PDA

View Full Version : как да я покана



maharbal
06-16-2008, 17:24
Здражеите. Харесжам едно момиче от адски много време, почти 2 години. След 2 седмици свършвам даскало и тя си заминава за троян и няма да я видя цялата лятна ваканция. Вече нямам време... Искам да я поканя да излезнем. Дайте ми съвет как... и някакви идеи къде да я заведа (да оточна от ловеч съм и няма кино) ПЛС много ви моля. Скоро ще имам и рд и искам да я поканя после и за рд-то да излезнем пак някъде... ПЛС дайте съвет. Много ви моля. :-k :cry:

kifla
06-16-2008, 17:28
КАжи и ...ей ч маце айде да те водя на кафе :P

AnChItOoOo
06-16-2008, 17:43
Кажи и го направо...казваш айде на кафе и това е... :-o И не бъди много сериозен,че ще я изплашиш :lol:

MiMcHeToOo
06-16-2008, 17:45
Е, киното не е единственото място де. Има кафета, предполагам и някакви места за разходки (се някоя градинка има). Заведи я да хапнете сладолед, например. :)

AFT
06-16-2008, 17:56
Оф, дай ми телефона на тая и аз ще я поканя! Мамка му, две години кво прави уе. Тцтцтц..


П.С. Баба ми живее в Троян, така че верно давай телефона. :Д

g_antonov
06-16-2008, 18:04
zavedi q v nqkoi restorant, qj bob i prudni
Kreten :-x

haterkata
06-16-2008, 18:08
хъхъ мии пич отиваш и завързваш разговора така че да се стигне до там да предложиш да излезете...или др вариант е по смело да отидеш и направо да я поканиш,така мисля че няма много много да му мисли (пък и зависи дали тя те харесва :D )

kato` limonche
06-16-2008, 18:31
кажи и : еи кукло шти спляскам дупарата и ще нагана като тигар жерав... ОООПААА ;)

Ммммм.. сигурно всеки ден си на среща... :grin:

Nefarian
06-16-2008, 18:34
На темата й липсват само Килсуитч, ГрегъриХаус и Уош
Онтопик - дръпни я настрана и действай

PaulCrewe
06-16-2008, 18:34
Здражеите. Харесжам .........................
Здражеи!


btw, изразът е - ща изчукам кат на стар ЗИЛ калника...

teror
06-16-2008, 20:55
приятели...така като правите въобще не помагате на момчето...

Онтопик: просто и кажи искаш ли да излезем на кафе ако ти откаже след 3-4 дни я питай пак ако имаш време де...ако ти откаже не и се моли много защото може да си направи погрешна представа за теб.

MonSitY
06-19-2008, 10:15
2 години седя и блея и сега сети.е важното е че се сещаш вече какво трябва да направиш :) поканяи я на кафе в ловече трябва да има кафета има и градинки по важно е как ще я поканиш а не къде еее да не я поканиш у вас че това ще звучи малко странно :D
а за рд-то тр да изчакаш 2-3 дена да не я търсиш и като мине тва време да се заговорите нещо ии да я поканиш!!
айде успех и весело прекарване на рд-то :)