PDA

View Full Version : Проблем с пиърсинг ?!



XLaDy
06-16-2008, 15:52
Здравейте ! Значи, ето какъв е проблема. На 27.04.2008г. си направаих пиърсинг на пъпа в студио за пиърсинг и тату. И до ден днешен от горната страна (горната дупка) ми е зачервено и пуска секрет (дори вчера ми потече малко кръв) :( Какво бихте ме посъветвали да направя - да я махам ли или... не (на мен не ми се маха) Нормално ли е въобще след толкова време да ми е зачървено още ? Дайте съвети, плс.

ThinkerBell
06-16-2008, 15:58
Znachi i az imam piersing , i mi kazaha che trea do 6 sedmici da zarastne i tam go maja s edna technost dva puati na den...

Na teb na moje da ti se e zamarsilo ili neshto takova , nai-dobre e da otidesh tam deto si go napravila i da gi pitash kvo da praish .. :)

remember_me
06-16-2008, 16:20
dala si pari i sega kakvo?! 6te go maha6.pfff misli predi da se dyp4i6

XLaDy
06-16-2008, 16:22
dala si pari i sega kakvo?! 6te go maha6.pfff misli predi da se dyp4i6

Повтарям - НЕискам да го махам !!! Просто съм уплашена, да нестане някоя инфекция ! :?

cvetelinaaa
06-16-2008, 16:28
промивай го с кислородна вода и медисепт... имаше и още едно.... банеоцин. надявам се да ти помогне но е най-добре да отидеш в студиото където са те пробивали и да питаш защото не съм 100% сигурна, но мисля че е нормално...

paola_Rey
06-16-2008, 16:32
i az imam piars4e na papa...ta spored men ne e normalno no ako iska6 da se uspokoi6 idi tam kadeto sa te dup4ili ili ni pusni snimka 6toto nie ne moje6m da gadaem dali ti e normalno 4erveno ili ne.....kojata namalqla li ti e?smisal pra4kata na obicata pove4e li star4i ot predi?????

nikinkaa
06-16-2008, 17:02
i az imam piars4e na papa...ta spored men ne e normalno no ako iska6 da se uspokoi6 idi tam kadeto sa te dup4ili ili ni pusni snimka 6toto nie ne moje6m da gadaem dali ti e normalno 4erveno ili ne.....kojata namalqla li ti e?smisal pra4kata na obicata pove4e li star4i ot predi?????
Какви ги говориш?????Как кожата ще намалее????????? По-скоро би се зачервила много,би се подула,но за намаляване на кожата за първи път чувам !!!

paola_Rey
06-16-2008, 17:12
ami ako e zapo4nlo da migrira mnogo qsno,kojata ne trqbva da namalqva pove4e ot 5 mm,a otnosno avtorkata da puska smika ako iska da se uspokoi

paola_Rey
06-16-2008, 17:20
http://img165.imageshack.us/my.php?image=piercum9.jpg
snimkata e namerix iz neta,vav foruma ot kadeto q svalix vsi4ki bqxa edinodu6ni...NARI4A SE MIGRACIQ.....pritejatelq na obicata ne e uspql da si q zapazi,slu4vat se i takiva ne6ta

Jamalska
06-16-2008, 20:30
i az imam piars4e na papa...ta spored men ne e normalno no ako iska6 da se uspokoi6 idi tam kadeto sa te dup4ili ili ni pusni snimka 6toto nie ne moje6m da gadaem dali ti e normalno 4erveno ili ne.....kojata namalqla li ti e?smisal pra4kata na obicata pove4e li star4i ot predi?????
Какви ги говориш?????Как кожата ще намалее????????? По-скоро би се зачервила много,би се подула,но за намаляване на кожата за първи път чувам !!!
Еми ослушвай се повече защото намаляването на кожата е нещо напълно нормално при голяма част от пиърсингите.Специално повърхностните .