЕСТАНЕТЕ С ТЪПИТЕ ТЕМИ ! ИМА ДИЕТОЛОЗИ , КОИТО МОГАТ ДА ИЗГОТВЯТ ПОДХОДЯЩИЯ ЗА ВАС ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ , БЕЗ ДА СИ ИЗМИСЛЯТЕ "ВЪЛЧИ" ДИЕТИ , ЗАЩОТО СМЕ В ПУБЕРТЕТА И ТЯЛОТО НИ СЕ НУЖДАЕ ОТ ВСИЧКИ ХРАНИТЕЛНИ ВЕЩЕСТВА ! СПОРТУВАЙТЕ И СЕ ХРАНЕТЕ ЗДРАВОСЛОВНО И НЯМА ДА ИМАТЕ ПРОБЛЕМИ ! ДОКАТО ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДА ПЛЮСКАТЕ ПО ДВА САНДВИЧА ОТ "МАК ДОНАЛДС" НЯМА ДА ПОСТИГНЕТЕ НОРМАЛНО ТЕГЛО ! :-x :-x :-x :-x

preichetoy
06-15-2008, 21:08
Да, имам диета, изготвена от диетолог...За 10 дни свалих 7 килограма, но това е , защото имам да свалям доста...Само че го съчетавах със спорт, много течности и всички беше 6

sunny_girl9423
06-15-2008, 21:21
Благодаря :-D ,също така се извинявам за излищната тема :(

MaDdNeSs_GirL
06-16-2008, 06:13
Абе момиче, откъде тоя целулит на 13 години?? :shock:

Fx1
06-16-2008, 06:32
Абе момиче, откъде тоя целулит на 13 години?? :shock:

В днешно време и на 11 може да имаш, без значение от килограмите.

LadyCarameL
06-16-2008, 07:21
Хранителен режим+спорт това е то ;) Безсмислено е да се опитваш да отслабваш само с диета по много очевидни причини.Наблегни на спорта,ограничи сладкото,газираното и тестяното до минимум и с малко воля ще постигнеш видим резултат :)

H8_mE
06-16-2008, 15:53
Храни се само,когато си гладна и включи спорта към менюто си .Моля те не се вманиачавай и не го искай на всяка цена.Баавно но славно!Просто прави каквото трябва ;) И относно целулита и аз имах на 12 :)

st1ka
06-16-2008, 16:06
Ти си 45-6 кг и искаш да сваляш още... :shock: :shock: :shock:

TheNewReligion
06-16-2008, 17:27
Абе момиче, откъде тоя целулит на 13 години?? :shock:

В днешно време и на 11 може да имаш, без значение от килограмите.
Така е , ама се чудя как на 13 допуска да и се образува целулит ? :shock:

hild
06-16-2008, 17:51
Не прекалявай със сладкото и прави коремни преси (прави ги на няколко серии и всеки ден ги увеличавай).Успех! :)

sladko_teenche_v
06-19-2008, 15:43
Хора...на 15 съм и бих искала да премахна някои излишни мазнинки от тялото си като например да си оформя дупето,бедрата и естествено гадното шкембе!Но има един проблем....храната-малко съм злояда и ям разни глупости и тестени гадорийки и друго....никога не мога да се заситя с малко..... :? как да си смаля обема на стомаха(ходя на плуване но въпреки това пак пълнея,просто искам да си върна предишната стегната фигура ) :? :? :? :?

glupacheE
06-19-2008, 15:54
Хора...на 15 съм и бих искала да премахна някои излишни мазнинки от тялото си като например да си оформя дупето,бедрата и естествено гадното шкембе!Но има един проблем....храната-малко съм злояда и ям разни глупости и тестени гадорийки и друго....никога не мога да се заситя с малко..... :? как да си смаля обема на стомаха(ходя на плуване но въпреки това пак пълнея,просто искам да си върна предишната стегната фигура ) :? :? :? :?
az sashto obi4am da hapvam v po golemi koli4estva nooo za tova pak se e to4noto vreme za teb ---mojesh da iadesh dinq i papesh primernoo te ne sa kalori4ni kolkoto bani4ka ili pica :grin: :D

nejnaDROGA
06-19-2008, 16:10
Абе момиче, откъде тоя целулит на 13 години?? :shock:

В днешно време и на 11 може да имаш, без значение от килограмите.
Така е , ама се чудя как на 13 допуска да и се образува целулит ? :shock:
Нали ти е ясно,че понякога целулита се появява въпреки,че се грижим за телата си?!Ето ти пример - около коледа лепнах бронхит пневмония.Бях на инжекции около 3 седмици и за тези 3 седмици напълнях много...и естествено ми се появи целулит :x Друга причина може да са гените й...Много причини за появата на целулит мога да ти дам,така че не се чуди как на 13 е допуснала да й се образува :)

TheNewReligion
06-19-2008, 19:40
Абе момиче, откъде тоя целулит на 13 години?? :shock:

В днешно време и на 11 може да имаш, без значение от килограмите.
Така е , ама се чудя как на 13 допуска да и се образува целулит ? :shock:
Нали ти е ясно,че понякога целулита се появява въпреки,че се грижим за телата си?!Ето ти пример - около коледа лепнах бронхит пневмония.Бях на инжекции около 3 седмици и за тези 3 седмици напълнях много...и естествено ми се появи целулит :x Друга причина може да са гените й...Много причини за появата на целулит мога да ти дам,така че не се чуди как на 13 е допуснала да й се образува :)
Така е , де но все пак на мен ми се струва леко подозрително...

mechtaq_za_teb
06-20-2008, 04:51
Аз до преди 3 месеца бях 57 кг и бях се шашнала,макар че по принцип имам хубаво тяло 57 кг ми се виждаха множко.И не съм минавала на никакви диети,защото доста често като спреш диетата пак качваш.Сутрин хапвах най-много,защото сутрешните калории са ти за целия ден.На обяд пак хапвах,като избягвах хляб.А вечер салата или някакъв плод.И сега съм си на този режим и съм 52-3 кг. :)

glupacheE
06-20-2008, 05:25
Аз до преди 3 месеца бях 57 кг и бях се шашнала,макар че по принцип имам хубаво тяло 57 кг ми се виждаха множко.И не съм минавала на никакви диети,защото доста често като спреш диетата пак качваш.Сутрин хапвах най-много,защото сутрешните калории са ти за целия ден.На обяд пак хапвах,като избягвах хляб.А вечер салата или някакъв плод.И сега съм си на този режим и съм 52-3 кг. :)

pozdravleniq momi4e
pone edno da e osaznalo 4e ne trqbva da po4va s glupavi dieti :)
prodaljavai samo taka

glupacheE
06-20-2008, 05:26
Аз до преди 3 месеца бях 57 кг и бях се шашнала,макар че по принцип имам хубаво тяло 57 кг ми се виждаха множко.И не съм минавала на никакви диети,защото доста често като спреш диетата пак качваш.Сутрин хапвах най-много,защото сутрешните калории са ти за целия ден.На обяд пак хапвах,като избягвах хляб.А вечер салата или някакъв плод.И сега съм си на този режим и съм 52-3 кг. :)

bravo momi4e
pone ti si osaznala 4e ne trqbva da se po4va s glupavite dieti
prodaljavai samo taka