PDA

View Full Version : Там където е текло, пак ще тече..



SlowDead
06-19-2008, 11:09
Е момичета и момчета случвало ли ви се е да сте били заедно с някои когото обичате,но наистина да сте сигурни че сте го обичали... ,след това в един момент да осъзнаете че вече не го обичате и не ви липсва да скъсате и да сте си мисили че повече никога няма да сте с този човек и след време пак да ви се е приискало да сте сте заедно .. и успявали ли сте да се съберете отново ?
Вярна ли е поговорката според вас ?

vamp
06-19-2008, 11:26
само времето ще покаже,ако си обичал някой и не сте могли да бъдете заедно поради обстоятелствата няма причината да не се съберете в един по-добър момент и да сте щастливи,да изживеете любовта си :)

MonSitY
06-19-2008, 11:30
на мен не но на най-добрата ми приятелка се случи в момента са заедно и са по-щастливи от всякога :)

Abigoria
06-19-2008, 11:35
Да бе да... глупости на таркалета... :? :? :?

BulgariaZaBulgarite
06-19-2008, 11:37
Да живее Велика България тогава ахаха.

NaNa_SladuRana
06-19-2008, 12:12
Ако си обичал наистина някого защо ще мислиш,че не го обичаш и ще го късаш :shock: Толкова е било любов,а това пак да тръгнеш с него си е прищевка :(

FiRe_LaDy
06-19-2008, 12:54
Обичах го ... имах го .. не осъзнах чувствата си и го изгубих!След това,когато бяхме разделени си останахме приятели и пак излизахме и осъзнах,че още го обичам и се помъчих да си го върна ... успях,но не за дълго ... и всичко приклучи много тежко ...

SpOrTs_GiRl
06-19-2008, 13:03
Не можеш да обичаш някого и да си исгурен в това, а изведнъж просто да спреш ......... Когато ИСТИНСКИ си обичал някой, винаги чувстваш нещо към него .. НЕ МОЖЕШ да спреш да го "обичаш" да един-два дни .. и после пак "искам го" .. ТОВА НЕ Е ЛЮБОВ !! .. Това са самовнушения и заблуждения ..
Все пак да отговоря на въпроса .. >> Ами да, случвало ми се е да съм убедена, че обичам някого, а после да се оказва, че просто съм си въобразявала ...

cinderella_gugutka
06-19-2008, 13:31
оф,тва ми се е слу4вало и то не само 1 път :(

mechtaq_za_teb
06-19-2008, 13:33
Случвало ми се е.И беше с момче,което наистина много обичах и все още искрата си я има :) Но го оставих от страх,че пак ще ме нарани,а и бях си изградила стена между нас,и затова не ме заболя като го оставих.И все пак бих била с него отново.Тръпката винаги ще я има :)

angelcheeee_93
06-19-2008, 13:33
zavisi ot horata.na tova mu se kazva-4ovek na momenti :-D na men ne mi se e slu4valo to4no tova ,no ponqkoga imam 4uvstvoto,4e ve4e mi pisva ot vsi4ko i sqka6 i da skasame 6te mi e vse edno,no mine malko vreme i pak vsi4ko si e po staro mu :)

oTPoBHa
06-19-2008, 15:30
аз обаче съм оптимист и вярвам в такива неща .. що пък да не ..

sexita
06-19-2008, 15:36
Сега става така...но е много сложно...дали пак ще издържим... 8)

MoHuTo
06-19-2008, 15:36
Напълно е възможно според мен... все пак няма нищо невъзможно, а пък и в пубертета не сме много наясно кой какво иска и се събираме, разделяме и т.н... пък и на мен ми се е слувало... :)

SlowDead
06-19-2008, 17:50
аз самия съм се събирал с бивша приятелка но в случая тя предпочете първия път да се разделим.... след това 2-рия път беше от части по-зле от части по-дорбе немога да преценя , но и самото момиче се беше променило към по-лошо .. беше станала по-злобна ,по-егоистична и т.н. но немога да кажа че съм я обичал.. след като скъса с мене 2ри път не издържа и седмица и реши пак да ми се обади но бях категоричен че повече между нас няма да има нищо ..

Lady_B_
06-19-2008, 18:00
Е момичета и момчета случвало ли ви се е да сте били заедно с някои когото обичате,но наистина да сте сигурни че сте го обичали... ,след това в един момент да осъзнаете че вече не го обичате и не ви липсва да скъсате и да сте си мисили че повече никога няма да сте с този човек и след време пак да ви се е приискало да сте сте заедно .. и успявали ли сте да се съберете отново ?
Вярна ли е поговорката според вас ?

Не само, че така става, а почти винаги е така :) Ама то е нормално :)
А иначе да случвало се е пак да се съберем и винаги края е катастрофален така че по-добре като веднъж край да значи край и нищо друго ;)

reni7o0o
06-19-2008, 18:09
оф,тва ми се е слу4вало и то не само 1 път :(
na men zasega samo vednyj :P

м!sS wendy
06-19-2008, 18:20
Ами да случвало ми се е да си искам обратно бившия ми, но не защотото една сутрин се събудих и осъзнах че пак го обичам а просто защото сме преживяли много заедно и понякога много много ми липсва.

IGNGN
06-19-2008, 18:22
Вярна ли е поговорката според вас ?

По-подходящо ми се вижда "Иди ми, дойди ми"... май така беше въпреки че като го гледам написано не изглежда добре
Или пък "На баба ти кътния зъб"

life.hates.me
06-19-2008, 19:04
Има едно изразче:

" Там, където веднъж съм плюла не се връщам да лижа, моето момче ! "

8-)

Nefarian
06-19-2008, 19:05
Течеее всичко течееее

babity
06-19-2008, 20:17
Там където е текло, пак ще тече..

Колко си прав/а... Където е текло... всеки месец ми тече! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

w0sh
06-19-2008, 21:03
Поговорката има друг смисъл. Ще рече, че ако някой те е предал, пак ще те предаде. не я превръщайте в някаква всеобща истина.

Pliushinka
06-19-2008, 22:01
Slychvalo mi se e.. s segasniq mi priqtel sme se radelqli 3 pyti ii sega pak sme zaedno i se obichame poveche ot vsqkoga..zashtoto kogato izgybish neshto osyznavash kakvo si imal ako yspeesh da si go vyrnesh syper ako ne..jalko prosto ponqkoga chovek se otdava povece na emociite si ragira emocionalno i greshi..

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-19-2008, 22:09
не ми се е случвало и не мисля че ще ми се случи защото мисля че умея да оценявам нещото докато го имам и ако случаино реша че вече ми е писнало няма да се върна отново при него .. (: таи си мисля все пак нз не съм попадала в такава ситуация :) а приказката .. до някъде е вярна

GUESS
06-20-2008, 05:42
Случвало ми се е. Ходихме година и малко, постоянно се карахме, разделяхме... винаги си давахме втори шанс. Но от шансовете тъпи промяната траеше замалкo и после всичко по старомо. Аз пък друга поговорка ще ти кажа, вулкат козината си мени, но нрава- не. Според мен поговорката е много права, но пък винаги има изключения.
:)

butty
06-20-2008, 06:25
ами според мен ако обичаш истински, никога не можже да престанеш да обичаш дадения човек :? Любовта не се губи.. въпреки всичкоте проблеми,караници и т.н. НИКОГА не ще престанеш да го обичаш.. но ако е просто някоя от поредния връзки..да може... но това не е ЛЮБОВ..

Nefarian
06-20-2008, 07:07
Там където е текло, пак ще тече..

Колко си прав/а... Където е текло... всеки месец ми тече! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:D :razz:

betyrk
06-20-2008, 17:44
Според мен тази поговорка еее напълно правилнаа...Истинската любов никога няма happy end защото просто тяя няма краййй :?

fuck_me_pls
06-20-2008, 18:36
Нз до колко е вярно но аз съм сигурна,че ще има едно момче,което винаги ще обичам и искам 8) :?

pasii_sladuranata
06-20-2008, 18:45
прищрявкааа :-o :-o :-o

vesinka91
06-20-2008, 19:25
em to4no v momenta s1m v takova polojenie no toi mi kaza dumite: "ti beshe nai dobriq mi izbor do sega i az te obichaH..." no est vijte kak zavyrshva dumata obi4am...ponqkoga prosto ne se polu4ava

raia338
06-21-2008, 16:28
mi,kolko mn iskam i az da s1m pak s moeto mom4e :( no prosto ve4e nqma kak......... ;( ne taguvai po nqkoq me4ta 6tom si izgubil patq kam neq :)

MonSitY
06-21-2008, 18:09
ще успееш само ако се забавляваш умерено да не направиш някоя глупост!!!колкото и да си е заслужавал човекът не си заслужава да мислиш за него щом всичко е свършило.. :(

cS_LaMeRkA
06-21-2008, 21:19
Е момичета и момчета случвало ли ви се е да сте били заедно с някои когото обичате,но наистина да сте сигурни че сте го обичали... Да

,след това в един момент да осъзнаете че вече не го обичате и не ви липсва да скъсате и да сте си мисили че повече никога няма да сте с този човекДа

и след време пак да ви се е приискало да сте сте заедно .. и успявали ли сте да се съберете отново?? Не

gPa3HuTeJl
06-21-2008, 21:23
..и ти незнаеш к'во искаш...

GlOrSiTy
06-24-2008, 13:25
ами да..на мен ми се е случвало..
и то преди 2 месеца..мислех че нямам чувства към него,зарязах го и кфо?!на същия ден се скъсах да плача,щот май разбрах че го обичам..и досега ми е гадно щото си го харесвам,обаче съществува "другата" ..и не се получават нещата..
айде успех от мен ;)