PDA

View Full Version : писна ми вече



just like you
06-16-2008, 12:49
имам си приятел от 2 години почти ,аз съм на 17 той на 22.преди малко се скарахме за пореден път и то,зашото с маика ми двамата са на сметка и се водят на негово име,а маика ми си надвиши лимита и следователно спряха и двата телефона и той няма от къде да звъни.няколко дни беше на село и се върна днеска за малко уж да се видим ,но когато ме видя веднага започна аз ся заради майка ти съм без телефон лалу.. и аз му казвам добре кво да напрая аз нямам 70 лв в мен в момента не мога да го платя и така 15 мин ми натякваше че майика ми била виновна ,че ми оставяла мн пари за деня з атва скоро няма да може да го плати пфффф Аз отидох до саседката и взех пари назаем ,платих го и до 1 час ще му го пуснат телефона.Но си останахме скарани.казах му да не ме занимава вече ,писнало ми е толкова мноо че.....нз.сега той е пак на село при техните,а аз седя и съм в пълна депресия ..супер мн се притеснявам и аз нз за какво...обичам го наистина ,но не мога повече така..това вече преля чашата. мислих че ще се е затъжил и ще ме гушне оше като ме види ,а той...ми се кара и ми натяква 4е няма телефон...пфф поне ми олекна сега ...Благодая ви

GregoryHouse
06-16-2008, 12:51
Той е кретен. И кат е толкова тарикат да го плати той нали е голям уж работи там за кфо се кара на непълнолетна която не работи...бахти олигото...за кфо си с него?

niquetamere
06-16-2008, 13:02
комплексар :o

just like you
06-16-2008, 13:07
добър въпрос е защо съм с него...просто видях нещо различно в него ,допълваме се като характери ,допадаме си...обаче понякога не мога да го позная и нз защо се държи така.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

SiNiStEr
06-16-2008, 13:08
Абе момиче ти добре ли си да му плащаш сметката?
Плати му я и какво държание получи?
Отвори си очите.

indecent
06-16-2008, 13:15
добър въпрос е защо съм с него...просто видях нещо различно в него ,допълваме се като характери ,допадаме си...обаче понякога не мога да го позная и нз защо се държи така.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


poznato

just like you
06-16-2008, 13:16
не,аз платих на майка ми сметката,понеже тя си беше надвишила лимита и зардаи нея спряха и неговия телефон..

watermelon
06-16-2008, 13:17
а защо майка ти и той са към една сметка?

just like you
06-16-2008, 13:21
ами решиме за рождения и ден да и купим телефон нож а пък аз нямам 18 и е на негово имв...трябваше да е изненада..

vesinka91
06-16-2008, 13:28
Абе момиче ти добре ли си да му плащаш сметката?
Плати му я и какво държание получи?
Отвори си очите.
+1

watermelon
06-16-2008, 13:29
Колкото повече сте свързани в това отношение (общи сметки и т.н.) , толкова по-трудно ше поддържате готини отношения. За това аз гледам да не завися от приятеля ми за пари и т.н. и не искам да го запознавам с родителите ми. По някога човек се изненадва от гаджето си в такива случаи... Все пак не сте женени нали - дръж го по-далеч от родата :smt117

just like you
06-16-2008, 13:36
късно е, познава се със всички както аз с техните роднини.....аз такоа направо не мога да разбера какво става в един момент е толкова мил,готов е на всичко за мен само и само да съм добре,а друг път не мога да го позная...супер гадно ми е в момента..твърдо решена съм да не му звъня и да не го търся колкото и да ме боли заради всичко..пффф голяма будала съм...

watermelon
06-16-2008, 13:41
късно е, познава се със всички както аз с техните роднини.....аз такоа направо не мога да разбера какво става в един момент е толкова мил,готов е на всичко за мен само и само да съм добре,а друг път не мога да го позная...супер гадно ми е в момента..твърдо решена съм да не му звъня и да не го търся колкото и да ме боли заради всичко..пффф голяма будала съм...

Обикновено това с незвъненето трае максимум 3 дена... поне при мен е така :x

just like you
06-16-2008, 13:43
пфф при мен сигурно също ще е така...много мек и слаб характер съм.Опитвам се да се правя на силна и твърда,но не мога...полагам големи усилия да се променя в това отнощение...чувствам се унизена просто,,всъщност май сама се унижавам ..

MonSitY
06-16-2008, 14:18
хаххаха няма що за какво се карате пък вие.е може да му трябва телефон майка ти явно много говори.не мисля че е комплексар но пък да те кара да платиш веднага не е много правилно..

inloveforever
06-16-2008, 17:20
poznata istoriq,spokoino,ima i takiva momenti,i na men mi e adski gadno v takiva,az ne izdurjam i den,kakuv den az i 4as sig ne izdurjam,e pri po golemi karanici sum izdurjala kum den de,ama sa kvo govorq za men,ne se otchaivai,neznam kvo dr da ti kaja,izpadala sum v takiva depresii,kato se opravim mi minava,nz pri teb kak e :(

kifla
06-16-2008, 17:22
Оставяй го и търси друг по -свестен!

just like you
06-16-2008, 18:09
ся се оказа че мие сменила паролата на скайпа и аз не я знам вече,,,няям думи просто...одеже получих смс от него обаче с паролата и накрая пищеще "обичам те извинявай за всичко..липсващ ми" ай кажете ся що за глупости..

PaulCrewe
06-16-2008, 18:16
Оставяй го и търси друг по -свестен!
А, кифло, трай ма. Егати мъжемразките :S

Ми да ти кажа... съвсем нормален си е, не ги слушай тия, дет плямпат глупости из темата... всеки го има тоя период... (е тъй де, моя беше на 16 кат бях така, а не на 22, ама...). Имал съм такива проблеми при връзка и... е па не знам... май единственото решение - една дълга лекция му дръпваш - уговаряте се да си дадете "почивка" - да не чувате един за друг седмица, например (не се уливай, щото почивките са по пътеката на разделата)... на 2рия ден той ти звъни и иска да те чуе повече от всичко на света... или ти му звъниш :D (обикновено така става)... и такам... тряя импровизираш индивидуално. Но да ти кажа, не е кретен, нито ненормален, нито комплексар, нито... квото изброиха... аман от психоаналитици в тоя форум. Независимо дали си му ядосана или не, как може да търпиш некъв пъпчив цървул - форумист да ти вика на приятеля "кретен" по разни форуми... яяя ;) Горе главата.

p.s. - и намерете начин да не са на едно име сметките... много е неудобно; а между другото, баща имаш ли? в смисъл... обикновено мъжете нямат нищо против да платят телефона на жена си... освен ако... we have a situation...

just like you
06-16-2008, 18:38
мхм мс мн за мнението и на теб както и на всички останали.:)
хубаво е да чуеш различни мнения (все пак всички хора сме с различно мислене) Баща имам но положението между наще не е мн наред..от малка съм се наслущала ма скандали и така нататък и мн добре приятелят ми знае това ,обаче това не е причина да не ми вика и да не се караме явно...хора сме ,всички се караме ,нормално е..обаче понякога всичко ти идва в повече и..избухваш и не можещ да търпиш нз вече мн съм объркана..

cinderella_gugutka
06-19-2008, 14:00
кофти работа... :? поговорете,сиг ще се разберете :)

BuBi008
06-19-2008, 14:12
Абе сега честно да си кажа разбирам го . Все пак ти и майката ( по точно ти) е трабвало да се съобразите че колкото и да е момчето ви прави усулуга но все пак ти е само приятел и много малко го интересува майка ти в момента. Тоест той може да ти е приятел може да се познава с всички но пак си е чужд човек не е част от семейството че вече да му спират и на него телефона. А до колкото до това че познавате семействата си няма нищо лошо и аз познавам цялото семейство на прителят ми като почнеш от майка и баща та чак до чичо и леля....... това не е проблем но в днешни дни пари да се въртят между теб и него по бива но между него и семейството никога поради простите причини че и той си има нрав както и семейството ти .

SunShinePearl
06-19-2008, 14:50
Той е кретен. И кат е толкова тарикат да го плати той нали е голям уж работи там за кфо се кара на непълнолетна която не работи...бахти олигото...за кфо си с него?

pomisli sega za kakvo se karate,posle kakvo moje da stane,toi ne se darji kato maj na 22 a dete na 13,zarqzvai go sega e momenta :(

just like you
06-22-2008, 06:36
Blagodarq vi strashno mnogo za mneniqta.A priqtelq mi veche vsichko e Ok ;]Razbrahme se za vsichko ;]Dano poveche ne se sluchva da se stiga do takiva kavgi i situacii,zashtoto e ujasno...Oshte vednyj BLAGODARQ NA VSICHKI :-)

VinDa
06-22-2008, 13:41
Qvno ima ne6to koeto ne e nared,ne6to koeto go trevoji.Opitai se da go razbere6 no pak moje i da e do xaraktera ako e takav nz za6to si s nego

vilinanova
06-22-2008, 13:52
Радвам се, че сте се разбрали!Във всяка връзка има добри и лоши моменти, но такива финансови отношения по-добре да се прекратят, защото е всеизвестно, че пораждат скандали!Успех за напред! :-)

GregoryHouse
06-22-2008, 13:56
Той е кретен. ...за кфо си с него?

Big_JoJo
06-22-2008, 21:11
тоя не е добре... тва не говори добре за връзката ви ... трява да направиш нещо щото той май почва да губи интерес към теб....