PDA

View Full Version : Ух гаден проблем



Gothique♫
06-16-2008, 11:03
Имах малко мъх по лицето и реших да ида на кола маска отидох и както козметичката ми каза не си мих лицето след това но след 1 час откакто ми беше направена кола маската ми се появиха пъпки на иначе безпорблемната ми кожа и вече 2-ри ден така,кажете ми с нещо да ги мажа че умирам,вечер ги мажа с крем 'Бочко' и на сутринта са малко по утихнали но все пак ги има.А трябва да излизам навънка защото не ме свърта вкъщи ама с тая кожа..Повече никога няма да напрая тая грешка. :-#

magity
06-16-2008, 11:06
след 1 час откакто ми беше направена кола маската ми се появиха пъпки на иначе безпорблемната ми кожа
Повече никога няма да напрая тая грешка. :-#
Tо попринцип така се появяват пъпчици на лицето, не си ли виждала момчетата като се бръснат им се появяват такива ;)

A иначе щом 1 път си почнала едва ли ще спреш щото те ще се появяват и ти няма да ги търпиш... а питай козметичката ти или в някоя аптека за нещо, с което да се мажеш :)

GbSy
06-16-2008, 11:08
Нормално е да ти излязат пъпчици, но ти не ги пипай... Ако толкова те притесняват не излизай, но все пак, не мисля, че положението е толкова зле. Продължавай да ги мажеш с Бочко и ще се оправят.
Успех!!! :)

Gothique♫
06-16-2008, 11:16
ух не ги пипам ама аз и преди съм си правила кола маска но не са ми излизали чак толкова ся съм се избринала като краставица направо ми се плаче

remember_me
06-16-2008, 11:27
:shock: ti nared li si da si maha6 kosmite na liceto?! sega nqma da moje6 da se otarve6 ot tezi kosmi. moje6e da gi izrusi6 predi da si napravila tazi gre6ka. ako otide6 nqkade primerno na selo ili na po4ivka i q nqma tazi tvoq kozmeti4ka i ako nqma dryga....togava kakvo 6te pravi6 ?

Kassu
06-16-2008, 11:30
Yeti much? 8-)
То и аз имам мъх, даже на бузите, но това всеки го има (нали така О_О!) кофти, че си го махнала :/

angelcheeee_93
06-16-2008, 11:31
probvai s krem ''zdrave'' :)

Gothique♫
06-16-2008, 11:32
Напълно наред съм си не бяха толкова много просто не ми беше комфортно,както казах и преди съм правила такива маневри но нямаше такова нещо сега ще пробвам и с крем 'Здраве' дано да се оправи.Попринцип до колко дни трябва да изчензат?

GbSy
06-16-2008, 11:40
Еми до два - три дена предполагам, че ще са изчезнали... Но при всеки е различно... Най-много една седмица!

WondeR TeddY
06-16-2008, 12:02
Ей не се притеснявай и аз си правих кола маска скоро само че на ръцете и ми се появиха такива пъпчици.майката на причтеля ми е кожен лекар и я питах и ми даде едно лосионче да ги мажа.казва се Октенисепт ако не се лажа.Май е малко скъпичко но ми минаха за 1,2 дена :grin: :grin: :grin:

MidnightCreep
06-16-2008, 14:56
Трябвало е да ти сложи някакво кремче или лосионче за след епилация.Кожата е много раздразнена след такова "въздействие".
Не слагай нищо на спиртна основа,а нещо за овлажняване-Здраве примерно.

TheNewReligion
06-16-2008, 14:56
А тези пъпчици са над горната устна , където си имала мъх ли ? Защото не разбрах много добре ! Ако ще си махаш косъмчетата над горната устна отиди на лазерна епилация няколко пъти и веч няма да ги имаш , но имай впредвид , че колкото е ефикасно толкова е и скъпо ! :)

Gothique♫
06-16-2008, 17:24
Оф лелееее ае престани да се превземаш, бе мърло :-x
Голяма работа, излязла ти е пъпка на лицето и не си излизала....да ти имам и проблемите!Мърла такава.Ще ти мина няма да пукнеш за съжаление!
ПфуууууМоля те да си затовриш тъпата дребна уста щото само се излагаш ако беше 1 пъпка щях ли да пусна тема,аман от пикльовци като тебе.На 13 години тръгнал да се ежи.Благодаря на всички останали :-) Ballface на кале!

barbie_94
06-16-2008, 17:28
Пробвай с крем Дипрогента,продава се в аптеките,струва около 6-7 лева,но на мен ми помага за всякакви пъпчици.И ако тръгнеш да си го купуваш,подчертай КРЕМ,защото има и мехлем Дипрогента,но той не действа толкова добре.

Kassu
06-16-2008, 17:40
блаблабла

:razz: :razz:

pcdollsbmagi
06-16-2008, 17:54
Имах малко мъх по лицето и реших да ида на кола маска отидох и както козметичката ми каза не си мих лицето след това но след 1 час откакто ми беше направена кола маската ми се появиха пъпки на иначе безпорблемната ми кожа и вече 2-ри ден така,кажете ми с нещо да ги мажа че умирам,вечер ги мажа с крем 'Бочко' и на сутринта са малко по утихнали но все пак ги има.А трябва да излизам навънка защото не ме свърта вкъщи ама с тая кожа..Повече никога няма да напрая тая грешка. :-#


ами аз например си ги изрусявам нз докога ще карам ама за сега съм мн ама мн доволна :grin: питай в аптеката за някое мазило,,със сигурност ще има :) споко