PDA

View Full Version : Дайте съвет приятели.



teror
06-16-2008, 13:13
Здравейте на всички.Искам да Ви разкажа за моята кратка историика,влюбен съм в едно момиче,всичко започна преди около месец но и взех скайпа наскоро и си чатиме близо 3-4 дни вече :-D имаме общи интереси почти за всичко,още не съм я канил на кафе но това е лесно.Трудното за мен е какво да правя след кафето,дали като я изпратя да се опитам да я целуна или да бъда търпелив и да я поканя още 1 път?Момичето е страхотно и не искам да правя тъпи и смотани грешки и затова пиша с молбата да ми дадете саветче какво да правя.Държал съм се много добре с нея не съм говорил нито глупости нито съм се правил на друг просто съм бил себе си(така и обичам),не съм я лъгал за нито едно нещо!(необичам да лъжа),"хвърлям" и намеци от време на време...но не постоянно!За мен това че ще и кажа,че съм влюбен в нея не е проблем...малко ми е неспокойно защото не знам кък ще реагира...пиша за пръв път в този форум и искам да отбележа че много ми харесва,преди да пиша съм прочел към 20-тина теми които засягат моят проблем също съм и чел в главния сайт всички теми,искам да поздравя Екипа на теенпроблем за това,че са направили един страхотен сайт и един много готин форум.Благодаря ви че ми отделихте малко време за да ми прочетете мнението,много искам да споделите мнението си и препоръките си дори и женско мнение ще приема,благодаря Ви отново.

П.П. не съм писал с подробности,ако имате въпросче към мен с удоволствие ще Ви отговоря...ще правя скоро 18...нито пия нито пуша.

SiNiStEr
06-16-2008, 13:17
Недей да бързаш да я целуваш на първата среща.Можеш просто да я гушнеш за довиждане.

indecent
06-16-2008, 13:20
usmihvai i se pove4e,gledai q v o4ite,bydi po nejen,moje i romanti4en :P ako q pokani6 na vtora sre6ta moje da i podari6 cvete-po dobre roza i da sravni6 krasotata na rozata s neinata ...

comics
06-16-2008, 13:31
по бузата е идеално, а ак0 тя иска нещо повече, ще се придвижи сама ! :D

teror
06-16-2008, 13:37
:P досега приятели когато сме се засичали винаги съм я поздравявал когато се разминаваме по центара и се усмихвам и я гледам в очите,дори когато сме в обща компания и си говорим аз като я попитам нещо я гледам винаги в очите,когато някой или някоя я "нападне" с думи аз заставам на нейната страна и по някакъв начин се опитвам да и покажа,че съм на нейното мнение и тя е правата,много мило се държа с нея усмихвам и се често не псувам пред нея,неправя глупости,държа се естествено...всичко което казах до сега е наистина така и дано е добре това държание спрямо нея. :-D :) ако я прегърна и после я целуна по бузката и тя не се отдръпне това все пак си е от значение...но дано не се дръпне,че много кофти тръпка ще изпитам.... :(

CocainCocktail
06-16-2008, 13:51
Нали знеш за съдбовната 3-та среща.По-интересно ще е ако първата няма нищо (само я изпрати),Втората я гушни (като чисто приятелска) Третата я целуни :)

summer_moon31
06-16-2008, 14:00
:P досега приятели когато сме се засичали винаги съм я поздравявал когато се разминаваме по центара и се усмихвам и я гледам в очите,дори когато сме в обща компания и си говорим аз като я попитам нещо я гледам винаги в очите,когато някой или някоя я "нападне" с думи аз заставам на нейната страна и по някакъв начин се опитвам да и покажа,че съм на нейното мнение и тя е правата,много мило се държа с нея усмихвам и се често не псувам пред нея,неправя глупости,държа се естествено...

produljavai v su6tiq duh, ne vqrvam da se otdrupne :?
:) :)

MonSitY
06-16-2008, 14:04
излгеждаш свестен затова няма да се бъзикам с коментара си :)
добре е че обмисляш поведението си пред нея аз мисля че ако я гушнеш или само я целунеш по бузката ще е по романтично.ако те харесва ще чака за 2 среща и тогва вече ще можеш да действаш.Успех! :)

Chefinkaaa
06-16-2008, 14:08
Нали знеш за съдбовната 3-та среща.По-интересно ще е ако първата няма нищо (само я изпрати),Втората я гушни (като чисто приятелска) Третата я целуни :)

I az taka mislq.. :P Gu6kaneto moje i da e po-toplo :P ot priqtelsko.. aap1k taka do 3-tata.. tq ako iska po-rano 6te go naprai :D Uspeh4ita, prod1ljavai v s16tiq duh :)

teror
06-16-2008, 14:13
:-) :-) eee много сте свестни найстина много ми помагат отгорите Ви защото сега съм объркан малко и...приемам всякакви препоръки защото имам нужда от помощ,а пък ако наистина момичето ми отвърне на чуствата направо ще Ви черпя всичките каквото искате :-) :-D е...оплеснах се от темата малко но пък гледам да съм оптимист да мисля да хубавото...много ще се радвам ако има още добри хора като Вас които да постнат някое саветче :-) :) :) :-)

giginkaaa
06-16-2008, 14:28
Ако наистина си такъв какъвто се описваш си просто страхотен. :-) А според мен като за втора среща просто я прегърни . :)

teror
06-16-2008, 14:40
Ако наистина си такъв какъвто се описваш си просто страхотен. :-) А според мен като за втора среща просто я прегърни . :)

Наистина съм такъв какъвто се представям никога досега не съм се правил на друг...най лесно е да излъжа но каква полза от това? -> Никаква! Предпочитам да съм себеси и да казвам истината пък ако момичето наистина разбере,че съм добър човек сигурен съм,че може да се получи нещо :-)

GabisiTa
06-16-2008, 14:43
Целуни я по бузата. Така като гледам как са нещата, не вярвам да се дръпне :)

KLEEMANN_XTREME
06-16-2008, 15:11
Kolega to4no kato tebe sum samo deto tq si ima gaje i e po slojno. Az mislq da q pokanq na kafe 2-3 puti da se poopoznaem da q izpratq do tqx nqkolko puti puk i moje da mi se otvori para6uta. A pri tebe e lesno. Kafence tva onova gu6 gu6 istinata direktno puk kvoto stane stane. Pregurni si q na 1-vata sre6ta i pusni oferta za 2-ra i 6e stane rabotata nema kak ina4e. Aide pozdravi :)

Puky
06-16-2008, 15:13
Недей да бързаш да я целуваш на първата среща.Можеш просто да я гушнеш за довиждане.
+1 :wink:

MemphisBleek
06-16-2008, 15:36
да кажеш развръската , че "филма" става интересен :wink: успех

midle
06-16-2008, 16:53
...ще правя скоро 18...нито пия нито пуша.

Respect за това :)

Разкажи какво е станало след това :P

teror
06-16-2008, 20:41
100% ще разкажа,много Ви благодаря че отделихте време за да ми дадете савет много съм Ви задължен на всичките,саветите много ми помагат и оценявам какво правите за мен това е от голямо значение.Благодаря Ви пак на всички ще разказвам какво е станало :) :-) :-) :-) :-) :-)