PDA

View Full Version : Майка ми си мисли, че съм малка



SexyGirl4eto
06-16-2008, 18:54
Здравейте!Искам да споделя с вас нещо мн важно за мен!Майка ми смята, че аз още съм малка заа...така наречените гаджета(аз съм на 13 години), но аз не мисля така, защото повечето мои приятелки имат гаджета, а аз няма как да тръгна с някое момче, защото ест. майка ми ще разбере и ще почне да ми казва, че съм малка...бля-бля!ПЛС помогнете!!!КАК ДА Й ПОКАЖА, ЧЕ ВЕЧЕ СЪМ ПО-ГОЛЯМА!!! :smt100

vilinanova
06-16-2008, 18:57
Малка си за гаджета!Изчакй още някоя година, за да може поне майка ти да ти има доверие!

5StaR
06-16-2008, 18:58
И като си хванеш гадже на 13 години какво ще правите? Ще се държите за ръце или ще се ебете по цял ден като "големите каки и батковци" ?...

Poet_Boy
06-16-2008, 18:59
Ами и според мен все още ти е рано за гаджета.Единственият съвет който мога да ти дам е, да покажеш сама на майка си че си по-зряла, а това става когато си по-отговорна, в смисъл имаш повече отговорности в живота си. :)

Mementomori
06-16-2008, 19:04
За родителите децата им винаги ще са си деца,но и ти на 13 не си особено голяма!Колкото до гаджета,на тази възраст си е детска история,въпреки че някои на тази възраст всячески се опитват да се представят за много големи и зрели,та даже за секс мислят,глупава работа!

sunset_light
06-16-2008, 19:07
Дете сиииии,не го ли разбираш?! И аз съм на 13,да много си зряла,трънци,изчакай няколко години.
Какъв е тоя зор,гаджета?
Да не би да е просот ей така да си се фукате,че сте хванали някой пикльо (наричам "пикльо" защото се държат така),смятам,че трябва да осъзнаеш значението на една връзка,но прави естествено каквото си искаш ,не съм ти никаква,пожелавам ти успех и късмет?

AnChItOoOo
06-16-2008, 19:08
За родителите децата им винаги ще са си деца,но и ти на 13 не си особено голяма!Колкото до гаджета,на тази възраст си е детска история,въпреки че някои на тази възраст всячески се опитват да се представят за много големи и зрели,та даже за секс мислят,глупава работа!

+1 ;-)

vesito13
06-16-2008, 19:09
И аз съм на 13 и не мисля , че съм много малка за гаджета :) Не виждам никакъв проблем в това да си имаш приятел , стига разликата в годините ви да не е голяма , тогава нещата стават доста по-сложни :( А иначе поговори с майка ти , в днешно време на 13 да си имаш гадже е напълно нормално :wink: Но иначе като се замисля , щом даже майка ти ти няма достатъчно доверие , може и да не си готова за гаджета :?

AFT
06-16-2008, 19:20
Малка си. Слушай майка си.

tuzaro
06-16-2008, 19:23
прати ма майка ти да я образовам малко 8-)

TheOtherME
06-16-2008, 19:41
Малка си наистина.Ама ако има подходящ човек-давай но МИСЛИ С ГЛАВАТА СИ какво си готова да дадеш за една връзка на тези години.

Erica
06-16-2008, 19:47
Ами и на мен ми се струва,че си малка за гаджета....,а пък и не си много убедителна...за какво ти е гадже,защото всичките ти приятелки имат - много тъпо ми се струва това.Изживей си детството ,не бързай...след някоя годинка ще си го търсиш това детство...ама то няма да се върне!

w0sh
06-16-2008, 19:48
Ми малка си.
УАУ 13 години.

SexyGirl4eto
06-16-2008, 20:01
Eee da, pravi ste 4e sum malka no razbirate li vsi4kite mi fr hodqt s nqkakfi mmom4eta a i men me haresfat nqkoi i iskat da trugnat s men no az vse se spiram iii nali znaete...too mn ne6ta si zavisqt ot 4oveka(ako bqh nqkakfa k***a 6tqh ve4e da summ...i nqma6e da mi puka ot ni6to)az prosto sum si sfqsno momi4e i maika mi po princip mi ima doverie(samo tova za "svqstnoto momi4e" da ne prozvu4i malko pohvalno ili kakto iskate go nare4ete)i tova da si ima6 gadje na moqta vuzrast nee ee za da se fuka6 pred drugitee iii... tam kfo moe6 da mu da de6 be6e pital nqkoi...ne da mu dava6 a prosto da budete zaedno, da izlizate navun, da vi e gotinooo..da se kefite edin na drug i o6te kup gotini ne6ta a nee zaa nqkfii gluposti(sex, opipvane iliii tam kakto iskate go nari4aite)

w0sh
06-16-2008, 20:04
Ми щом си свястно момиче разсъждавай свястно и стегни до свстния извод, че толкова рано не е добре да започваш връзки.
почакай година-две, пък тогава.

НО НЕЕЕ!! Ние трябва да подръжаваме на приятелките си, за да не ни изритат от миризливата си компания. Догодина като отидеш в гимназия няма да ги помниш ,ама тебе сички ще помнят като 13 годишната курва.

djuki
06-16-2008, 20:15
Няма нищо лошо да си имаш гадже , друг е въпроса какво ще правиш с него?! Защото за много неща като малко по-голяма те съветвам да изчакаш дори и за само за целувка да е с някой с който наистина ще искаш да е и ще я помниш с хубаво пък да не говорим за друго. За майка ти така или иначе няма какво да направи ако си намериш гадже рано или късно ще се примири няма да минеш без лекция обаче!

Yallama
06-16-2008, 20:16
...КАК ДА Й ПОКАЖА, ЧЕ ВЕЧЕ СЪМ ПО-ГОЛЯМА!!! :smt100 отваряш краката и викаш "мамо, тука кур си требе" :D :D
ПС: остави тия работи с гаджетата земи залегни над учебниците :)

MonSitY
06-19-2008, 10:25
ама и тука писах :-x
да пак ще кажа малка си за гаджета защото ти искаш думата гадже да се показваш с него а не искаш човекът до себе си все пак си малка за да го осъзнаваш но като малко по голяма от теб те съветвам да слушаш майка си все пак и тя е била на 13 :)

sunset_light
06-19-2008, 10:28
Всеки е различен и ест. всеки се научава от грешките си,само ти давам съвет,мисли със сърцето си и РАЗУМА си ,защото можеш да направиш някоя беля например да се хванеш със някакъв дето излиза с 5 момичета едновременно,по коментарите ти съдя ,че си добро момиче,е,успех. ;)
Всеки се учи от грешките си ,ако направиш такава,естествено няма да я повториш ,по тази начин се учиш от живота затова ти казвам ,че си малка,то и аз съм на 13 и искам малко справедливост и доверие ,ама 1 път си изпатих ,и така...
Успехчета и умната. ;)

sasha_90
06-19-2008, 11:56
След като твоите приятелки си имат гаджета не означава,че и ти трябва да имаш!Майка ти е права-наистина си малка.

NaNa_SladuRana
06-19-2008, 12:04
Пф,аман от такива хора,които искат да имат гадже колкото да не са по-назад от другите.Важно е не да има с кой да се фукаш и да си губиш времето,а да си с човек когото обичаш и цениш :)

MiMcHeToOo
06-19-2008, 12:05
Майка ти ти казва, че си малка, защото явно мислиш като малко момиченце. Научи се да се държиш по-отговорно и покажи, че можеш да мислиш като голям човек (ако можеш естествено) ...

marencetuuu
06-19-2008, 13:09
найстина си малка ама от мен да знаеш според тях само на 30 няа си малка-аз съм на 20 и за нашите още съм малка за гаджета :lol:

SunShinePearl
06-19-2008, 13:12
И като си хванеш гадже на 13 години какво ще правите? Ще се държите за ръце или ще се ебете по цял ден като "големите каки и батковци" ?...
+1 :D :D :D

cinderella_gugutka
06-19-2008, 13:15
4е що трябва да и казваш 4е си имаш гадже :-o

gothic_angel
06-19-2008, 13:19
Изчакай още малко,поне майка ти да започне да ти има доверие :wink:

angelcheeee_93
06-19-2008, 13:30
nqma lo6o v tova da si ima6 gadje ,no na tvoite godini vrazkite sa bez smisal.samo deto moje da se vlubi6 i posle da strada6.

FiRe_LaDy
06-19-2008, 13:32
За къде бързаш?Ще пораснеш и ти и ще ти дойде времето ...

sexa_na_kompleksa
06-19-2008, 13:44
Според мен не си малка за връзка. Малка си за секс! Не виждам нищо лошо в това да си имаш приятел, ако чувствата ви са взаимни и искате едно и също. За родителите ти ти винаги ще бъдеш тяхното малко момиченце и не можеш да ги чакаш да разберат, че вече не си малка или пък да започнат да ти вярват - това може никога да не стане. Ако си харесаш някое добро и умно момче, което няма да иска секс от теб и да те лъже - хванете се, няма лошо. Но недей да тръгваш с някого, защото твоите приятелки имат гаджета, така е модерно, скучно ти е или каквато и да е била друга подобна глупост.

krem4et0
06-19-2008, 14:35
Много е права жената. малка си!

TheMaggie
06-19-2008, 14:36
Ми щом си свястно момиче разсъждавай свястно и стегни до свстния извод, че толкова рано не е добре да започваш връзки.
почакай година-две, пък тогава.

НО НЕЕЕ!! Ние трябва да подръжаваме на приятелките си, за да не ни изритат от миризливата си компания. Догодина като отидеш в гимназия няма да ги помниш ,ама тебе сички ще помнят като 13 годишната курва.
;]]

SexyGirl4eto
06-19-2008, 16:57
Според мен не си малка за връзка. Малка си за секс! Не виждам нищо лошо в това да си имаш приятел, ако чувствата ви са взаимни и искате едно и също. За родителите ти ти винаги ще бъдеш тяхното малко момиченце и не можеш да ги чакаш да разберат, че вече не си малка или пък да започнат да ти вярват - това може никога да не стане. Ако си харесаш някое добро и умно момче, което няма да иска секс от теб и да те лъже - хванете се, няма лошо. Но недей да тръгваш с някого, защото твоите приятелки имат гаджета, така е модерно, скучно ти е или каквато и да е била друга подобна глупост.

Ami da i az to4no taka mislq

Nefarian
06-19-2008, 17:07
Офф накъде отива света.. вече взех сериозно да се притеснявам :?

girl_in_black
06-19-2008, 17:48
Да, малка си.На 13 има много по-важни неща, за които да мислиш.Аз на 13 години прекарвах почти цял ден в тренировки и нямах гадже, но за сметка на това станах републиканска шампионка, така че те съветвам и ти да се захванеш с нещо такова, а не да мислиш за глупости.

ПП.Много мразя лапета на 13 да си лепнат никове от типа на SexyGirl.Какво ли секси има в момиченце на 13?

SexyGirl4eto
06-19-2008, 17:52
Да, малка си.На 13 има много по-важни неща, за които да мислиш.Аз на 13 години прекарвах почти цял ден в тренировки и нямах гадже, но за сметка на това станах републиканска шампионка, така че те съветвам и ти да се захванеш с нещо такова, а не да мислиш за глупости.

ПП.Много мразя лапета на 13 да си лепнат никове от типа на SexyGirl.Какво ли секси има в момиченце на 13?


i az mn mrazq nqkfi takiva i da se hfalqt 4e saa primerno republikanski 6ampionki!! ne se hfalete 4ak tolkova okk spokoinoo

SexyGirl4eto
06-19-2008, 17:55
Да, малка си.На 13 има много по-важни неща, за които да мислиш.Аз на 13 години прекарвах почти цял ден в тренировки и нямах гадже, но за сметка на това станах републиканска шампионка, така че те съветвам и ти да се захванеш с нещо такова, а не да мислиш за глупости.

ПП.Много мразя лапета на 13 да си лепнат никове от типа на SexyGirl.Какво ли секси има в момиченце на 13?


i az mn mrazq nqkfi takiva i da se hfalqt 4e saa primerno republikanski 6ampionki!! ne se hfalete 4ak tolkova okk spokoinoo



sig sled malko 6e pi6e6 4e zavijdam :lol: :lol: :lol:

vesssiii
06-19-2008, 18:13
Ем аз съм на 14 и си имам приятел,не мисля,че е нещо кой знае какво да имаш гадже на 13..Когато тръгнахме с приятеля ми все още бях на 13..Но честно да ви кажа не всичко е секс..Дали ще се държат само за ръчичка или ще се е**т си е техен проблем..За родителите ти винаги ще си останеш тяхното малко момиченце,това е съвсем нормално..И моята майка си мислеше,че съм малка(не защото ми няма доверие,напротив с майка ми споделям адски много неща,а просто защото е беше страх да не стане така да бъда наранена),но адски много харесва приятеля ми.Е естествено стани гадже с някой на твоята възраст или с 1-2 годинки по-голям,за да сте на един акъл :) Не знам според мен в т'ва,че искаш гадже няма нищо лошо..Просто сега е лято,ваканция,кеф няма нищо лошо да имаш гадже нито те чака учене,нито нищо,а и да си на училище все някак си ще намериш време и за 2-мата..На мен тази година ми беше адски важна и през цялата имах приятел и не ми е пречил..Сега ми предстоят изпити имам си нужното 6..Така че не слушай к'во ти казват другите..Всеки с мнението си..К'вото си решиш т'ва прави,а не каквото ти кажат другите..Не се влияй от мнението на непознати..Успех! :-) [/b][/i]

IGNGN
06-19-2008, 18:20
Здравейте!Искам да споделя с вас нещо мн важно за мен!Майка ми смята, че аз още съм малка заа...така наречените гаджета(аз съм на 13 години), но аз не мисля така, защото повечето мои приятелки имат гаджета, а аз няма как да тръгна с някое момче, защото ест. майка ми ще разбере и ще почне да ми казва, че съм малка...бля-бля!ПЛС помогнете!!!КАК ДА Й ПОКАЖА, ЧЕ ВЕЧЕ СЪМ ПО-ГОЛЯМА!!! :smt100

Щом майка ти има такова влияние върху теб - малка си

miss_asi
06-19-2008, 18:52
Ми не се много малка ама един въпрос какво ще правиш като си хванеш гадже само тва ми кажи?! :shock: Може би както някой беше споменал ще се ебете по цял ден!

NaNa_SladuRana
06-19-2008, 19:01
nqma lo6o v tova da si ima6 gadje ,no na tvoite godini vrazkite sa bez smisal.samo deto moje da se vlubi6 i posle da strada6.

Бизсмислени връзки :shock: не това си е много индивидуално аз тръгнах с моето гадже на 13 и сега ,2 години по-късно,все още се обичаме,вярвяме си е се ценим :-)

Шлядку*бэбэ
06-19-2008, 19:05
Еми говори с майка ти . Кажи , че вече не си и малкото момиче :P . Ъъ... да правиш секс на 13 не е много добре . :grin:

girl_in_black
06-19-2008, 19:13
Да, малка си.На 13 има много по-важни неща, за които да мислиш.Аз на 13 години прекарвах почти цял ден в тренировки и нямах гадже, но за сметка на това станах републиканска шампионка, така че те съветвам и ти да се захванеш с нещо такова, а не да мислиш за глупости.

ПП.Много мразя лапета на 13 да си лепнат никове от типа на SexyGirl.Какво ли секси има в момиченце на 13?


i az mn mrazq nqkfi takiva i da se hfalqt 4e saa primerno republikanski 6ampionki!! ne se hfalete 4ak tolkova okk spokoinoo



sig sled malko 6e pi6e6 4e zavijdam :lol: :lol: :lol:


Ето тези ти мнения също показват колко си малка още.Оптах се да изкажа мнение-не го приемаш-ок, хващай си гадже, бъди "готина" и "секси",не оставай по-назад от "яките" ти приятелки- изборът е твой.А и не държа някой дс ми завижда, споко, не ти го казвам за това

Nefarian
06-19-2008, 19:17
Офф ако си хващаш, гледай поне да не е емо плз

soif
06-19-2008, 19:22
emi milichka smqtam che v deistvitelnost si malka po dobre se naslajdavai na detstvoto si dokato moje6 a gadjeta ......... 6te ima6 mnogo za napred[/quote]

plamka
06-19-2008, 21:14
mi hvani si ako ti e tolko zor... maika ti nqma kak da razbere ako ne i se vresh v nosa s priqtelq si... Ne moga da ti dam mn dobar savet i az sam na 13 ama moita maika nqma nishty protiv, znae 4e sam imala gadjeta i t.n. Ama maiki vsqkakvi... pokaji i 4e nqma nishty losho v tova da si imash gadje v kraina smetka, shtom si razmna zna4i ne si tragnala da pravi6 sex... Ne znam pogovori s neq, kaji i 4e e normalno ve4e na taq vazrast da haresva6 nqkoi i teb da te haresvat, kaji i 4e si razumna i ni6to neredno nqma da pravite i taka...

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-19-2008, 21:58
аз пък никога не съм питала майка ми "абе маммо аджа ба мое ли да си имам гадже" :D .. имам си казвам и ако се наложи и ... абе кой я пита :) а иначе и аз мисля че си малка въпреки че и аз на твоята възраст мислех така :-o

insomnia79
06-20-2008, 05:25
omg koi vi govori za "vruzka" to na 13 godini sa si detin6tini ..kato iska neka si prai kefa momi4eto az si imah gaje na 12 i samo se vijdahme v mejdu4asiqta i hodihme do lafkata i toi mi podari edno kenguru :D :D :D :D hubavo e 4ovek da ima malko uverenost ot maluk za po natatuka..osobeno pri momi4etata tova ima zna4enie .. ina4e vuob6te nqma da komentiram dali 6te e seriozna "vruzka" (nz kak da go nareka ina4e :D ) 6toto to e o4evidno 4e "vruzkata" vi 6te predstavlqva :smt026 :smt031 ili ne6to ot toq sort :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

GUESS
06-20-2008, 05:35
Малка си бе моме! Живей си живота, има време за гаджета. То затова има толкова пропаднали, защото се мислят за вече "пораснали".

shoon
06-20-2008, 06:26
Ако ще го правиш щото е модерно, по добре недей :? и малка си наистина и винаги ще си останеш такава пред майка ти... така че помисли си добре какво искаш или не 8)

SexyGirl4eto
06-20-2008, 13:23
Малка си бе моме! Живей си живота, има време за гаджета. То затова има толкова пропаднали, защото се мислят за вече "пораснали".

Emi da ama kakto kazvat i drugite "kfo 6e praite po cql den sex li"
ne we hora az sum na 13 i ne iskam da praa sex tolkova rano nito da podrujavam na priqtelkite mi... prostoo iskamm... nz ve4e kak da vi go obqsnq iii nee tam da se vijdame v mejdu4asiqta i po lafkite
!!aaa maika mi nqma protif da iam gadje oba4e 6e po4ne da mi vika "emi ok imai oba4e si malka ...i t.n"

i'm so excited!
06-20-2008, 14:04
виж сега. каквото и да правиш и колкото и да се опитваш да ни убедиш и нас и майка ти - малка си. това е положението.
а ти искаш гадже точно защото приятелките ти имат. "да се виждаме в междучасията и по лафките" , е-хее ,колко яко.
чак когато разбереш смисъла на думата "приятел" ще си достатъчно голяма за връзка. а сега с тия криви разбирания .... :? рано ти е още, отсъждам аз.

258
06-21-2008, 20:56
аз съм на 14 и моята майка също не одобрява така наречените гаджета...аз съм имала 2 и тя естествено не знае,но то не беше нищо серизоно-за няколко дни и без целувки с език :lol:

Nefarian
06-21-2008, 21:32
Родителите ви са яко консерви

gPa3HuTeJl
06-21-2008, 21:35
Наеб* се пред нея... или направи клипче... и и го покажи... и готово... ОП ЖЕНА СИ..а и да не ти пука..някои момичета на твойта в1зраст имат повече бройки от майка ти..

Nefarian
06-21-2008, 21:42
Наеб* се пред нея... или направи клипче... и и го покажи... и готово... ОП ЖЕНА СИ..а и да не ти пука..някои момичета на твойта в1зраст имат повече бройки от майка ти..
8-) прав е човекът

gPa3HuTeJl
06-21-2008, 21:43
99% процента от случайте с1м прав... другия 1% е когато с1м в нетрезво с1стояние..

AngelGirl
06-21-2008, 22:05
Малка си за гаджета. Всяко нещо с времето си!

evil_angel69
06-21-2008, 22:35
ем наште знаеха,че си имам гадже и нищо никога не са ми казали :grin:

akinom
06-22-2008, 08:00
оФ, моятА е същаТа...сПоред мен това не е добре, но щом го казват майките :lol: :x .... :-S

Titan
06-22-2008, 09:46
Човек къде тръгваш с приятели на 13... Дори да си хванеш приятел, че и доколкото разбрах от веската13 не трябва да има голямо възрастово разминаване, ОМГ на 13 с някой на 16-17. Че дори 14-15, когато ги е ударил хормона, само за ебене мислят. Просто съм минал по тоя път. И нз за каква любов ми говориш на 13, това че твойте приятелки имат незначи, че и ти тряя имаш. Ако вече толкова обичаш някого щеше да си с него.

plamenka
06-22-2008, 09:55
Какво гадже на 13? И ако мога да попитам какво ще го правиш това гадже? :) Живей си живота сега. Най - хубавите ти години са в момента. Какво ще стане ако си намериш гадже? Ще вземе да скъса с тебе и... ?! :-o Ще се почне ''Искам да умрааа'' и т.н.
Я се радвай на детсвото. :P

П.п: На колкото и да си, за твоите родители винаги ще си останеш малка. ;)

prettyIdeath
06-22-2008, 10:40
Оо ама ти даже си готова и за се*с .. ко чакаш? Сега излез навън, виж първия батко, ама гледай да не е под 20г. обикни го от пръв поглед, върни се, пиши че си влюбена но той не ти обръща внимание => после пиши с главни букви нова тема "ЩЕ СЕ САМОУБИЯ" и т.н.
После не се знае... Много сте непредсказуеми ;)

al_bundy316
06-22-2008, 11:51
Защо пък на 13 да не мисли за гаджета?? И аз на 13 съм си мислел за такива неща... Няма нищо нередно в това. Естествено няма да са точно гаджета, а по-скоро близки приятели. Но може би по-нататък ще се стигне и до друго... Успех на авторката! :)

Blo0dyBitch
06-22-2008, 12:05
имала съм гаджета когато бях на 13 и не беше кой знае какво
то нито физическата ви сръзка ще е на 100% ,нито духовната :?
само за да си като другите-тъпо е
ама толкова като ти се иска-защо ти е удобрението на майка ти-вие няма да правите нищо по-сериозно
а това,че зависиш от нея е още една причина да мисля,че си още малка и незряла за момчета

VinDa
06-22-2008, 13:37
Nqma s kakvo da i pokaje6 tq sama trqbva da go osaznae.Ti ne si vinovna no vsi4ko 6te otmine sled izvestno vreme :)

prettyIdeath
06-22-2008, 14:54
Защо пък на 13 да не мисли за гаджета?? И аз на 13 съм си мислел за такива неща... Няма нищо нередно в това. Естествено няма да са точно гаджета, а по-скоро близки приятели. Но може би по-нататък ще се стигне и до друго... Успех на авторката! :)
То кой не е мислел за гаджета. Аз също имах , но преди беше различно / нито сме се целували, нито сме прегръщали , само се държахме за ръце и задължително бяхме на 1м разстояние / а сега си харесват батковци и тея батковци знаят колко им сече пипито, тръгват с тях, оставят ги след 1-2 седмици, които пък има са достатъчни да има завъртят главите и да ги опраят... Просто сега е много по-различно от преди!

prettyIdeath
06-22-2008, 15:02
Защо пък на 13 да не мисли за гаджета?? И аз на 13 съм си мислел за такива неща... Няма нищо нередно в това. Естествено няма да са точно гаджета, а по-скоро близки приятели. Но може би по-нататък ще се стигне и до друго... Успех на авторката! :)
То кой не е мислел за гаджета. Аз също имах , но преди беше различно / нито сме се целували, нито сме прегръщали , само се държахме за ръце и задължително бяхме на 1м разстояние / а сега си харесват батковци и тея батковци знаят колко им сече пипито, тръгват с тях, оставят ги след 1-2 седмици, които пък има са достатъчни да има завъртят главите и да ги опраят... Просто сега е много по-различно от преди!

al_bundy316
06-22-2008, 21:00
Защо пък на 13 да не мисли за гаджета?? И аз на 13 съм си мислел за такива неща... Няма нищо нередно в това. Естествено няма да са точно гаджета, а по-скоро близки приятели. Но може би по-нататък ще се стигне и до друго... Успех на авторката! :)
То кой не е мислел за гаджета. Аз също имах , но преди беше различно / нито сме се целували, нито сме прегръщали , само се държахме за ръце и задължително бяхме на 1м разстояние / а сега си харесват батковци и тея батковци знаят колко им сече пипито, тръгват с тях, оставят ги след 1-2 седмици, които пък има са достатъчни да има завъртят главите и да ги опраят... Просто сега е много по-различно от преди!
Мда, така е. Между другото те ся лапетата знаят повече и от нас даже и за секса и изобщо... Миналата седмица кат се връщах от шиб***то даскало :D гледам някви деца в детската градина се псуват ама много здраво... И си викам аз на тия години даже не съм и знаел кво значат тия думи. Та така...

5StaR
06-22-2008, 21:16
Миналата седмица кат се връщах от шиб***то даскало :D гледам някви деца в детската градина се псуват ама много здраво... И си викам аз на тия години даже не съм и знаел кво значат тия думи. Та така...

И те не знаят, ама нали са ги чули от "големите" и ги повтарят... байдъуей - много е грозно да видиш дете на 6-7 години да псува.....

al_bundy316
06-22-2008, 21:31
Абе някои си и знаят... Щото някви лапета дет не могат да ходят даже много добре вече се закачат с момичетата... Бил съм свидетел на такиа неща.

HelSy
06-22-2008, 22:35
ОМГ ! и аз имах гадже на 13 ! тва не те прави курва .. да, не правихме нищо особено .. целувахме се .,., държахме се за ръце .. не че ся при мен е мн по-различно .. ама в една връзка като няма е*ане,не се ли води връзка ?!?! и всичко ли опира до тва .. независимо от годините ... :? :x

по темата : майка ми витаги ми е имала доверие и смятам,че го заслужавам :oops: но в крайна сметка кво като приятелките ти имат гаджета ? да не пикаят олио :-D ти пък бъди по-различна ! :) друг е въпроса ако си си харесала точно някой и той теб също ... зимай го :-D

П.С. и не правете глупости xDD

TheNewReligion
06-22-2008, 22:54
И като си хванеш гадже на 13 години какво ще правите? Ще се държите за ръце или ще се ебете по цял ден като "големите каки и батковци" ?...
И аз очаквам отговор на зададените въпроси , но едва ли ще получим такъв в скоро време ...

TheNewReligion
06-22-2008, 23:00
имала съм гаджета когато бях на 13 и не беше кой знае какво
то нито физическата ви сръзка ще е на 100% ,нито духовната :?
само за да си като другите-тъпо е
ама толкова като ти се иска-защо ти е удобрението на майка ти-вие няма да правите нищо по-сериозно
а това,че зависиш от нея е още една причина да мисля,че си още малка и незряла за момчета
+1 , но не трябва да бъдем толкова сигурни , че на 1ч3 не може да се прави нещо по-сериозно ! 8-)

miminkaa
06-25-2008, 17:59
Ми то и аз съм на 13.. Майка ми преди мислеше така но поговорих с нея и вече е на друго мнение.. По добре поговори с майка си и и обясни че не си малка,че всички твои приятелки имат гаджета.. мисля че ще те разбере !

moon_flower
06-25-2008, 18:06
Ти си малка. :)

eveto_xx
06-25-2008, 18:14
Всички,които написахте, че е малка, я сега се замислете.На 13 не сте ли си харесвали някого? Не сте ли искали този някой по някакъв начин да ви покаже, че и той ви харесва, и да се зароди едно приятелство, което се нарича по принцип "да сте гаджета".И какво ще правят ли?Ами не всичко е секс и мляскане,това момиче не мисля , че веднага ще тръгне да прави това...И не ми казвайте, че и вие на 13 не сте искали да си имате приятел/приятелка :)

Boko123
06-25-2008, 18:25
На 13 дори самата ти си нямаш доверие спред мен..

sweet_baby_cool
06-25-2008, 19:35
Ne si mnogo malka no ne si i mnogo golqma. za saveti... za vsqka maika si ima individualen podhod

natalitoo
06-25-2008, 19:41
spox .. ne e bolka za umirane .. az sym na 16 po4ti 17 ... i za maika mi sym vse o6te malka .. za maikite vinagi si ostavame malki ..

wiki-
04-02-2012, 16:35
Защо ли имам подобен проблем .. :д .. След 2 месеца ставам на 17 г., а от 9 месеца си имам приятел и бих казала че нещата са сериозни, НО майка ми все ми повтаря че съм била малка .. опитвала съм се да и покажа че годините нямат значение щом съм щастлива ама тя не иска да ме послуша и винаги се караме като стане на въпрос тази тема .. Как да и докажа че не е права .. :|

mlakniwe2
04-02-2012, 16:58
http://troll.me/images/annoying-facebook-girl/breaks-up-with-16-year-old-boyfriend.jpg

k0rn
04-02-2012, 17:08
LOCK......

anonymous708973
04-02-2012, 17:35
Пусни си нова тема, тая е от 2008.

bReAk3R
04-02-2012, 19:36
Кой малоумник Ъп-на темата?! Момичето вече трябва да е на 17, тъй като темата е от 2008...

melany12
04-02-2012, 19:47
кажи и ,че не си толкова малка и знаеш какво да правиш.трябва да ти има пълно доверие

broken-barbiee
04-02-2012, 20:25
Кой малоумник Ъп-на темата?! Момичето вече трябва да е на 17, тъй като темата е от 2008...

+1.
10букви.. :D

Hilary_
04-03-2012, 08:17
И как по - точно трябва да те бъркат отношенията на приятелките ти? Те ли определят начина ти на живот?
МАЙКА ТИ Е ПРАВА!! МАЛКА СИ!! За всичко си има време, а когато се избързва по - натам става скучно!

Neftochimic
04-03-2012, 17:07
малка си... пусни си Disney channel, а гаджетата ги остави за след 2 години.

summerxtime
04-03-2012, 17:13
^ На 13 да гледа Дисни Ченъл? Лол.................

sunman
04-03-2012, 19:22
Ей осъзнайте се бе!!
Ужас,направо нямам думи.............на 13 какво ше правите!!

Lilanda
04-03-2012, 22:51
^ На 13 да гледа Дисни Ченъл? Лол.................
Доста 13-годишни гледат Дисни Ченъл,summerxtime..вместо да излезнат на вън те седят в къщи и гледат тъпизми за деца с по 5-6 години по-малки от тях..В представите ни да гледаш Дисни на 13 си е за учудване, но в реалността си е съвсем нормално.. ;)

broken-barbiee
04-03-2012, 23:01
Хора, разберете, че темата е от 2008г. Няма смисъл да давате мнения за толкова стара тема! :D

loko1
04-04-2012, 01:14
ше му лапа палката

Sh@d0w
04-04-2012, 07:13
Стара тема.