PDA

View Full Version : Проблем с една приятелка и този когото обичам...



dayana21
06-16-2008, 16:35
Значи.. има едно моме, което харесвам... Преди няколко месеца му казах и той ми каза, че иска да сме смао приятели.. Аз го приех и чувствата ми към него утихнаха, заспаха, както искате го наречте, но не изчезнаха, просто се скриха дълбоко вътре в мен. Преди известно време по погрешка пратих неговия скайп на една адски добра моя приятелка... Казах й че е грешен скайпа, ама тя вече беше поискала пълномощно... И те започнали да си пишат.. (само да отбележа аз и той сме в едно училище, а тя е от друг квартал) и по едно време тя му казала, че всъщност ме ознава и т.н. и решили да се срещнат... видели се така.. така.. И онзи ден я питам, какво стана сега.. вие видяхте ли се? и тя казва да видяхме се... И аз викам ок... и тя.. ами аз всъщност малко си падам по него, даже не малко, ами много... Аз се облещих срещу монитора и осъзнах, ч независимо от всичко, независимо от това, че се бях скарала мнго жестоко с него, аз все още го обичам... И сег акогато една от най-добрите ми приятелки също го харесва, просто не знам какво да правя... Дали след като той ми еказал, че няма да се получи между нас и е по-добре да си останем приятели, да ги оставя и да видя дали ще потръгне меджу тях.. или трябвада се боря със зъби и нокти за него срещу най-добрата си фр? Адски съм объркана не знам акво да правя.. идват ми всякакви абсурдни идеи... просото има нужда от съвет.. На 15 съм ако ви интересува....

Lord_Of_The_Night
06-16-2008, 16:49
Не е нужно да разваляш приятелството си просто,заради едно момче,както се казва приятелите са за цял живот,пък момчето явно щом ти е казало това,не изпитва същото към теб,съветвам те да го забравиш,въпреки че е адски трудно,не че ще го забравиш,но не търси любовта там кадето може и да я няма.

dayana21
06-16-2008, 16:52
Но.. това е толкова непосилно за мен.. просто.. тя ми каза, че го харесва и една ли не аз започнах да ревнувам... как са успели тези чувства да се запазят...Наиситина не искам да е така, но не ми е много лесно да спра да го харесвам... :cry: 8-[

hgfh
06-16-2008, 16:53
vij sq ... mn gadno 4e iska da ostanete samo priqteli no v kraina smetka tq ti e priqtelka i pone ako ti nqma da si s nego pone tq da bude :) ina4e mn kofti se polu4ava :( no ako vi e pisano da ste zaedno shte budete nali taka? :P

dayana21
06-16-2008, 16:55
Но от друга страна, а зчувствам, че никога няма д асъм щастлива.. той не епървият който ме отрязва.... :cry:

cinderella_gugutka
06-16-2008, 16:55
по добре го остави...трудно е знам,но ина4е само ще се излагаш пред него а и пр ти може да ти се разсърди...и става мн кофти работа без положит.резултат за теб :?

cinderella_gugutka
06-16-2008, 16:57
Но от друга страна, а зчувствам, че никога няма д асъм щастлива.. той не епървият който ме отрязва.... :cry:
и аз по едно време мислих така,но грешах.ти също грешиш ти ще бидеш щастлива,мн щастлива :)просто не си срещнала подходящия 4овек но ще го срещнеш

Lord_Of_The_Night
06-16-2008, 17:07
Но.. това е толкова непосилно за мен.. просто.. тя ми каза, че го харесва и една ли не аз започнах да ревнувам... как са успели тези чувства да се запазят...Наиситина не искам да е така, но не ми е много лесно да спра да го харесвам... :cry: 8-[
Разбирам те напълно и аз казах че няма да е лесно,самия аз съм бил в почти същата ситуация,и те съветвам да го направиш,колкото и непосилно да ти е в момента,има една песен Verona - You Gotta Move On .Успех и бъди сигурна че ще срещнеш любовта дори с някой друг. :)