PDA

View Full Version : Не ИзДъРжАм КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАЯ



МъНиЧеТо_Е_тЪжНиЧкО
06-16-2008, 11:59
Незам какво да правя
с най-добрата ми приятелка сме заедно вече 8 години и аз много я обичам НО много почна да ме дразни нервя се за най-малки неща например 3 едни и същи снимки на skype ги сменя през 2 минути бяхме си обещали да не си слагаме никви наши снимки в интернет а днеска ми каза че щяла да се рег.в някъв сайт :shock:
блокирах я от skype уж на шега ама ми стана много добре
незнам какво да правя имам чуството че ако е до мен ще я ударя а не искам да е така се пак това е най-добрата ми приятелка :?
П.П без обиди

SeaEatsShips
06-16-2008, 12:28
абе това ако е проблем.. ако ти е най-добра проятелка.. знчи ще си казвате всичко ..ВКЛЮЧИТЕЛНО и това което ви дразни... кажи и го .... :?

comics
06-16-2008, 12:47
хаха и туй е проблем? 0ще повече- проблем, който не можеш да решиш сама? А кой ти помага да ядеш тогава? Ами да ходиш на училище? Ти ме уби серриозно!

hgfh
06-16-2008, 17:05
abe bebeshka istoriq :razz:

sladkъ_mackъ
06-16-2008, 17:09
abe bebeshka istoriq :razz:+1 От 8 години сте заедно от както сте се родили демек :D

FunkyFresh
06-16-2008, 17:33
Детска радост! :(

Pedigree
06-16-2008, 18:59
Ау, краят на света дойде! Какво ще правим? Аааайде да ревнем колективно, защото тя ще си направи рег със снимки в някакъв сайт. http://i31.tinypic.com/zksahe.gif


Абре, я се стягай!

metaxa
06-16-2008, 19:07
Ах...Съвета ми е ПъРвО дА сПрЕш Да Се ПрАвИш На ФяШъНкА :grin: :D :grin: и второ да не ни занимаваш с такива тъпотии за 2 снимки на кръст цяла тема праиш :lol: :lol: :lol:

MidnightCreep
06-16-2008, 20:19
Може би дотолкова си я опознала,че негативните черти ти правят все по-голямо впечатление. 8-)

astralized
06-19-2008, 17:50
някои хора няма да е зле да се осъзнаят.... >.<
хуу, аз ей сега отивам да се емосам, щото никой не ми пише в скайп от няколко часа

veni7y
06-19-2008, 18:07
3 едни и същи снимки на skype ги сменя през 2 минути

Кфо пречи? И не разбирам кфо ти пука дали си сменя снимките или не, тфа си е нейният скайп. :neutral:


бяхме си обещали да не си слагаме никви наши снимки в интернет а днеска ми каза че щяла да се рег.в някъв сайт

Да ви имам обещанията, божеееее :?

П.П. На колко години си ???

shadow_
06-19-2008, 19:23
е кат ти е най-добра приятелка,кажи й

kuklichka_bg
06-19-2008, 20:48
boje ti su super zleta4ka we q vari sa oprai malko ko bez obidi ti si mega zle prosto nqma dumi s koito da go opishaaaaaaaa kfo ti pr4i kat si smenq snimkite sha prai kot iskash pak ti qlapeshki raboti da q blokivrash q porastni malko we zleta4ka pffff :x :x :x

TheNewReligion
06-19-2008, 22:27
Доста познато . Като се скарате за повече от месец и после и се извиниш всичко ще върви по вода . Поне при мен това имаше ефект и сега все едно не е тя . Много се промени моята най-добра приятелка и то в положителна посока .

sexa_na_kompleksa
06-20-2008, 07:43
Просто ви трябва малко почивка една от друга. Недей да прекарваш толкова време с нея и ще видиш, че нещата ще се оправят. :) Но да не вземете да се отчуждите!

МъНиЧеТо_Е_тЪжНиЧкО
06-21-2008, 08:34
бяхме си обещали да не си слагаме никви наши снимки в интернет а днеска ми каза че щяла да се рег.в някъв сайт

Да ви имам обещанията, божеееее :?

П.П. На колко години си ???[/quote]
na 13 mn blagodarq na vs za obidite osobeno na kuklichka_bg koqto ako be6e povtorila "zleta4ka" o6te vedn1j mojebi naistina 6tqx da se obidq :-D

LovePoisoned
06-21-2008, 12:10
Какво нападате момичето бе, хора.. :) Явно приятелката й се е променила и вече не могат да се познаят. Както се казва - "няма вечни приятели, има вечни интереси".

mArMaLaDkA
06-21-2008, 13:06
Еми,детето сменя снимките в Скайп(вашия любим начин за общуване :D ) и не схващам какво те интересува пък теб.Нейния Скайп си е,съответно тя решава,нали така ? Недей да изпадаш в истерии и паники,че приятелката ти ще се регистрира в някакъв сайт.Ти пък по се тревожиш за нея и от майка й :shock: Това,че ще бъде потребител в сайт като Impulse или Aha,не значи,че ще сложи и ваши общи снимки.Пък и да сложи,няма лошо.А относно това,че те дразни-ми и аз си имам най-добра приятелка и тя често ме дразни с разни дреболии,но не сме се виждали от седмица и вече почва да ми липсва.Просто спрете с приятелката си постоянно да сте заедно,защото си писвате !

PY_MACKA
06-21-2008, 13:20
Незам какво да правя
с най-добрата ми приятелка сме заедно вече 8 години и аз много я обичам НО много почна да ме дразни нервя се за най-малки неща например 3 едни и същи снимки на skype ги сменя през 2 минути бяхме си обещали да не си слагаме никви наши снимки в интернет а днеска ми каза че щяла да се рег.в някъв сайт :shock:
блокирах я от skype уж на шега ама ми стана много добре
незнам какво да правя имам чуството че ако е до мен ще я ударя а не искам да е така се пак това е най-добрата ми приятелка :?
П.П без обиди

мали
ми зна4и сте си писнали -кво да ти кажа
обикновено моми4етата си се нервят когато става въпрос за мом4ета, или ако едната е по популярна от др...
замисли се какво то4но те нерви
вникни в проблема и ако не намира6 ре6ение... най уда4но е да се поотдале4ите малко.... както казах може да ти е писнала
ако не ти липсва -->мани я

the_beautiful_smile
06-21-2008, 15:10
ти имаш проблем и затова те дразни и проблема е че си малкаа !!!!

dare_93
06-21-2008, 18:06
Незам какво да правя
с най-добрата ми приятелка сме заедно вече 8 години и аз много я обичам НО много почна да ме дразни нервя се за най-малки неща например 3 едни и същи снимки на skype ги сменя през 2 минути бяхме си обещали да не си слагаме никви наши снимки в интернет а днеска ми каза че щяла да се рег.в някъв сайт :shock:
блокирах я от skype уж на шега ама ми стана много добре
незнам какво да правя имам чуството че ако е до мен ще я ударя а не искам да е така се пак това е най-добрата ми приятелка :?
П.П без обиди
извинявай незнам на колко си години ама аз съм се научила да не разчитам на приятели особено момичетата рано или късно след като сте толкова време заедно си омръзвате и почвате да се дразните една от друга.Това че нейното мнение е по- различно от твоето е нормално.Ти явно искаш да сте еднакви обаче няма да стане може да стигнете до някъде и най - малкото ще се обезличите

LovePoisoned
06-21-2008, 18:51
Едно нещо ми е непонятно. Малки или не, всички ние казваме: "Обичам приятелите си за това, което са.." Явно, че приятелката на авторката вече не представлява това, което е била преди. Напълно нормална е тази промяна. За какво ми е на мен човек, различен от това, което е бил преди?! Най-малкото е, че тази промяна би била паралелна на евентуална промяна на отношението му към мен. Тогава.. bye-bye. ;]