PDA

View Full Version : Нямам звук след преинсталация



4y4u_g
06-19-2008, 13:52
Преинсталирах си компютъра и сега не ми дава никъв звук винаги ми е правело така след преинсталация и съм си го опрафвяла някъде от контрол панела беше но не мога да намеря листа,където си бях писала как да го оправя...? Нямам нищо активно в sound and audio devices нито Place volume icon in the task bar нито default devices нищо не моа да маркирам как да го оправя плс? имам драйвери всико точно само ,че няма звук...

LeVski_fen
06-19-2008, 14:25
Има едно нещо дето му викат Драивери са саунд карта (Saund Driver),без него трудно ще извадиш звук :D

vikc
06-19-2008, 18:47
Трябва да си качиш драйверите на звуковата карта. Виж при дисковете, които са ти дали с компютъра.Ако нямаш такива (малко вероятно) пиши. :)

4y4u_g
06-19-2008, 19:12
Але...не съм такъв индианец чак имам си драйвери ама не тръгва звука...

Xanibal
06-19-2008, 23:50
а мутето видел ли си как е :D

shweppsy
06-22-2008, 22:38
луйнбоза е бъгав навярно
слагай виста..

moncho
06-23-2008, 08:04
луйнбоза е бъгав навярно
слагай виста..

не го слушай по голямо лайно от виста не съм виждал

nickolai
01-03-2009, 00:33
Аз имах същия проблем след преинсталация pc-to ми беше нямо :),какво ли не опитвах за да го накарам да проговори,имах драйверите на оригинален диск,които съдържаше всички необходими драйвери за pc-to ми!
Инсталирам ги,и уж всичко е наред в Device Maneger всичко си имаше драивери,но пък звука го нямаше!
Докато накрая не форматирах локалния диск дето бях инсталирал wina и го качих на ново,и двата пъти качвах един и същи win,но след втората преинсталация всичко си тръгна нормално!

miroslavtn
01-03-2009, 01:39
абе ако ти е по-нов компа с драйвърите върви и софтуер. долу до часовника имаш нещо като тонколонка или нещо подобно(не тази на уиндолса). ако го намериш отваряш го с двоен клик и от там гледаш дали ти засича тонколони или слушалки (нз с какво си) и проверяваш силата на звука.