PDA

View Full Version : искам да умра



indecent
06-16-2008, 11:44
заедно съм с гаджето си вече много време ... няколко пъти са се опитвали да ни разделят ... сега ме изкараха че съм се била целувала и незнам си какви други неща с някакво момче,което е много смотано и грозно и пие много .... абе голям идиот е ... приятелят ми вярва на слуховете ... незнам какво да направя за да ми повярва ... :-# обичам го много ... ако ме зареже ще умра ... за 2 седмици пускат 2 пъти слухове ... направо ще откача ... той е всичко за мен ... не мога да разбера как вярва на тези глупости,как вярвя че мога на му причиня всичко това след като знае,че го обичам и ,че е на първо място в живота ми ... понякога си мисля че обичм него повече отколкото себе си ...

имам нужда от съвети ... незнам какво да правя ...

vesito13
06-16-2008, 11:48
Чудно как сте изкарали толкова много време двамата заедно , след като той вярва на всеки злонамерен слух за теб :( А и след всичкото това време , което сте заедно той трябва да те познава достатъчно добре , за да знае че ти не би направила такова нещо . Може би всичко това е само моментно и скоро ще му мине , надявам се да е така :wink:

Mementomori
06-16-2008, 11:51
Не се предавай,ситуацията е ужасна и ти съчувствам,но явно лъжите са скроени доста добре,за да им повярва до такава степен,все пак сте заедно от отдавна и двамата сте наясно колко важна роля играе доверието в човешките взаимоотношения.Обясни му,че няма нищо вярно в думите на другите,докажи му го,просто явно е много заслепен и не възприема адекватно положението,бъди настойчива и отстоявай себе си,защото в противен случай се признаваш за виновна!Успех!Дано нещата се оправят,искрено се надявам!

indecent
06-16-2008, 11:53
той каза че неможел вече да търпи всичките тези глупости,че ме обичал но не можел да продължава така и сега като се видим и съм почти 100% сигурна че ще скъсаме... ще се разделим заради хорски глупости, ще скъсаме тази толкова дълга връзка заради някаква завист ...

GregoryHouse
06-16-2008, 11:55
Приятеля ти е тъпак...но за да не ти вярва има причина...каква ли е тя? Чувствай се вободна да ни я кажеш....

cinderella_gugutka
06-16-2008, 11:56
ами намери на4ин да докажеш любовта си-изненадай го с нещо.може да ти е за пореден път но ина4е няма как да запазиш връзката си :(

indecent
06-16-2008, 11:57
не ми вярва защото много неща се изговориха ... каква ли не ме изкарваха ... но не можаха да ни разделят той разбираше,че всичко е лъжа,но сега вече му омръзна и всичко между нас май ще приключи

cinderella_gugutka
06-16-2008, 12:03
не ми вярва защото много неща се изговориха ... каква ли не ме изкарваха ... но не можаха да ни разделят той разбираше,че всичко е лъжа,но сега вече му омръзна и всичко между нас май ще приключиеми не го оставяй да си тръгне,бори се за него,кажи му 4е го оби4аш ,4е не можеш без него,4е не може да скъсате само заради слухове...направи вси4ко възможно...ако те оби4а ще си останете заедно

sindity
06-16-2008, 12:04
Чудно как сте изкарали толкова много време двамата заедно , след като той вярва на всеки злонамерен слух за теб :( А и след всичкото това време , което сте заедно той трябва да те познава достатъчно добре , за да знае че ти не би направила такова нещо . Може би всичко това е само моментно и скоро ще му мине , надявам се да е така :wink:
+1 :)

GregoryHouse
06-16-2008, 12:05
не ми вярва защото много неща се изговориха ... каква ли не ме изкарваха ... но не можаха да ни разделят той разбираше,че всичко е лъжа,но сега вече му омръзна и всичко между нас май ще приключи

Без доверие нямам как да стане...да грубо ама Game Over...

indecent
06-16-2008, 12:06
незнам колко пъти му повторих,че го обичам,че немога без него ... все още не сме имали възможност да говорим за последните слухове даже незнам какви са още ...

shoon
06-16-2008, 12:18
не ми вярва защото много неща се изговориха ... каква ли не ме изкарваха ... но не можаха да ни разделят той разбираше,че всичко е лъжа,но сега вече му омръзна и всичко между нас май ще приключи

Без доверие нямам как да стане...да грубо ама Game Over... Живеем в завистническо общество :o така че... нали споделям мнението...

gangstata
06-16-2008, 12:21
БоЙе..и ти ли шш умираш..
Поговори с него..Според мен не си заслужава да си с човек,който те води до такива състояния и не ти вярва..Съсипваш си само прихиката като мислиш как да го накараш да ти има доверие..

indecent
06-16-2008, 12:28
тя психиката ми е съсипана много отдавна ....

пЛюш!нкаАа~
06-16-2008, 12:34
Нямате си доверие,което е най-важното...или той ти няма..но питала ли си се защо..или ако си го лъгала за нещо...знам ли..

WondeR TeddY
06-16-2008, 12:35
Без доверие,няма истинска връзка.кофти но е така. :( щом не иска да ти повярва след всичко,което си му казала,че го обичаш и т.н не знам какво можеш да направиш повече и дали има смисъл въобще :(

niquetamere
06-16-2008, 12:38
не ти вярва ? значи или с твоето държание си го накарала да се съмнява в теб по някакъв начин ... или е пълен задник "психопат" и не той, ами ти му бии шута :o детски му истории ..искала да умира.

indecent
06-16-2008, 12:39
последно време доста хора ми казват да го зарежа защото не ме заслужавал ... преди 2 седмици случайно прочетах едни смс-и които доказваха че ми е изневерявал но той отрече и така и останаха нещата аз исках да ми докаже че не са били за него защото се оправдаваше че за известно време едния му gsm е бил в друго момче ... но така и не ми доказа .. и в някои от смс-ите пишеше неговото име но той пак отричаше ...

mimysiq
06-16-2008, 12:54
Mi ot edna strana mislq,4e toi e prav za sebe si,za6toto ti ako be6e na negovo mqsto 6te6e sa6to da se usamni6 malko ili mnogo,no pak ot druga-kak moje da ne povqrva na teb a da vqrva na horata.Vsi4ki iskat da vi razdelqt qvno,6tom pravqt taka:)pojelavam vi uspeh,i nai ve4e na teb,za6toto znam kakvo ti e:)uspehii mila:)))

indecent
06-16-2008, 13:16
не мога да го зарежа ... обичам го а и съм казала че никога ням ада го оставя...

krem4et0
06-16-2008, 14:12
не мога да го зарежа ... обичам го а и съм казала че никога ням ада го оставя...

а предвид на 1 друга тема, която беше пуснала преди време, отдавна трябваше. Само заради това ли стоиш с човек, който те лъже, търси си повод да скъса с теб и не те уважава(визирам другата ти тема)?

MonSitY
06-16-2008, 14:15
дам защо не ти вярва трябва да има причина ии друго ако няма той явно не е много интилегентен защото ако беше за това време,в коеот сте заедно е щял да те опознае...

indecent
06-16-2008, 16:01
той се влияе от чуждото мнение... за него по-важни са приятелите , а аз го поставям ред всички дори и пред себе си ... обичам го но напоследък много хора ми казват,че заради тази обич/която той не заслужава/ се убивам сама ...

krem4et0
06-16-2008, 16:02
Правилно ти го казват. И аз поставям приятеля си пред всички(без пред себе си), но за него също аз съм най-важната. не си погубвай младостта!

indecent
06-16-2008, 16:07
много /ако не и всички/ от познатите ми ми се чудят на акъла как мога да го търпя... преди 2 седмици когато пак имаше слухове той даже беше ми посегнал но в последния момент си контроира силата и не ме удари силно ... но по ужасен начин ме "изрита"от заведението ...

miminkaa
06-25-2008, 18:22
Ми щом толкова го обичаш по добре поговори с него и му кажи че не е вярно,че никога няма да целунеш друг освен него,че обичаш само него... И че трябва да вярва само на теб.. и my докажи че не е така