PDA

View Full Version : Витамин АД(3)Е



Shtastl1va
06-16-2008, 17:35
Първо се извинявам, че правя нова тема, по тема която е вече обсъждана в много теми :D :D :D

в 1 от темите ми бяха казали, че свинската мас може да се замени с бадемово масло (най - мощният стимулант за израстване на коса); зехтин; масло от гроздови семена (за регулиране на омазняването); масло от пшеничен зародиш (за много суха, накъсана, цъфтяща коса), масло от шеа/карите , масло от жожоба.

Та въпроса ми е, на мястото на свинската мас само 1 от изброените продукти ли може да се ползва или няма проблем да са 2, 3 още ии от аптеката ли мога да ги намеря тези неща? д/г на каква цена? :) мн благодаря предварително[/quote] :P и пак сории

Liar
06-16-2008, 17:41
Задала си си въпроса въпроса в темата за Тривитаминола а сега пускаш нова тема :? Скоростни отговори ли искаш???Eми нестава!Кво пълниш форума с поредната ненужна тема???На мен да не би да ми отговарят веднага?Даже в повечето случаи и отговор не получавам а пък аз винаги когато мога давам съвет...Ама мрънкам ли?Пълня ли форума с лайна????Да взема и аз да пусна по една тема за всеки въпрос на който не съм получила отговор а който има интерес към тема която съм пуснала повторно-да ги гледа и двете теми вместо на една да е събрано всичко а???И на въпросите ти има отговор!Ма кат си мързелива няма да ти се даде на говото!

Kisses_P
06-16-2008, 17:45
Не е нужно да позлваш свинска мас,тези масла които си изброила може да ги позлваш колкото искаш наведнъж,а не само 1.Има ги в аптеките,на Икаров са.Цените варират.Бадемовото е около 1,80 кокосово пак там някъде.От пшеничен зародиш около 2,30 мисля.От жожоба 3,50

Shtastl1va
06-16-2008, 18:08
Liar може ли да не викаш?? Извиних се за излишната тема, просто вече ми беше нужен отговор и то спешно... А преди това пак бях питала, но не ми казаха нищо... Има си хора, които да отговарят за такива теми - не си ти човека.;/


Kisses{P} много съм ти благодарна! :grin:

comics
06-16-2008, 18:30
0ф пак ли женските ви скандали ? :-x

Liar
06-16-2008, 19:33
Liar може ли да не викаш?? Извиних се за излишната тема, просто вече ми беше нужен отговор и то спешно... А преди това пак бях питала, но не ми казаха нищо... Има си хора, които да отговарят за такива теми - не си ти човека.;/


Kisses{P} много съм ти благодарна! :grin:
Хуу де ще говоря по-тихо xDDD И какво като си се извинила те всички се извиняват ако темата се повтаря но това не оправя проблема.И на всеки му трябват отговорите колкото се може по-бързо не мислиш ли?
И точно защото има хора които да ви отговарят се учите така.

0ф пак ли женските ви скандали ? :-x
:D

Shtastl1va
06-16-2008, 20:03
Аз проблем с темите в повече нямам. НЕ знам теб какво те бърка, че съм пуснала една тема :-o Ми некаа, нека който има въпроси да пише теми, нали форума е за това?? Както виждаш в старите не влизат много от хората и въпросите така си остават... :) Та, както аз се опитвам да помагам (дори да не съм от най-редовните тук), така имам нужда, понякога и да получавам отговори, а този ми беше наистина спешен. Преди да пусна тая тема питах още на 3 места мисля :-o не че се оправдавам..

Просто затваряите темата и да приключваме с въпроса, защото не ми е приятно да споря с хората тук :)

Liar
06-16-2008, 20:30
Аз проблем с темите в повече нямам. НЕ знам теб какво те бърка, че съм пуснала една тема :-o Ми некаа, нека който има въпроси да пише теми, нали форума е за това?? Както виждаш в старите не влизат много от хората и въпросите така си остават... :) Та, както аз се опитвам да помагам (дори да не съм от най-редовните тук), така имам нужда, понякога и да получавам отговори, а този ми беше наистина спешен. Преди да пусна тая тема питах още на 3 места мисля :-o не че се оправдавам..

Просто затваряите темата и да приключваме с въпроса, защото не ми е приятно да споря с хората тук :)
Когато пак ти трябва отговор на даден въпрос и не получиш отговор ще видиш какъв е проблемът с темите.И това че ти нямаш такъв не значи че трябва да го създаваш за други.А който има въпрос да пише в теми не да ги пуска и то същите! И да не би "Тайната на дългата и здрава коса" да е стара тема???Че в нея всеки ден се пише.Иначе той целият ти пост е оправдание.
И не гледай на това като на спор като не искаш ами като на изясняване.