PDA

View Full Version : Иневерих на себе си(не е е***ка) !



pet_14
06-16-2008, 12:26
Такаааа ще се опитам да ви представя ситуацията по-най сбития начин...
Преди известно време 1 месец МАХ се запознах с едно момиче(ествествено по скайп) тя ме намери...иии така след известно време почнахме да си пращаме целувки и тем-подобни,но(искам да ви кажа че аз не вярвам на скайп любов и такива глупости,може и да има но не и в тоя случай...) Но както не вярвах в такива неща и станах малко по-засмян,по-радостен...Нз защо се получи така(вероятно съм имал нужда от внимание...)
Таа така с това момиче по скайп-тя ми казва че ме обича(а казват че любовта се доказва,а не се казва...)...(имахме планове да се видим лятото) нооо аз съм скиптичен в това отношение и много много не се...абе не й вярвах...и такааа и...
онзе ден отивам на село..там ен познавам никой-освен един браточед иии вечерта отидохме на дискотека(а аз бях тотално сдухан от цялата тая тъпотия) и така де отидох на дискотека...
седнах на масата,взех си 1 бира и... :shock:
Видях едно момиче беше ми познато-от къде ли...
наби ми се на окото веднага...тааа мсиле хда я питам от къде е ,но събирах смелост(защото хах малко съ мсрамежлив когато трябва да заговарям момиче към което имам симпатии...)
Абе както и да е събирах аз смелост и докато събирах тя ме заговори иии така почнахем да си приакзваме и по едно време стана ясно че като бяхме деца се познавахме,даже бяхме къща до къща...
та да не се отпелсвам и така заговорихме се , разменихме си номера...Дори по едно време нямаше къде да седне иии аз..направих и място до мен,но предпочетох да седне в мен,то и така стана ...
Докато се гушкахме ми беше някво яко...и докато се усъзная вече се бяхме хванали за ръце,закачахме се...къделичкахме се и т.н....
След 15-20 мин тя ме помоли да излезем,излязахме ние и седнахме на една пейка поговорихме си(запознахме се отново :lol: ако може така да се каже,защото не бяхме се виждали 4-5 годинии)иии така от дума на дума,аз я гушнах и след още малко вече се целувахме :)
Бешеее мноооооого якоо и ся си пращаме смс...
та така де от една страна ми е кофти защото бях започнал някаква зарибявка с онова момиче(по скайп) но все пак това е скайп ,а аз по принцип си държа на думата и сега ми е малко кофти,но пък мисял си че в това момчие с което се срещнахме...абе мисля че имам чуства към нея...

Мс за всички които са стигнали до края,макар че не вярвам че ще са много...

GregoryHouse
06-16-2008, 12:35
Пич мн си съвестен кфо ти пука тя не е до теб нищо не е станало...не се впрягай толкова ще побелееш рано...

shoon
06-16-2008, 12:38
:-s Не е дълго, даже никак :-D та няма лошо от това което прочетох си постъпил както бих направил и аз... може и малко да прекаля, но както и да е :D и аз съм завъртял от миналата седмица, нещо такова по Skype ама не ми дреме 8) един път се живее така че не подминавай това което ти се предлага :) защото... нали 8)

marencetuuu
06-16-2008, 12:41
хахахах заеби тия скайпове само излишно те карат да се чувстваш виновен.
Като имаш чувства към тая мацка стой си с нея и си кротувай и не пиши на другата от скайп,защото лично аз еитака моя като вземе да си пише с някоя дори и съвсем нормални работи и мн се нервя...стой си с тая мадама и това е :D

dimanushka
06-16-2008, 12:43
super istoriika... ne se vmania4avai tolkova zaradi tova momi4e ot Skype.. izglejda novata e sladurana i mi izglejda6 i ti svesten tei 4e nqma ot kakvo da ti e gadno.. :) uspeh s Disko-girl :-D

WondeR TeddY
06-16-2008, 12:43
Mм ако питаш мен тва със skype е малко съмнителна работа така че се отпусни и виж как ще се развият нещата.ако наистина се видите лятото супер,ако не ще бъдеш с другата :D 8) :o

comics
06-16-2008, 12:50
Ак0 имате мерак и 2мата, ходи си с тази от селото ти, а онази от скайп не се знае дори дали някога ще се видите ;)

niquetamere
06-16-2008, 13:04
напред с мацетоо . зарежи я тази интернет любов !

VerryBerry
06-16-2008, 13:12
С момичето от скайп не сте се виждали наживо-няма причина да се чувстваш виновен,а и сигуерн ли си дали тя не си върти някое гадже?А за момичето от село..нз мисля че просто си се увлякъл по нея.Как можеш да имаш чувства от една вечер,нищо че сте се познавали отдавна?Помисли коя искаш повече и действай :)

nyx
06-16-2008, 13:20
ей пич я се постави на мястото на "skype приятелката ти"
как ли ще се почувстваш ако тя отиде насело забила заради тебе,щото не си до нея и се запознае с момче прекарват една вечер заедно целуват се и после един вид почва да те върти защото има чувства към друг...на твое място бих прекъснал връзка със момичето от skype... аз също минах през това,само че с момичето се бяхме виждали и правили мн неща заедно преди да почнем да се опознаваме в скайп и когато съм имал възможност да получа нещо от друго момиче съм предпочитал да си остана верен на момичето от скайпа (или по-точно верен на съвестта си...)

Ivalinka
06-16-2008, 13:24
е,много хубаво,че си намерил приятно момиче...какво по-добро от това :)

DiabolicAngel
06-16-2008, 13:26
напред с мацетоо . зарежи я тази интернет любов !

pet_14
06-16-2008, 13:40
ей пич я се постави на мястото на "skype приятелката ти"
как ли ще се почувстваш ако тя отиде насело забила заради тебе,щото не си до нея и се запознае с момче прекарват една вечер заедно целуват се и после един вид почва да те върти защото има чувства към друг...на твое място бих прекъснал връзка със момичето от skype... аз също минах през това,само че с момичето се бяхме виждали и правили мн неща заедно преди да почнем да се опознаваме в скайп и когато съм имал възможност да получа нещо от друго момиче съм предпочитал да си остана верен на момичето от скайпа (или по-точно верен на съвестта си...)

Aми честно казано когато започнахме с тази от село дето е (а тя не си е от село ами просто беше дошла при една нейна приятелка,защото нямаше къде другаде,защото баба й и дядо й.....)
а пък да помсилх си за тая от скайп(но на нея й нямам доверие,просто си мсиля че се ебава с мен...)
И затова ми е някак си кофти от вътре...
Но иначе с момичето(не от скайп) си пращаме смс....приказвахме и единствената причина поради която не сме сега един с друг е..шинабите километри...
не знам какво ще правя но просто за около час разбрах че тя е човека за мен....
а и относно тая в скайп-тя започна да ми праща целувки и прегръдки и още такива още на 15тата минута откакто започнахме да чатим..Да вярно каза ми че ми е харесала характера,но...за 15 мин пък...и на 30тата мин вече ми казваше че ме обича :| :| :|

Elaine
06-16-2008, 13:47
ми супер...за момичето от дискотеката...нямаш никакви задължения към другото ... така че, радвай 8)

MonSitY
06-16-2008, 14:13
хахха може да излеза като гаднярка ама аз по скайп имам много "истинки" приятели ии някакви дето ми се правят на свалячи и аз понеже съм мила и те решават че имам връзка с тях.бъди си с другото момиче то е е реално!!!

pet_14
06-16-2008, 14:17
хахха може да излеза като гаднярка ама аз по скайп имам много "истинки" приятели ии някакви дето ми се правят на свалячи и аз понеже съм мила и те решават че имам връзка с тях.бъди си с другото момиче то е е реално!!!
То е......за 1 час бяхме на саме и...не знам какво се случи...Не знам дали я обичам,но знам че се привързах към нея и страшно много искам онази вечер да се повтори...
И друг път съм прегръщал момиче, и друг път съм целувал момиче,но този път...всичко беше различно беше прекрасно просто....Тя е невероятна-има страхотен характер,абе....просто от раз ми допадна...
вярно е все ще има някоя лоша страна(то кой ли няма) ноо тя....

karitooy
06-16-2008, 15:57
Ааа супер историийка верно :-D :) И аз не вярвам на тая интернет "любов" ..предпочитам реалното :)

m3ch3ncee
06-16-2008, 16:23
Абее к`во ти пука за онова момиче от skype гледай да си добре с другото момиче ;)

Escarina
06-16-2008, 16:42
Оо и аз много на сериозно ги взимах тия skype (irc) истории.. В седми клас :D Кво се занимаваш с глупости интернета си е интернет ако ще и да се ожениш за нея в скайп пак нищо не означава?!

nevito0
06-16-2008, 16:51
всеки има нужда да се чувства харесван ..ти така си се чувстваал с тази твоя skype любов..за това сега ти е кофти ^^
еми оставяай я тая от skype ..нищо сериозно не може да излезе от вашта връзка..то да ти кажа честно и с другото момиче не може да се очаква нещо сериозно..но..мое мнение ^^ така,че давай смело и да не ти пука ! ;) :-)

pet_14
06-16-2008, 17:23
Оо и аз много на сериозно ги взимах тия skype (irc) истории.. В седми клас :D Кво се занимаваш с глупости интернета си е интернет ако ще и да се ожениш за нея в скайп пак нищо не означава?!
ние даже правихме виртуален секс със нея :D :D :-D :-D :-D
тъй де нали сме почнали да се базикаме....
Абеее то ми е ясно че в скайпа нищо не става ,защото е едно да пратиш една прегръдка на някого а е друго да гушнеш...)говоря ако не са гаджета и единия изпитва нещо към другия) както и с целивката....

FeelMyPain
06-16-2008, 17:25
Едната я еби по скайп, другата със смс-и...

Escarina
06-16-2008, 17:29
Оо и аз много на сериозно ги взимах тия skype (irc) истории.. В седми клас :D Кво се занимаваш с глупости интернета си е интернет ако ще и да се ожениш за нея в скайп пак нищо не означава?!
ние даже правихме виртуален секс със нея :D :D :-D :-D :-D

О да.. той ми беше първия.. Нищо че така и не успях да го видя. Ever. :D

pet_14
06-16-2008, 17:33
Оо и аз много на сериозно ги взимах тия skype (irc) истории.. В седми клас :D Кво се занимаваш с глупости интернета си е интернет ако ще и да се ожениш за нея в скайп пак нищо не означава?!
ние даже правихме виртуален секс със нея :D :D :-D :-D :-D

О да.. той ми беше първия.. Нищо че така и не успях да го видя. Ever. :D
:-D :-D :-D

Ch0c0la73
06-16-2008, 18:13
onaq qvno e na mainata si kvo si mislish 4e tq si sedi ei taka..smisal ako i se otdade shans s gotino mom4e i tq shte go napravi tova..kvo ti puka..jivei si jivota ;]

PaulCrewe
06-16-2008, 18:32
на мен ако ми пукаше за всяка зарибявка всяка вечер преди години в ICQ или IRC... майко мила :D

5StaR
06-16-2008, 19:09
Скайп - нищо няма да излезе
Другото е зарибявка за 1 нощ - пак нищо няма да излезе.

бай.

50cent
06-16-2008, 19:13
супер де кво

pet_14
06-16-2008, 19:35
Скайп - нищо няма да излезе
Другото е зарибявка за 1 нощ - пак нищо няма да излезе.

бай.
зарибявка за една нощ,защото и двамата трябваше да си ходим...

varnen4e
06-16-2008, 19:43
Абе аз и по- дъги неща съм чела..
Ами какво да ти кажа.. няма да те съветвам коя ад избираш, защото нито тях познавам- нито теб и не мога да знам, коя ще ти подхожда повече и коя е за теб, но мога да те посъветвам да правиш това, което ти е на сърцето. Ако мислиш, че мацката от бар-а (май в бар се развиваше действието) е по- добра за теб- избери нея, но ако чувстваш, че искаш да си продължиш зарибявката по скайп- продължи я. Ако мислиш, че можеш да съчетаеш и 2-те- направи го. Не мисли за това кой ще те съди и кой няма, в крайна сметка животът си е твой и е по- добре да го изживееш на макс, както ти искаш, отколкото да се съобразяваш с другите и да живееш кофти.
Аз малко се отплеснах, но мисля, че това, което ти казах ще ти е от полза.
Успех.
:)

Big_JoJo
06-16-2008, 19:50
Такаааа ще се опитам да ви представя ситуацията по-най сбития начин...
Преди известно време 1 месец МАХ се запознах с едно момиче(ествествено по скайп) тя ме намери...иии така след известно време почнахме да си пращаме целувки и тем-подобни,но(искам да ви кажа че аз не вярвам на скайп любов и такива глупости,може и да има но не и в тоя случай...) Но както не вярвах в такива неща и станах малко по-засмян,по-радостен...Нз защо се получи така(вероятно съм имал нужда от внимание...)
Таа така с това момиче по скайп-тя ми казва че ме обича(а казват че любовта се доказва,а не се казва...)...(имахме планове да се видим лятото) нооо аз съм скиптичен в това отношение и много много не се...абе не й вярвах...и такааа и...
онзе ден отивам на село..там ен познавам никой-освен един браточед иии вечерта отидохме на дискотека(а аз бях тотално сдухан от цялата тая тъпотия) и така де отидох на дискотека...
седнах на масата,взех си 1 бира и... :shock:
Видях едно момиче беше ми познато-от къде ли...
наби ми се на окото веднага...тааа мсиле хда я питам от къде е ,но събирах смелост(защото хах малко съ мсрамежлив когато трябва да заговарям момиче към което имам симпатии...)
Абе както и да е събирах аз смелост и докато събирах тя ме заговори иии така почнахем да си приакзваме и по едно време стана ясно че като бяхме деца се познавахме,даже бяхме къща до къща...
та да не се отпелсвам и така заговорихме се , разменихме си номера...Дори по едно време нямаше къде да седне иии аз..направих и място до мен,но предпочетох да седне в мен,то и така стана ...
Докато се гушкахме ми беше някво яко...и докато се усъзная вече се бяхме хванали за ръце,закачахме се...къделичкахме се и т.н....
След 15-20 мин тя ме помоли да излезем,излязахме ние и седнахме на една пейка поговорихме си(запознахме се отново :lol: ако може така да се каже,защото не бяхме се виждали 4-5 годинии)иии така от дума на дума,аз я гушнах и след още малко вече се целувахме :)
Бешеее мноооооого якоо и ся си пращаме смс...
та така де от една страна ми е кофти защото бях започнал някаква зарибявка с онова момиче(по скайп) но все пак това е скайп ,а аз по принцип си държа на думата и сега ми е малко кофти,но пък мисял си че в това момчие с което се срещнахме...абе мисля че имам чуства към нея...

Мс за всички които са стигнали до края,макар че не вярвам че ще са много...

Хех брат завиждам ти , голям си касметлия , да срешнеш момиче което си забравил от давна и тя да има чувства към теб ... какво повече ти трява ... нахвърляй й се ...а с момичето по скайп просто продължавайте да се базикате , зарибявате и други...нищо не е станало както каза доктора...
( завиждам ти начи ... :D :D )

Yallama
06-16-2008, 20:19
Такаааа ...кахме се и т.н....
След 15-20 мин тя ме помоли да излезем,излязахме ние и седнахме на една пейка поговорихме си(запознахме се отново :lol: ако може така да се каже,защото не бяхме се виждали 4-5 годинии)иии така от дума на дума,аз я гушнах и след още малко вече се целувахме :)
Бешеее мноооооого якоо и ся си пращаме смс...
та така де от една страна ми е кофти защото бях започнал някаква зарибявка с онова момиче(по скайп) но все пак това е скайп ,а аз по принцип си държа на думата и сега ми е малко кофти,но пък мисял си че в това момчие с което се срещнахме...абе мисля че имам чуства към нея...

Мс за всички които са стигнали до края,макар че не вярвам че ще са много... и къф е проблема ? :-o

ANTIHUMAN
06-19-2008, 15:10
хахха може да излеза като гаднярка ама аз по скайп имам много "истинки" приятели ии някакви дето ми се правят на свалячи и аз понеже съм мила и те решават че имам връзка с тях.бъди си с другото момиче то е е реално!!!

То и другото е реално ,но просто не могат да се видят!
По темата: Забрави я тази от skype!Тази гадна пограмка само проблеми ми създава!Чрез нея се скарах със всичките ми приятели и т.н. !
Бъди с Disco-girl!
П.П !!!УСПЕХ!!!

MoHuTo
06-19-2008, 15:43
Ако наистина харесваш момичето то селото ти, не виждам никакъв проблем. Бъди с реалното момиче, не с виртуалното. Успех ;)

Still1ME1Still1HERE
06-19-2008, 19:51
Щом сте се Къделичкали с момичето от диското занчи всичко е решено.Щот нали знаеш,то къделичкането е много интимно,а с оная дори не си я виждал :razz: :razz: :razz: :razz:

Ем по темата-тая от дискотеката ми вдъхва повче доверие :)

iCiTyY
06-19-2008, 20:13
С момичето от скайп не сте се виждали наживо-няма причина да се чувстваш виновен,а и сигуерн ли си дали тя не си върти някое гадже?А за момичето от село..нз мисля че просто си се увлякъл по нея.Как можеш да имаш чувства от една вечер,нищо че сте се познавали отдавна?Помисли коя искаш повече и действай :)

+1

babity
06-19-2008, 20:25
ей пич я се постави на мястото на "skype приятелката ти"
как ли ще се почувстваш ако тя отиде насело забила заради тебе,щото не си до нея и се запознае с момче прекарват една вечер заедно целуват се и после един вид почва да те върти защото има чувства към друг...на твое място бих прекъснал връзка със момичето от skype... аз също минах през това,само че с момичето се бяхме виждали и правили мн неща заедно преди да почнем да се опознаваме в скайп и когато съм имал възможност да получа нещо от друго момиче съм предпочитал да си остана верен на момичето от скайпа (или по-точно верен на съвестта си...)

и защо пък трябва да е верен на човек, с когото няма нищо? Ако тя си седи на гъза, очаквайки да се случи нещо помежду им - проблема си е нейн! Ако трябва да избираш между момиче, което ще е при теб, ще се виждате всеки ден, ще си излизате и прочие и такова, с което ще се виждаш 1 - 2 - 3 пъти годишно и цяла година ше си на сухо кое ще избереш? Към автора: просто избери на време в коя да инвестираш време и чувства, добре прецени коя си заслужава (пък ако смяташ, че момичето от дискотеката е просто ей тъй - временно явление никой не е казал, че момичето от скайпа е нужно да знае какво къде и с кой правиш 24/7)! :)

pet_14
06-19-2008, 21:33
Вече реших....С това момиче от дискотека....Тя е човека за мен...невероятен човек....просто до сега не съм срещал такова създание...знам че не всичко е розово,но...май супер мн хлътнах по нея....

BaiboCo
06-19-2008, 21:41
Ак0 имате мерак и 2мата, ходи си с тази от селото ти, а онази от скайп не се знае дори дали някога ще се видите ;)

а може и тая от скайпа въобще да не е момиче :Д

pet_14
06-20-2008, 12:22
Ак0 имате мерак и 2мата, ходи си с тази от селото ти, а онази от скайп не се знае дори дали някога ще се видите ;)

а може и тая от скайпа въобще да не е момиче :Д
:D :D :Dmislil s1m and toq v1pros,ama proverih....6toto bqh malko skipti4no anstroene(izklu4itelno momi4e...s neverqotna viziq...) iii ta ima6e ka4eni snimki v eidn sait i az proverih dali e taka....am 1000% e momi4e,ama ne6to ne me kefi...
vse pak ne v1n6niq fid e nai-vajen.....

gothic_angel
06-20-2008, 12:38
Hich da ne ti puka..Prosto zaribqwane po skaip..uspeh

amoroso you
06-20-2008, 12:49
Про4ет0х истор1ята ти.Ти решава6 щ0м си избрал моми4ет0 0т диското действай

pasii_sladuranata
06-20-2008, 12:52
по добре дръж на момичето до теб,съмнявам се,че от другата ще стане нещо :)

pet_14
06-20-2008, 13:20
Про4ет0х истор1ята ти.Ти решава6 щ0м си избрал моми4ет0 0т диското действай

а какво ще кажеш за скайп???Нима знаех какво правиш,нима занех къде си ??? Нима знам какво мсилиш,как ще постъпиш на живо....
съжелявам....знам ,че направих грешка,признавам го,постъпих ужасно,но.....Та след първите 5 мин когато започнахме да чатим ти вече каза че ме обичаш....Кажи ми как е възможно това....

Едит:извинете ме ,ама .....тва е момичето от скайп..... :|

amoroso you
06-21-2008, 07:37
Pr0St0 0t nachal0t0 priznaam beshe igra n0 sled kat0 te poopoznah razbrah ch3 s1 razlichen i che..moje bi shte stane nesht0

pet_14
06-21-2008, 07:46
Pr0St0 0t nachal0t0 priznaam beshe igra n0 sled kat0 te poopoznah razbrah ch3 s1 razlichen i che..moje bi shte stane nesht0
Oooo игра било....аха....тъй можем да се разберем по скайп :D Тъй и тъй действието между нас се развиваше там,няма да е трудно....
Уал...било игра....ясно....тук ме заби....

amoroso you
06-21-2008, 08:43
ti podigrafki li si pravish s men?otnachalo ne vqrvah che..moje da te sreshna ne te poznavah

fuck_brainpants
06-21-2008, 08:48
напред с мацетоо . зарежи я тази интернет любов !

amoroso you
06-21-2008, 08:50
Ne misli che na men ne mi puka i che az nqmam surce,daje naprotiv

pet_14
06-21-2008, 09:07
ti podigrafki li si pravish s men?otnachalo ne vqrvah che..moje da te sreshna ne te poznavah
a мислиш ли че като го прочетох това че ет началото си си играела с мен ми стана хубаво???
И не се подигравам,просто не очаквах....

amoroso you
06-21-2008, 12:05
ne sum si igrala s teb iskam da kaja che ot nachalo ne vqrvah che she stigna do tova polojenie razbirash li me

pet_14
06-21-2008, 12:22
ne sum si igrala s teb iskam da kaja che ot nachalo ne vqrvah che she stigna do tova polojenie razbirash li me
виж по-добре влез в скайп да се разберем там...Не тук,просто...
да направих грешка като ен ти казах,за това и самата тема е с такова заглавие....Съжелявам,но....п осто аз също исках да се получи нещо ,но тези киломентри....те бяха пречката...

amoroso you
06-21-2008, 12:22
Ne Mi PuKa WeChE

pet_14
06-21-2008, 12:23
Ne Mi PuKa WeChE
ами заради такъв като мен не бива да ти пука.......не те заслужавам...

amoroso you
06-21-2008, 12:44
V momenta iskam da umra nishto drugo

BaBsYyY_SeXyYy
06-21-2008, 12:54
PFFF... az hi4 ne vqrvam v skype lybovta...ti otkude si sig 4e dokat ti se izmu4va6 koq da predpo4ete6 tva skype momi4e ne si ima gadje i ne izliza s dr mom4eta we???

paranoia
06-21-2008, 13:43
awe iskala da umira pa taa,pf pi4 q si fani momi4eto ot seloto ti ne se zanimaai s taa tupa izglejda

GlOrSiTy
06-24-2008, 13:32
ае кфо ти пука за тфа момиче в скайп?!дето не си го виждал никога..?
важното е че си щастлив и си с тфойто момиче ^.^

Fagile
06-24-2008, 14:07
Пич мн си съвестен кфо ти пука тя не е до теб нищо не е станало...не се впрягай толкова ще побелееш рано...

:-D

Princess_of_the_darkness
06-24-2008, 14:18
emi 4ovek dokolkoto vijdam ti si mn svetsten i 6tom si popadnal na podxodq6to momi4e nqma kakvo da se 4udi6 i da se zaribqva6 s razni skype gadjeta 8) puk i kak misli6 4e 6te se po4uvstva momi4eto ot seloto ako razbere 4e se zabiva6 s nqkoe momi4e koeto ne si vijdal i sig te ebava mn zdravo :) :) radvai se na istinskiq jivot a ne na kiber jivota 8) 8) 8)

Princess_of_the_darkness
06-24-2008, 14:25
i da ne se vruzva6 na prikazki ot roda na "sega iskam da umra" ili "ne mi puka ve4e" xrumva li ti 4e tq moje bi si igrae s teb i iska prosto da se po4uvstva6 vinoven .... 8)

5StaR
06-24-2008, 14:33
Омг драма :D

pet_14
06-24-2008, 18:13
Аз вече реших,избирам НЕЯ,истинската..Нея поне съм я виждал,нея съм я докосвал.....Знам ,че е истинска(Тара ако четеш това сори,но си мисля ,че всичко това е една голяма ебавка от твоя страна...)
Сега ми остава само да съм щастлив с нея...Никой и нищо не може да ме накара да спра да я обичам....
И все пак ми е някво гузно,не знам защо,но....
мерси на всички ,че ме подкрепихте...Имах нужда от това :)

ludo_momiche
06-24-2008, 18:17
Аз вече реших,избирам НЕЯ,истинската..Нея поне съм я виждал,нея съм я докосвал.....Знам ,че е истинска(Тара ако четеш това сори,но си мисля ,че всичко това е една голяма ебавка от твоя страна...)
Сега ми остава само да съм щастлив с нея...Никой и нищо не може да ме накара да спра да я обичам....
И все пак ми е някво гузно,не знам защо,но....
мерси на всички ,че ме подкрепихте...Имах нужда от това :)

Може решението ти да е правилно не го критикувам,нито го подкрепям,въобще не го обсъждам..обаче надявам се най-накрая да сте се разбрали,защото не се сърди,но историята ви вече започва ад ми дотяга. Все пак добре е ,че въобще си направил своя избор,дано да е верния...успех!