PDA

View Full Version : секс играчка



marjesa
06-15-2008, 21:47
писна ми вече л.. :( искам да ви се оплача - от както скъсах с моя приятел мъжете ме премат , като момиче за секс. секи втори ме пита къде - у нас или у вас , голи снимки , орално ... Да харесва ми да бъда момиче в мокрите фантазии на момчетата но търся любов а не само еднодневни бройки ...

GregoryHouse
06-15-2008, 21:48
Ами спри да се държиш като такава...то предимно за това го правят, а не щото тъй говорят на всяка...а това го знам защото аз предмно такива търся...и вече доста успешно ги разпозавам...

marjesa
06-15-2008, 21:49
еми аз не смятам , че се държа така .. опитвам се да не ги провокирам ..

w0sh
06-15-2008, 21:51
Да и сигурно не се дупиш по дискотеките и не ходиш полу-гола.

GregoryHouse
06-15-2008, 21:53
Абе ти може да си мислиш че не правиш така ама..извинявай и аз отивам в кьошето на дискотеката и викам на някфа сдухла дет не знае с шуба ли е с родобско одяло ли се е увила Искаш ли да идем у нас а? или ай те черпя ено или подобни ай стига де...

marjesa
06-15-2008, 21:53
еми ако се държа разрепостено бих си признала да ... но аз съм в границите на нормалното .. не ходя по кенефи ... не се дупя и не бъркам в дънките на момченцата

haterkata
06-15-2008, 22:24
ако ти съдя по снимката на профила (а аз никога не го правя) мога да ти кажа,че вероятно изглеждаш много лека в очите на момчетата :( :x

Nefarian
06-15-2008, 22:26
ако ти съдя по снимката на профила (а аз никога не го правя) мога да ти кажа,че вероятно изглеждаш много лека в очите на момчетата :( :x
А като съдя по твойта си хубаава скейтърка :)

w0sh
06-15-2008, 22:27
Смятай не им бъркаш в дънките. Същинска СВЕТИЦА!!!

GregoryHouse
06-15-2008, 22:30
О, боже то това оставаше...то е начин на говорене жестове действия по скоро неумишлени...Пък и аз като видя някфа 17-18 годишна с някфа поличка тип колан и потниче тип сутиен...да дойде и да се пльокне някъде край нас и аз си казвам О не тя тая не е дошла тука да прави впечатление и да си го търси...тя е дошла на молитва тука че по близко до господ горката монахиня...

TheNewReligion
06-15-2008, 23:45
Да и сигурно не се дупиш по дискотеките и не ходиш полу-гола.
И аз това щях да кажа ! Понеже си патка , поне така изглеждаш за това се държат така ! Видяли са ,ч е нямаш достойнство и айде вече искат секс... :x

marjesa
06-16-2008, 11:32
О, боже то това оставаше...то е начин на говорене жестове действия по скоро неумишлени...Пък и аз като видя някфа 17-18 годишна с някфа поличка тип колан и потниче тип сутиен...да дойде и да се пльокне някъде край нас и аз си казвам О не тя тая не е дошла тука да прави впечатление и да си го търси...тя е дошла на молитва тука че по близко до господ горката монахиня...
как ги познаваш ... много скиптичен ..

vesito13
06-16-2008, 11:39
О, боже то това оставаше...то е начин на говорене жестове действия по скоро неумишлени...Пък и аз като видя някфа 17-18 годишна с някфа поличка тип колан и потниче тип сутиен...да дойде и да се пльокне някъде край нас и аз си казвам О не тя тая не е дошла тука да прави впечатление и да си го търси...тя е дошла на молитва тука че по близко до господ горката монахиня...
как ги познаваш ... много скиптичен .. Kато гледам отговора ти явно и ти си точно като момичето от описанието . Toгава е ясно защо всички те приемат като момиче за секс :?

Freeminded
06-16-2008, 12:11
Щом си с амплоа на "курве" пред всичките си познати, а дори и пред такива, които не познаваш, но веднага те усещат, значи не съзнателно караш осталите да остават с такова впечатление за теб, което вече е лошо. Помисли с какво може да се промениш като визия, външност и т.н., за да промениш нагласата към теб на всеки, който те види.

Mementomori
06-16-2008, 12:23
Ние как можем да ти помогнем относно това как другите те възприемат?Явно ти самата си ги провокирала по някакъв начин или си си създала подобна слава?Не знам,потърси отговора в себе си и помисли как може да се оправят нещата!

MayKyTy
06-16-2008, 12:57
Ние как можем да ти помогнем относно това как другите те възприемат?Явно ти самата си ги провокирала по някакъв начин или си си създала подобна слава?Не знам,потърси отговора в себе си и помисли как може да се оправят нещата!
+1
Кой знае и ти как се обличаш и като ходиш по дискотеки какви ги мажеш и дали тогава се чувстваш толкова убидена ама айдееее .... :?

cinderella_gugutka
06-16-2008, 13:14
еми проблема явно си е в теб.аз като се запозная с някое мом4е веднага разбирам какво иска.и ако това е секс му давам ясно да разбере 4е няма да го полу4и и той или офейква или си оставаме пр.с такива се хващаш просто...

vesinka91
06-16-2008, 14:05
еми аз не смятам , че се държа така .. опитвам се да не ги провокирам ..
po tova koeto 4eta za mokrite fantazii i taka natatak se samnqvam 4e ne gi provokirash az s1m ot malak grad deto po4ti vsi4ki me poznavat ama za men 6to nikoi ne go kaje... ?

MonSitY
06-16-2008, 15:22
мисля че облеклото и поведението ти е такова (незнам дали съм права) но това е моето мнение :0