PDA

View Full Version : Нямам приятели :( Останаха само лицемерите и предателите



sladkъ_mackъ
06-16-2008, 16:50
Днес разбрах доста истини.. Мн ми е криво моми4етата,които мислех за истински приятелки всъщност не са изобщо такива и не държат на мен..Не мога да ви опиша точно случката,но днес отивам на даскало и те (3те ми "приятелки") се държаха адски хладно нито ме поздравиха нито нещо ми продумаха,тръгнаха да се местят по-назад нито ме попитаха ще седя ли с тях ни нищо.. Без да сме се карали без да съм ги обидила с нещо.. Адски предадена се почувствах.. Писнало ми е от лицмерие,а е навсякъде и във всеки.Мисля че не съм им направила нищо,но дори да е обратното вместо да ми кажат дразни ме е ди кфо си недей така,те ме отбягват кат ме видат се ръчкат и бучкат кат стадо кокошки и ми говорат зад гърба..абе селска работа :-x В един момент осъзнах,че съм сама,че нямам истински приятели и се ужасих от това :( :cry: Разбрах също че човек е преди всичко сам на тоя свят,сам трябва да се оправя и сам на себе си да разчита! Сами сме,въпреки многото "приятели" и гаджета и тн.

sladkъ_mackъ
06-16-2008, 16:51
Тъпо е но просто исках да споделя :(

sexa_na_kompleksa
06-16-2008, 16:55
Няма нищо тъпо в цялата история. За съжаление това вече стана ежедневие - предателстовто на приятелите ни... Сигурно почти всеки е изпадал в подобна ситуация, аз също. Просто се опитваш да забравиш и да имаш едно на ум, и продължаваш напред! Това е, друг начин няма...

sladkъ_mackъ
06-16-2008, 17:06
да знам :) Добре че се научих да не обръщам внимание на подобни хора :)

MisS__
06-16-2008, 17:14
Няма нищо тъпо в цялата история. За съжаление това вече стана ежедневие - предателстовто на приятелите ни... Сигурно почти всеки е изпадал в подобна ситуация, аз също. Просто се опитваш да забравиш и да имаш едно на ум, и продължаваш напред! Това е, друг начин няма...

+1 !!!

днес май всеки само за себе си гледа и .... това е ! няма приятели-важно е сам за себе си да си добре,пък дали нараняваш хората ... мн е тъпа ситуацията ама това е Гадната истина

06-16-2008, 17:51
аз също съм изпадала в такива ситуации и то много. :( ама вече се научих да не обръщам внимание на хората,които са се възползвали от мен или са ме предавали по някакъв начин :) споко ;) аз в един ден съм губила мн повече от няколко "приятели",но съм се справяла и живота е продължавал,макар че аз попринцип не съм оптимистка :-D :) :P

petet
06-16-2008, 17:55
Съжелявам много. :(
За това и аз рядко се доверявам и изобщо внимавам кви ще ми са приятелите.Иначе най-добрите ми приятели са в предишният ми град (2-ма,момчето се познаваме от 16 години,а с нея от 9) и винаги се срещам с тях.Отплеснах се доста...сори
Не се отчайвай!
Правилно е,в това време трудно може да се довериш на някого,и човек ако не се оправя сам и ако не е нагъл(защото аз мога да твърдя,че изобщо не съм нагъл и търпя,но с това мое търпени много хора взеха да ми се качват на главата и скоро ще става тупаник) просто ще го затрият!