PDA

View Full Version : Нещо не е както трябва...



marencetuuu
06-16-2008, 12:35
нещо не е както трябва с моето гадженце...твърде бързо в отношенията ни се появи една рутина....някак не знам и аз направо не знам какво да си говорим и само си мълча няква направо ме е яд на себе си...говори ми той,а аз с някакво безразличие се отнасям-ще кажете че не е така,но онзи ден беше на път да ми посегне и то за пълната глупост,преди това не бях така,но след тази случка се промених,защото дойде съмнението,че като пийне пак ще стане нещо такова.Казах му нали,че ако ми посегне просто да ме забрави-явно е възприел,защото снощи като се скарахме трошеше всичко около мен ,но не и мен-слава богу :grin:
Направо не знам какво се случва..започвам да мисля,че връзката ни няма особена перспектива,но не искам да се разделям с него-добре ми е когато не се караме.Понякога пък се филмирам,че с мен забравя някоя друга-затова нямам доказателства просто не знам откъде ми дойде и това на акъла
..та пуснах темата да чуя и мнението на странични наблюдатели,защото се чувствам крайно несигурна вече в нищо :?

shoon
06-16-2008, 12:41
Секса събира и разделя така че... нали :wink:

marencetuuu
06-16-2008, 12:47
не мисля,че при нас секса е много важен...даже за мен май е по-важен :oops: отколкото за него,когато се запознахме даже си мислех,ч е просто ме лъже,за да се навия,но уви ...истина било :lol:

mimysiq
06-16-2008, 12:47
Mi az mislq 4e prosto si e takova mom4eto,takav mu e haraktera.6tom ne te e udrql,sled kato si go predupredila tova e dobre.mislq 4e vs maje sa takiva,vseki se pali malko ili mn ot ne6to,taka 4e ne se pritesnqvai az mislq 4e nqma da ti posegne vtori pat:)

WondeR TeddY
06-16-2008, 12:48
от колко време сте заедно? :-)

comics
06-16-2008, 12:53
мислиш ли, че даденото инфо от теб ще е достатъчно да ти кажем къде е приблема? :?

marencetuuu
06-16-2008, 12:56
2 месеца и 5дни,обаче 1 месец не беше в бг,но пук всеки ден си пишехме поне по 5смс-а и се чувствах сигурна,че не ми изневерява или нещо от сорта-не знам защо го имах това чувство,но бях сигурна че ми е верен :) сега пак го имам :) ,но нали ви казвам вкарах се във филма,че иска някоя си бивша дето даже нз откъде го измислих това,но какво и да е ...та сложи го месец чисто

vesito13
06-16-2008, 13:20
Вие сте заедно от 2 месеца и 5 дни , но 1 месец той не е бил в България . Вече нямате какво да си кажете и когато сте заедно ти само малчиш . Той се е опитвал да ти посяга и когато се скарате , почва да чупи всичко около вас . След всичко това се чудя какво бъдеще има вашата връзка :-o Всичко това се е случило за толкова малко време , а какво щеше да е ако останете заедно години напред :?

marencetuuu
06-16-2008, 13:22
точно за това се замислям и аз...явно не си дочела темата :) че и аз мисля същото ....между другото тия простотии стават само когато е пил иначе е перфектен :P

vesito13
06-16-2008, 13:34
точно за това се замислям и аз...явно не си дочела темата :) че и аз мисля същото ....между другото тия простотии стават само когато е пил иначе е перфектен :PПрочетох цялата тема , но явно не съм се изказала много добре , за което се извинявам :oops: А щом той се държи така само когато е пиян седнете и поговорете , ако може примерно да се съобразява малко и да не го виждаш често пиян . Ако наистина само заради това има такова държание с малко разговори всичко ще се оправи :wink:

marencetuuu
06-16-2008, 13:45
ами говорихме веднъж на тази тема ....той като се събуди нашия и все едно нищо не е станало почва да ми се радва такъв...викам снощи как се държа с мен сега какво правиш?-ама не било вярно изобщо не бил груб -ми хубу викам дръж си на твойта и затворихме темата все едно нищо не е станало.
Първия път изтърпях не го приех мн навътре надделяха чувствата,ама и снощи като се скарахме вече почвам да мисля да го оставям ли нз....и между другото това се случва винаги като излиза с приятелите си...иначе си е добре и да пие не е такъв,ама като го видя след среща с тях направооо... (puke)

vesito13
06-16-2008, 13:53
Тогава може би приятелите му се месят в личния му живот и най-лошото е че той явно ги слуша , за да си променя държанието само след среща с тях . :? Помисли си готова ли си заради него да се бориш с всичките му приятели :(

marencetuuu
06-16-2008, 13:58
ами не не знам чесно казано...нали като е с мен откакто се върна не излиза много с тях,но излезе ли и става мега агресивен(да опомена че всеки път с тях е пиян доста особено с тия първенства футболни)иначе дори като се върна 2дни не се вижда с тях ,за да е с мен :grin: даже се бяха скарали с единия защо след толкова дни се виждат.Колкото до тях мисля че не ме мразят ли нз и аз-добре се държат с мен,освен ако не са адските лицемери :(

vesito13
06-16-2008, 14:08
Не знам мила много съжалявам , но историята ти е някак прекалено обаркана . Първо изглежда сякаш една е причината заради тези ваши взаимоотношения , после се появява нещо друго и аз почвам да нямам представа какво става :( А и нямам достатъчно опит за да ти давам съвети , тук може би трябва някой по-зрял от мен . Желая ти наистина много успех :-)

MonSitY
06-16-2008, 14:08
не мисля че трябва да се притесняваш,защото не ти е посегнал и след като се е напил 2 път и не ти е посегнал занчи държи на теб все пак но не го карай да спре да пие немисля че би било умесно

marencetuuu
06-16-2008, 14:16
благодаря ти все пак vesito13 ,че взе отношение по темата мила...и аз затова пуснах темицата,щото и аз не съм наясно с нещата-определено е объркано.
и на другите,които дават мнение по въпроса благодаря :)

marencetuuu
06-19-2008, 13:00
оффффффф вече тотално нз какво става....снощи щяхме да ходим на диско вика аз по-късно ще дойда -званя му аз да видя кога ша се домъква нашия си изключи телефона...от мен естествено последва нагрубяващ смс :o и тва е писах му поне ако ще ме зарязва да ми каже като човек не като малко дете да се държи-никва реакция :? изобщо няа да го търся аз вече-тоя път ако не скъсаме друг няма да е

cinderella_gugutka
06-19-2008, 13:34
еми...то и моя е такув-като се скараме и става неконтролируем...е,не ме е удрял 4ак нали ама...вси4ко троши :(