PDA

View Full Version : потъмняване



acebe
06-16-2008, 20:52
дА ва питъм начи косата ми е кестеняфа (светло-кестеняфа в никакъв случаи руса!) и искъм да знам как мойе да потъмнее по естестфен път видял съм че в течение с времето доста е потъмняла откакто съм бил например на 12 години (ся съм на 16)..който има някфа идея да казва ?благодаря.

preichetoy
06-16-2008, 20:58
Докато растеш, косата ти потъмнчва (обикновено). Забележете - повечето дечица са руси, но после косата им потъмнява. Та няма как да си потъмнее самичка, но ако не искаш да си изтощаваш косата, порбвай с къна. Никога не пада, перманентна е и абсолютно натурална.

mysterious93
06-19-2008, 10:54
"искам да потъмнее по естествен път ..как?"ами ти сама каза "естествен.."демек нищо не можеш да направиш..но пък както казаха в по горното мнение пробвай с кана..щом не ти с еползва боя :)

o0ps
06-19-2008, 11:18
Докато растеш, косата ти потъмнчва (обикновено). Забележете - повечето дечица са руси, но после косата им потъмнява. Та няма как да си потъмнее самичка, но ако не искаш да си изтощаваш косата, порбвай с къна. Никога не пада, перманентна е и абсолютно натурална.
Е да ама малко ме съмнява момче да се навие да се къносва... То не че ги няма всякакви вече ама все пак... 8-)

Ag
06-19-2008, 11:22
оле..научи се да пишеш..

preichetoy
06-19-2008, 15:45
Докато растеш, косата ти потъмнчва (обикновено). Забележете - повечето дечица са руси, но после косата им потъмнява. Та няма как да си потъмнее самичка, но ако не искаш да си изтощаваш косата, порбвай с къна. Никога не пада, перманентна е и абсолютно натурална.
Е да ама малко ме съмнява момче да се навие да се къносва... То не че ги няма всякакви вече ама все пак... 8-)
Боядисват се, обезкосмяват се навсякъде, слагат си обици навсякъде, едва ли ще има проблем ... :grin:

Liar
06-19-2008, 18:17
С боя,друг начин няма.Но има и разни оцветители чиято трайност е по-малка от боята.Може първо с тях да пробваш да видиш дали ще се харесаш.