PDA

View Full Version : Кратка и не особено обилна менструация



baby_ff
06-19-2008, 11:28
iskam da spodelq ne6to i da pitam dali vi se e slu4valo....doide mi v ponedelnik i mi te4e dokato mi doide v1v vtornik mi te4e s1vsem malko i v srqda mi sprq :? :o .....po princip mi e po 5 dni ot kakvo moje da e nqkoi ako ima predstava neka pi6e...........blagodarq predvaritelno :D :-) :-P

т.7
krem4et0

hottie
06-19-2008, 11:30
климат, лекарсва ала бала... не се притеснявай. Случва се

radincety_pld
06-19-2008, 11:31
може да е от мн неща пр. смяна на сезони стрес

MonSitY
06-19-2008, 11:32
ее нормално е ако ти идва от скоро или пък в тая жега лято е тече по малко
:D

SpOrTs_GiRl
06-19-2008, 11:38
Сигурно страдаш от синдрома на "Мързеливия мензис" характерното при него е че го мързи да тече.
хаха може :D :D
а по темата .. ако цикъла ти е от скоро е нормално .. ако пък не е - може да се влияе от много неща .. промяна в климата, стрес, диети .. спокойно, случва се ;)

baby_ff
06-19-2008, 11:38
ne mi idva ot skoro ot 5 godini,.....piq i protivoza4at14ni i sega sprqh za 1 mesec...ne mi se e slu4valo dr p1t zatova pitam

xXxScreamxXx
06-19-2008, 11:47
1-во кфо е тфа заглавие на темата :x :-x :x

2ро ТОВА НЕ Е ПРАВИЛНИЯТ РАЗДЕЛ !!!!!!!!!!!


и 3то има мн такива теми .. ХВАНИ СЕ ОБРАЗОВАЙЙ !!!!!!!!! :x :x :x :-x

baby_ff
06-19-2008, 12:00
ami kat ne ti iznasq obrazovai se ti kat ne znae6 ne pi6i...ne s1m pitala da se obrazovam ili ne....

mitternacht
06-19-2008, 12:01
Тука се толерира писането на кирилица.
И поставянето на хубави заглавия.

Както казаха-най-вероятно си има ясно обяснима причина, като климата.

xXxScreamxXx
06-19-2008, 12:03
ami kat ne ti iznasq obrazovai se ti kat ne znae6 ne pi6i...ne s1m pitala da se obrazovam ili ne....


Такааа 1во няма да ми казват какво и къде да пиша ..... ЯСНО ?!?! :-x

2ро .. пиши на КИРИЛИЦА !!!!!!!


ии последно АЗ НЯМАМ НУЖДА ДА СЕ ОБРАЗОВАМ >>>>>>> :x

baby_ff
06-19-2008, 12:11
ами ето и аз мога на кирилица...ами ок щом казваш че нямаш нужда...аз съм пуснала темата за да видя как е при др жини...ни искап напразни коментари

xXxScreamxXx
06-19-2008, 12:13
ами ето и аз мога на кирилица...ами ок щом казваш че нямаш нужда...аз съм пуснала темата за да видя как е при др жини...ни искап напразни коментари

о0о поздравления ..за кирилицата..

а относно темата както ве4е споменах има мн такива и е трябвало малко да се поразровиш !!!!!!

lwsu
06-19-2008, 12:17
ами ето и аз мога на кирилица...ами ок щом казваш че нямаш нужда...аз съм пуснала темата за да видя как е при др жини...ни искап напразни коментари

о0о поздравления ..за кирилицата..

а относно темата както ве4е споменах има мн такива и е трябвало малко да се поразровиш !!!!!!

ама моля ви сЪ ни Съ карайти сига :D
момичето е ново във форума, ще се научи.. каква е тая агресия, май на някой друг му е продължил повечко цикъла от на авторката :D

xXxScreamxXx
06-19-2008, 12:18
ами ето и аз мога на кирилица...ами ок щом казваш че нямаш нужда...аз съм пуснала темата за да видя как е при др жини...ни искап напразни коментари

о0о поздравления ..за кирилицата..

а относно темата както ве4е споменах има мн такива и е трябвало малко да се поразровиш !!!!!!

ама моля ви сЪ ни Съ карайти сига :D
момичето е ново във форума, ще се научи.. каква е тая агресия, май на накой друг му е продулжил повечко цикъла от на авторката :D


моя свърши преди 5 / 6 дни ;)
Това 4е е нова НЕ Я ОПРАВДАВА !!!

lwsu
06-19-2008, 12:23
ами ето и аз мога на кирилица...ами ок щом казваш че нямаш нужда...аз съм пуснала темата за да видя как е при др жини...ни искап напразни коментари

о0о поздравления ..за кирилицата..

а относно темата както ве4е споменах има мн такива и е трябвало малко да се поразровиш !!!!!!

ама моля ви сЪ ни Съ карайти сига :D
момичето е ново във форума, ще се научи.. каква е тая агресия, май на накой друг му е продулжил повечко цикъла от на авторката :D

така е, защото няма за какво да се оправдава... това да не е алкатраз тука
моя свърши преди 5 / 6 дни ;)
Това 4е е нова НЕ Я ОПРАВДАВА !!! :D

lwsu
06-19-2008, 12:23
ами ето и аз мога на кирилица...ами ок щом казваш че нямаш нужда...аз съм пуснала темата за да видя как е при др жини...ни искап напразни коментари

о0о поздравления ..за кирилицата..

а относно темата както ве4е споменах има мн такива и е трябвало малко да се поразровиш !!!!!!

ама моля ви сЪ ни Съ карайти сига :D
момичето е ново във форума, ще се научи.. каква е тая агресия, май на накой друг му е продулжил повечко цикъла от на авторката :D


моя свърши преди 5 / 6 дни ;)
Това 4е е нова НЕ Я ОПРАВДАВА !!!
така е, защото няма за какво да се оправдава... това да не е алкатраз тука :D

xXxScreamxXx
06-19-2008, 12:25
lwsu за кфо ли се занимавам с теб ?!
ако ми беше прочела горните постове щеше да разбереш !!!

lwsu
06-19-2008, 12:28
lwsu за кфо ли се занимавам с теб ?!
ако ми беше прочела горните постове щеше да разбереш !!!

прочетох цялата тема..
и може би имаш предвид ако ги бях прочеЛ..