PDA

View Full Version : жълто петно :o



barbie_94
06-16-2008, 16:49
:shock: :shock: Взех един бял потник назаем от приятелка.Днез го облякох и забелязах две жълти петна под мишниците.Накиснах го във вода,търках,търках ама не се маха.Намазах го с един препарат Ариксак,изчаках да изсъхне,ама не.Предполагам,че петната са от пот и незнам дали аз съм ги направила,но не мога да го върна така на момичето !Посъветвайте ме какво да го правя,потника не е чисто бял ами има апликации отпред.Моля ви,помогнете ! :(

TheNewReligion
06-16-2008, 16:55
Тези петна се получават от потта . Не може да се образуват от едно обличане , пък и не се перат ,тека че спокойно не са от теб .

sexa_na_kompleksa
06-16-2008, 17:07
Със сигурност петната са от пот. Пробвай пак да го изпереш, накисни го и после го пусни в пералнята. Ако имаш Тест за чинии, пробвай с него - много помага! Пък ако не става, върни го на приятелката и се извини.

barbie_94
06-16-2008, 17:08
Със сигурност петната са от пот. Пробвай пак да го изпереш, накисни го и после го пусни в пералнята. Ако имаш Тест за чинии, пробвай с него - много помага! Пък ако не става, върни го на приятелката и се извини. Ама ако го пусна в пералнята,ще заприлича на парцал,защото е от гадно трико :( А Тест гел ли ?

sexa_na_kompleksa
06-16-2008, 17:10
Да, един такъв зелен. По принцип е за чинии, но е много ефикасен срещу упорити петна. И е евтин.

barbie_94
06-16-2008, 17:11
Да, един такъв зелен. По принцип е за чинии, но е много ефикасен срещу упорити петна. И е ефтин. Имам вкъщи,сега ще отида да го пробвам и ще ви кажа резултата.

sexa_na_kompleksa
06-16-2008, 17:17
ОМГ! Писала съм еФтин. :razz:

Добре, мацка, успех! :)

TheNewReligion
06-16-2008, 17:20
А авторката случайно да е Енола ? :-o

barbie_94
06-16-2008, 17:20
ДО сега го търках и почти се махна,сега пак го намазах с онзи препарат и се наявам да се махне :)

o0ps
06-16-2008, 17:22
А авторката случайно да е Енола ? :-o
Случайно е тя ама с друга регистрация. Не че очакваме да си признаеш де ама то вече става смешно... :?

TheNewReligion
06-16-2008, 17:29
А авторката случайно да е Енола ? :-o
Случайно е тя ама с друга регистрация. Не че очакваме да си признаеш де ама то вече става смешно... :?
В една друга тема бях прочела , че е тя , ама от къде разбрахте ? Аз също имам подозрения , де ама ми е интересно да видя какви са вашите ! :lol:

o0ps
06-16-2008, 17:35
А авторката случайно да е Енола ? :-o
Случайно е тя ама с друга регистрация. Не че очакваме да си признаеш де ама то вече става смешно... :?
В една друга тема бях прочела , че е тя , ама от къде разбрахте ? Аз също имам подозрения , де ама ми е интересно да видя какви са вашите ! :lol:
Еми в темата за снимки с грим беше пуснала една от многото крадени снимки на момичета, които беше пускала със старата си регистрация. Много лесно се издава хах... :razz:

Infinity
06-16-2008, 17:35
леле не ви ли омръзна а по въпроса не знам как да ти помогна освен да предложиш на приятелката ти да и купиш друг или пък да и дадеш някакви пари ддз но пробвай със теста на мен винаги ми оправя мазните петна от пот не съм пробвала ама сигурно ще стане :)