PDA

View Full Version : Уф този Скайп!!



hot_dream
06-19-2008, 11:56
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8......kato se zapoznahme i se vlubihme (i trugnahme est) ......sega problema e 4e toi jivee 4ak v varna ....nasi4koto otgore v na4aloto na "vr1zkata ni"nqkolko momi4eta ot varna koito go haresvat se opitvaha da ni razdelqt ....em...neyspqha :) .....Ta predi nqkolko az re6ih 4e nqma skisal na takova raztoqnie i samo po skype zatova go zarqzah (v1preki tova az dokolkoto moga da kaja go obi4am) ....no nemojah da my kaja ....-"we vij sa nema smisal ae bb"...i za tfa mu kazah 4e go k1sam zaradi tova 4e ima pirsing na ezika i na vejdata....na sledva6tiq den nai-dobriq my fr, mi kaza 4e e v bilnica za6toto ve4erta kogato sme sk1sali toi se e rqzal....az znam 4e e taka za6toto i predi e imalo takiva sly4ai kogato sme se karali.....emi....sabrahme se nakraq ....Ta sa6testveniq v1pros mi e imali smisal da produljava me .....dali moje da se vidim nqkoga ....moje li tfa da e love .....we koi kvoto se seti da napi6e ... ;)

т.7
krem4et0

MiMcHeToOo
06-19-2008, 12:00
Само от изречението ти "Може ли това да е лоф" ти казвам, че не може... Емо дрън, дрън... А кирилица? Я се стегни и се научи да пишеш, че може би съм единствената доброволка във форума, която ще ти чете буламачите. Иначе да, може и да се видите някога, но надали ще е скоро, съмнявам се, че родителите ви ще ви пуснат да се разхождате из България сами.

Prokopi
06-19-2008, 12:02
О боже мой!

Ще си спестя коментара за мен си!
Успех.

sasha_90
06-19-2008, 12:02
И какво?!Ще бъдете гаджета само по skype ли?Няма смисъл.

Prokopi
06-19-2008, 12:05
Само от изречението ти "Може ли това да е лоф" ти казвам, че не може... Емо дрън, дрън... А кирилица? Я се стегни и се научи да пишеш, че може би съм единствената доброволка във форума, която ще ти чете булaмачите. Иначе да, може и да се видите някога, но надали ще е скоро, съмнявам се, че родителите ви ще ви пуснат да се разхождате из България сами.

Anyway...

MiMcHeToOo
06-19-2008, 12:05
Само от изречението ти "Може ли това да е лоф" ти казвам, че не може... Емо дрън, дрън... А кирилица? Я се стегни и се научи да пишеш, че може би съм единствената доброволка във форума, която ще ти чете булaмачите. Иначе да, може и да се видите някога, но надали ще е скоро, съмнявам се, че родителите ви ще ви пуснат да се разхождате из България сами.

Anyway...

Мерси :)

Prokopi
06-19-2008, 12:06
Само от изречението ти "Може ли това да е лоф" ти казвам, че не може... Емо дрън, дрън... А кирилица? Я се стегни и се научи да пишеш, че може би съм единствената доброволка във форума, която ще ти чете булaмачите. Иначе да, може и да се видите някога, но надали ще е скоро, съмнявам се, че родителите ви ще ви пуснат да се разхождате из България сами.

Anyway...

Мерси :)

За нищо!

hot_dream
06-19-2008, 12:07
Е добре ама как да го зарежа ...... :(

MiMcHeToOo
06-19-2008, 12:07
Е добре ама как да го зарежа ...... :(

Казваш си му истината. Не може цял живот да висиш над него само, защото те е страх да не се самоубие.

hot_dream
06-19-2008, 12:09
Ама аз неискам да го зарежа ....

Wrathchild
06-19-2008, 12:09
Хахахахахахахахахахахахах ахахаха!
По-сериозно мнение? Добрее...
Виж сега - ти си на 12, изобщо не си порастнала, ама грам - имам предвид до време, когато наистина ще знаеш какво искаш, а едва тогава можеш да изпитваш любов към противоположния пол. Той е на 14, няк'во емо, дето се реже за всичко, което му падне, малки пикли се опитват да ви 'разделят'... смешна история. Да, това е една от тези детски връзки и не, това не е любов и да, ти тепърва има да разбираш що е то да обичаш...
Впрочем един пример, доказващ, че не сте дорасли за сериозна връзка - искаш да го скъсаш заради разстоянието, но нямаш смелостта да му го кажеш. Вместо това го късаш заради пиърсинга.

Prokopi
06-19-2008, 12:10
Няма загинал от техния вид.Не им стиска.
Тиксо,бинт,лепило... ще го закърпят.

simonchety
06-19-2008, 12:10
xaaaaaaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaax :razz: :razz: :razz: :razz: kwa prichinaa ne ne ... zashtoto imal piercing na ezika i vejdata lelee.....

MiMcHeToOo
06-19-2008, 12:12
xaaaaaaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaax :razz: :razz: :razz: :razz: kwa prichinaa ne ne ... zashtoto imal piercing na ezika i vejdata lelee.....

И аз имам там. И на веждата и на езика. По тая логика да са ме зарязали всички бе... По-умно нещо трябваше да измислиш, авторке 8) Като не искаш да го зарязваш, стой си с него и не мрънкай 8)

Prokopi
06-19-2008, 12:12
Само аз ли съм гладен тук?
По добре да похапна .. Успех.

Prokopi
06-19-2008, 12:14
xaaaaaaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaax :razz: :razz: :razz: :razz: kwa prichinaa ne ne ... zashtoto imal piercing na ezika i vejdata lelee.....

И аз имам там. И на веждата и на езика. По тая логика да са ме зарязали всички бе... По-умно нещо трябваше да измислиш, авторке 8) Като не искаш да го зарязваш, стой си с него и не мрънкай 8)

Аз имам бомбони..!?

Wrathchild
06-19-2008, 12:14
xaaaaaaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaax :razz: :razz: :razz: :razz: kwa prichinaa ne ne ... zashtoto imal piercing na ezika i vejdata lelee.....

И аз имам там. И на веждата и на езика. По тая логика да са ме зарязали всички бе... По-умно нещо трябваше да измислиш, авторке 8) Като не искаш да го зарязваш, стой си с него и не мрънкай 8)Аз току-що казах на приятеля ми ако ме зареже да изтъкне като причина, че имам пиърсинг на езика...

hot_dream
06-19-2008, 12:14
Ааамм.....ми и така може да е, но може и да не е така .....Не всички на 12 са еднакво развити....не всички се хващат с някаф батко за да се фукат пред другите.....но мн моля след като не познавате човека да не го коментирате ... ама нищо лично :-D

Wrathchild
06-19-2008, 12:16
Ааамм.....ми и така може да е, но може и да не е така .....Не всички на 12 са еднакво развити....не всички се хващат с някаф батко за да се фукат пред другите.....но мн моля след като не познавате човека да не го коментирате ... ама нищо лично :-DДа бе, а ти си толкова различна от останалите, толкова си голяма - чак късаш за глупости, вместо да имаш смелостта да кажеш истинската причина.

Nen0RmalniK
06-19-2008, 12:18
tupi emota.. (finger)

MiMcHeToOo
06-19-2008, 12:19
xaaaaaaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaax :razz: :razz: :razz: :razz: kwa prichinaa ne ne ... zashtoto imal piercing na ezika i vejdata lelee.....

И аз имам там. И на веждата и на езика. По тая логика да са ме зарязали всички бе... По-умно нещо трябваше да измислиш, авторке 8) Като не искаш да го зарязваш, стой си с него и не мрънкай 8)

Аз имам бомбони..!?

Се си мисля, че се пише боНбон... А това, че си търсиш с кой да се заядеш не ме бърка. Аз в конфликти с хора, които не познавам не влизам!

MiMcHeToOo
06-19-2008, 12:19
xaaaaaaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaax :razz: :razz: :razz: :razz: kwa prichinaa ne ne ... zashtoto imal piercing na ezika i vejdata lelee.....

И аз имам там. И на веждата и на езика. По тая логика да са ме зарязали всички бе... По-умно нещо трябваше да измислиш, авторке 8) Като не искаш да го зарязваш, стой си с него и не мрънкай 8)Аз току-що казах на приятеля ми ако ме зареже да изтъкне като причина, че имам пиърсинг на езика...

А така, супер :D

Prokopi
06-19-2008, 12:21
xaaaaaaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaax :razz: :razz: :razz: :razz: kwa prichinaa ne ne ... zashtoto imal piercing na ezika i vejdata lelee.....

И аз имам там. И на веждата и на езика. По тая логика да са ме зарязали всички бе... По-умно нещо трябваше да измислиш, авторке 8) Като не искаш да го зарязваш, стой си с него и не мрънкай 8)

Аз имам бомбони..!?

Се си мисля, че се пише боНбон... А това, че си търсиш с кой да се заядеш не ме бърка. Аз в конфликти с хора, които не познавам не влизам!

Ъ? :?
Говорех за това...
http://i34.photobucket.com/albums/d112/ejistheshiznit/Bombon1.jpg


Anyway...

MiMcHeToOo
06-19-2008, 12:23
Е хубаво, извинявам се тогава, не съм те разбрала :)

Abigoria
06-19-2008, 12:24
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8......kato se zapoznahme i se vlubihme (i trugnahme est) ......sega problema e 4e toi jivee 4ak v varna ....nasi4koto otgore v na4aloto na "vr1zkata ni"nqkolko momi4eta ot varna koito go haresvat se opitvaha da ni razdelqt ....em...neyspqha :) .....Ta predi nqkolko az re6ih 4e nqma skisal na takova raztoqnie i samo po skype zatova go zarqzah (v1preki tova az dokolkoto moga da kaja go obi4am) ....no nemojah da my kaja ....-"we vij sa nema smisal ae bb"...i za tfa mu kazah 4e go k1sam zaradi tova 4e ima pirsing na ezika i na vejdata....na sledva6tiq den nai-dobriq my fr, mi kaza 4e e v bilnica za6toto ve4erta kogato sme sk1sali toi se e rqzal....az znam 4e e taka za6toto i predi e imalo takiva sly4ai kogato sme se karali.....emi....sabrahme se nakraq ....Ta sa6testveniq v1pros mi e imali smisal da produljava me .....dali moje da se vidim nqkoga ....moje li tfa da e love .....we koi kvoto se seti da napi6e ... ;)
Кажи ми го кой е, ше го ступам, после ше дойда и шти начупя и на тебе тъпото канче... КАК ШЕ "ХОДИШ" С ИМУ, И ТО ПО СКАЙП ??? ТИ НОРМАЛНА ЛИ СИ? И го "обичала..." М**** ** ****** ******* ****!! Ако те сбарам, ште начупя, стой далеч от тая сган, заразни са...Отвори си очичките мила, емотата съществуват да служат за боксови круши на такива като мене... :-x

Wrathchild
06-19-2008, 12:28
Това беше приказка...
Тая тема взе да ми става интересна, разсмива ме.

hot_dream
06-19-2008, 12:29
:D

PePeLePew
06-19-2008, 12:30
оффф деца стегнете се малко бре

n0Lcho
06-19-2008, 12:31
:D :D :D :D :D :D тука май май никой не понася емота... тъй де.. и аз не мога да ги трая :x


пък по темата...
на 12 и влюбена пфф да, да и аз така си мисля..
с "батко" на 14 ходела и то по скайп...ейц, ейц каква невероятна връзка!!!и той бил емо!
и някви искали да ви раделят..
ба*ти сапунката честно...

зарежи го, кажи му истинската причина и не се захващай НИКОГА повече с "имутъ"!!!Няма да се самоубие спокойно,от напасти като тея не може да се отърве толкова лесно светът!! :-x

w0sh
06-19-2008, 12:38
ХАХАХА. ХАХАХА . АЗ си мислех,че това с еслучва само в мечтите ми.

hot_dream
06-19-2008, 12:38
ииЕе....събрах повече коментари от темата "сапунен сериал :Д"
:grin: :D

cvetelinaaa
06-19-2008, 12:52
:shock: #-o

SunShinePearl
06-19-2008, 12:53
Хахахахахахахахахахахахах ахахаха!
По-сериозно мнение? Добрее...
Виж сега - ти си на 12, изобщо не си порастнала, ама грам - имам предвид до време, когато наистина ще знаеш какво искаш, а едва тогава можеш да изпитваш любов към противоположния пол. Той е на 14, няк'во емо, дето се реже за всичко, което му падне, малки пикли се опитват да ви 'разделят'... смешна история. Да, това е една от тези детски връзки и не, това не е любов и да, ти тепърва има да разбираш що е то да обичаш...
Впрочем един пример, доказващ, че не сте дорасли за сериозна връзка - искаш да го скъсаш заради разстоянието, но нямаш смелостта да му го кажеш. Вместо това го късаш заради пиърсинга.
+1 лапешка работа,и на това казваш ЛЮБОВ!!!хахахахахах :D :D 8-) 8-) 8-) [/quote]

MonSitY
06-19-2008, 12:58
ллелелее
онемях незнам какво да кажа тия емо-та са много зле :(

xXxScreamxXx
06-19-2008, 12:59
И какво?!Ще бъдете гаджета само по skype ли?Няма смисъл.

абе отстрани е забавно0 :D :D :D замислете се :D

gothic_angel
06-19-2008, 13:20
Хах

cinderella_gugutka
06-19-2008, 13:24
аз така и не разбрах как сте тръгнали без да сте се виждали до сега :-o :? но според мен това трябва да приклю4и защото ако сте гаджета без да се виждате ще пропилеете най хубавите си год.накрая когато пораснете може да стане така 4е да се виждате 4есто но не може да 4акаш до тогава...

ANTIHUMAN
06-19-2008, 14:58
ХАХАХА. ХАХАХА . АЗ си мислех,че това с еслучва само в мечтите ми.

Внимавай какво си мечтаеш ,че мечтите се сбъдват! :)



аз така и не разбрах как сте тръгнали без да сте се виждали до сега :-o :? но според мен това трябва да приклю4и защото ако сте гаджета без да се виждате ще пропилеете най хубавите си год.накрая когато пораснете може да стане така 4е да се виждате 4есто но не може да 4акаш до тогава...

Той живял в София ,ама отишъл да живее във Варна!
Изспуснал/а си една серия ,а точно това беше развръзката ! :grin:

По темата: Не ,че мразя Емотата просто е толкова тъпо да си режеш вените не ли е то да си теглиш съчмата (куршума) и да знаеш ,че си умрял!Мале малеееее :( Е*ахти филма ,чесно.Я го изоставяй ,като иска да си умира не си виновна ти

kifla
06-19-2008, 15:01
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8......kato se zapoznahme i se vlubihme (i trugnahme est) ......sega problema e 4e toi jivee 4ak v varna ....nasi4koto otgore v na4aloto na "vr1zkata ni"nqkolko momi4eta ot varna koito go haresvat se opitvaha da ni razdelqt ....em...neyspqha :) .....Ta predi nqkolko az re6ih 4e nqma skisal na takova raztoqnie i samo po skype zatova go zarqzah (v1preki tova az dokolkoto moga da kaja go obi4am) ....no nemojah da my kaja ....-"we vij sa nema smisal ae bb"...i za tfa mu kazah 4e go k1sam zaradi tova 4e ima pirsing na ezika i na vejdata....na sledva6tiq den nai-dobriq my fr, mi kaza 4e e v bilnica za6toto ve4erta kogato sme sk1sali toi se e rqzal....az znam 4e e taka za6toto i predi e imalo takiva sly4ai kogato sme se karali.....emi....sabrahme se nakraq ....Ta sa6testveniq v1pros mi e imali smisal da produljava me .....dali moje da se vidim nqkoga ....moje li tfa da e love .....we koi kvoto se seti da napi6e ... ;)

т.7
krem4et0

Едва на 13 си и едва ли точно това е любов..не стига ,че ви разделя растоянието ами като гледам вие изобщо не сте двойка ...все пак 13 годишни сте ,играйте си още с куклите и камиончетата и оставете тия глупости,емота и т.н.Тъпо е .Гледайте си живота има време за всичко ,дори и да умирате ! 8-)

TheMaggie
06-19-2008, 15:30
Само от изречението ти "Може ли това да е лоф" ти казвам, че не може... Емо дрън, дрън... А кирилица? Я се стегни и се научи да пишеш. Иначе да, може и да се видите някога, но надали ще е скоро, съмнявам се, че родителите ви ще ви пуснат да се разхождате из България сами.

Outlaw4Life
06-19-2008, 15:49
Без Коментар...

NH3
06-19-2008, 15:51
кухнята , ножа, вените и край на проблемите !

casanova_bg
06-19-2008, 16:20
О боже мой!

Ще си спестя коментара за мен си!
Успех.



ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ i az misla taka :razz:

DiabolicAngel
06-19-2008, 17:03
кухнята , ножа, вените и край на проблемите !

mumiikataa
06-19-2008, 17:47
аз така и не разбрах как сте тръгнали без да сте се виждали до сега :-o :? но според мен това трябва да приклю4и защото ако сте гаджета без да се виждате ще пропилеете най хубавите си год.накрая когато пораснете може да стане така 4е да се виждате 4есто но не може да 4акаш до тогава...
Хм..Забравяш една подробност..Тя го "обича"... :lol:
Не не толко се смях,докато четох темата,че няма на къде :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Гаджета по скайп..Обич...Късане заради пиърсинг на езика и веждата :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vesssiii
06-19-2008, 18:22
Ааапхахаххаха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ох съжелявам.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Хаааааахахааааааааа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Спирам ..Таа така да дойдем на думата.. :) Значи няма никакъв,ама абсолютно никакъв смисъл да ходите по skype :-D :-D :D :D :D Плюс т'ва кат иска да се реже,техните като разберат като му насинят гъзенцето ще спре :D :D Бати лиготиите.."Как да го зарежа" ..Ми как може?Казваш му истината и т'ва е..А и не е трябвало да тръгваш като е от Варна..Мислиш ли,че вашите ще ти дадат да се разхождаш из Варна с някакъв непознат?А и той може да е педофил от къде знаеш? :-D :-D :-D Ае успех със "скъсването" :lol: :lol: :lol:

hottie
06-19-2008, 18:23
о боже господи !! Абе момиче, отвори си шкафчето, извади си бабритата и отиди да си играеш на нещо нормално и безопасно- което ти подхожда на възрастта и психиката !

Шлядку*бэбэ
06-19-2008, 18:32
ОМГ,ОМГ,ОМГ :lol: :lol: :lol: Мацка...сори , че го казвам , но да сте гаджета по скайп няма как да стане :razz: :razz: Виртуално ли ще се целувате :D :D .Баси тъпото :? Ама що си се хванала с емо като скъсаш с него и той ще се самоунищожи :lol: :lol: Амм..незнам.Твоя си работа :)

miss_asi
06-19-2008, 18:48
Копеле какво е тва понятие гаджета по скайп?! :shock: За каква връзка говорим изобщо?! :shock: И те цитирам брато "няколко момичета се опитаха да ни разделят но не успяха".А ти откъде знаеш че тоя не те лъже аА?!Ае от мен да мине тва ще е последната ми реплика КАК МОЖЕШ ДА ТРЪГНЕШ СЪС ЕМО?!ТИ ТЪПА ЛИ СИ ИЛИ ДА!Егати момичето си чесно ти казвам!

life.hates.me
06-19-2008, 18:54
ОМГ,ОМГ,ОМГ :lol: :lol: :lol: Мацка...сори , че го казвам , но да сте гаджета по скайп няма как да стане :razz: :razz: Виртуално ли ще се целувате :D :D .Баси тъпото :? Ама що си се хванала с емо като скъсаш с него и той ще се самоунищожи :lol: :lol: Амм..незнам.Твоя си работа :)

Като ходиш с някой цялата работа не е само в целуването ;]

Шлядку*бэбэ
06-19-2008, 18:58
ОМГ,ОМГ,ОМГ :lol: :lol: :lol: Мацка...сори , че го казвам , но да сте гаджета по скайп няма как да стане :razz: :razz: Виртуално ли ще се целувате :D :D .Баси тъпото :? Ама що си се хванала с емо като скъсаш с него и той ще се самоунищожи :lol: :lol: Амм..незнам.Твоя си работа :)

Като ходиш с някой цялата работа не е само в целуването ;]
Знам много добре , спокойно :P :P Ама така и така няма да стане :D :D

Nefarian
06-19-2008, 19:04
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8.....
АхАХхАХхХххХАааХАхАхаАххА ХХАхаХхаХАХАХаххахАХа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: дотук го прочетох и не се сдържах :razz:

miss_asi
06-19-2008, 19:10
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8.....
АхАХхАХхХххХАааХАхАхаАххА ХХАхаХхаХАХАХаххахАХа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: дотук го прочетох и не се сдържах :razz:
Ми то си е смешно :D :D :D :D :D :D :D :D

Шлядку*бэбэ
06-19-2008, 19:13
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8.....
АхАХхАХхХххХАааХАхАхаАххА ХХАхаХхаХАХАХаххахАХа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: дотук го прочетох и не се сдържах :razz:
Ми то си е смешно :D :D :D :D :D :D :D :D
Напротив не е смешно , а е трагично :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nefarian
06-19-2008, 19:16
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8.....
АхАХхАХхХххХАааХАхАхаАххА ХХАхаХхаХАХАХаххахАХа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: дотук го прочетох и не се сдържах :razz:
Ми то си е смешно :D :D :D :D :D :D :D :D
Напротив не е смешно , а е трагично :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://lisavalentine.files.wordpress.com/2007/02/bushbaby.jpg

miss_asi
06-19-2008, 19:17
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8.....
АхАХхАХхХххХАааХАхАхаАххА ХХАхаХхаХАХАХаххахАХа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: дотук го прочетох и не се сдържах :razz:
Ми то си е смешно :D :D :D :D :D :D :D :D
Напротив не е смешно , а е трагично :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тва ми стана любимата тема! :lol: :lol: :lol:

Шлядку*бэбэ
06-19-2008, 19:23
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8.....
АхАХхАХхХххХАааХАхАхаАххА ХХАхаХхаХАХАХаххахАХа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: дотук го прочетох и не се сдържах :razz:
Ми то си е смешно :D :D :D :D :D :D :D :D
Напротив не е смешно , а е трагично :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тва ми стана любимата тема! :lol: :lol: :lol:
Нали :razz: :razz: :razz: . Офф... мисля да си хвана гадже по скайпа :razz: :razz: :razz: :razz:

Nefarian
06-19-2008, 19:26
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8.....
АхАХхАХхХххХАааХАхАхаАххА ХХАхаХхаХАХАХаххахАХа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: дотук го прочетох и не се сдържах :razz:
Ми то си е смешно :D :D :D :D :D :D :D :D
Напротив не е смешно , а е трагично :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тва ми стана любимата тема! :lol: :lol: :lol:
Нали :razz: :razz: :razz: . Офф... мисля да си хвана гадже по скайпа :razz: :razz: :razz: :razz:
Давай стискам ти палции ..

Шлядку*бэбэ
06-19-2008, 19:31
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8.....
АхАХхАХхХххХАааХАхАхаАххА ХХАхаХхаХАХАХаххахАХа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: дотук го прочетох и не се сдържах :razz:
Ми то си е смешно :D :D :D :D :D :D :D :D
Напротив не е смешно , а е трагично :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тва ми стана любимата тема! :lol: :lol: :lol:
Нали :razz: :razz: :razz: . Офф... мисля да си хвана гадже по скайпа :razz: :razz: :razz: :razz:
Давай стискам ти палции ..
Айдеее :grin: :grin: ... трябва да черпа :D

n0Lcho
06-19-2008, 20:25
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8.....
АхАХхАХхХххХАааХАхАхаАххА ХХАхаХхаХАХАХаххахАХа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: дотук го прочетох и не се сдържах :razz:
Ми то си е смешно :D :D :D :D :D :D :D :D
Напротив не е смешно , а е трагично :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тва ми стана любимата тема! :lol: :lol: :lol:
Нали :razz: :razz: :razz: . Офф... мисля да си хвана гадже по скайпа :razz: :razz: :razz: :razz:


ааа и най-важното тряя да е емо...иначе не се признава :D :D

skatemore
06-19-2008, 20:32
смятай колко си проста да му кажеш че си скъсала с него щот има обеци
смятай колко си проста щот си на 13 и незнаеш нищо от живота
смятай колко си проста да тръгнеш с емо гей бандит
смятай колко си проста да тръгнеш с ебати женчото да си реже вените копеле
смятай колко си проста по принцип
и смятай колко ше бъдеш проста кат пораснеш

simonchety
06-19-2008, 20:45
..

skatemore
06-19-2008, 20:48
xaXAxax :razz: тая тема доста интересно се развива :grin: недейте толкова жестоко да я редите ще вземе и тя да си пререже вените,все пак с какъвто се събереш такъв ставаш..дори и това да е само по скайп :lol:

дано ги среже копеле

pet_14
06-19-2008, 21:22
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8......kato se zapoznahme i se vlubihme (i trugnahme est) ......sega problema e 4e toi jivee 4ak v varna ....nasi4koto otgore v na4aloto na "vr1zkata ni"nqkolko momi4eta ot varna koito go haresvat se opitvaha da ni razdelqt ....em...neyspqha :) .....Ta predi nqkolko az re6ih 4e nqma skisal na takova raztoqnie i samo po skype zatova go zarqzah (v1preki tova az dokolkoto moga da kaja go obi4am) ....no nemojah da my kaja ....-"we vij sa nema smisal ae bb"...i za tfa mu kazah 4e go k1sam zaradi tova 4e ima pirsing na ezika i na vejdata....na sledva6tiq den nai-dobriq my fr, mi kaza 4e e v bilnica za6toto ve4erta kogato sme sk1sali toi se e rqzal....az znam 4e e taka za6toto i predi e imalo takiva sly4ai kogato sme se karali.....emi....sabrahme se nakraq ....Ta sa6testveniq v1pros mi e imali smisal da produljava me .....dali moje da se vidim nqkoga ....moje li tfa da e love .....we koi kvoto se seti da napi6e ... ;)

т.7
krem4et0


:D :D :D :-D :-D :-D
Кърти..Любов по скайп=заблуда+незисурност+. .....------->няма смисъл от такова ходене ;)
При положение ,че не се знае дали ще се видите изобщо някога.....

miss_asi
06-20-2008, 05:42
Zdrafeite we....! Az sam po4ti na 13 .....ot sf oblast :D....ta predi okolo 4 meseca se zapoznah s edno mom4e po skype....mn e sladko.....na 14 ....emo style :P :8.....
АхАХхАХхХххХАааХАхАхаАххА ХХАхаХхаХАХАХаххахАХа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: дотук го прочетох и не се сдържах :razz:
Ми то си е смешно :D :D :D :D :D :D :D :D
Напротив не е смешно , а е трагично :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тва ми стана любимата тема! :lol: :lol: :lol:
Нали :razz: :razz: :razz: . Офф... мисля да си хвана гадже по скайпа :razz: :razz: :razz: :razz:
И аз така мисля :lol: :lol: Не не наистина тва ми е любимата тема вече! :D :D :D :D 8-)

GUESS
06-20-2008, 05:45
Не съм чела мненията на другите, но от опит знам, че от скаип файда няма! Но пак казвам, винаги има изключения. Един познат така се ожени наскоро :D

shoon
06-20-2008, 05:58
Emo boy... любов :-o тези не са нормални първо. И второ ако имаш черния късмет може и да се самоубие заради тебе така че... нали 8)

Abigoria
06-20-2008, 06:01
смятай колко си проста да му кажеш че си скъсала с него щот има обеци
смятай колко си проста щот си на 13 и незнаеш нищо от живота
смятай колко си проста да тръгнеш с емо гей бандит
смятай колко си проста да тръгнеш с ебати женчото да си реже вените копеле
смятай колко си проста по принцип
и смятай колко ше бъдеш проста кат пораснеш :grin:

miss_asi
06-20-2008, 06:10
смятай колко си проста да му кажеш че си скъсала с него щот има обеци
смятай колко си проста щот си на 13 и незнаеш нищо от живота
смятай колко си проста да тръгнеш с емо гей бандит
смятай колко си проста да тръгнеш с ебати женчото да си реже вените копеле
смятай колко си проста по принцип
и смятай колко ше бъдеш проста кат пораснеш :grin:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nefarian
06-20-2008, 07:09
смятай колко си проста да му кажеш че си скъсала с него щот има обеци
смятай колко си проста щот си на 13 и незнаеш нищо от живота
смятай колко си проста да тръгнеш с емо гей бандит
смятай колко си проста да тръгнеш с ебати женчото да си реже вените копеле
смятай колко си проста по принцип
и смятай колко ше бъдеш проста кат пораснеш
Няма какво повече да се добави

miss_asi
06-20-2008, 07:12
смятай колко си проста да му кажеш че си скъсала с него щот има обеци
смятай колко си проста щот си на 13 и незнаеш нищо от живота
смятай колко си проста да тръгнеш с емо гей бандит
смятай колко си проста да тръгнеш с ебати женчото да си реже вените копеле
смятай колко си проста по принцип
и смятай колко ше бъдеш проста кат пораснеш
Няма какво повече да се добави
Мхм! + :D :D :D :D :D :D :D :D

Nefarian
06-20-2008, 07:26
Пз за емовците Blessthefall - Higinia

soul1199
06-20-2008, 07:36
смятай колко си проста да му кажеш че си скъсала с него щот има обеци
смятай колко си проста щот си на 13 и незнаеш нищо от живота
смятай колко си проста да тръгнеш с емо гей бандит
смятай колко си проста да тръгнеш с ебати женчото да си реже вените копеле
смятай колко си проста по принцип
и смятай колко ше бъдеш проста кат пораснеш
Няма какво повече да се добави
Мхм! + :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :D edvali 6e se vidite skoro,pak i vzemi my kagi,4e ne e zaradi pirsinga :D ,a my kagi istinata,ne prosto mn qko se razviva temi4kata

The_Demon_Girl
06-20-2008, 07:43
смятай колко си проста да му кажеш че си скъсала с него щот има обеци
смятай колко си проста щот си на 13 и незнаеш нищо от живота
смятай колко си проста да тръгнеш с емо гей бандит
смятай колко си проста да тръгнеш с ебати женчото да си реже вените копеле
смятай колко си проста по принцип
и смятай колко ше бъдеш проста кат пораснеш
8-) Подкрепям с две ръце :grin: :-D

N0_feAR
06-20-2008, 08:09
Много ти благодаря :grin: целият ми ден беше скапан докато ти не ме разсмя с темата си. Сега съм с ей такава усмивка ---> 8-) (подигравателна разбира се ;) )

N0_feAR
06-20-2008, 08:11
Много ти благодаря :grin: целият ми ден беше скапан докато ти не ме разсмя с темата си. Сега съм с ей такава усмивка ---> 8-) (подигравателна разбира се ;) )

mumiikataa
06-20-2008, 08:39
Само от изречението ти "Може ли това да е лоф" ти казвам, че не може... Емо дрън, дрън... А кирилица? Я се стегни и се научи да пишеш, че може би съм единствената доброволка във форума, която ще ти чете буламачите. Иначе да, може и да се видите някога, но надали ще е скоро, съмнявам се, че родителите ви ще ви пуснат да се разхождате из България сами.

защо ли и аз мисля като теб?
Защото е права

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-20-2008, 08:43
Ами не, не може да е "лове", по простата причина, че истинското "лове" трудно идва на по 17-18 години, а камо ли на 12. Особено след като даже не си се научил да пишеш грамотно.

w0sh
06-20-2008, 09:53
Тая тема все още кърти керамика. Къде е туй емо на 14 от варна да го намерия и а му стисна ръката.

fuck_me_pls
06-20-2008, 09:57
Емоо??? :shock: :shock: :shock: :shock: ЛЮБОВ????НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А,пък и ако ше е само по скайп няма никакъв смъсъл..ако ще да се нареже целия..ти си намери друг с който да можеш да си се виждаш честио..любов и гаджета по скайп-няма!

Шлядку*бэбэ
06-20-2008, 10:17
Ама...ЕМО ееее :lol: :lol: :lol: :lol: гаджету мииии по скайп е ЕМУ :razz: :razz: :razz:

SiNiStEr
06-20-2008, 10:19
омфг :smt044

Nefarian
06-20-2008, 11:02
Тая тема все още кърти керамика. Къде е туй емо на 14 от варна да го намерия и а му стисна ръката.От Варна познавам само Гошовци ;/ А пък на тоя малък емулатор бих му разбил главата, да се нареже и да умре и поне България ще стане 1ва в нещо - най- много самоубийства при въшливи депресанти

Al3ksandra
06-20-2008, 11:34
:D хахАХхАХхахах ОлЕ на нещо да се посмея и аз.. :D :D :D :D :D :D :D Абе не я съдете, нека сама да се поучи от личен опит, да натрупа малко болка страдание "Love" :D Като натрупа опит, поне няма да повтаря същите грешки ;) Аз нямам против ЕМОто ама внимавай да не си прережепо-надълбоко вената че тогава ще стане наПеЧен0 :booooomb:

Шлядку*бэбэ
06-20-2008, 11:50
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: Вие ше ме убиете!!!! :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol:

AnChItOoOo
06-20-2008, 12:13
Хахахахахахахахахахахахах ахахаха!
По-сериозно мнение? Добрее...
Виж сега - ти си на 12, изобщо не си порастнала, ама грам - имам предвид до време, когато наистина ще знаеш какво искаш, а едва тогава можеш да изпитваш любов към противоположния пол. Той е на 14, няк'во емо, дето се реже за всичко, което му падне, малки пикли се опитват да ви 'разделят'... смешна история. Да, това е една от тези детски връзки и не, това не е любов и да, ти тепърва има да разбираш що е то да обичаш...
Впрочем един пример, доказващ, че не сте дорасли за сериозна връзка - искаш да го скъсаш заради разстоянието, но нямаш смелостта да му го кажеш. Вместо това го късаш заради пиърсинга.

ЪхЪ +1 ;-)

pi0neer
06-20-2008, 12:18
е успяхте да ме развеселите :D

Erica
06-20-2008, 12:26
Не съм чела мненията на другите, но от опит знам, че от скаип файда няма! Но пак казвам, винаги има изключения. Един познат така се ожени наскоро :D

Edva li e bil na 13 godini kato se e zapoznal s kandidat polovinkata si po skype ?

I kym avtorkata,samo edno ne mi e qsno ot cqlata vi

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
06-20-2008, 13:07
самоубий се ... спаси ме от себе си ...


пс: искам си обратно 30те секунди от живота

hot_dream
06-20-2008, 13:09
Не питай .... ! ....Може на някой да му стане лошо от смях.....

mhmhmhmhm
06-20-2008, 17:28
йеаааа емо стайллл
сигурно сичките ти приятелки ти завиждат 8)

stealthyGirl
06-20-2008, 17:34
Здрафсти.. :lol:

Бе, да ти ка'а тоя е като децата - като не му угажда нещо, зареве и мама се смилява над него и му купува дъвка... АкУ разбираш, мани го тоя.

hot_dream
06-20-2008, 18:08
ЪъЪ....,уУУууфФФфффФ......ддз... ..

n0Lcho
06-20-2008, 18:17
абе я кажи как се казва тоя и му пусни една снимка тука,че познавам скинчета,които направо...много ще си паснат :D :D :D

FreeSpirit
06-20-2008, 18:25
Поговорете и му обясни, защо искаш да скъсате, това е най-доброто ;)

miss_asi
06-20-2008, 18:25
По колкото и много пъти да чета всеки коментар продължавам да се смея както в началота както кагато видях темата за 1ви път! :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Любимата ми тема вече започвам да се повтарям. :D

hot_dream
06-20-2008, 18:39
:smt099

Шлядку*бэбэ
06-20-2008, 20:05
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin:

258
06-23-2008, 22:32
Ахаха...вече така ще режа''Тряа скъсаме,щот имаш пиърсинг'' :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

GregoryHouse
06-23-2008, 22:34
]Ахаха...вече така ще режа''Тряа скъсаме,щот имаш пиърсинг'' :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Че ме са ме резали тъй ве...лошо нема ама все пак мн се кефя да иам обица на к*ра :D

258
06-23-2008, 22:40
Обицата на к*ра е велико нещо :lol:

GregoryHouse
06-23-2008, 23:01
]Обицата на к*ра е велико нещо :lol:

Мислиш ли? Я си провери горе до вход дали не пише нещо и го цъкни :D

melisa88
06-24-2008, 01:14
az li4no vqrvam 4e vse nqkoga moje i da se sre6nete i ti ako iska6 produljavai da go obi4a6 vij nqkoi den da se suberete otnovo i sum sigorna 4e i toi sega da e sus druga se se6ta za teb

mandy997
06-24-2008, 01:17
защо да не може да се видите от софия до варна е нищо разстояние аз съм влюбена в един който живее в англия и все пак още имам някаква надежда че някога може да се срещнем, макар и ъпсурдно, но нали надеждата умирала последна, няма лошо да мечтаеш :oops:

~TeEnAgE_GiRl~
06-24-2008, 01:28
:razz: :razz:

Wrathchild
06-24-2008, 03:18
защо да не може да се видите от софия до варна е нищо разстояние аз съм влюбена в един който живее в англия и все пак още имам някаква надежда че някога може да се срещнем, макар и ъпсурдно, но нали надеждата умирала последна, няма лошо да мечтаеш :oops: Пък ако научиш как точно се пише ъпсурдно... (не, името на групата Ъпсурт попринцип се пише с грешки, не е правилно)

kindergarden
06-24-2008, 07:29
заеби го скайпето бре моме...само мъка ще ти донесе :)

FunkyFresh
06-24-2008, 07:31
http://www.zapomnime.com/templates/default/smiles/monkey.gif :razz:
Ох, забавно е! 8-)