PDA

View Full Version : Дайте ми идеи какво да облека и как да се гримирам ?!



sw3e7_baby
06-15-2008, 23:12
ee zdr edno s1ob6tenie ako ne ti haresva ne mi pi6i po temata

takaam prod1ljavam natat1k az sam na 13 i iskam da sloja nqkak1v grim i tn za zav1r6vaneto smis1l kato ni davat belejnicite nito iskam da mqzam na nqkfa d1rta lelka s 300 kila fon dio teni i takiva prostotii prosto nqkoi ako mu doide muzata da me posavetva razni dre6ki grim i tn da sloja ama da ne ne6to ot roda na pola s klin i da mqzam na ciganka vapreki 4e e mn moderno ako iskate da vidite nqkakvi podrobnosti na " van6niq mi vid" eto vi malko snimki v impulse ne sa perfekni ama se e ne6to http://www.impulse.bg/sw3e7_baby aide kazvaite ako se setite

TheNewReligion
06-16-2008, 00:09
На мен ми дойде музата . :grin: Такамз ... Според мен за едно 13 годишно момиче е хубаво да подчертае естествената си красота без да се загрозява с излишни мазила . Можеш да подчертаеш хубавите си очи със спирала и молив за очи , както и с леки сенки в прасковено розово . Сложи си безцветен гланц или такъв , но в много нежен цвят .
Косата си можеш да изправиш , накъдриш с ролки , с плитка или с преса на мънички вълнички , но в никакъв случай на "вафлички" ! А относно дрехите ти :можеш да обуеш изчистени дънки , които да съчетаеш с ефектен потник и сладки пантофки . Също така можеш да облечеш рокля , съчетана със сандали или пък пантофки .
Не е особено трудно да се досетиш за възможните варианти , но както и да е , сега нямам особено много работа и реших "да драсна" нещичко . :-D

sw3e7_baby
06-16-2008, 03:35
ei mersi mersi mersi mersi mersi :-) :-) :-) boje napr te zaobi4ah :-) :-) taka mi be6e zacepil mozaka 4e ne e za vqrvane :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ae jiva zdraa da dava6 pak saveti :-) :-) :-) :grin: :grin: :grin: 6te se pobarkam ot kef :-) :-) :-)

i'm so excited!
06-16-2008, 04:54
отиди на козметик да ти оформи веждите малко ако не можеш сама. няма повече от 3-4 лв. да ти излезе.
а за дрехи предлагам да заложиш на дънки и бял или черен потник и да разнообразиш с някакви хубави аксесоари, бижута ,колани или нещо такоа (в един цвят!)

BlackWings
06-16-2008, 12:30
Хмм значи , и на мен ми дойде музата... :D :-D

Почвам отгоре надолу , косата мисля че би изглеждала сладко с диадемка да я вдигнеш - може и някаква цветна , а може и от тези , които са само тел :) Друг вариант е да си вдигнеш бритона отгоре с фибичка или щипка.

Грим не те съветвам да слагаш много , достатъчно е да си подчертаеш очичките със спирала , да сложиш и някакъв безцветен или съвсем бледо розов нежен гланц - колкото за блясък. Фон дьо тен на тази възраст направо ти забранявам. :? Веждите също може да оформиш , но ако са много тънки като лентички ще изглежда неестествено , затова ако можеш сама махни стърчащите непокорни косъмчета между веждите примерно , ако има такива. Ако не можеш сама отиди на козметичка , няма да струва скъпо.

За дрешките , всичко свежо и лятно би ти стояло добре , може да съчетаеш примерно дънкена поличка и сандалки , или къси панталонки с блузка без ръкави и пантофки. Само моля те недей да се тормозиш с токчета и разголени потници още от сега :o

И ще ти кажа един трик , би било ефектно аксесоарите да са в един цвят , за да се връзват:) Например купи си коланче в същия цвят каквито са пантофките , и диадемката в косата да е пак в подобен нюанс. Не че ако са различни е фатално де , но когато се връзват изглежда по добре :) Аз например имам малко дрехи и много аксесоари , и обичам да преобразявам тоалета чрез аксесоарите :-D
Имам за всеки колан гривничка , за всяка диадема фибичка и т.н. :D
Айде успех в нагласяването :P

plamka
06-16-2008, 13:13
мда, това за козметика беше добре идея без да се обиждаш... косата ти е дълга така че можеш да си я дадеш назад с фиби отстрани над ушите и отгоре също да ти е назад... или пък да си хванеш косата на странична опашка и примерно ако си я хванала надясно от косата надясно оставяш малко не хванато и го топираш... става нещо такова - http://i26.tinypic.com/2ypnma1.png ... за дрехи има толкова много вариянти че нз кво се чудиш... поразходи се из магазините и си харесай нещо... има много свежи роклички ако харесваш и обичаш да носиш. за грима... мисля че малко пудра, черен молив, спирала и гланц стигат :)