PDA

View Full Version : Секса и града



BeautifulWorld
06-19-2008, 11:50
Тук (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=134428&highlight=%F1%E5%EA%F1%E0+%E3%F0%E0%E4%E0) вече има тема с такова заглавие, но е доста стара, така че пускам нова.
Искам да попитам има ли и други фенове на филма в този форум :) Аз си тегля сериала сега и съм стигнала до 5-6 серия на втори сезон :D Какво да се прави, късно установих колко интересен е сериала. Гледам го без субтитри, много е яко така - вярно, че не разбираш всичко на 100%, но като мине през превод, някои неща се губят, като скрития поддекст тук-там.
Коя ви е любимата героиня?
Гледали ли сте филма? Аз чакам да го пуснат в киното (в София и Варна са го пуснали, но във Велико Търново още го няма :-D ), за да го изгледам - ще се съберем сюрия момичета и ще отидем. Моля да не разказвате сюжета на филма, че като знаем предварително за какво става въпрос, няма да ни е интересно :o
И всичко друго, което ви вълнува относно филма, можете да споделяте и питате в тази тема!

Shadow_Walker
06-19-2008, 21:53
Ми обичам го тоя сериал и тва е. :]
Гледам го по фокс лайф.Когато излъчат всички серии от последния сезон (което ще стане до няколко седмици) ще отида гледам и филма ;]

jujulinkaa
06-20-2008, 13:09
аз изгледах и 6 сезон много ме радва тоя филм а колкото до актрисите кефят ме всичките , но най много Саматна много е перверзна :D :D

Boot
06-20-2008, 13:19
Ми обичам го тоя сериал и тва е. :]
Гледам го по фокс лайф.Когато излъчат всички серии от последния сезон (което ще стане до няколко седмици) ще отида гледам и филма ;]
доста е гей мъж да го обича тоя сериал.

Той си е да изядеш една кофа сладолед/шоколад и да се ядосваш защо Кари е толкова тъпа, че заряза Ейдън. За мъж е гей. Гледай европейското ;)

Shadow_Walker
06-20-2008, 17:12
Ми обичам го тоя сериал и тва е. :]
Гледам го по фокс лайф.Когато излъчат всички серии от последния сезон (което ще стане до няколко седмици) ще отида гледам и филма ;]
доста е гей мъж да го обича тоя сериал.

Той си е да изядеш една кофа сладолед/шоколад и да се ядосваш защо Кари е толкова тъпа, че заряза Ейдън. За мъж е гей. Гледай европейското ;)Ти пък ще определяш кое гей и кое не ... и дори да е гей - не ми пука.
П.С. Не ям кофи със сладолед/шоколад нито пък се ядосвам кое как и защо е станало. ;]

alehole
06-22-2008, 08:54
Обожавам го :) Гледах и премиерата на филма които излезе и е уникалеен .. леле влюбена съм в тях мога да гледам с години без да ми омръзнее :grin:

Pedigree
06-22-2008, 08:59
Хах, и аз съм от Търново. :P


Харесвам много сериалчето, да, любимата ми героиня е Саманта. :-D

BeautifulWorld
06-22-2008, 09:06
Саманта ми идва малко в повече - да ходи да се ч*ка с кой ли не... Най-много ми харесва Кари :)
Какво лошо има мъж да гледа Секса и града? Има забавни моменти :D

Pedigree
06-22-2008, 09:10
Хех, повечето се кефят на Кари, мен пък Саманта си ме радва. А за мъж да гледа сериала, не знам, принципно мъж да гледа сериал, е малко... странно. :-D

alehole
06-22-2008, 09:13
Хех, повечето се кефят на Кари, мен пък Саманта си ме радва. А за мъж да гледа сериала, не знам, принципно мъж да гледа сериал, е малко... странно. :-D
Абе странно или не секи си има различен вкус :D Така,че на някой мъже им харесват такива филми а пък да кажа че като бях на кино половината в залата бяха мъже :-D Тогава какво ще кажеш ? :D И като ти казвам мъже имам предвид че имаше от 16 нагоре дори и по-възрастни към 40-50год. :-o и помня,че се смееха много и то супер силно на неща на които ние момичетата не се смеехме :-D абеее кво да обяснявам секи си знае кво гледа :D

teenkopele
06-22-2008, 09:27
...имаше от 16 нагоре дори и по-възрастни към 40-50год.[/i]

Това е почти нищо...в киното, в което бачкам съм виждал възрастни хора, които едвам ходят, да го гледат. :-o

Pedigree
06-22-2008, 09:49
^Гахах, ми не знам, на мен пък си ми звучи странно. Все едно отивам да пия бира с приятел, а той по едно време да ми се изцепи: "Гледа ли вчера Секса и града, ааау, много яко!"... странно ми е, въпреки че не е нищо учудващо за времето, в което живеем.

Luda_Na_Max
06-22-2008, 14:49
а има ли субтитри за филма

mimsitu
06-22-2008, 16:19
аууу това е любимия ми сериал направо то обожавам :-D :grin: с една фр винаги го гледаме и после коментираме :-P много як сериал мога да го гледам постоянно и не ми омръзва никога аз го гледам на фокс лайф и там го дават по две серии един път в седмицата и после цяла седмица повтарят тия две серии :D и затова цяла седмица аз го чакам с нетърпение щото е некъф много як и интересен и не винаги има секс а много полезна инормация и е много итересен, но смятам че за момичетата щото баш за мъже незнам въпреки, че няма лошо :)

Puky
06-22-2008, 16:57
Ми обичам го тоя сериал и тва е. :]
Гледам го по фокс лайф.Когато излъчат всички серии от последния сезон (което ще стане до няколко седмици) ще отида гледам и филма ;]
доста е гей мъж да го обича тоя сериал.

Той си е да изядеш една кофа сладолед/шоколад и да се ядосваш защо Кари е толкова тъпа, че заряза Ейдън. За мъж е гей. Гледай европейското ;)Ти пък ще определяш кое гей и кое не ... и дори да е гей - не ми пука.
П.С. Не ям кофи със сладолед/шоколад нито пък се ядосвам кое как и защо е станало. ;]
Филма е много забавен и аз го гледам.. Но не мисля , че ако момче го гледа трябва да е гей .. :x

hgfh
06-22-2008, 18:55
eii az go gledam :grin: az gledam seriite vseki 4etrurtak ot 10 4asa :grin:

zvezdichkaaa
06-22-2008, 20:02
И аз го гледам и много ме кефи.По-принцип го гледам по Фокслайф,но си го тегля и на компа и сега приключих с 2 сезон и ще тегля 3ти :) .

mimsitu
06-22-2008, 20:13
дам не го прави гей :o

Shadow_Walker
06-22-2008, 20:29
добре де стига с тоя въпрос, ясно е че не съм гей (в краен случай ше изляза би.. ;D )
Аз пък харесвам, освен Кари, Миранда - тя е злобничка и цинична..мацка 8)

Saymon90
06-23-2008, 03:51
Мда, и аз се кефя на Миранда. Абе, то на всички се кефя де...
Филмът също е добър, но някак си вече официално "свърши" явлението Sex And The City... тъжно е :(

mimsitu
06-23-2008, 08:14
дам :( мене сички ме кефат, защото ако не бяха и четирите нямаше да е толкова интересен изобщо нямаше да е същият :)

alehole
06-23-2008, 20:26
добре де стига с тоя въпрос, ясно е че не съм гей (в краен случай ше изляза би.. ;D )
Аз пък харесвам, освен Кари, Миранда - тя е злобничка и цинична..мацка 8)
Хах не мисля,че бих осъдила мъж да е гей ако гледа този филм .. :-o