PDA

View Full Version : България, а не Бългейрия!



Страници : [1] 2

bulgarcheto
06-16-2008, 18:23
http://img229.imageshack.us/img229/4434/antigaywm9ot3.png

air_J
06-16-2008, 18:37
И да спрете шествието, митинга, или там каквото ще бъде няма да спрете хомо-развитието на нацията ни. А съм твърдо против саботация на шествието, защото то така или иначе ще се състой, а ако има размирици - ето ти го основание за искане на още повече права - не, мерси! Нито ще спре хомосексуализма, нито ще се ограничи, напротив, наблюдаваме бум на педали - те са навсякъде около нас! И ще имат повод още повече да парадират, че са хомосексуални, оттам пък дискриминирани, оттам неизвергнати в обществото, оттам хората ги гледали странно, какво пък им било, и те били хора и ред такива... В този ред на мисли, педалите не са ми приятни, само защото нон-стоп и постоянно парадират със сексуалната си ориентация и все пищят, че са дискриминирани. На мен това ми пречи повече, кой с кой си го слага е въпрос, който не подлежи на промяна, ако ще и 123091414 протеста на "Джемини" да бъдат провалени. :?

Exothermic
06-16-2008, 18:40
Т`ва е ебати тъпото. Кво ви пречат на вас ...

AutumnTears
06-16-2008, 18:43
Т`ва е ебати тъпото. Кво ви пречат на вас ...
+1

Lunatic-
06-16-2008, 18:43
смърт и за подържниците им
майка ви мръсна :x

hottie
06-16-2008, 18:46
да спрете шествието, митинга, или там каквото ще бъде няма да спрете хомо-развитието на нацията ни. А съм твърдо против саботация на шествието, защото то така или иначе ще се състой, а ако има размирици - ето ти го основание за искане на още повече права - не, мерси! Нито ще спре хомосексуализма, нито ще се ограничи, напротив, наблюдаваме бум на педали - те са навсякъде около нас! И ще имат повод още повече да парадират, че са хомосексуални, оттам пък дискриминирани, оттам неизвергнати в обществото, оттам хората ги гледали странно, какво пък им било, и те били хора и ред такива...

Позволявам си да цитирам air_J, защото съм на същото мнение и няма нужда да се повтарям :)

Jeuelle
06-16-2008, 18:53
смърт !!!

Ти въобще сблъсквал ли си се със смъртта (косвено) , че така говориш?
Умирал ли е твой близък или познат , бил ли си на погребение НЯКОГА??????
Ти я използваш тая дума , едва ли не като обида?????????????

Alcohooligan
06-16-2008, 18:54
UBI PEDERA !!!

Lunatic-
06-16-2008, 18:56
смърт !!!

Ти въобще сблъсквал ли си се със смъртта (косвено) , че така говориш?
Умирал ли е твой близък или познат , бил ли си на погребение НЯКОГА??????
Ти я използваш тая дума , едва ли не като обида?????????????
да
носих кръста на дядо ми
дори го пипах в ковчега
мн е яко :)
но от една страна бях щастлив
в деня на погребението си купих часовник
бях си го набелязал от една камара време
и още съм си с него :)

splendour
06-16-2008, 18:58
vseki trqbva da pokaje ideqta si.neka se kefqt na 6estvieto si.seki s cennostite si.mainata im.nii trq da podd1rjame svoite cennosti da ne zamrat a te tqxnite

Lunatic-
06-16-2008, 18:58
и на още 2 съм ходил
мн е дразнещо
всички реват като разпрани
като че ли ще върнат човека

RoyTheReaper
06-16-2008, 18:58
Т`ва е ебати тъпото. Кво ви пречат на вас ...

Не пречат, но хайде да не си навират наклонностите в носовете ни. ;)

splendour
06-16-2008, 18:59
смърт !!!

Ти въобще сблъсквал ли си се със смъртта (косвено) , че така говориш?
Умирал ли е твой близък или познат , бил ли си на погребение НЯКОГА??????
Ти я използваш тая дума , едва ли не като обида?????????????
да
носих кръста на дядо ми
дори го пипах в ковчега
мн е яко :)
но от една страна бях щастлив
в деня на погребението си купих часовник
бях си го набелязал от една камара време
и още съм си с него :)
trq ti psixiat1r

Jeuelle
06-16-2008, 19:00
смърт !!!

Ти въобще сблъсквал ли си се със смъртта (косвено) , че така говориш?
Умирал ли е твой близък или познат , бил ли си на погребение НЯКОГА??????
Ти я използваш тая дума , едва ли не като обида?????????????
да
носих кръста на дядо ми
дори го пипах в ковчега
мн е яко :)
но от една страна бях щастлив
в деня на погребението си купих часовник
бях си го набелязал от една камара време
и още съм си с него :)

Е , явно не ти е бил толкова близък.

splendour
06-16-2008, 19:01
и на още 2 съм ходил
мн е дразнещо
всички реват като разпрани
като че ли ще върнат човека
ti 4ovek li si ili tyxla.tva sa 4yvstva-lubov,m1ka...........ama to si e do 4oveka . ne moga ti go naleq s fyniq v kartynata bez4yvstvena

NH3
06-16-2008, 19:01
требе стабилна бригада и да се заформи як кютек с много кръв и счупени носове !

Lunatic-
06-16-2008, 19:03
смърт !!!

Ти въобще сблъсквал ли си се със смъртта (косвено) , че така говориш?
Умирал ли е твой близък или познат , бил ли си на погребение НЯКОГА??????
Ти я използваш тая дума , едва ли не като обида?????????????
да
носих кръста на дядо ми
дори го пипах в ковчега
мн е яко :)
но от една страна бях щастлив
в деня на погребението си купих часовник
бях си го набелязал от една камара време
и още съм си с него :)

Е , явно не ти е бил толкова близък.
е как не ми е бил
дядо ми ме научи да пия ракия
научи ме и да показвам среден пръст с клечка
когато бях малък
научи ме и на шах :)

Lunatic-
06-16-2008, 19:05
и на още 2 съм ходил
мн е дразнещо
всички реват като разпрани
като че ли ще върнат човека
ti 4ovek li si ili tyxla.tva sa 4yvstva-lubov,m1ka...........ama to si e do 4oveka . ne moga ti go naleq s fyniq v kartynata bez4yvstvena
кое е безчуствено
рано или късно
и ти ще ги последваш

bulgarcheto
06-16-2008, 19:06
Вижте какво правят на парадите навън:

Бой на Парад В Москва (http://vbox7.com/play:cd8b93d5)

Bh Serbia (http://vbox7.com/play:1715e16f)

Сръбски Хулигани Провалят Гей Парад (http://vbox7.com/play:c97972e2)

ScionOfStorm
06-16-2008, 19:08
големи мъже са да бият гейовете, АХАХАХАХ :grin: :grin: :D

Lunatic-
06-16-2008, 19:09
Вижте какво правят на парадите навън:

Бой на Парад В Москва (http://vbox7.com/play:cd8b93d5)

Bh Serbia (http://vbox7.com/play:1715e16f)

Сръбски Хулигани Провалят Гей Парад (http://vbox7.com/play:c97972e2)
а така

Jeuelle
06-16-2008, 19:09
смърт !!!

Ти въобще сблъсквал ли си се със смъртта (косвено) , че така говориш?
Умирал ли е твой близък или познат , бил ли си на погребение НЯКОГА??????
Ти я използваш тая дума , едва ли не като обида?????????????
да
носих кръста на дядо ми
дори го пипах в ковчега
мн е яко :)
но от една страна бях щастлив
в деня на погребението си купих часовник
бях си го набелязал от една камара време
и още съм си с него :)

Е , явно не ти е бил толкова близък.
е как не ми е бил
дядо ми ме научи да пия ракия
научи ме и да показвам среден пръст с клечка
когато бях малък
научи ме и на шах :)
Както и да е.
Пожелавам ти само , да не ти се случва скоро да загубиш наистина близък човек - много е страшно!

splendour
06-16-2008, 19:11
и на още 2 съм ходил
мн е дразнещо
всички реват като разпрани
като че ли ще върнат човека
ti 4ovek li si ili tyxla.tva sa 4yvstva-lubov,m1ka...........ama to si e do 4oveka . ne moga ti go naleq s fyniq v kartynata bez4yvstvena
кое е безчуствено
рано или късно
и ти ще ги последваш znam i ne otri4am sm1rtta za6toto znam 4e tq e vajna za jivota na zemqta . az ne s1m nai temperamentniq 4ovek na zemqta i moje da s1m malko stydena i nepykistka no vse pak imam blizki za koito bi mi bilo mn t1jno.za dqdo mi ne s1m kazala 4e 3 dena 6te pla4a ako mi dodi otv1tre no 6te yvajavam li4nostta my.nqma da mi e veselo i znam 4e toi 6te e izjivql jivota si.prosto na4ina po koito govori6 za dqdo si me 6okita.4e az za koteto na selo koeto ymrq mi be6e po t1jno

Lunatic-
06-16-2008, 19:13
смърт !!!

Ти въобще сблъсквал ли си се със смъртта (косвено) , че така говориш?
Умирал ли е твой близък или познат , бил ли си на погребение НЯКОГА??????
Ти я използваш тая дума , едва ли не като обида?????????????
да
носих кръста на дядо ми
дори го пипах в ковчега
мн е яко :)
но от една страна бях щастлив
в деня на погребението си купих часовник
бях си го набелязал от една камара време
и още съм си с него :)

Е , явно не ти е бил толкова близък.
е как не ми е бил
дядо ми ме научи да пия ракия
научи ме и да показвам среден пръст с клечка
когато бях малък
научи ме и на шах :)
Както и да е.
Пожелавам ти само , да не ти се случва скоро да загубиш наистина близък човек - много е страшно!
е дядо ми беше близък
нали това ти казвам :x

ScionOfStorm
06-16-2008, 19:15
Всъщност лунатик си го каза "от една страна". Въпреки че аз бих бил по-афектиран, сигурно.

Lunatic-
06-16-2008, 19:15
и на още 2 съм ходил
мн е дразнещо
всички реват като разпрани
като че ли ще върнат човека
ti 4ovek li si ili tyxla.tva sa 4yvstva-lubov,m1ka...........ama to si e do 4oveka . ne moga ti go naleq s fyniq v kartynata bez4yvstvena
кое е безчуствено
рано или късно
и ти ще ги последваш znam i ne otri4am sm1rtta za6toto znam 4e tq e vajna za jivota na zemqta . az ne s1m nai temperamentniq 4ovek na zemqta i moje da s1m malko stydena i nepykistka no vse pak imam blizki za koito bi mi bilo mn t1jno.za dqdo mi ne s1m kazala 4e 3 dena 6te pla4a ako mi dodi otv1tre no 6te yvajavam li4nostta my.nqma da mi e veselo i znam 4e toi 6te e izjivql jivota si.prosto na4ina po koito govori6 za dqdo si me 6okita.4e az za koteto na selo koeto ymrq mi be6e po t1jno
абе пишеш като 12 годишна чалга фенка, кви са тия 1ници :x
+това слабо ме интересува упиканото ти коте 8-)

Lunatic-
06-16-2008, 19:17
Всъщност лунатик си го каза "от една страна". Въпреки че аз бих бил по-афектиран, сигурно.
http://www.audiofoto.ru/_mod_files/ce_images/eshop/mrp-100d-1a.jpg
:grin:

Jeuelle
06-16-2008, 19:18
Стига си преигравал!

splendour
06-16-2008, 19:19
и на още 2 съм ходил
мн е дразнещо
всички реват като разпрани
като че ли ще върнат човека
ti 4ovek li si ili tyxla.tva sa 4yvstva-lubov,m1ka...........ama to si e do 4oveka . ne moga ti go naleq s fyniq v kartynata bez4yvstvena
кое е безчуствено
рано или късно
и ти ще ги последваш znam i ne otri4am sm1rtta za6toto znam 4e tq e vajna za jivota na zemqta . az ne s1m nai temperamentniq 4ovek na zemqta i moje da s1m malko stydena i nepykistka no vse pak imam blizki za koito bi mi bilo mn t1jno.za dqdo mi ne s1m kazala 4e 3 dena 6te pla4a ako mi dodi otv1tre no 6te yvajavam li4nostta my.nqma da mi e veselo i znam 4e toi 6te e izjivql jivota si.prosto na4ina po koito govori6 za dqdo si me 6okita.4e az za koteto na selo koeto ymrq mi be6e po t1jno
абе пишеш като 12 годишна чалга фенка, кви са тия 1ници :x
+това слабо ме интересува упиканото ти коте 8-) tebe qvno i s 1 i s 5 i s kot i da ti pi6a nq razbere6 ko iskam da ti pokaja+yvajavai ko ne dryg to pone koteto mi 6tot cql den se m14i gorki4koto :x

Swinkenhoffer
06-16-2008, 19:21
^ :lol:

Антибългарска?!

На мен обратните не ми пречат, да правят квото искат. Големите мъже да си се занимават с "мъжки" работи, а не да гонят тумба меки китки. :-o

mishenceto92
06-16-2008, 19:21
смърт и за подържниците им
майка ви мръсна :x

Ai stiga be kvo tolkova ti pre4at bahti....pffffffffffffff :-x :-x :-x :-x
Nadali ne6to sa ti napravili.E to puk biva biva ligotii ama tva ve4e na ni6to ne prili4a... :? :? :? :?
Nito se navirat v nosa na horata nito ni6to !!!!

Lunatic-
06-16-2008, 19:22
Стига си преигравал!
какво преигравам бе :x
ебаси тъпите сте
ае стига сте спамили ти и тая нз как и бепе ника
с нейното кирливо коте

bungle
06-16-2008, 19:27
^ :lol:

Антибългарска?!

На мен обратните не ми пречат, да правят квото искат. Големите мъже да си се занимават с "мъжки" работи, а не да гонят тумба меки китки. :-o

Браво, така си е.

bulgarcheto
06-16-2008, 19:31
Nito se navirat v nosa na horata nito ni6to !!!!
Я пак?

hottie
06-16-2008, 19:32
хааааааа напоследък темите стават все по-интересни :D

ScionOfStorm
06-16-2008, 19:34
ТАЗИ ТЕМА ТРЯБВА ДА Е В НЯКОЙ
HALL OF FAME!111

Задължително. :grin:

Lunatic-
06-16-2008, 19:34
^ :lol:

Антибългарска?!

На мен обратните не ми пречат, да правят квото искат. Големите мъже да си се занимават с "мъжки" работи, а не да гонят тумба меки китки. :-o

Браво, така си е.
кое си е така
не ми е ясно ?

RAWRRR
06-16-2008, 19:38
А вие вместо да определяте кой какъв мъж е,можете да обсъдите дали трябва да има такъв парад (защото,ако се не лъжа,е първият в България?)

Lunatic-
06-16-2008, 19:40
А вие вместо да определяте кой какъв мъж е,можете да обсъдите дали трябва да има такъв парад (защото,ако се не лъжа,е първият в България?)
трябва да има парад "бой на гейове"
но вие жените се кефите на гейове
все пак са ви сродни душици
доста сте тъпи

Swinkenhoffer
06-16-2008, 19:45
Много е лесно да се правиш на мъжкар сред някви изнежени, нали? :-D

Пък и кво недоволствате? Повече моми за вас...

На мен би ми било интересно да видя такъв парад. Мисля, че се изисква един вид смелост да си покажеш предпочитанията, имайки предвид, че зад почти всеки ъгъл ще те дебнат особено корави ладс, за да те ступат.. :|

Alcohooligan
06-16-2008, 19:46
^ :lol:

Антибългарска?!

На мен обратните не ми пречат, да правят квото искат. Големите мъже да си се занимават с "мъжки" работи, а не да гонят тумба меки китки. :-o

децата едно време защо са ги шамарили - за да бъдат превъзпитани. тва с педерите е на същия принцип. като му отвориш черепната кутия един път с павето дали ще си помисли пак да излиза на улицата да си показва педерастката сура... да си пръскат дупарите от секс и квото искат да правят, но да не излизат на показ, щото вече е срамно - център на вниманието на половин град да са сбирщина извратени болни мозъци.

RAWRRR
06-16-2008, 19:47
Lunatic,
Само 4е аз съм хомофоб и не приемам нито гейове,нито лесбийки,нито бисексуални,нито травестите и тн.

Но не бих отишла на контра-шествие,защото не мисля,4е това се лекува с бой.

Затова и ми е интересно,хората,които казвате 4е приемате гейовете,стига да не парадират с това..защо тогава одобрявате парада?

Lunatic-
06-16-2008, 19:51
Lunatic,
Само 4е аз съм хомофоб и не приемам нито гейове,нито лесбийки,нито бисексуални,нито травестите и тн.

Но не бих отишла на контра-шествие,защото не мисля,4е това се лекува с бой.

Затова и ми е интересно,хората,които казвате 4е приемате гейовете,стига да не парадират с това..защо тогава одобрявате парада?
защото са жалки

hottie
06-16-2008, 19:54
Според мен няма нужда от парад, но няма нужда и от анти-парад(бой). Аз лично съм против насилието и смятам , че няма да допринесе с нищо добро.

air_J
06-16-2008, 19:54
Какво означава "одобрявате парада"? Одобряваш, неодобряваш - парада ще се състой, ако има желаещи да го осъществят, а към този момент има. Не одобрявам тези, които ще го саботират, защото освен 5 минути ТВ слава няма да спечелят нищо друго, а педалите ще спечелят 100 пъти повече ТВ време, и ще надуват главата на хората още сума ти време, че са дискриминирани и нямат равни права с останалите, а правата, които изобщо имали са силно потъпквани и навсякъде са третирани като втора категория хора. Не, мерси! 8)

NH3
06-16-2008, 19:55
^ :lol:

Антибългарска?!

На мен обратните не ми пречат, да правят квото искат. Големите мъже да си се занимават с "мъжки" работи, а не да гонят тумба меки китки. :-o

децата едно време защо са ги шамарили - за да бъдат превъзпитани. тва с педерите е на същия принцип. като му отвориш черепната кутия един път с павето дали ще си помисли пак да излиза на улицата да си показва педерастката сура... да си пръскат дупарите от секс и квото искат да правят, но да не излизат на показ, щото вече е срамно - център на вниманието на половин град да са сбирщина извратени болни мозъци.

много точно казано ! евала за което !

bulgarcheto
06-16-2008, 19:55
Но не бих отишла на контра-шествие,защото не мисля,4е това се лекува с бой.
Каквото не става с бой, става с много бой :o

Lunatic-
06-16-2008, 19:57
Според мен няма нужда от парад, но няма нужда и от анти-парад(бой). Аз лично съм против насилието и смятам , че няма да допринесе с нищо добро.
един як бой ще им дойде добре на нежните копелета

RAWRRR
06-16-2008, 20:01
air_J,много си първосигнален,душко

Какво общо има тук ТВ времето?

Тук става въпрос за манталитет,светоглед,принц ипи..

Едните искат да си ги отстояват с бой,другите..с неодобрение.

П.С.Сетете се за приказката за ме4ката,брадвата и лошата дума ;).

bulgarcheto
06-16-2008, 20:17
Трябва да има хора по улиците, трябва да се дава гласност за всичко, стига сме недоволствали от заключените си къщички!

Glam
06-16-2008, 20:20
Не ми пречат.
Колкото повече гейове, толкова по-хубаво :D

FOOTSOLDIER
06-16-2008, 20:21
Ще е цирк ако има парад :smt062

air_J
06-16-2008, 20:26
Как какво общо има ТВ времето, като на практика и за едните и за другите това е единствената по-сериозна полза от парада? И докато за едните ТВ времето ще бъде 5 минути, то за другите ще е къде-къде повече.

NH3
06-16-2008, 20:33
бой по мазните гейчета

FOOTSOLDIER
06-16-2008, 20:33
Как какво общо има ТВ времето, като на практика и за едните и за другите това е единствената по-сериозна полза от парада? И докато за едните ТВ времето ще бъде 5 минути, то за другите ще е къде-къде повече. #-o

MidnightCreep
06-16-2008, 20:44
Гледката на нещо,привидно с мъжко телосложение,ама облечено в розов,лачен бански и с руса перука е поне смешна.
Явно великият замисъл на тия ревюта е да се надигне антипедерастка вълна и после да имат повод да реват,че никой не ги разбира.
:oops:

OtherDimension
06-16-2008, 20:47
я.. до един сте били големи побойници тук :-o

air_J
06-16-2008, 21:00
Как какво общо има ТВ времето, като на практика и за едните и за другите това е единствената по-сериозна полза от парада? И докато за едните ТВ времето ще бъде 5 минути, то за другите ще е къде-къде повече. #-o
:smt102

Mooo6no
06-19-2008, 10:47
Според мен вие ще участвате в един сценарии, ама не го разбирате. На държавата и власт имащите винаги им трябва вътрешен виновник и проблем когато държавата е нестабилна. Дали ще са турци (края на комунизма), дали ще са гейове или някои друг, но трябва вътрешен виновник, който да отклони вниманието от тях. Вие ще отидете там ща направете сума поразии и след това гейовете ще са виновни от една страна и вие от другата и хората няма да обръщат толкова внимание на поразиите, които правят управляващите. Според вас след като държавата знае, че ще се случи това на митинга не може да изкара 10 пъти повече охрана от колкото сте вие, включително и вие да седите там и само да мигате на очи и да не посмеете нищо да направите. Защото забелязъл съм правите тези неща само когато сте в множество, ама като сте самички май повече от вас също стават т.н. от вас "мишки". Може и знае, че ще се случи нещо, но им е в изгода. Вие ще им помогнете.

Оставете, че не изобщо не подкрепям боя и насилието. Бих подкрепил паралелен анти-гей парад без насилие на друго място, но това е защото съм мишка. И относно качествеността на хората... един гей, който примерно е изкарал доста висока оценка на матурата за разлика от някои от биячите на същата възраст е по-малко от тях....

+ това, ако един гей се е облякъл нормално по какво ще разберете, че е гей. Или вие биете наред... важното е бой да става. 8-)

bulgarcheto
06-19-2008, 12:45
Мо6no, стария акаунт със старите глупости :-P

Alcohooligan
06-19-2008, 13:01
ubij pedera.

bulgarcheto
06-19-2008, 13:12
http://youtube.com/watch?v=TNa5fq8AA5U&feature=related

Mooo6no
06-19-2008, 13:42
Мо6no, стария акаунт със старите глупости :-P
Какво. Не ти харесват моите великолепни анализи? 8-) И все пак защо, ако знаят, че ще има такива събития доста преди това не изкарат толкова полиция (ще видим колко ще изкарат), че нищо да не направите. Изгодно им е...

HopeLesss
06-19-2008, 15:17
На мен гейовете не ми пречат, но щом ще има парад, значи искат да покажат нещо. Какво? Или просто така ще си направят една разходка по центъра? :-o

gothic_angel
06-19-2008, 15:26
Пффф.........

Freeminded
06-19-2008, 15:36
Не разбирам защо се правите на големи "пичове" влизайки в шаблона на консервативни и ограничени (най-вече) чичковци. По-големи мъже ли ставате от това като мразите педерасите? Нали уж всеки има право на избор, стига да не нарушава личната свобода на останалите? Аз никъде не видях да става дума, че призовават България към масово изпедерастяване или пък да има нещо анти-българско в цялата организация. Някакъв символичен протест просто. На всякъде в "белия свят" си има подобни организации, хората съществуват заедно без напрежение по между си. Какво ви пречат обратните, като че ли ще заразят децата ви с "педерастия"? Или не, просто е модерно да се мразят "различните" просто защото... Поне се обосновете!

А сега съм сигурен, че някой ще каже, че излиза че съм педераст, щом позицията ми по въпроса е, че не възприемам това за "ненормално", но съм си 100 % хетеросексуален.

Puky
06-19-2008, 16:15
Т`ва е ебати тъпото. Кво ви пречат на вас ...
+1
+2 На мен не ми пречат даже гейовете (ама поддържаните) ме кефят 8-)

techCandy
06-19-2008, 17:36
E ти па даде двете най- цивилизовани държави на тоя свят за
пример....много ми се иска да ти кажа: що не си завреш примерите някъде? Или като толкова те кефи, направо се омитай към Сърбия и майка Русия....

Presli
06-19-2008, 17:40
Мразя гейовете ! :-x
Ако бях в София щях да ги спра сам !
Създаден мъж за жена той обърнал резбата боклука! :-x

shadow_
06-19-2008, 18:32
men pa sa mi bezrazli4ni, +tva go praat toq parad ta da moje da si namerat po vuzmojnost "nov 4ovek"
na bas 4e 6e ima emota
ma ponqkoga puk nqma lo6o ot gei dvoiki 6toto se uveli4ava osinovqvaneto na deca

Yancheto
06-19-2008, 18:57
Т`ва е ебати тъпото. Кво ви пречат на вас ...

TheNewReligion
06-19-2008, 23:38
От 2 дена се опитвам да забележа някое хубаво момче , което да не мяза на педал (буквално) , но за сега видях само 4-ма , и то не къде да е , ами на "Витошка" . И аз мразя педали , ама не се оплаквам , нали ? :?

Disrespect
06-20-2008, 04:15
По този начин възнамерявате тайно да участвате в парада, защото ви е срам, нали?

kindergarden
06-20-2008, 07:57
Не разбирам защо се правите на големи "пичове" влизайки в шаблона на консервативни и ограничени (най-вече) чичковци. По-големи мъже ли ставате от това като мразите педерасите? Нали уж всеки има право на избор, стига да не нарушава личната свобода на останалите? Аз никъде не видях да става дума, че призовават България към масово изпедерастяване или пък да има нещо анти-българско в цялата организация. Някакъв символичен протест просто. На всякъде в "белия свят" си има подобни организации, хората съществуват заедно без напрежение по между си. Какво ви пречат обратните, като че ли ще заразят децата ви с "педерастия"? Или не, просто е модерно да се мразят "различните" просто защото... Поне се обосновете!

А сега съм сигурен, че някой ще каже, че излиза че съм педераст, щом позицията ми по въпроса е, че не възприемам това за "ненормално", но съм си 100 % хетеросексуален.интересно защо никой не отговори на този пост :D явно наистина е само демонстриране колко "корави" сте :?

ScionOfStorm
06-20-2008, 08:00
шш, сега ще дойде ядосаната тълпа линчуващи гейове, водени от Веско, който е на 15, но вече е осъзнат привърженик на национал-социализма, хаха..

:)

Disrespect
06-20-2008, 08:40
По този начин възнамерявате тайно да участвате в парада, защото ви е срам, нали?

да,и после ще те пръснем анално...

Аз не съм от вашата партия.. :)

bulgarcheto
06-20-2008, 09:45
То бой с педали винаги може да стане и едва ли ще е много трудно да се добереш до тях. Още повече ако стане такава суматоха, като по клипчетата. Някои ще искат да се бият с полицията пък. А и така най-лесно се вдига повече шум, както и ще се удовлетворят някои от желанията на контра протестиращите (било то насилие, сексуални и т.н.)

WaterLilly
06-20-2008, 11:55
Какво ви пречат? Да, и аз го намирам за грешно, противно извращение според природата, но те така са решили и вие нямате право да ги съдите. За вас е грешно мъж да е с мъж, ама на тях сигурно също им звучи гадно мъж да е с жена. :razz: На мен не ми пречат и нямам нищо против тях, стига да не ме закачат!

hahavteen
06-20-2008, 14:20
Сексуалната ориентация не си я избираме и хомосексуализма не въпрос на личен избор нито пък е болест. Смятам че щом искат да се държим с тях като с "нормални" и те самите трябва да се държат така. Аз лично не съм чувала за парад на хетеросексуалните... Твърдо против подобно парадиране със сексуалността съм но нямам нищо против обратните просто защото не ме засяга кой какво прави в спалнята си.
Насилието не е решение. Мисля че Мошно може би има право...

puumba
06-24-2008, 12:23
Малко инфо за предстоящото събитие:

За предстоящият прайд са поканени представители на Европейския парламент, Европейската комисия, Амнести интернешънъл, българските депутати в Европейския парламент, европейските социалисти, младежите социалисти, ПЕС, Интергрупата по правата на гей и лесбийки в Европарламента, Кмета на столицата Бойко Борисов и българските социалисти (БСП). Предвид това, а и заради скорошния Евродоклад, очите на Европа са насочени към нас. В прайда ще вземат участие и представители на български неправителствени организации, медии, популярни личности и представители на шоубизнеса. Немалко хетеросексуални хора потвърдиха, че подкрепят каузата и ще дойдат на прайда, заедно със семействата си.

В парада в събота подкрепа за участниците в него - хомо-, би- и хетеросексуални, ще изразят Мартин Карбовски с екип на "Дарик" и Ерол Ибрахимов от "Уикеда". Засега не е оповестено други известни личности да вземат участие, но вероятно ще има. Запознати от форума на НБУ заявиха, че подкрепа за идеята са изразили Вяра Анкова и Валентина Войнова от БНТ, Ани Цолова от bTV, Иван Бедров, Ина Гълъбова от Нова телевизия, Ирина Асйова от "24 часа" и на Тройката от сутрешния блок на Радио Витоша - Милена, Кирил и Тошето. Положителни изказвания имаше и от Лора Крумова в сутрешния блок на Нова. На парада ще има полицейска охрана. Разрешен е от кмета Бойко Борисов.

На шествието ще има няколкометров Флаг на дъгата – международен символ на световното гей-движение. Флагът ще осигури анонимността на участниците, които пожелаят това. „Гъсеница” от стотина балона също ще изпълнява тази функция.

Преди началото на шествието ще бъде направен инструктаж по безопасност и ще бъдат посъветвани участниците да не се поддават на провокации. Прайдът ще бъде съпровождан от националните електронни и печатни медии. Те потвърдиха, че ще подходят с разбиране към всички участници, които не желаят да бъдат снимани и ще запазят тяхната анонимност.

Парада няма за цел да "парадира". Това e клише. Няма да бъде и като западните паради - с травестити и стриптизьори. Повече инфо тук:

bgogemini. org
stalik.wordpress. com
girlsgonewise.wordpress. com

petet
06-24-2008, 12:26
Познайте коИ наши ЗАВЕСТЛИВИ съседи ни го лепнаха този прякор.
Макетата,Сърбия,Румъния и Турция

Масово по Ютуб ни псуват така,дори има и около 10ина клипчетата

puumba
06-24-2008, 12:44
Т`ва е ебати тъпото. Кво ви пречат на вас ...

Не пречат, но хайде да не си навират наклонностите в носовете ни. ;)Съгласен съм с теб и Schwarz_Blume_B

Нямам нищо против хомосексуалните, но пък прекаляват.Хубаво нека всеки да е с каквато си иска сексуална ориентация, НО не и да парадира с нея.Много ме боли кой е педал, кой не е.Никой не ми пречи.Не познавам хомосексуални и нямам нищо против да познавам такъв, защотот ориентацията не ме бърка изобщо, но айде сега чак гей парад.... :?
Ай стига с това парадиране бе. Вие парадирате с тая тъпа фраза. Кух шаблон, който повтаряте като папагали без да влагате някакъв истински смисъл в него. Погледни по-предния пост с инфо за парада и прочети в линковете за какво става въпрос. Поне 50% от хората, дето употребяват думата "парадиране", не осмислят нито значението й нито значението на тоя парад.

ScionOfStorm
06-24-2008, 15:01
tough guyz, fo suah. :o

Blo0dyBitch
06-24-2008, 17:51
КАКВО ВИ ПРЕЧАТ РАЗЛИЧНИТЕ?!?
Айде като са се родили такива да ги разпънем на кръст,да ги замерваме с камани,да им изпочупим всяка кост в тялото и т.н!!!
Ако са толкова сбъркани,за колкото ги мислите Бог нямаше да ги създаде такива или може би те са грешки. Чакай малко!!! В Библията ясно е казано,че Всевишния е безгрешен... Тц-то книжлето нищо не знае :?
те делфините и те са грешка-айде убиите ги всичките,дето налитат и на двата пола
Казвате,че не се раждаш такъв,а сам си избираш-говорили ли сте някой хомосексуален?!
И защо се кефите на порно с лесбиики,а псувате и биете гейове?!
Най-мразя ограничените хора!!! Разбирам да ви пречат на съществуването или да са ви направили нещо,ама не-вие си ги мразите че са истински...без да ги познавате :-x
Защо да не си направят парад? Според мен не парадират със сексуална ориентация,а и са си заслужили поне един такъв ден-все пак толкова ги тормозите...

НАУЧЕТЕ СЕ ДА ПРИЕМАТЕ РАЗЛИЧНИТЕ ОТ ВАС!!! ВСИЧКИ СМЕ ХОРА,МАМКА МУ!!! в свят пълен с убииства,кражби,изнасилван ия,педофили и войни гейовете са ви проблема :razz:

SuNsEt
06-24-2008, 19:26
И защо се кефите на порно с лесбиики,а псувате и биете гейове?!
+1 !!!Много ми е интересно...щом има антигей паради и организаций,защо няма и за лезбийките???Все едно те не са същата работа...Това,което правите е страшно глупаво.Комплексари долни...

Shadow_Walker
06-24-2008, 19:53
... и какво толкова ви пречат гейовете - всички са хора.Освен това навсякъде по света се правят такива паради - нека бъдем толерантни.
И според мен не си навират наклонностите, а по-скоро се изправят пред света и гордо заявяват какви са.

bulgarcheto
06-24-2008, 20:56
То едва ли ще е парад, колкото и да им се иска да парадират...

И това е парад на хомосексуалистите, мислите че ще лазим в краката на лесбийките за автограф ли?

Blo0dyBitch
06-24-2008, 21:15
Половината от мъжете,които са против гейовете гледат порно с 2 жени(лесбийки)
какво ви пречи един ден,само за няколко часа,да си затворите очите за тези които ненавиждате?! Интересно ми е и какво точно мразите в тях-до сега не прочетох нито едни сериозни аргументи. Обосновете се-ЗАЩО искате да ги биете??? С какво сексуалните им предпочитания ви засягат до толкова,че казвате "педали и лезбийки- под ножа!"

Lunatic-
06-24-2008, 21:18
Половината от мъжете,които са против гейовете гледат порно с 2 жени(лесбийки)
какво ви пречи един ден,само за няколко часа,да си затворите очите за тези които ненавиждате?! Интересно ми е и какво точно мразите в тях-до сега не прочетох нито едни сериозни аргументи. Обосновете се-ЗАЩО искате да ги биете??? С какво сексуалните им предпочитания ви засягат до толкова,че казвате "педали и лезбийки- под ножа!"
тихо зле

kindergarden
06-24-2008, 21:22
Половината от мъжете,които са против гейовете гледат порно с 2 жени(лесбийки)
какво ви пречи един ден,само за няколко часа,да си затворите очите за тези които ненавиждате?! Интересно ми е и какво точно мразите в тях-до сега не прочетох нито едни сериозни аргументи. Обосновете се-ЗАЩО искате да ги биете??? С какво сексуалните им предпочитания ви засягат до толкова,че казвате "педали и лезбийки- под ножа!"
тихо злезле сте всички вие,които мразите без причина :)

bulgarcheto
06-24-2008, 21:22
Примерно може да сме против всичко извъън нормите. Аз напоследък виждам колко много се обосновавам на първичното, на природата. Всичките ми виждания са свързани със заобикалящия ни свят. Как ние, някаква си хора се мислим за велики, че да правим каквото си искаме, еми не става така!
А може би пък сме и силно религиозни, а нашата (приемам за такава християнската) религия не благосклонна към хомосексуалистите. За щастие хомосексуалните бракове в нашата страна не са разрешени, за разлика от някои щати в Америка.

Blo0dyBitch
06-24-2008, 21:24
Lunatic- е сега напълно те разбрах :lol:
толкова сериозни причини имаш...замислям се сериозно дали да не почна и аз да ги мразя-та ти ми разби теорията колко сте ограничени :razz:

bulgarche-to теб по те разбирам,но все-пак ТЕ се разждат такива и повярвай ми,повечето дори не го искат и често се опитват да се променят.Животът им и без това не е лесен,защо го усложнявате-те никога няма да са си хетеро колкото и да ги биете,обиждате и критикувате...
А има и бозайници,които също налитат на индивиди от техния пол.

Lunatic-
06-24-2008, 21:25
просто жените сте жалки, емоционални, състрадателни плазмодий
де да можехте да погледнете през очите на 1 мъж
2ма педала :-o

FOOTSOLDIER
06-24-2008, 21:26
ЗАЩО искате да ги биете??? С какво сексуалните им предпочитания ви засягат до толкова,че казвате "педали и лезбийки- под ножа!" От любов към спорта :smt021

kindergarden
06-24-2008, 21:27
просто жените сте жалки, емоционални, състрадателни плазмодий
де да можехте да погледнете през очите на 1 мъж
2ма педала :-oпреди ти се възхищавах :?

_showy_
06-24-2008, 21:28
КАКВО ВИ ПРЕЧАТ РАЗЛИЧНИТЕ?!?
Айде като са се родили такива да ги разпънем на кръст,да ги замерваме с камани,да им изпочупим всяка кост в тялото и т.н!!!
Ако са толкова сбъркани,за колкото ги мислите Бог нямаше да ги създаде такива или може би те са грешки. Чакай малко!!! В Библията ясно е казано,че Всевишния е безгрешен... Тц-то книжлето нищо не знае :?
те делфините и те са грешка-айде убиите ги всичките,дето налитат и на двата пола
Казвате,че не се раждаш такъв,а сам си избираш-говорили ли сте някой хомосексуален?!
И защо се кефите на порно с лесбиики,а псувате и биете гейове?!
Най-мразя ограничените хора!!! Разбирам да ви пречат на съществуването или да са ви направили нещо,ама не-вие си ги мразите че са истински...без да ги познавате :-x
Защо да не си направят парад? Според мен не парадират със сексуална ориентация,а и са си заслужили поне един такъв ден-все пак толкова ги тормозите...

НАУЧЕТЕ СЕ ДА ПРИЕМАТЕ РАЗЛИЧНИТЕ ОТ ВАС!!! ВСИЧКИ СМЕ ХОРА,МАМКА МУ!!! в свят пълен с убииства,кражби,изнасилван ия,педофили и войни гейовете са ви проблема :razz:
Ти луда ли си, бе?!? Тъпа ли си??? Каква си?! :shock:
Те нека са си тъпи педерасти, ама трябва ли да правят парад в центъра на столицата?!?! Е*аси искам като мина от там да има разхождащи се майки с деца, тийнейджъри, хора, които ходят по магазините.. ей такива нормални неща, а не някакви си педерасти да ми се гологъзят! Като искат да се шибат в косматите задници и да ги удрят ташаци(с извинение) да си стоят вкъщи и да си обличат и БДСМ костюмчета, ако искат. :-x Това не е нещо, което трябва да се натрапва на обществото. Утре ще стане нормално и жени да почнат да ме свалят.... И най-лошото е, че докато го правят, ще са убедени, че това си е в реда на нещата! Отврат!


Ако са толкова сбъркани,за колкото ги мислите Бог нямаше да ги създаде такива или може би те са грешки. А тази пък тъпотия каква е?! Колко сбъркани е създал Бог.. има до утре да обяснявам...


И защо се кефите на порно с лесбиики,а псувате и биете гейове?!Относително е.. Аз лично мразя и лесбийки. Мразя ги, а те искат да ми ги натрапват. Гадост!

Да си правят партита, оргии, моабети.. квото искат, ама на private...
:-x

bulgarcheto
06-24-2008, 21:31
Оооо, катерицо, ти се завърна с пълна сила :)
И що цените не харесват лесбийките?

mulgore
06-24-2008, 21:42
Бой за тея!

_showy_
06-24-2008, 21:43
Спрете да твърдите, че тия се раждат педали, щото е пълна глупост ! Всъщност може и да не е. В университета професорката спомена нещо, че в мозъка на педерастите имало вещество, което го има и при жените.. Но не било установено със сигурност, че това има значение. Бла бла.. Не помня точно. Съжалявам за хаотичната мисъл и ако не е много точно, но точно това го нямам в лекциите, а тя го спомена между другото иии съответно съм забравила.. :oops:
Нооооо дори и така да е това не им дава право да смущават останалите хора! Ако става въпрос има жени които се раждат без да синтезират някакво си вещество(предполагам кое е, но няма да се изказвам неподготвена)... Таа това вещество спомагало за майчинския инстринкт иии при голям процент от жените които са убивли бебетата си това вещество липсвало.(пак през едното ухо влезнало, през другото излезнало, не съм запомнила съвем)
Сега ще кажете това няма нищо общо, ноо има! По тази логика като са се родили такива дай да убиват на ред и да го демонстрират с парад!


Оооо, катерицо, ти се завърна с пълна сила
Аз съм си тука бееее! Ма инкогнито. :D

Christ
06-25-2008, 00:48
Ще има безредици... :)

Christ
06-25-2008, 01:12
Ще има безредици... :)
Нещо нередно да виждаш в това фанатико? Нищо нередно, фанатико. :)

Christ
06-25-2008, 01:16
А какво мисли Господ за гейовете :D Каквото и за теб и мен. Грешници.

Christ
06-25-2008, 01:23
А Дъртия какво мисли за грешниците,защо ако е толкова добър не ни прощава на всички и не ни праща в рая,а "ще отсее зърното"

Дъртия се чуди защо да не ни изтреби... ти продължавай да Го хулиш.

Christ
06-25-2008, 01:28
Еми да ме изтребва бе,ДА ГО ДУХА!Ето,що не ни изтребва!
Има Господ,ама всеки си го носи сам в сърцето или сам му/си влачи кръста.

Добре. :)

Christ
06-25-2008, 01:31
А сега ако умра какво ще стане,св. Петър ли ще ме посрещне?

Защо питаш?

Bombshell
06-25-2008, 03:17
Тупалки в слабините! :x

RoyTheReaper
06-25-2008, 06:30
Половината от мъжете,които са против гейовете гледат порно с 2 жени(лесбийки)
какво ви пречи един ден,само за няколко часа,да си затворите очите за тези които ненавиждате?! Интересно ми е и какво точно мразите в тях-до сега не прочетох нито едни сериозни аргументи. Обосновете се-ЗАЩО искате да ги биете??? С какво сексуалните им предпочитания ви засягат до толкова,че казвате "педали и лезбийки- под ножа!"

Защото пък тези в порнаците наистина са лесбийки... :lol:

puumba
06-25-2008, 07:45
Младежкият гняв се дължи на недостатъчно развити мозъчни структури

Тийнейджърите имат още един добър повод да благодарят на учените, разбираме от "Ню сайънтист". Oтсега нататък те могат без притеснения щедро да излеят своя гибелен гняв в лицето на погледнал ги накриво пенсионер в трамвая.

Необходимо е след това само спокойно да раздадат на останалите пътници копия от текста, който следва, като побързат да обяснят междувременно, че имат увеличена амигдала и асиметрии в предния цингуларен кортекс.

Защото австралийски учени от университета в Мелбърн сканирали мозъка на подрастващи и установили, че необичайно високата раздразнителност при някои от тях се дължи на недостатъчно развити мозъчни структури, отговорни за контрола над емоциите.

В експеримента участвали 137 момчета и момичета между 11 и 14 години, както и техните родители. Първо учените поставили на семействата задачата да обсъждат такива животрептящи проблеми като вечерния час и направили видеозапис на дискусиите.

След това изследователите сканирали мозъците на децата, като обърнали особено внимание на три области: амигдалата, отговорна за импулсивните ни реакции при особено емоционални ситуации; предния цингуларен кортекс (ПЦК) и орбитофронталния кортекс (ОФК) - все префронтални дялове на мозъчната кора, свързани с по-премислени и осъзнати реакции.

Оказало се, че децата и от двата пола, които показали по-агресивно поведение по време на изпълнението на задачите, притежават увеличена амигдала.

Освен това чувствително по-дълго време оставали агресивни тези момчета, чийто ПЦК е по-малък в лявото полукълбо на мозъка им в сравнение с дясното. Отново момчетата, този път тези с по-малък ОФК в лявото мозъчно полукълбо, били склонни да отвръщат на родителско гълчене със съответна доза "цупня".

"При най-агресивните тийнейджъри свързаните с мисленето префронтални области на мозъчната кора не упражняват достатъчно контрол върху амигдалата, а с това и върху поведението", обяснява Сара Уитъл, член на научния екип.

Интересното е, че още в тази ранна следпубертетна възраст се наблюдават разлики между двата пола по отношение на мозъчните механизми, които контролират емоциите и поведението. Изследователите открили, че макар някои момичета също да притежават подобни асиметрии в префронталните области на мозъчната кора, това изглежда не оказва влияние на поведението им.

Австралийските учени предполагат, че аномалиите в мозъчните структури на агресивните момчета отразяват временно забавяне в развитието на пълноценно функциониращи префронтални вериги.

При възрастните обаче увеличената амигдала и ясно различимите асиметрии в ПЦК и ОФК обикновено се свързват с психиатрични заболявания като депресия, повишено безпокойство и различни видове разстройства на личността.

Вероятно при някои хора мозъчните префронтални вериги никога не се развиват напълно и това повишава риска от поява на психиатрични проблеми, допускат учените от университета в Мелбърн.

Green.Democrit. com

******

После ходи обяснявай, че гейовете не били в ред. Ами псевдо-мъжлетата (a.k.a. пубери-пикльовци) :razz:

puumba
06-25-2008, 08:03
защото парадират, че са такива - искат специално отношение- ето им специално отношение.

Ако си седяха мирно и кротко да се ебат в гъза, някой правеше ли им нещо?
Ама неееееееееееее те трябва да ни покажат, че са различни и да искат повече права - като искаш да си различен ще трябва да се справяш и с последиците и негативните страни! ;)
Кои по-точно са повечето права?

puumba
06-25-2008, 08:06
^ питай организаторите на парада ;)
Питам теб, защото ти го твърдиш. Ако не знаеш - значи лъжеш. Ако знаеш - кажи. Елементарно. Та кои са?

puumba
06-25-2008, 08:13
на прима виста - правото да сключват брак между еднополови, правото гей двойки да осиновяват деца...

има и доста други, що?
Не разбрах кои са специалните права. Тези не са специални - всяка хетеросексуална двойка има право на същите неща, без оглед на раса, вероизповедание, образователен ценз и други сложни думички, с които няма да те товаря днес.

Аз те попитах - кои са специалните права ("специално отношение", за което ти говориш по-горе) или въобще кое е това "спеиално отношение"? Мисля че съвсем простичко се изразих и то с определение, което ти въведе, не аз. Само че това са общи приказки. Моля, посочи КОНКРЕТНО кои са тия специални неща - права, отношение и пр. В какво се изразяват?

puumba
06-25-2008, 08:20
puumba е долно педерастко нищожество!Смърт за такива!
28 е хубаво число,на него няма да има парад!
Нито те знам какъв си, нито от къде ме познаваш, та да ме квалифицираш. При всички положения вярвам, че модераторите ще поемат грижата за теб. Междувременно ако ти имаш отговори на въпросите ми, въпреки че те са отправени към твърдения на exploitedteen, ще се радвам да ги споделиш с нас, непросветените.

puumba
06-25-2008, 08:21
affirmative action, както е вече в САЩ.



На лесбийките, гей-мъжете и транссексуалните все още им е отказвано равноправно отношение на работните им места и в личния живот – много често срещаме дискриминация и тормоз вместо справедливо отношение. Членството в Джемини, която работи за правата на ЛГБТ в България, Ви дава право на глас пред отговорните институции.


След време ще стигнем до ситуацията, където да знаеш, че ако уволниш гей ще бъдеш съден, заради това, че си го уволнил.
Ето ти ги повечето права- на базата на своята различност могат да търсят мнима дискриминация навсякъде и с това да им се делегират на практика повече права, отколкото на други представители на обществото, които не принадлежат към определена етническа, социална или сексуална група.
Това са спекулативни фантазии нямащи реална обосновка. Преценката за справедлива присъда е на съда, не на ищеца. Освен това теоретично "специално" право, което очевидно си е твоя измишльотина без факти, друго да имаш да посочиш?

puumba
06-25-2008, 08:30
всъщност е реална преценка и положението с тази "положителна дискриминация" съм го видял в действие, затова можеш да спреш със словесната еквилибристика, много добре ти е известно, че никой не би искал да се стига до съд и затова би навел глава под натиска на адвокатите на хомосексуалистите.

А за специалното право, което явно си измислям, ще пиша още като се прибера по-късно... ;)

има доста за писане и доста материали за четене :)
Положителната дискриминация се изявява в квоти за университетски или работни места например и има отношение предимно към етнически и религиозни малцинства. В развитите западни демокрации "лов на вещици хомофоби" за какъвто ти говориш сред работодателите няма. Най-малко преценката за това е на съда, не на организациите или ищците, както казах.

Както казах общи приказки не ми се плямпат. Искам конкретика. Директна заявка за някакво специално третиране или права от страна на "Джемини" или друга организация. Похода в събота е определян като "поход за равноправие", не "за специални права". Ако второто е вярно според теб все някой някъде трябва да ги е заявил ясно тия неща, нали? Противното означава че ни баламосваш/те с празни приказки ти и другите мъжаги в тая тема... :D

OtherDimension
06-25-2008, 09:41
pumba до някъде е прав
90% от биячите на гейове и агресивните и корави "мъже" са пъпчиви миши пубертети :o

sherry
06-25-2008, 10:02
Оф, отново проява не нетолерантност в тоя форум.
Има далеч по-големи проблеми, които нацията ни трябва да оправи, какво сте се задрачили с тия гейове, при условие, че обществото ни се намира в пълен нравствен упадък и то не заради тях.

jony
06-25-2008, 10:10
Спрете да твърдите, че тия се раждат педали, щото е пълна глупост ! Всъщност може и да не е. В университета професорката спомена нещо, че в мозъка на педерастите имало вещество, което го има и при жените.. Но не било установено със сигурност, че това има значение. Бла бла.. Не помня точно. Съжалявам за хаотичната мисъл и ако не е много точно, но точно това го нямам в лекциите, а тя го спомена между другото иии съответно съм забравила.. :oops:
Нооооо дори и така да е това не им дава право да смущават останалите хора! Ако става въпрос има жени които се раждат без да синтезират някакво си вещество(предполагам кое е, но няма да се изказвам неподготвена)... Таа това вещество спомагало за майчинския инстринкт иии при голям процент от жените които са убивли бебетата си това вещество липсвало.(пак през едното ухо влезнало, през другото излезнало, не съм запомнила съвем)
Сега ще кажете това няма нищо общо, ноо има! По тази логика като са се родили такива дай да убиват на ред и да го демонстрират с парад!


Оооо, катерицо, ти се завърна с пълна сила
Аз съм си тука бееее! Ма инкогнито. :D
Oп-грешка.
Копи-пействам един мой пост от темата "Да обогатим сексуалната си култура"
ХОМОСЕКСУАЛИЗМЪТ
В зародишен стадий половите жлези на човека са индеферентни(неопределени. ) Изградени са от кортекс(виншен слой) и медула(вътрешен слой), или иначе казано кора и сърцевина.
В процеса на развитие, половите органи се обособяват в зависимост кое от двете ще се развие повече. Ако се развие медулата се обособяват мъжки полови органи, а ако се развие кортекса се обособяват женски полови органи. В зависимост какви полови хромозоми има човека се определя полът. Мъжете имат ХУ хромозоми, а жените ХХ. Понякога обаче под влияние на хормони отделяни от надбъбречната жлеза, при ХХ хромозома се развива повече медулата и се обуславят мъжки полови органи. Или на по просто казано, получава се мъж с ХХ хромозоми. Т.е. Мъж, който е трябвало да бъде жена. В процеса на развитие на организма или по-точно при достигане на полова зрялост, започват да се отделят женски полови хормони и от там се получава привличането към същия пол.
Важи и за лезбийките.
Разбира се, това далеч не са 100% от случайте.
Това опровергава всички коментари от сорта на "стига сте говорили глупости, че се раждат такива"
Всеки има право да бъде какъвто си иска. Демокрация- кофти но факт.
Съгласен на 100% със следния пост:


Само който е участвал в масов бой знае за каква тръпка става дума,какъв е адреналина,да влезеш на първа,да хвърчат бутилки,камъни,столове и сякви предмети,да рискуваш всичко за мига,за идеята... Да си заедно с приятелите си,всички да сте рамо до рамо,всеки готов да помогне на другия,да вървите сплотени и в колектив,чакайки съперника,подготвяйки се психически за физическото действие. Да се опълчиш на закона,на властта,на полицията,на СИСТЕМАТА,на ШИБАНОТО СКАПАНО ОБЩЕСТВО,което иска да кротува,да се тъпче с полу-фабрикати и да гледа телевизия,затлъстявайки и оглупявайки,докато Ани Салич му чете новините по бТВ как в Китай са умрели 60 000 души или в САЩ някакъв психопат е влязъл в училище и е избил 30 деца с пушка-помпа,а човечеца е доволен от това,че е жив,че си живурка в системата,че 1 път в седмицата излиза на заведение или дискотека,че си работи измислената работа за смешните пари,че си има телевизор,кабелна,миялна машина и тостер,че детето му е възпитано добре,нищо че в същия момент пуши трева и обмисля как да си пререже вените,защото е станало ЕМО... Това е светът на изкуствените хора,фалшивите усмивки и жестове,светът в който хората си говорят зад гърба и никога не казват очи в очи това което мислят,правят това,което им се казва,а не което искат... Това е дребния измислен свят,изграден от илюзии и лъжи,където може да се бездейства,докато си жив (макар че е спорно доколко си жив изобщо и тва живот ли е)...

И съм на 100% против това да има парад. Както се изказаха по-горе, не трябва да парадират с това. Ако както рпедлагат по-горе се направи мирен, митинг, какво ще се случи? Нищо. Както виждате от опита, в тая държава, мнение и желания се налагат само с ефективни стачни действия, заплахи и.т.н.
Таксиджийте запушиха булеварда, даскалите спряха да преподават, шоферите нямаше да карат. Скиновете ще бият. Кой как може, това е.
Но, ако искаш да кажеш и направиш нещо, изкажи се, аргументирай се и го направи, както направи АТАКАBG.
Дори да не бях съгласен с неговото мнение, щях да го приема, защото е прав за себе си и се е аргументирал правилно.

jony
06-25-2008, 10:14
Оф, отново проява не нетолерантност в тоя форум.
Има далеч по-големи проблеми, които нацията ни трябва да оправи, какво сте се задрачили с тия гейове, при условие, че обществото ни се намира в пълен нравствен упадък и то не заради тях.
Все от някъде трябва да се започне, нали така?

puumba
06-25-2008, 10:18
Оф, отново проява не нетолерантност в тоя форум.
Има далеч по-големи проблеми, които нацията ни трябва да оправи, какво сте се задрачили с тия гейове, при условие, че обществото ни се намира в пълен нравствен упадък и то не заради тях.
Доказано е, че тези, които най-много се вълнуват от хомосексуалността и са против... нея да речем, са всъщност хора с латентни (неосъзнати) хомоеротични желания.

Повече инфо тук (махни празните места между думите): geocities. com/psychiatryofhomophobia/latent. htm

Не може братче да псуваш хомосексуалните и да подстрекаваш към физическа саморазправа с тях, само защото пи*ката ти е 3 см., пък искаш да покажеш, че е 3 метра. Не става...

puumba
06-25-2008, 10:36
Педалче,не намесвай пи*ки,знам,че обичаш да ги лапаш!
Ще бъдете пребити брутално на 28!

На шествието ще има няколкометров Флаг на дъгата – международен символ на световното гей-движение. Флагът ще осигури анонимността на участниците, които пожелаят това. „Гъсеница” от стотина балона също ще изпълнява тази функция.

Да изгърбим флага!
Мило момче, не те знам чия помощ ползваш, за да четеш тук, но явно не ти е помагал да четеш новините - ще има полицейска охрана. И ако си размърдаш малкият сив приятел под косата ще стигнеш до логичното заключение, че сега, когато сме в ЕС и директивите му са много чувствителни към дискриминационните въпроси, ако МухоБойко, кмета, дето трябва да си прави положителен Пи Ар, или пък правителството, дето също трябва да си правят такъв, допуснат да стане меле, после ЕС ще ги набучат на кол. Така че това, което ще направите в събота, ако въобще имате глупостта (не мъжеството, а глупостта!) да направите нещо в събота, то ще е да си уредите досиета в полицията още сега, докато имате проблем и с акнето, и с мокрите сънища. Вашите сигурно ще се гордеят с вас :D

_showy_
06-25-2008, 10:54
Оф, отново проява не нетолерантност в тоя форум.
Има далеч по-големи проблеми, които нацията ни трябва да оправи, какво сте се задрачили с тия гейове, при условие, че обществото ни се намира в пълен нравствен упадък и то не заради тях. Така е! Има и доста по-големи проблеми.
Е, аз лично, сама.. Не мога да направя нищо срещу факта, че има турци в българския парламент, както и срещу факта, че се опитват да приспособят магналите в обществото... Това че има голям проблем там не означава, че е нередно да имам желание да се спре още едно безумие в тази държава... Дайде да гледаме само в големите проблеми и да не обръщаме внимание на по-малките и съответно да чакаме и те да прерастнат в големи...

puumba
06-25-2008, 10:56
Оф, отново проява не нетолерантност в тоя форум.
Има далеч по-големи проблеми, които нацията ни трябва да оправи, какво сте се задрачили с тия гейове, при условие, че обществото ни се намира в пълен нравствен упадък и то не заради тях. Така е! Има и доста по-големи проблеми.
Е, аз лично, сама.. Не мога да направя нищо срещу факта, че има турци в българския парламент, както и срещу факта, че се опитват да приспособят магналите в обществото... Това че има голям проблем там не означава, че е нередно да имам желание да се спре още едно безумие в тази държава... Дайде да гледаме само в големите проблеми и да не обръщаме внимание на по-малките и съответно да чакаме и те да прерастнат в големи...
Кога най-сетне някой ще се ОБОСНОВЕ какъв е проблема и ще докаже, че има проблем???

_showy_
06-25-2008, 11:02
Ти тъп ли си? Проблемът е в това, че голям процент от хората не искат в центъра на столицата да има такива просташки демонстрации! Не искам това да се приема за нещо нормално и жени да почнат да ме свалят най-спокойно, както сън убедена, че и всички от хетеросексуалните мъже ще повърнат от мисълта да ги ухажва мъж и да им подарява цветя. :?
Не съм казала "смърт за гейовете и лесбийките", просто съм на 100% против това да се демонстрира, приема за нормално. Ненормално е да се празнува за това, че процент от хората са мазни педераси, ненормално е и да се напрапва на нас - с НОРМАЛНАТА сексуална ориентация!

puumba
06-25-2008, 11:05
Ти тъп ли си? Проблемът е в това, че голям процент от хората не искат в центъра на столицата да има такива просташки демонстрации! Не искам това да се приема за нещо нормално и жени да почнат да ме свалят най-спокойно, както сън убедена, че и всички от хетеросексуалните мъже ще повърнат от мисълта да ги ухажва мъж и да им подарява цветя. :?
Не съм казала "смърт за гейовете и лесбийките", просто съм на 100% против това да се демонстрира, приема за нормално. Ненормално е да се празнува за това, че процент от хората са мазни педераси, ненормално е и да се напрапва на нас - с НОРМАЛНАТА сексуална ориентация!
Не не съм тъп. Не видях нито една обосновка на това кое е просташкото и нередното в една мирна демонстрация. Защо за таксиджиите може, за шофьорите от СКГТ може, а за нехетеросексуалните не. Ето това не ми е обяснено. Ти тъп/а ли си че не го разбра?

ПС: Дай определение за "нормално".

Special K
06-25-2008, 11:10
Педалите трябва да бъдат пребити когато си тръгват от шествието....
От малки ударни групи които да се разпръскват бързо....
На самото шествие трябва да се набележат жертвите....
:evil: :evil: :evil: :D :D :D :D
Охраната няма да ги изпраща до в къщи нали....
АХАХхаХАхаааааа :D :D :D :D

jony
06-25-2008, 12:34
Ти тъп ли си? Проблемът е в това, че голям процент от хората не искат в центъра на столицата да има такива просташки демонстрации! Не искам това да се приема за нещо нормално и жени да почнат да ме свалят най-спокойно, както сън убедена, че и всички от хетеросексуалните мъже ще повърнат от мисълта да ги ухажва мъж и да им подарява цветя. :?
Не съм казала "смърт за гейовете и лесбийките", просто съм на 100% против това да се демонстрира, приема за нормално. Ненормално е да се празнува за това, че процент от хората са мазни педераси, ненормално е и да се напрапва на нас - с НОРМАЛНАТА сексуална ориентация!
Не не съм тъп. Не видях нито една обосновка на това кое е просташкото и нередното в една мирна демонстрация. Защо за таксиджиите може, за шофьорите от СКГТ може, а за нехетеросексуалните не. Ето това не ми е обяснено. Ти тъп/а ли си че не го разбра?

ПС: Дай определение за "нормално".
Демонстрацийте на таксиджийте и СКГТ бяха протест, а това ще бъде нещо от сорта на: "ВИЖТЕ МЕ АЗ СЪМ ХОМО И СЕ ГОРДЕЯ С ТОВА"
Аре не!

puumba
06-25-2008, 13:16
Демонстрацийте на таксиджийте и СКГТ бяха протест, а това ще бъде нещо от сорта на: "ВИЖТЕ МЕ АЗ СЪМ ХОМО И СЕ ГОРДЕЯ С ТОВА"
Аре не!
Я! Врачка!... :D
Много пък знаеш и ти как ще бъде. Да нямаш нещо общо с организацията, та знаеш кое как ще е? И въобще смисъла на цялото събитие така някак ясен ли ти е? Или някой ти е казал нещо и ти повтаряш като папагал?
Защо тия хора отиват там, защо се казва "парад на гордостта", кой ще участва... то е лесно да се плямпат общи приказки, но когато си неук по даден въпрос и го коментираш, рискуваш да изречеш глупост, защото се изказваш неподготвен. А глупостите ги изричат... не умните хора.

Въпрос към всички "анти": вие колко познати хомосексуални имате? Близки познати - приятели, роднини...?

puumba
06-25-2008, 13:49
Всеки си има проблеми или страда от някаква болест, но никой не излиза на улицата да парадира с това! НАЛИ?
Напротив. Аз съм чувал за няколко митинга на АТАКА. А!?

puumba
06-25-2008, 13:54
Всеки си има проблеми или страда от някаква болест, но никой не излиза на улицата да парадира с това! НАЛИ?
Напротив. Аз съм чувал за няколко митинга на АТАКА. А!?


Педал ли си !?
Що? :) Услуга ли искаш.
Мило дете, дай да ти обясня нещо - простичко ще ти го структурирам. Аз какъв съм теб не те вълнува и няма значение. Може да съм гей, лесбийка, транс, може да съм арабин, китаец, клошар, милионер, мюсюлманин, кришнар, извънземен, майка ти... Това няма значение.
Не ми дръж сметка какъв съм, а какво ти казвам. Ако то е невярно - посочи къде греша. Ако не - мълчи си и нека те мислим за тъп, отколкото да проговориш и да разсееш съмненията ни.

P.S.: думичката "педал" е обидна към група, към която не принадлежиш. Да обиждаш някого на базата на група към която принадлежи е израз на простащина и липса на възпитание. А те са признак на недостатъци в способността да се мисли, което обезсмисля опитите ти да дискутираш темата.

Lunatic-
06-25-2008, 13:59
pumba
млъквай изрод скапан

puumba
06-25-2008, 14:05
Типичен неориентирано насран неадекватник, който не може да даде отговор, като това, което трябва да каже не му изнася !
Мислиш си, че като пишеш 871677641677 изречения в едно мнение казваш нещо смислено, а същност нищо не си написал .

Ти педал ли си ?
Броят на изреченията не е важен, а това, което се казва. Това беше смисълът на предния ми пост. Ако това не ти харесва - аз не мога да ти помогна.

Както казва ИнжИнера - Акъл е, не к*р, че да ти го набутам. Или си го имаш, или не. 8-)

HopeLesss
06-25-2008, 14:10
Бети, не съм съгласна с теб. На улицата може да те сваля всеки - лесбийка, циганин, нормален, мутра, фешън, метъл и т.н. Риска е еднакво голям и един такъв парад не би увеличил процентите на лесбийки или гейове.

А тоя форум доказа, че е пълен с недорасли, пъпчиви момченца, които могат само да псуват. С експлойтед поне е интересно да се спори, защото е интелигентен, а всички тук отворковци сигурно не могат да си обършат задника.

Пумба, не ме интересува дали си обратен или не, но те поздравявам за цивилизованата дискусия, която продължаваш да водиш.

И още нещо - мислите ли, че гейовете наистина са такова заразно зло за обществото, или както АТАКАБГ каза, си търсите просто кого да биете :?

Lunatic-
06-25-2008, 14:12
Бети, не съм съгласна с теб. На улицата може да те сваля всеки - лесбийка, циганин, нормален, мутра, фешън, метъл и т.н. Риска е еднакво голям и един такъв парад не би увеличил процентите на лесбийки или гейове.

А тоя форум доказа, че е пълен с недорасли, пъпчиви момченца, които могат само да псуват. С експлойтед поне е интересно да се спори, защото е интелигентен, а всички тук отворковци сигурно не могат да си обършат задника.

Пумба, не ме интересува дали си обратен или не, но те поздравявам за цивилизованата дискусия, която продължаваш да водиш.

И още нещо - мислите ли, че гейовете наистина са такова заразно зло за обществото, или както АТАКАБГ каза, си търсите просто кого да биете :?
пълна скръб си :(

OtherDimension
06-25-2008, 14:16
Бети, не съм съгласна с теб. На улицата може да те сваля всеки - лесбийка, циганин, нормален, мутра, фешън, метъл и т.н. Риска е еднакво голям и един такъв парад не би увеличил процентите на лесбийки или гейове.

А тоя форум доказа, че е пълен с недорасли, пъпчиви момченца, които могат само да псуват. С експлойтед поне е интересно да се спори, защото е интелигентен, а всички тук отворковци сигурно не могат да си обършат задника.

Пумба, не ме интересува дали си обратен или не, но те поздравявам за цивилизованата дискусия, която продължаваш да водиш.

И още нещо - мислите ли, че гейовете наистина са такова заразно зло за обществото, или както АТАКАБГ каза, си търсите просто кого да биете :?
пълна скръб си :(
я не и говори така :o

Lunatic-
06-25-2008, 14:18
какво да не и говоря
някоя дрисла като напише
НЕДОРАСЛИ, ПЪПЧИВИ НЗ СИ КАКВИ
какво слага всички под общ знаменател ?
логично е, че момичетата се застъпват за гейовете
все пак са една порода

OtherDimension
06-25-2008, 14:21
първо, в никакъв случай не е дрисла... и не си приказвай наизуст
второ е права, огромен процент от биткаджиите в тая тема са точно такива, както тя ги описва
трето, логично е да бъдат по-нежни и либерални, какви са тия породи??

Lunatic-
06-25-2008, 14:22
ок, ок
ПРАВ СИ :?

HopeLesss
06-25-2008, 14:24
Лунатик, с теб даже не мисля да си правя труда да споря, не си заслужава да си хабя думите.Пък и по разсъжденията и мнеията, които съм ти чела, по никакъв начин не оспорваш това, което казах ;)

Наско, мерси за защитата. :-)

Lunatic-
06-25-2008, 14:25
еби си майката

RAWRRR
06-25-2008, 14:31
Не е педал OtherDimension ;)

OtherDimension
06-25-2008, 14:33
първо, в никакъв случай не е дрисла... и не си приказвай наизуст
второ е права, огромен процент от биткаджиите в тая тема са точно такива, както тя ги описва
трето, логично е да бъдат по-нежни и либерални, какви са тия породи??

И всички в тая тема, които писаха и в събота ще ходят да правят нещо анти-педалите са доста повече от теб. Ти си реалната женствена форумна мишка !

ПП Пусни някоя снимка да покажеш, каква ще бъде масата на парадчето ви .
масата на парада ще е съставена преди всичко от кежуали, на видима възраст 16-18 години, около 60 килограма, с шапки и тънки крачета
държащи здраво галон бира, която е широка точно колкото и гръдния им кош :)
първата редица ще е оформена от най-коравите кежуали и биячи с раменца с обща ширина около 30 см
всичку кежуали да заповядат да се запишат :)

HopeLesss
06-25-2008, 14:45
Трябва да се съглася с едно нещо, което каза експлойтед. Наистина малко или много неутралните хора се настроиха негативно. Не бях чувала никога досега майка ми да коментира хомосексуалните, но като видя репортажа по Нова за парада и определено коментара и не беше много положителен :-o

OtherDimension
06-25-2008, 14:49
90 кила съм и не се водя кежуал.Май за пореден път "сметките ти излязоха грешни"
Смешно е точно ти да говориш за кила, кежуали и тн, че ти си най-много 65 кила, с готина фЬешън прическа и "нежно" излъчване .

ПП Квото си правят педалите да си го правят у тях, не искам да ми се разхождат в града и да показват, че са горди с това, че са "различни" !
а твоите сметки как са, щом съм около 80 кг ?
на к*ра ми е какъв се водиш
парадираш с това, че ще биеш женствени китки в тая тема, в оная тема....
ако не сте позьори няма само да лаеш "в събота това, в събота онова" а ще правите, каквото ще правите без много приказки
от нсбоп, терорист. организации, та дори и фенклубовете разгласят ли навсякъде какво ще правят събота или вторник???

puumba
06-25-2008, 14:51
Драги ми, Пумба,

когато излизаш на Парад, ти искаш да парадираш с нещо, което в случая е твоята хомосексуалност и да навреш в лицето на околните, че си различен и, че си много горд от този факт. Това може да бъде направено по няколко начина, но в конкретния случай е много важна думата - парад, както и думата "pride" и по-специално - gay pride.
Вие (ще те считам за един от тях, по презумпцията, че щом толкова пламенно защитаваш една кауза, значи ти е близка до сърцето), излизате да парадирате, гордеейки се със своята нестандартна сексуалност, а в същия момент говорите за толерантност и дискриминация.
За съжаление това е теза, която вменяваш като смисъл на демонстрацията в събота. Очевидно е, че след като те помолих да ми посочиш официалната позиция на самите участници/организатори на парада ти не го правиш, а волно теоретизираш (клеветиш) за това кой какво има за цел с дадено действие. Което е знак, че явно нещо не е чисто в тезата ти. Ти си съчиняваш.

По-горе в един мой пост пуснах едно интересно обяснение за това каква е целта на парада с линк. Ти явно не си го видял, пускам ти го пак. Дано го разбереш - помъчи се обаче! Въобще не ща да ми пишеш тук чел-недочел. И после коментирай. Така се прави от умните хора:

http://stalik.wordpress.com/2008/06/24/%D0%B3%D0%B5%D0%B9-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B4-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%82%D 0%B0-%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE-%D0%BD%D0%B8-%D0%B5-%D0%BD%D1%83%D0%B6%D0%B5%D0%BD/


Говориш ми за "равноправие", а и двамата знаем, че в България гей общността никога досега не е била дискриминирана по какъвто и да е начин, за да има нарушение на принципа на равноправие, а точно обратното- винаги сте били толерирани, което малко ви размъти главиците и започнахте да искате все повече и повече. Какво е това равноправие?
Равноправие означава закона да ти позволява същите неща, които позволява на всички останали, ако няма основания за противното. Равноправие означава да не се отнасят с теб според това каква е ориентацията ти, расата ти, пола ти, вероизповеданието ти и т.н. Равноправие означава да няма престъпления от омраза и психически тормоз в училището, у дома или на работното място. Равноправие означава това, за което говори неприлагащият се Закон за защита от дискриминация. Върви си го прочети. Поне първите пет члена.

Попитах - не знам може ли някой тук въобще да чете - тея дето са анти (в случая и ти) - колко нехетеро приятели или роднини имате? Колко такива близки хора имате? Едва тогава ще повярвам, че си наясно с проблемите на това малцинство от първа ръка, а не от четени-недочетени плямпавици.


Сами усещате, че с този ПАРАД само настройвате и неутралните хора срещу вас, а после ще ревете, че няма толерантност и сте дискриминирани, а защо тогава правите gay pride?
Нали сте горди, докажете гордостта си, но не се крий зад ченгетата и злобничко да се хилиш, че ще са принудени да ви пазят, защото хомосексуалистите от ЕС са решили, че хората трябва да ви търпят гнусотиите насила.
Абе ти на колко парада си бил и въобще знаеш ли какъв е смисълът в един прайд? Попитах вече, ама не помня теб или някой друг. Отговор не получих. Та питам пак. ЗНАЕШ ли? Ам не като горе ти да си философстваш с волни интерпретации, ами да ми кажеш съзнаваш ли философията и значението на едно такова събитие за общността на нехетеро хората? Ако знаеш - обясни. Ако не - като на един пикльо горе ще ти повторя: мълчи си и не се изказвай неподготвен, щото само глупости можеш да изречеш така. Пък аз мисля, че тук не сме се събрали да си губим времето, нали? Поне не аз.

OtherDimension
06-25-2008, 14:54
ей го и тоя промит мозък
заплашва, бие се в гърдите, че ще удари плесник на някой изплашен гей
браво бе, герой!

puumba
06-25-2008, 14:58
[quote=CooL^GirL^^^][i][b]
Защо не организират някакво шествие, митинг или протест в защита на правата на работниците, пенсионерите, медиците и прочие.
Всяка група гледа себе си от една страна. От друга Джемини имат отношение към децата от етническите малцинства и децата-инвалиди. Наскоро имаше програма за последните в някакво училище, където от джемини искаха да установят дали средата е пригодена достатъчно добре за всички.

Така че както каза някой горе - това че има и по-големи нерешени проблеми не оправдава нехайството за по-малките. Дай да ги оставим да си се развиват, щото видиш ли в Сомалия гладували...

OtherDimension
06-25-2008, 15:05
ей го и тоя промит мозък
заплашва, бие се в гърдите, че ще удари плесник на някой изплашен гей
браво бе, герой!
Ако сти толкова отворен ела на теб да ти бия един или си форумна мишка?
Педала трябва да бъде унищожен,не ме интересува дали е изплашен или надъхан!
нали ще ме биеш?
идвай или си форумна мишка..
преди време и аз съм гонил и удрял гейове, селянчета и т.н.
и не се гордея с това, във всеки случай не е проява на огромна смелост и геройство и никога няма да пъча с това
но всеки си има ценностна система и оценка за самия себе си ;)

puumba
06-25-2008, 15:11
Пумба,

едно от нещата на гейовете, които познавам е и твое качество- надменен си. Изхождащ ми от позицията на човек, който е повече от мен, защото има различна ориентация и на базата на това твое мнение си позволяваш да се държиш и да ми говориш по начин, който е адски неприемлив.
Това, че имам позиция, която е различна от твоята и е анти-твоята не ти дава право да ме обиждаш, да коментираш моят умствен капацитет и изобщо да се държиш толкова високомерно.
Надявам се, че като прочетеш тези редове ще си дадеш сметка относно някои въпроси, които са свързани с приемането/неприемането на хомосексуалните в България, поведението на анти и про активистите, толерантността и дискриминацията.
Защото не знам как имаш наглоста да ми говориш за дискриминация и толерантност, като ти самия гледаш отвисоко на опонента си, а искаш той да бъде толерантен към теб.
Аз съм нетолерантен не към личното мнение - това е глупаво да се мисли. Нетолерантен съм към приказването на общи приказки наизуст. Аз не квалифицирам теб, а отношението ти и подхода ти към това, което обсъждаме. И ги квалифицирам като неграмотни. Съжалявам, ако това не ти харесва. Иначе не мисля, че съм нещо повече от някои. Едни тук имат повече мозък, други повече мускули, едни умеят да решават уравнения, други да рисуват като Микеланджело... Просто считам, че в конкретната тема не блестиш с наистина някакво голямо разбиране и проникновение. Това пък е МОЕТО мнение.



Относно равноправието -

Равноправие означава закона да ти позволява същите неща, които позволява на всички останали, ако няма основания за противното. Равноправие означава да не се отнасят с теб според това каква е ориентацията ти, расата ти, пола ти, вероизповеданието ти и т.н. Равноправие означава да няма престъпления от омраза и психически тормоз в училището, у дома или на работното място. Равноправие означава това, за което говори неприлагащият се Закон за защита от дискриминация. Върви си го прочети. Поне първите пет члена.

Законите забраняват ли ви нещо?
Равноправие има, а това дали се прилага е, както ти казваш, задача на органите- изпълнителна и съдебна власт.
Аз не виждам в какво точно вие сте ощетени...


Сега чета линка, който даде и след малко ще го коментирам...
Айде... Чети, чети, пък ще видим. Освен това законовата част на нещата е само една от частите. Но чети сега...

RAWRRR
06-25-2008, 15:12
90 кила съм и не се водя кежуал.Май за пореден път "сметките ти излязоха грешни"
Смешно е точно ти да говориш за кила, кежуали и тн, че ти си най-много 65 кила, с готина фЬешън прическа и "нежно" излъчване .

ПП Квото си правят педалите да си го правят у тях, не искам да ми се разхождат в града и да показват, че са горди с това, че са "различни" !
а твоите сметки как са, щом съм около 80 кг ?
на к*ра ми е какъв се водиш
парадираш с това, че ще биеш женствени китки в тая тема, в оная тема....
ако не сте позьори няма само да лаеш "в събота това, в събота онова" а ще правите, каквото ще правите без много приказки
от нсбоп, терорист. организации, та дори и фенклубовете разгласят ли навсякъде какво ще правят събота или вторник???

А не може ли да поразсъждаваме малко и извън обхвата на думата позьорство..
Аз също ще ида на парада,въпреки,4е същия ден си празнувам рождения ден и ще трябва да пътувам 400 км,и да кажеш 4е ще го направя за да набия някой,за да си вдигна мъжката 4ест и достойнство,е абсурдно.

Просто искам да отида там и самото ми присъствие да покаже,4е не съм съгласна с целия този цирк.Искам да спя спокойно,искам да защитавам принципите си.Като не мога с бой,ще го правя с неодобрение.

OtherDimension
06-25-2008, 15:16
RAWRRR, позьорство е да го тръбиш навсякъде.....
сега, мисля го споменваш за първи път, а ако не беше станало дума, нямаше и да го кажеш най-вероятно

мисля, че можеш да отидеш там и да протестираш/ да счупиш на някой краката, без това да става публично достояние

HopeLesss
06-25-2008, 15:21
Егати, в кой век живеем? :shock: Значи всеки, който не е съгласен с твоето виждане на нещата, заслужава бой??? :?

_showy_
06-25-2008, 15:27
ПС: Дай определение за "нормално".
Ето това вече си е тъпо.... :?
Кое е нормално ли? Ами обратното на хомо естествено!

OtherDimension
06-25-2008, 15:32
виж сега, Атака
аз нямам нищо против отговора на гей парада
не защитавам хомосексуалистите, не знам защо някой така разбра
бийте ги, пребийте ги, горете ги.... супер
само че, защо трябва да парадирате с това??
ефектът по-малък ли ще е?
-не
ще си го получат ли тези, които трябва, та да разберат, че това не е хомодържава, макар че се опитват да я изкарат такава?
-да

мисълта ми е, че всяко нещо, с което се парадира губи смисъла си

RAWRRR
06-25-2008, 15:34
OtherDimension,те дават публи4ност на събитието,нормално е да се дава и публи4ност на събитие,което е контрапункт на първото.

Всяко действие си има съответното противодействие - първи закон на физиката?

Когато някой пише във форум или излиза в телевизионен ефир,както беше Боян Расате в предаването на Милен Цветков,той помага на хората които с безпристрастни по отношение на гейовете,както и на самите тях да се замислят,дали трябва да има такъв парад или не.Както аз се замислям,4етейки тяхните агитации,дали да ги подкрепя или да им се противопоставя,така и те трябва да си помислят.В такъв слу4ай обсъждането на подобни теми е полезно ;).Защото голям процент от българите нямат конкретно мнение за или против и на шествието със сигурност ще има доста заблудени душици дето отиват и не знаят защо са там..

pomo6tplz
06-25-2008, 15:35
ДА НЕ ВИ Е ВЛЕЗНАЛ БОТОКС В МОЗЪКА?

puumba
06-25-2008, 15:36
@exploitedteen: Започвам с тъпотията за България в плаката. Отиди при някой графичен дизайнер и той вероятно по-ясно от мен ще ти обясни какви са принципите в калиграфията. ВСИЧКИ думи са с малки букви, ако случайно не забелязваш. В калиграфското оформление пунктуационните правила не важат.

Относно останалото: много удобно обяснение, бих казал. Само че... как да се изразя по-така... много ми е стъкмическо нещо това обяснение. България точно в момента не е на дереджето от преди 10 години. А това отношение към нехетеро малцинствата не е от вчера, не е от 1989, не е от 1945 г... Това отношение е насадено от юдео-християнската култура, защото няколко хилядолетия преди раждането на Христос (който учи на любов и НИТО ВЕДНЪЖ не е казал нищо за хомосексуалността) някаква банда изкуфели пенсионери се събрали на планината край бивака в пустинята и написали Петокнижието. Никой не ги видял. Съответно е лесно да кажеш "Бог каза така, така ще правите и мислите". Хомофобия днес има във всички страни по света малко или много. И не са малко тия дето не са в никакъв преход, ще имам да ти казвам. Ако искаш тук да ми обясняваш, как отношението на пубертетите дето тук се правят на големи мъже е продукт на прехода - е не си познал. Тия ходи ги разправяй на някой първолак, дето ще ти хване вяра. Или може би и САЩ и Великобритания са в преход!?........

Нехетеросексуалните СА отцепено подобщество. Те няма нужда да се цепят. Закона им казва, че не могат да сключат брак с човека, когото обичат. Едва от скоро е склонен ЕВЕНТУАЛНО да се погрижи за тях, ако работодателя им ги уволни, щото видиш ли, не му са симпатични обратните... Само че когато майка ти или баща ти се отрекат от теб, защото са научили от техните мама и тати думи като "педал" и са научени да мислят, че "такъв не трябва да бъдеш" - тогава става страшно. Пожелавам ти да не го изпиташ никога. Ама да те видим ако някой ден детето се окаже гей или лесбийка и ако СЛУЧАЙНО го приемеш като се върне вкъщи пребито от имбецили като тия в тая тема тук какво ще говориш. То трябва да ти дойде до главата, за да разбереш понякога, нали се сещаш...

Парада иначе е помогнал на неразкрилите се в страните на запад. Прочети малко история на американските движения. Пък тогав аще видим кое как помага. Ако Мартин Лутър Кинг също си беше казал "Ама ние така се цепим от останалите" къде ли щяхме да сме днес като културно развитие не ми се мисли... Този парад е това, което направи Роза Паркс. И за нея прочети. В Google бързо ще се ориентираш, знам.

ОБАЧЕ най-голямата глупост дето каза е за моралното малтретиране. Че било реакция на НАШЕТО отношение... Не мило, нашето отношение е реакция на това на мнозинството. ЛГБТ общността е тази, която се опитва да противостои на тормоза в училищния коридор спрямо тези, които се виждат различни; на работодателя, който псува "педалите на парада" във вестника, а ти нямаш силите да се изправиш да му кажеш "И аз съм гей. Нямате право да говорите така за мен"; да противостои на предразсъдъците на прители, близки и роднини, които щом научат че си различен ти обръщат гръб или в най-добрия случай говорят зад твоя... Но когато гледаш отстрани е лесно да си плямпаш. Друго е да го преживееш.

Дано детето ти не бъде гей... Тогава може и да си останеш в розовата хетеро приказка, в която си се капсулирал.

OtherDimension
06-25-2008, 15:36
^ е, нали цялата истерия и това, което ги дразни е, че това ще е грандиозно шествие, че именно се дава гласност на това...
ем по този начин слизат на тяхното равнищи

а аз наистина не знам какво ги бърка хората, решили да се противопоставят на хомосексуалистите, какво ще си помисли чичо Иван и лела Гергина от 36 блок за цялото това шествие... :?

OtherDimension
06-25-2008, 15:39
"Парадираме" за да може повече хора да заемат активна гражданска позиция и да се включат в погасяването на това гнусно начинание!
Хич не ми пука какво мислите за мен,аз не се фукам,става въпрос,че аз давам пример за позиция,която съм заел и нищо,ама нищо не може да ме спре да я защитавам!
Виж,щеше да е "парадиране" ако се фуках,че съм ЕМО или Метъл или баща ми е Черепа...
според теб, с кой лозунг ще съберете повече симпатизанти?

"В събота ще видите вие, ще ви избием"

или

"Българи, събудете се и не гледайте безучастно, как се опитват да превърнат собствената ви държава в Хомоландия! Отстоявайте гражданските си позиции и права на 28(събота)..." и т.н.

:-o

pomo6tplz
06-25-2008, 15:53
ДА НЕ ВИ Е ВЛЕЗНАЛ БОТОКС В МОЗЪКА?

на тебе ти е влязло май кафево във вените...
Mилорд атак,пробваите диетата ми 1кг за 1 ден.
Тя е за хора като вас.


Незабравяите сър закуската е наи важна

OtherDimension
06-25-2008, 15:58
^ както каза, тях ги интересува да вземат един хляб и един пастет да мине и тая вечер
съвсем лесно мога да си обясня факта, че хората ги жегва, заради това, че пият мръсна вода, че им крадат от данъците и т.н.
някакви си танцуващи полуголи хомосексуалисти са им точно през водомера и сметката за ток

puumba
06-25-2008, 16:00
ПП. Аз се чудех дали в събота да ходя да правя мизерии, но с цялото това надменно отношение от теб, защитнико, сега съм по-скоро склонен да ида и аз да метня някоя и друга бутилка и да причакам някой надменен нехетеросексуален в една уличка.
Защо?

Защото съм ограничен, хетеросексуален неандерталец, който има позиция- независимо дали е стъкмена, ограничена, ретроградна, просташка, фашизоидна, неморална, нетолерантна и прочие. Защото всеки от нас има правото да каже, че нещо не му харесва, а когато това право му е отнето чрез репресивни методи това е още една причина за крайни мерки.
Защото, както вас ви мачка обществото, че сте различни, така и ние, които имаме мнение, което е забранено със закони за защита от дискриминацията, сме също дискриминирани, защото вие ни налагате да сме толерантни към вас, а вие не искате да сте толерантни с нашето мнение и възгледи за живота.

Демокрация- за всеки човек по камък!
Това е съвсем невярна теза - евтино изопачаване. Не, нямаш право на това поведение, защото то е нехуманно и противообществено. А щом си против ценностите, които защитават всички членове на обществото като равни, значи не си за това общество - логично, нали?

Мнението ти не е забранено със закони. Недей да извърташ нещата, защото ставаш смешен! Нецивилизованите действия са забранени. И не само за хетеросексуалните, но и за хомосексуалните и за транссексуалните и за хиперсесксуалните и т.н. Тоест очевидно ВИЕ, "големите мъже", сте тези, които претендират за специални права пред другите - правото да извършвате престъпления безнаказано.

Колкото до твоите познати гейове - не вярвам да има такива. Поне не близки познати. Защото ако твърдиш, че имаш нехетеро човек за приятел или пък роднина, значи горко му: "приятеля му" ще да е доста лицемерен...

Но както казах - докато на ти дойде на главата няма да го разбереш. Акъл е, не друго...

puumba
06-25-2008, 16:14
@exploitedteen: Да доложа до горния пост - забравих щото да питам - освен смешната теза за прехода други отговори да имаш за ония точки, към които се аргументира с "кризата на прехода"?

puumba
06-25-2008, 16:43
@exploitedteen: Да доложа до горния пост - забравих щото да питам - освен смешната теза за прехода други отговори да имаш за ония точки, към които се аргументира с "кризата на прехода"?

другите ми аргументи с които подкрепям "смешната" си теза са два юмрука, бокс и кубинки...

а ти, драги, направи за гейобществото толкова, колкото Расате и 10 страници със закани за бой не можаха... :)


Просто адски, ама адски надменното ти поведение, в нашия мъжки свят означава, че си търсиш нещо, а в събота и ще го намерите, защото който търси- намира... ;)

Накратко дами и господа четящи, като оставим настрана факта, че на exploitedteen не му се харесва моето мнение и това за него е видимо основание да участва в противообществени и престъпни прояви, и факта, че нещо в моята личност го смущава и не иска или не може да ми отговаря с аргументи на това което казвам, можем да направим следните заключения:

А) Парада защитава равноправното третиране и борбата с доказано опасни (както се вижда и от тази тема) за психическото и физическото здраве на хората идеи и теории. Парада защитава правото на всеки гражданин да не се срамува от това което е, без значение дали то не отговаря на нормативите на тесногръдото общество. Може да си дебел, може да си черен, може да си друговерец, може да си нехетеро - какъвто и да си, ти си човек със сърце не по-различно от това на другите. Това са ценностите на парада, в който ще участват и хетеросексуални. Защото вярват в тия ценности.

Б) exploitedteen и другите видни представители на бъдещето на милата ни родина твърдят че ценностите изложени горе, как да кажа... абе дразнят ги и подкопават мъжествеността им. Според някои са "парадиране" (каквото и да имат предвид под това), според други е неморално (не е ясно кое точно...), според трети... еми трети са като exploitedteen - просто не са им симпатични хората и с това те оправдават и подстрекават противообществени и престъпни прояви, насочени против правото на изразяване на всеки един гражданин в тази държава. Тоест те си присвояват специални права, като обвиняват в това хората от А, по-горе. Това са ценностите на exploitedteen и дружина.

Мисля че сега, след като си изяснихме тия неща, всеки от нас може да направи своя морален избор между А и Б.

Аривидерчи!

puumba
06-25-2008, 16:48
Да доложа само: Апропо факта, че на exploitedteen аз не съм му симпатичен и поради тая причина той изявява готовност да участва в престъпни прояви срещу трети лица, които не познава лично и не знае що за хора са (визирам тези на парада), показва колко сложно устроен човек е всъщност той и тези, които вярват в същите неща като него. Да съдиш от един за останалите - тази гениална мисъл, която ще остане вовеки в историята като фундамент на цивилизацията.... Мисля, че всички трябва да се възхищаваме на exploitedteen и компания. Те са много мъжествени и потентни и морални и справедливи и въобще - 6 и половина са.

MoMoXiXi
06-25-2008, 17:12
Уф, и гейове ли се навъдиха тука. Един имаше, ся още дойдоха. :lol: Правете си парада, там каквото ще си правите, ма както не искаш (за пример) експлойтед да си навира в носа ти разбиранията си и т.н. , ти (вие) се съобразявайте малко, защото нали знайш , че много приказки-нищо казано...

Canis_Dirus
06-25-2008, 17:30
Аман от хомосексуални! Хората си пазят ревниво личния живот, а тези излизат на парад с лозунги "Поемам го отзад". Ми айде пътя бе! Някой пука ли му? Все ми е тая, дали обичат мъже, жени, коне, кокошки, бабички, или предпочитат да си завират асортимента на плод-зеленчука някъде.

Обаче пазете си личния живот ЛИЧЕН! Защо смесвате служебния с личния живот?

Уволни ме, защото съм гей. Уволни ме, защото ям варени яйца, а не пържени.

Айде стига с това величаене на секс в каквато и да е форма. Секса е предвиден да се състой между двама (е може и повече) души и си остава личен. Ако се пренесе пред публика става порнография.

И точно това е този парад - показване на сексуални предпочитания

ПОРНОГРАФИЯ!

Е не искам децата да гледат порнография!

Ебете се насаме!

puumba
06-25-2008, 19:47
@exploitedteen:

Вариант 1: Да, така е нетолерантен съм. И? Моята нетолерантност не води до противообществени прояви и подстрекаване към престъпления, застрашаващи потенциално здравето и живота на други хора, които не познавам.

Вариант 2: Не, не вярно че съм нетолерантен към теб. Нетолерантен съм към нетолерантността, към глупостите, към лъжите и демагогията. Аз не съм сигурен дали съм те нарекъл ограничен и глупав. Нямам и желание да изчитам всички простотии назад, така че ако съм - моля посочи ми. И предварително се извинявам. По принцип трябва много труд да положиш, за да квалифицирам теб, като човек който не познавам. През цялото време аз обаче нито за момент не съм и помислил, че ти си глупав. Виж, ограничен е друго нещо - всички ние сме ограничени в едно или друго отношение. Няма как всеки да знае всичко или да има личен опит във всичко и със всички. Това, което твърдя, е не че ти си тъп, а че аргументите ти са (1) изопачаващи - къде умишлено къде не - фактите, (2) вменяваш (както се видя по незнание) смисъл в нещата какъвто те нямат в опит да ги дискредитираш, (3) когато ти бе показано, че 2 няма да сработи, започна да подаваш необмислени и невалидни тези за преходи и други глупости... Абе с две думи видимо хвърли цяла една схема на манипулация и изопачаване, само и само да оправдаеш агресията и оскотялото поведение на едни келеши, дето ако още от сега се учат на подобни глупости не знам утре какво ще е. Сто пъти го казах - не говорете неподготвени по въпроси, които явно са ви чужди. Лесно е да набеждаваш тези, които са ти неприятни, защото така си научен да мислиш, в това и онова - та не беше парадиране, та не беше неморалност, та не беше психично разстройство, та не беше педофилия... не знам какво още не е измислено. Може би че има заговор за световна конспирация от гейове. Та накратко - не съм целял да обидя теб, а да покажа плиткостта и предубедеността на аргументите ти, които след почти всеки мой пост сменяше като носни кърпички. Първо беше парадиране; после стана ОК, ама видиш ли били сме в преход; като и това не сработи мина друга вълна (не помня и каква вече), та накрая аз се оказах виновен за това, че не издържах на наглостта въртиш и сучеш както ти е удобно само и само да докажеш, че не е бяло, ами черно. Е не съм със железни нерви, съжалявам.

Като си толкова културен и хрисим сега, когато установихме, че тия нагласи в обществото не се влияят от прехода тъй като са налице в страни, където "преход" няма (какъвто и смисъл да влагаш това - то всички навсякъде в един или друг момент са в някакъв преход...), ха сега тогава кажи друг някой аргумент, който там ти е останал, защо провята на тоя парад не е правилна и дори да не е как точно оправдава това престъпните действия? Ооо... чакай... ти не искаш никой да ти "парадира" в лицето (тая дума е наистина клише вече - какъв смисъл по дяволите влагате в нея???), само дето не съм съгласен, че ТИ НЕ ГО ПРАВИШ - НЕ Е ВЯРНО. Това е факт всеки ден, всеки час, във всяка книга, всеки филм, по улицата - хетеро двойки, които проявява Public Display Of Affection. Държат се за ръка, мляскат се, натискат се до мен в автобуса или в парка.... И знаеш ли какво? Аз съм ОК с това. Аз съм израснал в хетеро семейство и това никога не ми е пречело, не ми е правило и впечатление. Когато аз тръгна хванат за ръка с гаджето ми по улицата обаче ИЗВЕДНЪЖ става проблем - АЗ изведнъж тогава парадирам, разбираш ли. Всички ме зяпат като изкопаемо и дори рискувам някой лумпен да ни нападне. Защо? Защото съм си позволил да направя същото, дето го правят хетеросексуалните постоянно. Ето това е дискриминация! Или може би ще кажеш, че и хомосексуалните ученици парадират, и затова са обект на подигравки, а понякога и на физически тормоз и то с пълното одобрение или незаинтересованост на учителите!? Много от тези момчета и момичета подложени на този психотормоз дори не са се идентифицирали самите те като нехетеро, до момента в който някой не им го изкрещи в лицето преди да ги блъсне в стената или пък нещо по-лошо. Но ти това НЕ ГО ЗНАЕШ или го ИГНОРИРАШ, щото не ти изнася. Което и да е от двете аз казвам: аргумента "Парада е парадиране и затова дай да ги пребием" е нула, нищо не струва, не е никакво основание. То е оправдание. Оправдание за поредната проява на омраза и презрение срещу тези, които са мразени и презряни по традиция. Става въпрос за същото нещо, срещу което се бориха чернокожите, преди тях жените и т.н. Случаят е идентичен. Или може би и техните каузи ще отречеш!?...

Повтарям: твоите "познати" нехетеросексуални едва ли са ти близки, защото тогава щеше да разбираш смисъла и причините за всичко това. Аз не мога и да ти ги обясня. Думите не струват нищо пред това да (съ)преживееш нещата. Имаше една много свързана с тая тема книга - "Мартвите момчета не могат да танцуват" или нещо такова. Разказва се вътре за самоубийствата сред хомосексуалните тийнейджъри в Канада, обяснява се защо става така и какво преживяват за да стигнат до там. Вземи я прочети. Не се затъпява от нея, гаранция.

Недей също така да минаваш с евтиния номер "Ама ти си нетолерантен". Аз съм си аз. Като съм лош пример недей да ме следваш. Аз не съм всички хомосексуални. Азис не е всички хомосексуални или транссексуални или там каквото е - той май не е нясно съвсем. Евгени Минчев не е всички хомосексуални. Това са изопачени, стереотипни образи. Парада иска да покаже, че ЛГБТ хората са всеки ден сред нас без дори да забелязваме. Може да са твоят най-добър приятел, брат или сестра, дори баща ти или майка ти, учителя ти, съседа ти... ЛГБТ хората не са с нищо по-различни или по-долно качество и категорично отхвърлят чувството за срам или "ненормалност", което системно им се насажда чрез лъжи и манипулации. Това е смисълът на "гордостта" в името на парада - отсъствието на срам или чувство за вина. Не парадиране, не чувство за превъзходство. Толкова ли е сложно да се разбере това, егати???? Не че аз съм добър в обясненията...

RAWRRR
06-26-2008, 02:13
Аман от хомосексуални! Хората си пазят ревниво личния живот, а тези излизат на парад с лозунги "Поемам го отзад". Ми айде пътя бе! Някой пука ли му? Все ми е тая, дали обичат мъже, жени, коне, кокошки, бабички, или предпочитат да си завират асортимента на плод-зеленчука някъде.

Обаче пазете си личния живот ЛИЧЕН! Защо смесвате служебния с личния живот?

Уволни ме, защото съм гей. Уволни ме, защото ям варени яйца, а не пържени.

Айде стига с това величаене на секс в каквато и да е форма. Секса е предвиден да се състой между двама (е може и повече) души и си остава личен. Ако се пренесе пред публика става порнография.

И точно това е този парад - показване на сексуални предпочитания

ПОРНОГРАФИЯ!

Е не искам децата да гледат порнография!

Ебете се насаме!

Мм,това е много хубава гледна то4ка,която не знам защо беше удобно избегната.
Аз съм на мнение,4е гей не се ражда,гей се изгражда и насажда.
И ако трябва да съм 4естна,мисля,4е ако нямаше заплаха от страна на противниците,гей парада въобще нямаше да е за борене за равни права,против дискиминацията и про4ие красиви думи,парадът щеше да бъде евтина повод за среща,запознанство,кафе на райбер между присъстващите там.
В тази връзка,аз само за момент си представих как имам син,който отива на такова място като нормално мом4е,и благодарение на токова мероприятие с времето се изгражда като хомосексуалист.
Искам да кажа,4е колкото пове4е свобода има за гейовете,толкова пове4е стават.И не вярвам да можеш да станеш хомосексуален,ако не си бил в подобна среда,ако не познаваш нито един обратен.Не вярвам,4е може да се влюбиш в най-добрият си приятел ей така,без да са ти втълпили преди това,4е това е нормално.Тази промяна от нормален в обратен няма да стане за една нощ,разбира се,но събитието
може да събуди у него мисълта "Тук са се събрали толкова много хора,явно са горди със сексуалността си,явно не е неморално,явно е естествено" и синът ми запо4ва да се замисля дали пък и той някога не е харесвал мом4е,защото и да е,няма нищо нередно в това,запо4ва да оглежда задници в градския транспорт,купува си мех4е за клизма от аптеката..нататък ясно..

А аз не искам детето ми да е педераст,поради 2 при4ини:
1.во Не знам дали експлойтед има близки приятели хомосексуалисти,но аз съм имала ВРЪЗКА с бисексуален,който се оказа прикрит гей.Знам много добре вси4ките ви проблеми,колко дискриминирани се 4увствате,колко трудно си намирате половинка,колко мелодрамати4ни можете да бъдете.Въобще,не мисля,4е живота на гейовете в България е лесен.Не искам да детето ми да преживява вси4ко това.

и 2ро,до което се надявах,да не се стига.Да кажеш,4е хомосексуалните/би/транс и тн,не вредят на хетеросесуалните е доста глупаво твърдение.За никой не е тайна,4е аналният секс,поради неговата физиология,крие най-голям риск от венери4ески болести.Не е тайна и 4е хомосекусалистите са рискова група,при предаването на вируса на СПИН.Не е тайна,4е най-многобройни като обществена прослойка,заразени с хив,са именно хората с разли4на от нормалната! сексуалност,те са пове4е и от наркоманите,с най-малък дял сме ние,хората практикуващи нормален! междуполов секс..И както казах,аз съм имала връзка с бисексуален,той преди това е имал връзки с гейове.Правил е секс без презерватив (защото вие ползвате рядко,поради невъзможността да забременеете),и аз правейки секс с него (дори и с презерватив,който лесно се къса/изхлузва и тн) лесно мога да се заразя.

puumba
06-26-2008, 04:14
и 2ро,до което се надявах,да не се стига.Да кажеш,4е хомосексуалните/би/транс и тн,не вредят на хетеросесуалните е доста глупаво твърдение.За никой не е тайна,4е аналният секс,поради неговата физиология,крие най-голям риск от венери4ески болести.Не е тайна и 4е хомосекусалистите са рискова група,при предаването на вируса на СПИН.Не е тайна,4е най-многобройни като обществена прослойка,заразени с хив,са именно хората с разли4на от нормалната! сексуалност,те са пове4е и от наркоманите,с най-малък дял сме ние,хората практикуващи нормален! междуполов секс..И както казах,аз съм имала връзка с бисексуален,той преди това е имал връзки с гейове.Правил е секс без презерватив (защото вие ползвате рядко,поради невъзможността да забременеете),и аз правейки секс с него (дори и с презерватив,който лесно се къса/изхлузва и тн) лесно мога да се заразя.
Душата, никоя група не е рискова и предразположена към ХИВ заради даденостите си. На по-висок риск от ХИВ са изложени хора с рискови сексуални или други практики. Това е нещо, което зависи от сексуалните ти навици и поведение, не от ориентацията ти. Поведението на твоят бивш по никакъв начин не е показателен за популацията на нехетеросексуалните. Все едно аз сега да кажа "Аз пък познавам 5 жени, дето редовно го правят без презерватив". И?... Почети малко повече информация по въпросите за ХИВ/СПИН.

sherry
06-26-2008, 05:08
Абе хора, престанете! Стига с тия турци, стига с тия гейове! Не виждате ли 12 годишните момиченца, които си лягат с първия срещнат, не виждате ли тормоза над учителите в училище, тоталната деградация на младите...Омразата между хората, постоянните побоища, заливанията с киселина от бивши гаджета, навръх 24 май(празник на славянската писменост) един бъдещ лекар(който трябва да дава живот) уби хладнокръвно съученика си... и го разфасова.
Цените постоянно се вдихат нагоре, заплатите си стоят ниско долу, физическата красота е на преден план, докато долу остава нравствената. Като някакъв малак ад е обществото ни сега и не виждам дали има надежда да се оправи в скоро време. И вие сте седнали да коментирате, че мъже имали сексуални мераци към други мъже! Те хората толкова се побъркаха, изнасилват майките си, баща прави деца на дъщеря си и я държи заключена в мазе....Абе толкова е ужасно всичко, а вие сте се захванали с тия гейове. Какво ви пречат те???

Не ви ли пречи повече, че с всяка изминала година младите затъпяват все повече и все повече са пълни с омраза и готови да лепят етикети на другите, а не осъзнават, че те самите са гола вода. Нямат уважение към никого-учители, родители, непознати... Намираме се в един вихър от бурни ледени страсти, помитащ всичко положително и чисто. Какво пречат гейовете? А? Да си живеят техния живот, нас това не ни касае. Ама е смешно да се горещите толкова от някакво шествие на хомосексуалисти, при условие, че всеки ден се провеждат анонимни шествия на всеобща простотия, безхаберие, омраза, духовно обедняване. Той е "по-сбъркания"?

Дали този, който има привличане към хора от своя пол?
Или този, който няма никакво влечение към добротата, толерантността, който е празен отвътре и единствените чувства, вълнуващи сърцето му, са омраза и злоба.

Кой е сбърканият?

Този, който обича (макар и хора от своя пол) или тоя, който МРАЗИ убийствено всички, които не са също като него?

Кой е сбърканият?!!!!!

RAWRRR
06-26-2008, 05:50
и 2ро,до което се надявах,да не се стига.Да кажеш,4е хомосексуалните/би/транс и тн,не вредят на хетеросесуалните е доста глупаво твърдение.За никой не е тайна,4е аналният секс,поради неговата физиология,крие най-голям риск от венери4ески болести.Не е тайна и 4е хомосекусалистите са рискова група,при предаването на вируса на СПИН.Не е тайна,4е най-многобройни като обществена прослойка,заразени с хив,са именно хората с разли4на от нормалната! сексуалност,те са пове4е и от наркоманите,с най-малък дял сме ние,хората практикуващи нормален! междуполов секс..И както казах,аз съм имала връзка с бисексуален,той преди това е имал връзки с гейове.Правил е секс без презерватив (защото вие ползвате рядко,поради невъзможността да забременеете),и аз правейки секс с него (дори и с презерватив,който лесно се къса/изхлузва и тн) лесно мога да се заразя.


Душата, никоя група не е рискова и предразположена към ХИВ заради даденостите си. На по-висок риск от ХИВ са изложени хора с рискови сексуални или други практики. Това е нещо, което зависи от сексуалните ти навици и поведение, не от ориентацията ти. Поведението на твоят бивш по никакъв начин не е показателен за популацията на нехетеросексуалните. Все едно аз сега да кажа "Аз пък познавам 5 жени, дето редовно го правят без презерватив". И?... Почети малко повече информация по въпросите за ХИВ/СПИН.

Ммм,про4ети ти малко пове4е,аз съм се образовала на тази тема достатъ4но,защото ми е било яйцето на гъза.

Хомосекусалистите са по-вероятни носители на хив,защото хив най-лесно се предава 4рез анален секс (заради 4увствителната лигавица на аналното ти отверстие).Това едно на ръка,отделно,както казах,вие не ползвате презервативи (поне в пове4ето слу4аи-не се опитвай да ме убеждаваш в другото,защото си е кауза пердута). То4но защото правиш секс без презерватив и защото физиологи4ески си изложен на опасност от заразяване (заради лигавицата),ти си в рискова група.По принцип хив можеш да хванеш и още в първия си полов контакт с дългогодишно гажде,в което си влюбен,но това си е само в сферата на терминологията и е малко вероятно.

По никакъв на4ин не искам да обидя гейовете,4е са един вид прокажани заради тази по-голяма вероятност,нито пък искам да засегна,хората болни от този синдром,но фактите са си факти и на бялото не можеш да кажеш 4ерно.Ако не вярваш провери някоя статистика за хората болни от СПИН,или носители на хив и ще видиш,4е процента на гейовете е най-висок.И още нещо,когато даряваш кръв се попълва предварително една анкета,въз основа на която лекарите определят,дали си сигурен донор..една от то4ките е да си нямал контакти с хомосексуалисти.
Бисексуалните са посредниците между едните и другите..и благодарение на невежеството и нехайството на едните се заразяват и другите.

Но аз не се наемам да правя заклю4ения кой колко струва,било той гей,защото не ме интересува какви сте всъщност и колко се разли4авате от нас.Не искам да знам за вашия свят,не искам да знам какво ви вълнува и какво ви тежи.Не ме интересува просто,при4ината да се паля така е парада.Дай да не обръщаме дискусията в това за или против гейовете,а да пишем по темата,за или против парада.

Canis_Dirus
06-26-2008, 05:52
Сбъркани са 15 годишните момченца (мъжки род), които си лягат с първия срещнат.

Защо не получавам отговор на предишното си мнение?


Утре, ако вземат определени хора да направят BDSM парад ще го възприемете ли?

Върви си една кака цялата в кожи и пред нея на четири крака в латекс с нашийник някой чичко. Други подробности няма да споменавам.


Други ден - парад на зоофилите. Вървят вакли овчици, козички и до тях "собствениците" им.


Айде стига бе!

Никой друг освен хомосексуалните не си навира така нагло личния живот в лицето на хората. А мен никак не ми харесва, някой да си вре личния живот в лицето ми. Ако някой умират от кеф да гледат папарашки снимки и да четат, каква паста за зъби ползва Еди-кой-си, на мен не ми е приятно.

И естествено, че ще реагирам негативно, когато нещо ми се натрапва.



П.П. Децата в Сомалия умират от глад. Ама нужно ли е да го пишете във всяка тема? Тук става въпрос за гей-парада. Ако някой няма какво да каже по въпроса, да си мълчи, а да не ни измества темата в съвсем друга посока!

sherry
06-26-2008, 06:18
Добре, не ги гледай! Какво си навират личния живот в лицето ти, по-скоро ти си забил лицето си в гъзовете им. Така изглежда от постовете ти. Тая неприязън е неоснователна. Това си е техен парад, нито ще ти направят нещо, нито ще ти попречат на живота. Не ти натрапват те вижданията си, ти им отдаваш прекално голямо внимание.

Извини ме, но мисля, че е по-нормално едно 15-годишно момченце-гей да спи с гаджето си(също такова), отколкото малка пикла да ходи с някой чичко за пари или баща да насилва детето си и т.н.

П.С: Това с навирането на личния живот някак си не върви. Не те кефи, че хората демонстрират сексуалността си. Ми те и мъжете демонстрират постоянно поривите си като подвикват, свиркат на жените, бибиткат им от колите и пр! Сексуалност демонстрират и пикличките, снимали се по къси поли с гърди, 2/3 вън от сутиена, казващи:"Ела, Вълчо, изяж ме!"

Canis_Dirus
06-26-2008, 07:13
Добре, не ги гледай! Какво си навират личния живот в лицето ти, по-скоро ти си забил лицето си в гъзовете им. Така изглежда от постовете ти. Тая неприязън е неоснователна. Това си е техен парад, нито ще ти направят нещо, нито ще ти попречат на живота. Не ти натрапват те вижданията си, ти им отдаваш прекално голямо внимание.

Извини ме, но мисля, че е по-нормално едно 15-годишно момченце-гей да спи с гаджето си(също такова), отколкото малка пикла да ходи с някой чичко за пари или баща да насилва детето си и т.н.

П.С: Това с навирането на личния живот някак си не върви. Не те кефи, че хората демонстрират сексуалността си. Ми те и мъжете демонстрират постоянно поривите си като подвикват, свиркат на жените, бибиткат им от колите и пр! Сексуалност демонстрират и пикличките, снимали се по къси поли с гърди, 2/3 вън от сутиена, казващи:"Ела, Вълчо, изяж ме!"
Да съм влязъл случайно в на някой спалнята да го гледам?
Но да излезнат на улицата със знамена и лозунги, е как да не ги видя, като те това искат- да бъдат видяни. Те да ми навират нещо в очите, а аз да мия?
Парад по улиците не е навиране в лицето на хората? Да правиш личния си живот обществено достояние не е натрапване?

Да направим утре парад на канибалите? Които мирно и тихо ще настояват да получават по 10 процента от всеки труп в моргата?

канибализма, също както и хомосексуализма се среща в природата.

И ако вашият морал не може да възприема канибализма, то и моят не може да възприеме хомосексуализма и неговото ПАРАДИРАНЕ!

P.P.
А ако мъжете направим парад, чисто мъжки с големи шовинистични транспаранти, ще го разрешат ли? Или феминистките ще бойкотират?

ScionOfStorm
06-26-2008, 07:38
Мен пък за момента ми е интересно граничещото с парадиране поведение на някои юзъри, които са против този парад, обявяващи "ох, какво ще им се случи", "само ни чакайте", и т.н.

Хубаво, правете си го, не мислите ли, че вие правите това, което педалите го правят, само че в малко по умален мащаб.

Както каза някой - можете да го правите и без на всяка страница да го споменавате с някакви обяснения към това.

Аз за парада май ще съм извън София, така че ще пропусна това "събитие" хяхя 8-)

Edit:

http://youtube.com/watch?v=hGC8ztLTGII - 1 част
http://youtube.com/watch?v=ls_lEtDwx4I&feature=related - 2 част

за който не го е гледал преди няколко дни, не мога да намеря от Тази сутрин материала...

И двете страни колко са ретардирали... :D

XceSS
06-26-2008, 08:43
Абе незнам ама ще е интересно в събота :D

sherry
06-26-2008, 08:54
Канис, недей да говориш безсмислици! Канибали и обратни-нищо общо! Гейовете се обичат един друг, не се изяждат!

И какво като излизат с лозунги и плакати, дразнят те с проявата си, защото си против тях, но не ти пречат пряко на живота, защо толкова се вживяваш? Просто са различни от теб и това те вбесява. Айде по тая логика да се нервим и на street parad-а, щото не ни кефи, а? Че камара непълнолетни се валят по улиците, препили с евтина бира и дрогирани? Винаги можем да гледаме негативно на нещата, ако това е целта ни.

Не казвам, че е приятна картина да излезеш и да видиш как мъже са облечени като жени, размахват камшици и т.н. Казвам само, че не пораждат омраза в мен и не са такава пречка или повод за безкрайни нерви. Повече ме ужасяват безчувствените хора, които убиват ей така животните, вадят им очите, блъскат котки в стените, разни ей такива агресори и зли същества са ми мног по-противни от гейовете.

Има и друго! За какво са тия паради? Защото повечето хора са тесногръди и нетолерантни и отричат обратните, лепят им етикети и отказват да ги приемат като човешки същества, имащи право на живот. Чрез тоя парад те заявяват различията си в сексуален план и протестират срещу закоравелите визии за редно и нередно. Глупаво е да мразиш човек, защото не споделя вижданията ти.

Пак казвам-по-страшни са насилниците и престъпниците, тия гейове най-често са безобидни, какво сте се захванали с тях?!

OtherDimension
06-26-2008, 09:09
Лично аз си мисля,че прекалено много внимание им обърнахме на п*дерастите,а от Джемини точно това искат... Колкото повече се говори за тях,толкова по-голям е шанса да се навъждат нови и нови п*дерасти...

За това игнор до събота и бой,без повече приказки...
аз за това говоря от 4-5 страници :D

sherry
06-26-2008, 10:14
Аз не ви карам да ги харесвате-а просто да не ги мразите.
Колко мнения прочетох за бой, мнения, пълни с обиди, омраза и т.н.

Не е до харесване, няма как да ги харесвате, про условие, че не сте гейове. Просто да проявите толерантност и да не им обръщате внимание, че и да заплашвате кво бихте ги направили...

OtherDimension
06-26-2008, 10:18
защо?

Special K
06-26-2008, 11:00
Хахха Бойко направо им изкопа гроба..... :D
В Южния ще е лесно...... :evil: :evil: :evil: :D :D :D :D :grin: :D :D :smt029 :smt029

Canis_Dirus
06-26-2008, 11:05
И какво като излизат с лозунги и плакати, дразнят те с проявата си, защото си против тях, но не ти пречат пряко на живота, защо толкова се вживяваш? Просто са различни от теб и това те вбесява. Айде по тая логика да се нервим и на street parad-а, щото не ни кефи, а? Че камара непълнолетни се валят по улиците, препили с евтина бира и дрогирани? Винаги можем да гледаме негативно на нещата, ако това е целта ни.
на мен и канибалите и педофилите не ми пречат пряко на живота. Това означава ли, че трябва да ги търпя?
Преди няколко години в Ротенбург Армин Майвес изяде любовника си по негово собствено желание. Това си е усложнен орален секс - поема части от тялото му с уста :)

И стига си обръщала темата за пияните непълнолетни и убийците и децата в Африка.

Гей-парада за мен е сексуален тормоз над обикновения гражданин!

Cool1212
06-26-2008, 13:59
НЕ знам откъде е това инфо за тези (известните публични личности), които уж щели да участват и да подкрепят гей парада. Старшно ме учуди това, че Мартин Карбовски щял да изрази подкрепата си. НО ТОВА НЕ Е ВЯРНО.

ЛИЧНО МУ СЕ ОБАДИХ И ТОЙ ПОТВЪРДИ, ЧЕ ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ Е ПОГРЕШНА И НАСТОЯ ТОВА ДА СЕ ОПРОВЕРГАЕ. ТОЙ НЕ ПОДКРЕПЯ ТОЗИ ПАРАД И ТОВА ПАРАДИРАНЕ ВЪОБЩЕ. НЯМА ДА ПРИСЪСТВА ВЪОБЩЕ, тъй като не одобрява инициативата.

Съмнявам се, че и другите всеизивестни личности (които са цитирани по-горе) също ще подрепят парада. Не го вярвам това. Не знам как си ги измисляте тия неща. Помислете и за вашите позиции по въпроса и кое е правилно и кое - НЕ! Това спада към НЕ-то.

Saymon90
06-26-2008, 17:04
http://youtube.com/watch?v=hGC8ztLTGII - 1 част
http://youtube.com/watch?v=ls_lEtDwx4I&feature=related - 2 част

за който не го е гледал преди няколко дни, не мога да намеря от Тази сутрин материала...

И двете страни колко са ретардирали... :D
Егати цирка :D На тоя с черната грива устата му май е преживяла участта на леля Гло :D

RAWRRR
06-26-2008, 17:09
^ Ем..интервюто с Боян Расате и оня с устата си е доста интересно и не виждам,защо да е цирк..
Засяга и една интересна тема,дали хомосексуалист може да се превъзпита със специална помощ и да придобия нормална сексуална ориентация..

Всъщност Боян,много то4но е напипал основните положения,обяснява спокойно и разбираемо,използва факти..докато другия си говори общи,субективни приказки..

Saymon90
06-26-2008, 17:18
О, много спокойно се изказва - в момента, в който започна да говори другият, Расате не спря да го прекъсва и да си дудне отстрани. Педалът поне го остави да се изкаже, макар че е прост 'та дрънка.
Не знам, аз изгледах само началото на интервюто и ми стига - и двете страни си мелят едни и същи изтъркани глупости...

Иначе по темата - аз лично не съм За тоя парад. Не мисля, че е уместно да се направи такова нещо в нашето общество...
В страните, където се прави редовно, това е празник, а не повод за скандали и закани от псевдо-мафиотчета или за размахване на оголени люлински дупета. Просто тук нито хомосексуалистите, нито техните противници са подходящи за това...

ScionOfStorm
06-26-2008, 17:23
Всъщност Боян говори не по-малко глупости от другия ретардирал пич.

Жените били по-малко на брой като хомосексуалистки заради майчиния си инстинкт?!!?!

:razz: :razz: :razz:

Blo0dyBitch
06-26-2008, 17:26
Всъщност Боян говори не по-малко глупости от другия ретардирал пич.

Жените били по-малко на брой като хомосексуалистки заради майчиния си инстинкт?!!?!

:razz: :razz: :razz:
това с жените се отнасяше за педофилите

а относно клипчетата-и двамата казаха някой верни неща

ScionOfStorm
06-26-2008, 17:40
Май бед, права си.

Казаха ми, че в Тази сутрин е бил по-голям цирк, ама не мога да ги намеря нещата :/

ScionOfStorm
06-26-2008, 17:56
О, а Расате хич не прекъсваше постоянно събеседника си, а?

вярно, че и онзи беше тотален олигофрен и оръфляк, ама като водиш спор/разговор, главното правило е да изслушваш този срещу теб, ебаси.. ;р

И чети едно мнение над твоето, все пак ;)

bulgarcheto
06-26-2008, 19:00
28 е хубаво число,на него няма да има парад!
Ще има, на BH ;)

90% от биячите на гейове и агресивните и корави "мъже" са пъпчиви миши пубертети :o
Скоро бих се заел да опровергая това.


Добре де, ви ги защитавате и подкрепяте, ще отидете ли да застанете зад тях?
Аз не ги одобрявам и желая публично да изкажа несгласието си да има подобно нещо, а ако т осе проведе, да се знае, че има хора, които са против това. А аз съм сигурен че ще сме стотици.
Стана дума за насили. Аз съм агресивен тип, обстановката ще ме подтиква към насилие, познавам си и приятелите, които ще са до мен в този момент. Просто си мисля че мирно и кротко няма да се проведе този парад, ако е така...сме мишки като вас, които стоят вкищи и само се оплакват. Ако имаш мнение - изкажи го публично, не пред семейството си!

puumba
06-26-2008, 22:40
Боян Расате срещу Аксиния Генчева от Джемини в "Тази сутрин", арбитър сексологът д-р Румен Бостанджиев

Кликни тук за видео (в 3 части) (http://stalik.wordpress.com/2008/06/26/%D0%B1%D0%BE%D1%8F%D0%BD-%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B0%D1%82%D0%B5-vs-%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%B1/)

Christ
06-26-2008, 23:28
Тоя верно не ги оставя другите да се изкажат.. :-D

HopeLesss
06-27-2008, 00:42
Тоя Боян Расате е егати смешника. Навсякъде говори едно и също, явно си го е назубрил вкъщи и във всяка телевизия си го рецитира :?

Felis_Dirus
06-27-2008, 02:07
Хм, като цяло съм толерантна към хомосексуалните, нямам нищо против тях и съм на мнение, че всеки по свое собствено усмотрение решава как да си ползва отверстията и сам избира дали периодично да ги запълва с нещо. Даже си имам приятелче, който е гей и е ебати сладура!

Но за едно нещо съм съгласна с Canis - парадът е нещо недопустимо и глупаво. Той спомена за личен живот - явно не случайно хората са го нарекли личен. Няма нищо лошо в това да си различен, но защо трябва да парадираш с този факт? Ясно ти е, че обществеността не е готова да го приеме, ясно ти е, че ще бъдеш оплют и опсуван (в наааай-добрия случай), ясни са ти и евентуалните последици, но въпреки всичко, това не те спира. Е, ще ме извинявате, ама баш боя си просите така...

И моите сексуални предпочитания не съвпадат с тези на повечето хора, но не го афиширам по никакъв начин в реалния живот. Да, тук говоря за това, но от приятелите ми (които хич не са малко) знаят само двама-трима. Най-лесно мога да си отворя устата, да дрънкам на ляво - на дясно и детайлно да обяснявам какво по-точно в боя, връзването и болката ме възбужда, а после да се оплаквам, че не ме разбират и че ме наричат "извратена" (примерно...). И за капак на всичко - да си закопчая нашийника около врата и да тръгна по бельо по улиците, протестирайки срещу липсата на толерантност... колко драматично!

Преценила съм, че не всеки може да го разбере, понесе и види с моите очи, замълчала съм си.

Ем, хомосексуалните могат да направят същото - да се чукат с когото поискат, но да не го показват. Простичко е. :)

HopeLesss
06-27-2008, 07:59
Радвам се, че не мога да му стъпя и на малкия пръст. Тоя е болен мозък :? И България ще става по-зле не заради педерасите, а заради тия като вас, които се кефите на тоя малоумник.

bulgarche
06-27-2008, 08:05
CooL^GirL^^^, не се "кефим" на него, а и не смятам че точно ти би могла да дадеш такава диагноза за човека. Най-малкото има смелостта да застане пред камерата и да защити позицията си.
Това че ни, нормалните хора (следващи природата си) го подкрепяме, не означава че сме му луди фенове. Най-малкото някои от нас го познават от години и не смятам че ще изложиш него с тези думи, по-скоро себе си дори.

HopeLesss
06-27-2008, 08:14
Не ми и трябва да го познавам. Стига ми това, което съм виждала. Не мога да уважавам и да харесвам човек, който е абсолютен селянин пред телевизията. Или на теб интервюто по бТВ ти харсеса? Такива като него са виреели по времето на Хитлер. Странно ми е как млади хора могат да му подражават. Разбирам, че сте против парада, но има хиляди други начини да изразите своя протест. Следвайки тоя болен мозък е най-лошият от всички. Но вие си знаете... Това говори най-вече зле за България. Нямаше да ме е яд, ако пенсионерите го подкрепяха. Но това млади хора да пропагандират фашистки идеи, побой и малтретиране на гейове, не го разбирам...

Disrespect
06-27-2008, 08:23
Ретард бил, Боян има пари да ги купи и да ги продаде повечето шушумигари тука...

само с парите си остава
бати нърда

Alcohooligan
06-27-2008, 08:31
Ретард бил, Боян има пари да ги купи и да ги продаде повечето шушумигари тука...

само с парите си остава
бати нърда

кво е нърд бе..

Canis_Dirus
06-27-2008, 08:32
Гледах го до мястото, където Боян намеси църквата. Е защо? Все едно не е ясно на всички, че хомосексуализма е дълбоко вкоренен във висшия клир на църквата ни.

Само дете не се знае, кой днеска е дежурен по долап.

Disrespect
06-27-2008, 08:36
Ретард бил, Боян има пари да ги купи и да ги продаде повечето шушумигари тука...

само с парите си остава
бати нърда

кво е нърд бе..

http://faler.files.wordpress.com/2007/10/nerd.jpg

Canis_Dirus
06-27-2008, 08:38
Steve Jobs също е нърд, но ако се беше родил преди 2000 години сега щяхме да сме джобисти ;)

Blo0dyBitch
06-27-2008, 08:42
и кво лошо има във фашистите и Хитлер не мога да разбера?

ти историята не си ли я чел?!
разбирам ви мнението за обратните(не съм много съгласна с него,но все-пак и вие сте прави за някои неща),но да мислиш като Хитлер,тоя болен мозък...просто нямам думи

Christ
06-27-2008, 08:42
Аз пък не виждам нищо лошо в това да си нърд.. :-D

Alcohooligan
06-27-2008, 09:07
и кво лошо има във фашистите и Хитлер не мога да разбера?

ти историята не си ли я чел?!
разбирам ви мнението за обратните(не съм много съгласна с него,но все-пак и вие сте прави за някои неща),но да мислиш като Хитлер,тоя болен мозък...просто нямам думи

чакай бе, вие в 7 клас за хитлер ли учите ...?

Canis_Dirus
06-27-2008, 09:09
и кво лошо има във фашистите и Хитлер не мога да разбера?

ти историята не си ли я чел?!
Нали знаеш, че историята се пише от победителите ;)

Blo0dyBitch
06-27-2008, 09:41
Alcohooligan,не съм 7ми клас.Не мога ли и аз да се интересувам от тези неща?
Поне това,което съм чела и което съм слушала за Хитлер не ми харесва-може и да не е чистата истина,може и аз да съм го разбрала грешно,но все-пак. С удоволствие бих разбрала как точно са стояли нещата и бих се зарадвала някой да ми покаже Адолф в по-добра светлина...
:oops:

Christ
06-27-2008, 09:51
Не ми и трябва да го познавам. Стига ми това, което съм виждала. Не мога да уважавам и да харесвам човек, който е абсолютен селянин пред телевизията. Или на теб интервюто по бТВ ти харсеса? Такива като него са виреели по времето на Хитлер. Странно ми е как млади хора могат да му подражават. Разбирам, че сте против парада, но има хиляди други начини да изразите своя протест. Следвайки тоя болен мозък е най-лошият от всички. Но вие си знаете... Това говори най-вече зле за България. Нямаше да ме е яд, ако пенсионерите го подкрепяха. Но това млади хора да пропагандират фашистки идеи, побой и малтретиране на гейове, не го разбирам...

толкова си нетолерантна в момента и съдиш за даден човек само по телевизионните му изяви, а имаш наглостта да критикуваш другите, че правят същото...

ебаси лицемерието, ебаси и чудото...

Ако си педераст и искаш на парад не си болен мозък, както и да излизаш по телевизията, улиците и прочие, за да разпръскваш гнусната си хомосексуална пропаганда, но си болен мозък, ако излезеш и кажеш, че това е гадно и вредно...


ебал съм ви и толерантноста недоразвита и недоразбрана...

Lol, I agree.

OtherDimension
06-27-2008, 10:15
естествено, че ще съдя за човек по телевизионните му изяви!?
нали се предполага, че трябва в тия предавания да отстоява позицията си, тоест да представя себе си
ако ли не, значи е лицемер и клоун

като че ли експлойтед и Крист съдят само хората, които лично познават и не гледат телевизия, не четат книги и т.н.
айде без тия :?

HopeLesss
06-27-2008, 10:23
експлойтед, ти правиш ли разлика между нетолерантсност и неодобрение? И какво ми е лицемерното. Тази дума изглежда много ти харесва, щом я използваш при всеки удобен и неудобен момент.

HopeLesss
06-27-2008, 10:34
и кво лошо има във фашистите и Хитлер не мога да разбера?

ти историята не си ли я чел?!
разбирам ви мнението за обратните(не съм много съгласна с него,но все-пак и вие сте прави за някои неща),но да мислиш като Хитлер,тоя болен мозък...просто нямам думи

коя история,тая дето са я писали евреите или тази дето са я писали руснаците?

М? :oops:

А ти случайно да не си бил там, че да знаеш коя история е вярна? :lol:

Disrespect
06-27-2008, 10:49
Ретард бил, Боян има пари да ги купи и да ги продаде повечето шушумигари тука...

само с парите си остава
бати нърда

кво е нърд бе..

http://faler.files.wordpress.com/2007/10/nerd.jpg

не бих казал,че човек като боян расате с доста голямо влияние в ъндърграунд средите на София,а и цяла България е нърд. твоя живот не струва и 1/5 от неговия,тва е болезнената истина.

явно "нърд"-а си ти... и престанете да говорите с някакви заучени американски jewtube думички.
вие сте ебати промитото поколение,чак ме е срам от такива като вас,заблудени душички дребнави...

влияние сред вашите среди, където хората са по-плиткоумни и от тебе - да

някой с повече пари да ви каже Смърт за цигани, евреи, монголци и киргизстанци и веднага го провъзгласявате за идол и пътеводител...голям човек

HopeLesss
06-27-2008, 10:59
Онзи е болен мозък, не защото е против гейовете, а заради начина, по който го показва. Не мога да разбера защо постоянно се дъвчеш с мен и не мога да си спомня кога съм пренендирала, че съм супер толерантна и добра? Изразявам мнение точно както и ти... :?

_showy_
06-27-2008, 11:12
ето ти болни мозъци и начина по който го изразяват:

http://z.about.com/d/gaylife/1/0/w/5/newyorkgaypride45.jpg


Точно това става по гей парадите!

ИСКАМ СЕГА ДА ВИДЯ ТЪПАЦИТЕ,КОИТО ГИ ЗАЩИТАВАХА КАК ЩЕ КОМЕНТИРАТ ТОВА?

Да! Точно това не искам да гледам. Баси.. Живея на централна улица, може и през нас да минат... :shock:

А за снимката.. Чудя се да се смея ли... или да повърна? :o

air_J
06-27-2008, 11:22
Без повече снимки, моля, защото вече не се издържа! :razz: :lol:

HopeLesss
06-27-2008, 11:23
Организаторите на парада казаха, че той няма да е такъв, като тези, които пуснахте. :? Въпреки всичко не мога да съм напълно убедена, докато не мине самият парад.

Бети, парада го изместиха в Южния парк. Никой не те кара да ги гледаш, щом не искаш.

Disrespect
06-27-2008, 12:08
SL,кои са нашите среди бе,плондир? И аз ако съм плиткоумен ти си най-простото същество на тая планета,изобщо не ме познаваш,как може да ми даваш такива определения бе,кавал?

няахахахах
знаеш кои среди ;)

а и ти даваш какви ли не определения за страшно много хора, които не познаваш
аз що да не го правя?

_donna_
06-27-2008, 12:16
Няма лоша реклама. ;)

mimz_rap
06-27-2008, 13:40
Т`ва е ебати тъпото. Кво ви пречат на вас ...

:)

_showy_
06-27-2008, 14:05
Ужас.. Преди по-малко от месец в Южния парк децата празнуваха 1ви юни, а сега...да не смееш да си изведеш кучето там, че може да направят и парад на зоофилите. :?

Blo0dyBitch
06-27-2008, 14:12
и кво лошо има във фашистите и Хитлер не мога да разбера?

ти историята не си ли я чел?!
разбирам ви мнението за обратните(не съм много съгласна с него,но все-пак и вие сте прави за някои неща),но да мислиш като Хитлер,тоя болен мозък...просто нямам думи

коя история,тая дето са я писали евреите или тази дето са я писали руснаците?

М? :oops:

А ти случайно да не си бил там, че да знаеш коя история е вярна? :lol:

Не,но съм чел "между редовете" така да се каже,а не съм приемал и поемал всичко буквално,както правят такива малоумни същества като теб,които вярват в холокоста и в Осама Бен Ладен (което е равносилно на това да вярваш в Снежанка и Дядо Коледа),в това че ЕС и САЩ са добрите,а Хитлер и NSDAP са лошите... И които вярват на всички глупости,с които ви заливат медиите,училището и промитото до безсъзнателност общество...

Първоначалните идеи на Хитлер наистина са били мн добри,а и след него Германия не е била кой зн колко зле.Това,че е искал геноцид вече не ми се нрави.Фактът,че става причина за смъртта наблизо 50 милиона души, в това число 9 млн. германци също не е голяма реклама за него...
Не съм била там и не знам как точно са стояли нещата...
_______________________________
относно сниките от парадите-съмняваме да видим нещо такова в България(искрено се и надявам) Повечето гейове обаче са много далеч от тази картинка.Има такива,които доста умело си се и прикриват в името на професионалното си развитие,а и за да не бъдат съдени от масата хора ,но те също не биха участвали.Мн ми е интересно защо представата ви за един обратен мъж е някакъв хипер нежен,носещ смешни дрешки,с лигаво поведение и т.н,а за лесбийка-мъжкарана,която не се потдържа(по МТV сега има едно предаване с Тила Текила ( http://www.myspace.com/tilatequila )-тя е би и си търси гадже-повечето от обратните жени си изглеждат и си се държат съвсем нормално)

HopeLesss
06-27-2008, 14:15
Сега пък казаха, че парада щял да тръгва от "Моста на влюбените" до НДК и ще завършва в "Червената къща"...

ScionOfStorm
06-27-2008, 15:09
що не ходят у Софийското поле, хяхя ;р

Атака, всичките изредени от теб са с негативен оттенък. Хитлер е бил гений, но просто е залитнал в грешната посока.

bulgarche
06-27-2008, 15:48
Ау! Драги зрители, издънка! Утре ще има значително по-малко на анти-гейщината. Все пак успех, на всички отишли!

bulgarche
06-27-2008, 16:52
http://news.ibox.bg/news/id_41997293

Ново двайсе от бат'бойкУ

е,последно къде ше е?
Събират се на/до моста в 16:30. Имат разрешение до 19

Blo0dyBitch
06-27-2008, 20:14
Стига бе ,ХОРА,оставете ги да си направят кротко парада...
Наистина ние не парадираме със сексуалността си и е малко странно и изнервящо,но...знам ли...и те са човеши същества...просто ми се вижда твърде жестоко и безсмислено.Имате натрупана агресия-изкарайте си я другаде,не в/у мъже,които са по-слаби и беззащитни от вас...
Ако детето ви е гей...и него ли бихте пребили така брутално?!
Не знам просто какво да кажа-на ясно съм,че няма да ви разубедя или да ви повлиая,но просто ми е мн кофти за тях...

Blo0dyBitch
06-27-2008, 20:28
НЕ,не мога да разбера защо ще се стигне чак до кръв
разбирам,че сексуалната ориентациа си е нещо лично и не е редно да се парадира с нея(най-вече в една балканска страна)
разбирам и че като ги видите и във вас се "подбужда агресия"

но,това са хора....

Blo0dyBitch
06-27-2008, 20:42
Първо че не са хора,са сбъркани същества!
Второ,ако видя педераст или лезбийка на улицата,никаква агресия не се пробужда в мен,само неприязън.Агресията идва като има такова голямо сборище на природни грешки!

еми ОК,ваша си работа-аз само си изразявам,един вид,ненужното мнение...
можеш ли да ми покажеш поне един човек,който да не е сбъркан в някое отношение?
едва ли утре ще са и половината от българските гейове...наистина самият парад е грешка и някои от тях го осъзнават...

Blo0dyBitch
06-27-2008, 20:52
наивна-може би,но не мисля,че съм глупава
просто не си падам по насилието и мисля,че всеки има правото да е различен,да прави това,което сърцето и душата му искат(стига да е законно)
ДАНО да са само шепа човешки същества

_donna_
06-27-2008, 21:05
Вече се чувствам като в рекламен блок.

Купете си това и онова и ще спечелите еди какво си ..
Не разбрахте ли,че в крайна сметка няма победител в тая тъпа игра.Много се филмирахте.Като ония сектанти дето ти дават да решаваш разни мини кръстословици и ти крещят с широко отворени очи,че ТОЧНО СЕГА МОЖЕШ ДА СПЕЧЕЛИШ ЦЕЛИ 200 ЛЕВА! ... хахах.
Ужас.

bulgarche
06-27-2008, 21:48
Blo0dyBitch, защо ги съжаляваш? Защо ти е жал за тях? Защото трябва и ще бъдат бити или защото са жалки? Защо защитаваш тях, а когато изнасилят децата ти го претупват по бързата лека процедура? Как може въобще някой да застава зад тях? Или срещу нас, хората които сме от другата страна? Стойте си просто посредата, хукайте тях че парадират, хукайте нас че постигаме целите си с насилие, ама защо трябва да ги защитавате и съжалявате?

Blo0dyBitch
06-27-2008, 22:53
Blo0dyBitch, защо ги съжаляваш? Защо ти е жал за тях? Защото трябва и ще бъдат бити или защото са жалки? Защо защитаваш тях, а когато изнасилят децата ти го претупват по бързата лека процедура? Как може въобще някой да застава зад тях? Или срещу нас, хората които сме от другата страна? Стойте си просто посредата, хукайте тях че парадират, хукайте нас че постигаме целите си с насилие, ама защо трябва да ги защитавате и съжалявате?
Съжалявам ги и защото ще бъдат бити(някои от тях не си го заслужават,а и повечето са много по-беззащитни от вас),и заради самите тях,начина им на живот и съдбата им да са обратни.Съжалявам ги,защото в крайна сметка са ХОРА и повечето не са си избрали това бреме(имам приятел гей и мога да ти кажа,че хич не му беше лесно и дълго време се опитваше да се промени)
Тези,които изнасилват деца са по-малко от хетеро типовете,които го правят(и все-пак това си е доста добър аргумент от където и да го гледам-когато един гей не получава секс,започва търси начини да го получи...НО това пак не е при всички)
Не съм с/у вас,доста от нещата,които казвате са истина-не удобрявам действията ви...

Blo0dyBitch
06-27-2008, 23:43
Verminaard, по тая логика ще си биеш жената и децата като не те слушат ли?
С удоволствие бих насинила някой ако направи нещо на мен или на мой близък...
Покрай тая тема ми се обърка главата-то не бяха намесени Хитлер,Бойко Борисов( АБСОЛЮТНАТА КУРВА),онея от клипчетата...Забравих си вече позицията-постоянно си меня мнението за гейовете и за останалите хора...
Вече не съм сигурна кое как е...
поне разбрах причините за чувствата ви към тях...

bulgarche
06-28-2008, 06:18
Как ще са безащитни бе? Те ще бъдат защитавани, не само от полицията, а и от десетки организации , които са зад тях (типичен пример - циганите). А и физически...кое им е слабото? Мислиш че педалчетата не могат да се бият ли? Ти недей гледа че ти чупят китки

monityY
06-28-2008, 08:54
Мноо сте зле... Всеки има правото да бъде такъв какъвто иска..Това вас кфо ви засяга?Вие си бъдете хетеро като ви е кеф.. На тях пък не им е..Оставете ги,и те са хора..Само че с различни наклонности... Както чух наскоро в една тема на "нова" .. "Всеки държи в себе си хомосексоалността,въпроса е дали ще я пусне на яве" .. Такаче ОСТАВЕТЕ ХОРАТА!!! Да правят кфото искат! Аз ги подкрепям,ако ще да ме изядете от псувни са..Мнението ми няя да промените..Пък вие ходете и ги трепете.. Ваша работа!

Canis_Dirus
06-28-2008, 10:19
Айде хора,потеглям към бъдещето бойно поле.Довечера гледайте новините!!!!!
УБИ ПЕДЕРААА !!!
Ти нямаше ли за аватар един известен вокал на една известна група, който имал известни хомосексуални наклонности?

LiveFlower
06-28-2008, 12:48
а ве педерасти,педерасти -ок,ама за кво трябва да го показват :o

pomo6tplz
06-28-2008, 14:43
В момента около 25 футболни утраси и крайни националисти са поставени в легнало положение на тревата в градинката пред хотел „Хилтън“, за да бъдат неутрализирани. По-късно вероятно ще бъдат арестувани.
http://www.dnes.bg/images/photos/0053/0000053500-article.jpg

DA IMA NEKOI OT NA6IA FORUM DA SE IZLEZAVA PRED HILTAN? :razz:

alex
06-28-2008, 14:46
Ето как (НЕ) премина... гей парада: http://www.teenproblem.net/news/s/912.html

Alcohooligan
06-28-2008, 14:52
ЕВАЛА!

ПОКЛОН ЗА УЧАСТНИЦИТЕ И ДА СЕ НАДЯВАМЕ, ЧЕ НЯМА ЗАДЪРЖАНИ НАШИ ХОРА !!!

Swinkenhoffer
06-28-2008, 15:02
Много бързо, бе.. 8-)

Мустафа
06-28-2008, 15:05
Хахаха дано да са ви набили хубаво и да прекарате приятна нощ в затвора при някой едър надарен ром. Всички крайни хулигани, скинари, ултраси и национал-социалисти под ножа!
Евала на МВР!
Не съм турчин, нито хомосексуалист, но ВИЕ петните името на България!

ТОЛЕРАНТНОСТ! ТОЛЕРАНТНОСТ! ТОЛЕРАНТНОСТ!

Alcohooligan
06-28-2008, 15:11
и аз едно време бях много толерантен към майка ти, само аз и тя знаем кой е баща ти, тейба в хомлеса.

pomo6tplz
06-28-2008, 15:14
^^^^ http://www.niskar-bg.com/DPB_IvRilski2.htm

dirty0hollywood0drama
06-28-2008, 16:21
Не мога да повярвам колко сте ограничени :shock:

bulgarche
06-28-2008, 16:43
Защото ни ограничават, особено в действията ни!
A.C.A.B.

Blo0dyBitch
06-28-2008, 16:51
пф,само дето писах толкова по темата-от толкова заплахи и закани от ваша страна повечето гейове не отишли,а полицията била доста добре подготвена :grin:
добре,че така стана

pomo6tplz
06-28-2008, 17:03
Колко закани и наи накрая нищо малоумни безгръбначни същества.
Всички дето се правиха на голямата работа са ебати козелите.

На бас че и един шамар не е имало на тоя парад.

Saymon90
06-28-2008, 17:07
Какво стана бе, мачовци? Колко глави разбихте? Освен своите имам предвид... :-D