PDA

View Full Version : Временни татуировки



YourFavoriteMistake
06-15-2008, 21:35
Та въпроса е следния- знае ли някой дали правят временни татуировки, които да траят по- дълго време, приблизително година, защото някъде бях чела подобно нещо и ако може да ми кажете дали някой си е правил и как беше. Също така ако можете да ме насочите към студио за татуировки в центъра на София. Мерси предварително.

remember_me
06-15-2008, 22:52
za kakvo ti e da si pravi6 vremenen tatys? tva e syper tapo. i izob6to ne vqrvam 4e edna vremenna tatyrirovka trae 1 godina?! da be da! edna vremenen tatys izdarja edna sedmica! nezavisimo dali e bilo kazano 4e e bilo za nqkolko meseca + tova 6te si izrasi6 parite na vqtara!

i'm so excited!
06-16-2008, 04:57
има такива,които издръжат по една година, само че избеляват и са супер грозни. ше станеш като айше от най-близката махала...

LadyCarameL
06-16-2008, 07:23
Мисля че с къна ставаше работата.

Fx1
06-16-2008, 07:59
Внимавайте с уж "6-месечните татуировки", които предлагат на някои места, защото познати си направиха преди 2 години и още си стоят с тях. (избелели разбира се)

Татуировката се прави или за постоянно, или от тези за 3-7 дни, средна работа няма.

Ако имаше такава услуга, щеше да е доста популярна, а не да трябва да се "издирват" такива студиа, не мислите ли?

N0_feAR
06-16-2008, 08:01
аз за временна татуировка за по 1 година сефте чувам, че има.....Тва са глупости. Кой знае с кви химикали са бъчкани тея бои а ти ше искаш да ти стоят на кожата толкова много време. Една позната беше направила подобен опит за "дълготрайна" временна татуировка и ефекта след 2 седмици беше неизтриваемо размацано черно петно. Не дей си хаби кожата. Или си напрай истинско тату или си напрай обикновена временна татуировка с кана.

Jamalska
06-16-2008, 08:02
Ела при мен.С химикалка ги правя,просто не се къпеш и не падааа

CeSc Fabregas
06-16-2008, 14:51
Помолиха да кажете некой център за тату а вие тръгнахте да я опреквате за написаното ... WTF!?

Shtastl1va
06-16-2008, 15:18
Таман преди малко в едно предаване бях гледала за тея татуси. Та говореше се, че има разлика от временна татуировка до друга такава. Момиче си направило временна, но с някви игли.. После имала големи проблеми с кожата на това място .. До колкото разбрах, тая уж временна татуировка не се изчистила, така както се било очаквало... За това внимавай с тея рабути .. :)

Послушай N0_feAR
Успех!
:)

TheNewReligion
06-16-2008, 17:06
Като не ти стиска да си правиш истинска защо че се правиш на интересна с някакъв фейк татус?!
Иначе знам от къде можеш да си направиш такава:

Отиваш в магазинчето и казваш на некоя лелка да ти даде дъвка от 5ст с татус.Оплюскваш дъвката, слагаш си татуса на гъза, мокриш го с вода и махаш хартийката.
И аз това щях да кажа ! Освен всичката тъпотия да си направиш фейк татус е редно и да се съобразиш с типа кожа , за да избегнеш евентуални раздразнения ! :?

AnoNim4e
07-11-2008, 08:31
Aм...искам да ви кажа,че тва не е никак тьпо както повечето казаха ! Аз сьщо искам такава татуировка,имам смелост да си направя и 100 истински,но не искам,защото в момента сьм малка,още на 16 и не искам като си направя някаква идиотска татуировка,после да сьжалявам,защото махане няма ! Примерно ся като отида на море за 10-тина дена да си направя някаква подобна татуировка ! Но определено не бих си направила истинска....примерно ся искам да си татуирам А.С.А.В. на крьста ! Е кат порасна няма ли да е тьпо и грозно дори ?

adizitk1
07-11-2008, 08:34
Мисля че с къна ставаше работата.
дам...май да :)

Wrathchild
07-11-2008, 09:38
Аз миналата година на морето си направих някаква татуировка, не помня каква точно, с къна. Просто ей така реших да разгледам каталога и нямах намерение да си правя нищо, обаче пък си харесах въпросното нещо, пък и нали е временно, 'що не. Преебавка е, ако повторя ще е само и единствено на китката. Не стига, че не трябва да покриваш с дреха, трябва да седиш 100 часа с една хартийка, а на всичкото отгоре я пльоснах на рамото, та точно на това място косъмчетата, които са руси и ти трябва лупа да ги забележиш, станаха тъмни. И като се изтри татуировката трябваше да изсветлявам с кислородна вода. Недей, че наистина ще се прецакаш зверски.
И! Издържа няколко дни, макс седмица.

BlueCat
07-11-2008, 16:28
Ами на НДК има един дето прави с нещо като маркер. Една приятелка си направи и й стоя 14 дена и няма никакви последици след това. Трябва само да не го пипаш 30 мин, докато изсъхне. Но аз все пак те съветвам да си направиш на място където няма косми, защото ще станат тъмни.

An4eSsS__
07-12-2008, 01:03
лелее недей да се прецакваш с тези "Временни" татуировки.
Сестра ми си направи такава и уж след 1 година щеше да избледнее и Макс 2 ще изчезне напълно.
аха да ама не вече 5 години татуировката си седи - супер избледняла (но се вижда и то мн добре) и най - важното - ужасно грозно е :? :)

BuBi008
07-12-2008, 22:37
не мога да споделя нищо за временните защото днес си направих нормална но мога да ти предложа да отидеш при инк брадърс .намират се на граф игнатиев 35 много са добри и много добре ми я направиха . нямам никаква представа дали правят временни но все пак можеш да попиташ.

kuklichka_bg
07-13-2008, 05:59
Та въпроса е следния- знае ли някой дали правят временни татуировки, които да траят по- дълго време, приблизително година, защото някъде бях чела подобно нещо и ако може да ми кажете дали някой си е правил и как беше. Също така ако можете да ме насочите към студио за татуировки в центъра на София. Мерси предварително.


az shte si pravq avgust mesec no trq nqkade 2 meseca

ludiq_666
07-29-2008, 11:23
Мисля че с къна ставаше работата.
дам...май да :)



със кана за коса стават перфектно,цаката е да оцелиш съотношението м/у вода и кана,иначе стават светли,аз вече 4-ти татос си права и много добре се получават(каната която използвам е Aroma Style №21-черна) ::: :smt023

monityY
08-02-2008, 21:34
Ем.. 1 година-абсурд.. :shock: :D Аз пък си направих с игличка и тушче,сама :P И ще си остане и съм много хепи :) Макар като я правиш сам,да не става много сполучлива :-D ..Иначе студия,колко щеш..В началото на Графа,дет са трамвайте..По витошка..След съдебната палата-Вижъна (там пича си е професионалист) ..И на тъмно (ама не вярвам от там да имате мн добри одзиви) Иначе точно в На тъмно гледах някфа табелка за временни татуси..

kikitooo
06-16-2009, 16:30
Значи става с кана... ОК де ludiq_666 кажи какво е съотношението м/у кана и вода

anitram
06-16-2009, 18:52
za kakvo ti e da si pravi6 vremenen tatys? tva e syper tapo. i izob6to ne vqrvam 4e edna vremenna tatyrirovka trae 1 godina?! da be da! edna vremenen tatys izdarja edna sedmica! nezavisimo dali e bilo kazano 4e e bilo za nqkolko meseca + tova 6te si izrasi6 parite na vqtara!кирилица???

FenKre7en
08-20-2009, 17:14
Та въпроса е следния- знае ли някой дали правят временни татуировки, които да траят по- дълго време, приблизително година, защото някъде бях чела подобно нещо и ако може да ми кажете дали някой си е правил и как беше. Също така ако можете да ме насочите към студио за татуировки в центъра на София. Мерси предварително.

Шефче, временни татуси за повече от 14-тина дни (full max) не ще намериш, защото временните с "кана" ~~к'вито си правя всяко лято, докато намеря подходящия перманентен татус за след още годинка, като се развия докрай, за да не ми се разтегли.. бла, сещаш се :) ~~ са за кратко време, докато останалите са или постоянни или некви измислени, които траят 4-5 год. и после се допремахват с некви кухи препарати. иначе в софия лелее.. хаха на НДК има вече няколко седянки за временни татуси, а краткотрайни в студио дали се правят - не знам, но ако поразпиташ ще разбереш :) Успех!

Shantihi
09-18-2009, 06:41
Временни тату, гледай тук
mehendi.blog.bg
ili
mehendi.dir.bg

ameli
09-18-2009, 09:05
Ела при мен.С химикалка ги правя,просто не се къпеш и не падааа

аз пък ги правя с перманентен маркер :P сериозно, издържат поне 2 седмици 8)

sunshine92
09-18-2009, 11:22
Аз много често си правя такива с къна и се получават хубави, а и можеш всеки ден с различен татос да ходиш. :)

casey
09-18-2009, 11:39
Временни татуси стават с къна. Обаче за цяла година да държи татуса ще ти струва сиг 100лв. Аз съм си правела на морето. Траят 2 седмици струваше ми 20-30 лв. а пък хич не беше голямя - два китайски знака. Иначе найстина е много гадно като започне да ти се бели, но ако ти я правят в студио не става толкова зле, бели се един ден само и на следващият вече не се забелязва. Но аз се опитах сама да си направя - беше ужасн - задържа си два дена на крака ми и накрая започна да избелява все едно съм се гажила в няква кал...

NoOneElse
09-18-2009, 12:35
Има такива които издържат по година-две, но в България не се правят (по-точно за София, личен опит)... Това с къната е друго, те траят не повече от 1-2 седмици.

ameli
09-18-2009, 18:06
Ем.. 1 година-абсурд.. :shock: :D Аз пък си направих с игличка и тушче,сама :P И ще си остане и съм много хепи :) Макар като я правиш сам,да не става много сполучлива :-D ..Иначе студия,колко щеш..В началото на Графа,дет са трамвайте..По витошка..След съдебната палата-Вижъна (там пича си е професионалист) ..И на тъмно (ама не вярвам от там да имате мн добри одзиви) Иначе точно в На тъмно гледах някфа табелка за временни татуси..

как сама? не се ли инфектира? :-o

emssvivi
01-19-2010, 11:34
minaLata godina na moreto si napravix 2 vremenni tatosa i sled 3-4 sedmici prosto izblednqxa i iz4eznaxa mn beshe qko taka 4e sega pak 6te si naprav :grin:

titinkaa
01-19-2010, 11:49
аз за временна татуировка за по 1 година сефте чувам, че има.....Тва са глупости. Кой знае с кви химикали са бъчкани тея бои а ти ше искаш да ти стоят на кожата толкова много време. Една позната беше направила подобен опит за "дълготрайна" временна татуировка и ефекта след 2 седмици беше неизтриваемо размацано черно петно. Не дей си хаби кожата. Или си напрай истинско тату или си напрай обикновена временна татуировка с кана.

и аз сефте чувам за 1г. трайност

galu6a
01-19-2010, 11:57
има но незнам къде попитай :)

marin4itu
01-19-2010, 19:03
Няма такова нещо като татуировка, която стой една година..

svetlet0
06-12-2010, 15:23
За хората, които "сефте" чуват за временни татуировки с такава трайност и дори твърдят, че няма такова "нещо" моля да се поинтересуват и да си обновят информацията по простота причина че има. Правят се с боя за перманентен грим (ако не знаете и такова нещо съществува) трайността им е между 2 и 5 години зависимост от кожата. По-скъпи са от постоянните татуировки заради консумативите, коиото използват. Трудничко е да намериш студио в което да ти направят, но се съмнявам да няма . :]]

Ivan4o0o0
08-16-2010, 16:57
Не знам дали знаете град Белослав, обаче тук продават Индийска Къна За Коса за 1,50лв 8), качествена за татуировка :).

Ivan4o0o0
08-17-2010, 10:02
http://prikachi.com/images/214/2430214B.jpg с тази къна за коса дали ще стане и какво трябва да е съотношението м/у къната и вода :neutral: ??? моля ви отгоговорете ми бързо !!! :)

Ivan4o0o0
08-17-2010, 18:00
Здравейе, искам да ви попитам какво съотношение трябва да се направи между тази къна за коса - http://prikachi.com/images/214/2430214B.jpg и вода за да си направя татуировка :neutral: ??? МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ !!! :cry:

П.П. Извинете че пиша в тази тема за това, а и това е къната за която бях писал в по-горното ми мнение !!! :)

draid
05-14-2012, 08:56
..............