PDA

View Full Version : приятелка и косъмчета...



lifelesscorpse
06-16-2008, 19:18
здравейте :) преди няколко дни поканих една моя мн добра приятелка да ходим на басейн,но тя отказа.попитах я защо и тя каза,че се срамува от това,че има косъмчета по корема и гърдите и й е неприятно да ходи по бански така,а и са й били тъмни на цвят :( исках да ви попитам това "окосмение" при момичетата не е ли нормално?аз имам тук-таме но са адски малки и руси и нищо не си личи дори и на допир :-D :)
е очаквам отговорите ви :)

LadyCarameL
06-16-2008, 19:22
Нормално е ;)

o0ps
06-16-2008, 19:24
Окосмяването по всяка една част на тялото е нормално. Но дали е естетически красиво си е вече друг въпрос. Не разбирам защо щом се чувства некомфортно не ги е махнала? Не е толкова сложно...

Liar
06-16-2008, 19:29
За кола маска да е чувала...

lifelesscorpse
06-16-2008, 19:33
ами не знам,но просто са й мн тъмни,а пък кожата и светла и затова :) се пак мерси мн за съветите ще се опитам да поговоря с нея отново и да реши какво да ги прави :)

Liar
06-16-2008, 19:35
Ами кажи и да ги махне че да не се притеснява.

MiLeNcHeToO
06-16-2008, 19:54
Suvsem normalno e da ima okosmqvane po korema i gurdite,moje bi neinite kosum4eta sa po-tumni i dulgi,pri vseki e razli4no.Mislq 4e nqma za kakvo da se pritesnqva,a i ot slunceto 6te izbledneqt i nqma da si li4ut tolkova mnogo.Opitai se da q razybedi6.yspeh! :)

ioancheto
06-16-2008, 20:08
Moje da gi izsvetli :)

vamp
06-16-2008, 20:13
Браво на твойта приятелка,поне знае,че като има косми не е готино да ги натрапва на другите да ги гледат.
Омръзнало ми е да слушам от космати женски,че имали косми ама били руси.Косъма си е косъм,няма значение рус или черен.
Преди малко видях една с гъста космена покривка по циците,светло руси бяха,мъх,ама дълги,гъсти и големи.Е аз аджеба,като съм момче и моите са черни и ги бръсна/епилирам по-тъп ли съм от мацката?Значи аз да нямам косми ама нейните като са руси нп?
Е момичета,я се осъзнайте!Кола/Епилиратор,че ще ви дърпам ушите!

Glezanka
06-16-2008, 20:17
Ми да ги изруси ...

TheNewReligion
06-16-2008, 20:21
Suvsem normalno e da ima okosmqvane po korema i gurdite,moje bi neinite kosum4eta sa po-tumni i dulgi,pri vseki e razli4no.Mislq 4e nqma za kakvo da se pritesnqva,a i ot slunceto 6te izbledneqt i nqma da si li4ut tolkova mnogo.Opitai se da q razybedi6.yspeh! :)
+1 , пък може и да ги махне ...

lifelesscorpse
06-16-2008, 20:23
благодаря ви отново за съветите :) ще и предложа вашите идеи и ще видим какво ще реши :wink: поне да е и по-спокойна,защото така само ще си създаде комплекси,а това не е на добре :)

TheNewReligion
06-16-2008, 20:24
Браво на твойта приятелка,поне знае,че като има косми не е готино да ги натрапва на другите да ги гледат.
Омръзнало ми е да слушам от космати женски,че имали косми ама били руси.Косъма си е косъм,няма значение рус или черен.
Преди малко видях една с гъста космена покривка по циците,светло руси бяха,мъх,ама дълги,гъсти и големи.Е аз аджеба,като съм момче и моите са черни и ги бръсна/епилирам по-тъп ли съм от мацката?Значи аз да нямам косми ама нейните като са руси нп?
Е момичета,я се осъзнайте!Кола/Епилиратор,че ще ви дърпам ушите!
Така си е ! А ти какво си я правил тази мацка , че видя косъмчетата и по гърдите ? :-o

Fx1
06-16-2008, 20:29
Браво на твойта приятелка,поне знае,че като има косми не е готино да ги натрапва на другите да ги гледат.
Омръзнало ми е да слушам от космати женски,че имали косми ама били руси.Косъма си е косъм,няма значение рус или черен.
Преди малко видях една с гъста космена покривка по циците,светло руси бяха,мъх,ама дълги,гъсти и големи.Е аз аджеба,като съм момче и моите са черни и ги бръсна/епилирам по-тъп ли съм от мацката?Значи аз да нямам косми ама нейните като са руси нп?
Е момичета,я се осъзнайте!Кола/Епилиратор,че ще ви дърпам ушите!

Пълни глупости.

sexa_na_kompleksa
06-19-2008, 13:28
Или да ги изсветли, или направо да ги махне. Няма смисъл заради едни косми да си седи вкъщи.

gothic_angel
06-19-2008, 13:34
Нормално е..

Ch0c0la73
06-19-2008, 19:20
нормално е ама трябва да отиде на кола ... поне за корема..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-19-2008, 19:50
Според мен притеснението и е най - вече дали да ги махне. Най - вероятно е с такова убеждение, че не би трябвало и наистина ще вземе да си създаде безсмислени комплекси. Какво му мисли, да не се притеснява и да ги маха с каквото и дойде, тъкмо ще се оттърве постепенно от тях. Въобще да не се колебае ;).

BlueCat
06-20-2008, 07:27
Абе всички я съветвате да ги маха. То и аз съм на това мнение. Но аз като отидох да си ги махна на кръста и козметичката ме гледа ей така :shock: и вика за кво ти е да махаш тва мъхче, не знаеш ли, че могат да станат черни косми? И каза, че от едно махане нищо няма да ми стане, но да си помисля много хубаво следващия път преди да ги махна. Втори път не съм ходила. Прецених, че не е нужно, въпреки че се забелязват. Така че и твоята приятелка да си помисли хубаво преди да ги махне.

adizitk1
06-20-2008, 10:19
Ми да ги изруси ...
+1

ElisaDay
06-21-2008, 07:12
Разбира се, че е нормално.Ако пък са чак толкова много нека ги изсветли или направо ги премахне :)

gabi_94
06-21-2008, 09:02
еми аз веднъж като ходих на коламаска на краката и говоря си с козметичката и я питам нали да си махна на кръста и на корема косъмчетата, тя ми вика нали дай да ги погледна и ще ти кажа и аз и показвам и тя :shock: шокирана ми вика и какво имаш да махаш аз не виждам нищо. Всеки има косъмчета навсякъде. Сиг ли си че приятелката ти ги има и те се виждат. Аз например виждам моите, но никой друг не ги вижда което е странно. Може пък просто тя да гивижда, защото знае че ги има.

sodomicdream
06-21-2008, 09:06
напълно нормално е според мен да има такива косъмчета, все пак сме бозайници, не влечуги :)
Аз също имам по корема косъмчета и ги виждам, но.. никога не са ми създавали проблем. Както и по кръста.
Няма смисъл да се махат. Може да стане само по-зле, но не и по-добре...
Ако вече е прекалено зле ситуацията в смисъл.. да са като четина, тогава може би ще се наложи да се махнат. Макар че не ми се вярва да са чак толкова зле.

Irrepresible
06-21-2008, 12:40
брей за една глупост без басейн.... аз тея ка корема с епилатора ги минавам а за тея по гърдите... кой пък ще гледа там!? а като са неприятни пинситката и готово! до къде стигна света...

Wrathchild
06-21-2008, 13:01
Браво на твойта приятелка,поне знае,че като има косми не е готино да ги натрапва на другите да ги гледат.
Омръзнало ми е да слушам от космати женски,че имали косми ама били руси.Косъма си е косъм,няма значение рус или черен.
Преди малко видях една с гъста космена покривка по циците,светло руси бяха,мъх,ама дълги,гъсти и големи.Е аз аджеба,като съм момче и моите са черни и ги бръсна/епилирам по-тъп ли съм от мацката?Значи аз да нямам косми ама нейните като са руси нп?
Е момичета,я се осъзнайте!Кола/Епилиратор,че ще ви дърпам ушите!О да, аз като имам руси косъмчета по ръцете, които са толкова къси и руси, че грам не се забелязват, ще взема да ги махна, та да станат тъмни и дълги.
А приятелката ти просто да ги махне, не е трудно.

lifelesscorpse
06-21-2008, 14:46
мерси :) вчера говорихме и се престраши на коламаска(при козметичка естествено)и днес бяхме на басейн :grin: а и тя беше мн по-спокойна и вече й е мн готино и утре пак :grin: :) :wink: (на басейн де :-D )

the_beautiful_smile
06-21-2008, 14:55
виж сеГаа неЗнам даЛи иМа смисъЛ да ги маха катО те от сЛъНцетО иЗрусЯват (ноРмаЛно е да има) и аз имаМ нО станаха руси оТ слънцетО особенО когато се ходи на басеин!! личнО на меН са ми най гадни космите по краката и по трудно изрусяват отколкото по ръцете корема и гърдите кажи и да не се притеснява а да иде да се попече малко и ще и изрусеят (само стойте повече време на басеин) :) :) :-)

ЯвнО закъснЯх :(