PDA

View Full Version : Боли ме .. ;-[



ilsi_
06-19-2008, 12:03
Здравейте !
Ходих на една екскурзия и тъй като неможеше да спирам постоядно автобуса за да се изпишкам ми се налагаше постоядно да се стискам и така 2 дена постоядно стискане и наливане с вода без да ям нищо и беше адски гадно .. :( След като се върнах забелязах,че като уринирам ме боли (по точно вече като спирам да пижкам или как да го нарека може би към края на процеса " уриниране " ) Минаха вече 4 дена от както съм си в къщи и продължава да ме боли многоооо! :( Даже ми дойде цикъла на следващия ден когато се прибрах .. мия се по 3 пъти на ден .. боли ме и ме боли .. не ми минаваааааа :( кво да правя .. ?? Казах на родителите си и баща ми иска да ме заведе на гинеколог да ме прегледат,убаче много се страхувам да не разбере,че не съм девствена,защото просто ще ме УБИЕ ! :-s ](*,) #-o Моля ви , ПОМОГНЕТЕ МИ !

ПС: Знам,че темата не е точно за тук , но просто ми трябва бърз отговор, а статията 'секс' е най-посещавана ! Благодаря Ви за разбирането :)

ELFIQ
06-19-2008, 12:07
ami mili4ka idi na lekar to taka 6tom te boli ot samo sebe si nqma da mine pak i moje da stane po lo6o za tva sa doktorite :)

Kirchhy
06-19-2008, 12:08
отиди без баща си тогава ако е нещо сериозно му обесни, но ако е дребен проблема си купи каквото ти предпише и така :)

hottie
06-19-2008, 12:09
Значи, първо е много вредно да се сдържаш , защото от това се инфектират и възпаляват пикочните канали. Може би това, което имаш е цистит. При цистит не е задължително точно на гинеколог да отидеш. А и ако все пак се консултираш с гинеколог - ти ще си сама при него и той е длъжен да пази тайна и няма да каже да родителите ти дали си девствена или не. А и това не е негова работа :)
Но задължително отиди на лекар, защото може да стане по-лошо.Успех!

ilsi_
06-19-2008, 12:10
Немога да ида на доктор сама,щото в моя град няма гинеколог .. немога и да кажа на родителите си да ме заведат макар че те настояват .. единственото,което ми остава е да го споделя с приятеля ми и да се надявам той да ме заведе .. т.е той ще ме заведе без никав проблем ама ми се струва някво такова нахално да го притеснявам .. офф незнаммммм :(

lwsu
06-19-2008, 12:13
Гинеколога няма право да казва на никого дали си девствена или не, това част от твоята лична непрекосновеност..
може да му кажеш че вашите не знаят, че не си девствена и той ще го запази в тайна, няма да си му пътвата с такава тайна, уверявам те..
но задължително отиди на лекар, защото явно имаш някаква инфекция, трябва да ти бъдат изписани подходящите лекарства, ако не се излекуваш, ще стане по-лошо от това баща ти да разбере, че не си девствена...

ilsi_
06-19-2008, 12:14
Пропуснах да кажа одеве че много често ми се ходи до тоалетна .. някаде през 10-20 мин .. някав ужас е имам чувството че не излизам от тая тоалетна .. пък снощи като излезнах бях на гости в приятеля ми и отидох само 2 пъти до тоалетна за близо 3-4 часа и като чили беше се поопраило ама след като пак се стисках и пак започна да ме боли :?

SpOrTs_GiRl
06-19-2008, 12:17
Пропуснах да кажа одеве че много често ми се ходи до тоалетна .. някаде през 10-20 мин .. някав ужас е имам чувството че не излизам от тая тоалетна .. пък снощи като излезнах бях на гости в приятеля ми и отидох само 2 пъти до тоалетна за близо 3-4 часа и като чили беше се поопраило ама след като пак се стисках и пак започна да ме боли :?
От това, което прочетох и най-вече последният ти коментар .. Най-вероятно е да имаш цистит .. Задължително отиди на лекар !!!!! .. Не е страшно и аз съм имала като бях по-малка, лекува се - никакъв проблем .. но е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да отидеш на лекар !! ..

angelcheeee_93
06-19-2008, 13:03
obesni na roditelite ti,4e te e sram i 4e 6te otide6 s nqkoq priqtelka.

hottie
06-19-2008, 18:18
цистит си е, ама няма от какво да се притесняваш - за лекарска тайна чувала ли си?
И все пак според мен може и личния ти лекар да помогне. Не е нужно чак на гинеколог.

ilsi_
06-19-2008, 18:24
След като ми споменахте че може да е цистит потърсих информация в гугъл за него и там пишеше,че не е нужно да се лекува с някви хапчета и темподобни .. минавало си само за 5-8 дена и мисля да изчакам макар че ми е адски неприятно .. :o Силно се надявам до 1-2 дена да ми мине неска ми е 4 ден .. дано да се махне проклетата болкааааааааа :(

Drebnoto_f
06-19-2008, 18:28
отиди без баща си тогава ако е нещо сериозно му обесни, но ако е дребен проблема си купи каквото ти предпише и така :)

наистина най-добре утиди сама пък после ще обясняваш какво са ти казали :?

liliq333
06-19-2008, 20:14
имаш ли други проблеми. може да е трипер
Инкубационният период (времето от момента на заразяването до проява на първите симптоми) е 1-14 дни. Близо 50% от жените нямат оплаквания и изобщо не развиват симптомите на болестта. Подобно на хламидийната инфекция се различават горна и долна гонорея.
- Долна гонорея - инфекцията протича със засягане на маточната шийка (ендоцервицит) и уретрата (уретрит). В острия стадий оплакванията са от парене и болка при уриниране, изтичане на мътна урина и обилно жълто-зелено течение. В редица случаи заболяването става хронично при което има минимално парене и оскъдно течение.
- Горна гонорея - от възпалителния процес са засегнати маточното тяло (ендометрит) и маточните тръби (ендосалпингит). Оплакванията са съвсем различни и включват неясна, понякога остра болка ниско долу в корема, повишение на телесната температура, гадене, повръщане, гноевидно течение. Макар и по-рядко от хламидийната инфекция, гонореята също може да доведе до стерилитет, най-вече поради трайното увреждане на проходимостта на маточните тръби.
При засягане на гърлото (при орален контакт) възникват съответни възпалителни процеси - фарингит и тонзилит (ангина), които обикновено протичат без конкретни оплаквания.
При анален контакт се развива съответно проктит, чийто главни симптоми са локална болезненост и евентуално диарични изхождания.
Сигурна диагноза се поставя с микробиологично изследване на материал от уретрата, ректума, влагалището и маточната шийка.



и все пак едва ли някой може да ти даде по-вярна диагноза от ДОКТОРА!!!!!

pasii_sladuranata
06-19-2008, 20:27
имах същия проблем ужасно е отиди на гинеколок ,той няма да каже нищо спокойно .по добре отиди защото после ще започне мн силно да ти пари ии ... мнм е гадно :o

Anarion
06-20-2008, 05:22
Цистит трябва да е. Иди на лекар :)

Abigoria
06-20-2008, 05:55
Цистит трябва да е. Иди на лекар :)
Или пилонефрит :) Аз имам хроничен пилонефрит, боли така и е супер гадно, ама на мене ми се проявява само като захладнее... Нз, иди на лекар :o

WaKo
06-20-2008, 08:01
Цистит трябва да е. Иди на лекар :)
Или пилонефрит :) Аз имам хроничен пилонефрит, боли така и е супер гадно, ама на мене ми се проявява само като захладнее... Нз, иди на лекар :o

Абе пиелонефрита е на бъбреците, а това тя дето го описва си е цистит. Да иде на уролог, не на гинеколог. Гинеколога е за по-голяма дупка. Какво толкова има да се срамува. То почти няма момиче, което да не е имало такива проблеми по някое време

comics
06-20-2008, 15:07
Здравейте !
Ходих на една екскурзия и тъй като неможеше да спирам постоядно автобуса за да се изпишкам ми се налагаше постоядно да се стискам и така 2 дена постоядно стискане и наливане с вода без да ям нищо и беше адски гадно .. :( След като се върнах забелязах,че като уринирам ме боли (по точно вече като спирам да пижкам или как да го нарека може би към края на процеса " уриниране " ) Минаха вече 4 дена от както съм си в къщи и продължава да ме боли многоооо! :( Даже ми дойде цикъла на следващия ден когато се прибрах .. мия се по 3 пъти на ден .. боли ме и ме боли .. не ми минаваааааа :( кво да правя .. ?? Казах на родителите си и баща ми иска да ме заведе на гинеколог да ме прегледат,убаче много се страхувам да не разбере,че не съм девствена,защото просто ще ме УБИЕ ! :-s ](*,) #-o Моля ви , ПОМОГНЕТЕ МИ !

ПС: Знам,че темата не е точно за тук , но просто ми трябва бърз отговор, а статията 'секс' е най-посещавана ! Благодаря Ви за разбирането :)
мислиш ли, че гинекологът ще тръгне да разказва на баща ти девствена ли си или не? Ако ти не искаш т0ий да се рааздрънка, просто му кажи и толкова. Длъжен е да пази тайните на пациентите си.

bebeT00
06-20-2008, 15:13
Цистит трябва да е. Иди на лекар :)
li4niq ti lekar sa6to moje da ti pomogne ne e zadaljitelno da e гинеколок a priqtelq ti sigorno 6te ti pomogne, ako my spodeli6 ,ne e nyjno da hodi6 s va6ite