PDA

View Full Version : Явно съм голяма глупачка и наивница...



mechtaq_za_teb
06-19-2008, 13:04
Просто искам да ви споделя,че съм страшна глупачка.Не мислех,че някога ще го кажа,но така излиза.
Колко теми изписах за това момче...Ужас просто,нямат брой.
Целият проблем е от това,че ходих с него и се привързах не много,а прекалено много,така че когато се разделихме той ме въртеше на малкия си пръст.Минах през какво ли не заради него.Първо беше безразличен...понякога мил,колкото да ми завърти главата.После се започнаха скандалите и обидите,но аз не та не!Втълпила съм си,че го обичам и това е.Глупава работа...
И най-гадното е,че почти всяко момиче,което преживее това,което преживях аз,ще зареже момчето не на 1-вия месец,а на 1-вия ден.Обаче аз,упоритата,си вгорчавах живота максимално с него.Незнам колко време мина...близо година плач по него.Сто пъти си казвах,че ще го забравя и сто пъти не ставаше.
Понякога оправяхме отношенията си или само така изглеждаше,но минаваха седмица-две и хоп,всичко започваше отначало.Той ме прави на две стотинки,а аз плача.Е кой би го търпял???Глупачка съм,нали?!И съм наивна,и какво ли още не...
:-# Чувствам се като един изхвърлен боклук,като парцал.
И дори сега той да ме потърси и да каже:Здравей,хайде да се видим,аз ще се съглася!И защо..?Защото още ми е мило за него,защото в сърцето ми още има място за него...защото съм тъпа глупачка! :smt089
Няма да ви питам какво да правя...Питала съм хиляди пъти,но явно решението не е толкова просто.Или е?Да имам воля.Е да,обаче тая тъпа воля се появява за един ден и изчезва...Мразя се затова,че съм толкова слаба.Никога не съм си мислила,че ще давам толкова много за момче,а той ще се отнася така.Никога не съм го наранявала,не съм го обиждала. :? Това е... Не ме нападайте,моля ви.И без това всичко ми е ясно...

SpOrTs_GiRl
06-19-2008, 13:07
Аз съм същата ............




I'M A FUCKIN' LOOSER!!

jujulinkaa
06-19-2008, 13:20
ужас :( когато човек иска нещо винаги успява , не се предавай и стига си се занимала с него помисли колко си търпяла преди да трагнеш пак след него

cinderella_gugutka
06-19-2008, 13:27
оф...взе ми думите от устата...аз съм същата :(

FiRe_LaDy
06-19-2008, 13:27
Мхм познато ми е до някъде,но при мен беше така,че той не се подиграваше толкова много с мен или поне не се забелязваше.Правеше ми гадно,караше ме да плача,но не и пред другите.Но и аз като тяб глупачка му тичах след задника и сама се излагах много,но се радвам,че всичко свърши.Достатъчно бяха 2 години .. даже са много,но поне се осъзнах.Надявам се скоро и ти да успееш да го преживееш и да не се връщаш повече назад и да не се поддаваш на чувствата ... Успех !

cinderella_gugutka
06-19-2008, 13:29
освен да си намериш някой друг....незн :(

mechtaq_za_teb
06-19-2008, 13:29
Мхм познато ми е до някъде,но при мен беше така,че той не се подиграваше толкова много с мен или поне не се забелязваше.Правеше ми гадно,караше ме да плача,но не и пред другите.Но и аз като тяб глупачка му тичах след задника и сама се излагах много,но се радвам,че всичко свърши.Достатъчно бяха 2 години .. даже са много,но поне се осъзнах.Надявам се скоро и ти да успееш да го преживееш и да не се връщаш повече назад и да не се поддаваш на чувствата ... Успех !Той не ме обижда пред другите,а когато сме само аз и той...И под обиди не разбирайте винаги:мърша и т.н.
Самият му начин да държане ме обижда.Дори веднъж се стигна до бой заради това. :(

xXxScreamxXx
06-19-2008, 13:57
офф по думите ти съдя 4е той е кретен ,защо просто не спреш да контактуваш с него ..

sodomicdream
06-19-2008, 14:05
за какво да те нападаме.. вс едно някоя от нас не е била поне веднъж в такава ситуация... =)
И аз бях така и сега съм така за съжаление. Разделени сме, но винаги щом ме потърси аз тичам след него като кутре. Чакам с нетърпение да дойде моментът, когато ще се изнеса от тук и тогава няма как да тръгна по него, няма и как да ме търси... =)
Абе взех да мисля много положително и да вярвам, че всичко рано или късно ще се оправи...
глупав оптимист, а ;)

ioancheto
06-19-2008, 14:18
Радвай се само,че не си единствена...Аз бях като тебе..Абсолютно като тебе...нищо по-различно..Е,преживях го,но ми остана гадния спомен..Няма нищо,ще се оправиш.И знай,че каквото и да направиш не си единствена.. :)

FeelMyPain
06-19-2008, 14:32
Радвай се само,че не си единствена...Аз бях като тебе..Абсолютно като тебе...нищо по-различно..Е,преживях го,но ми остана гадния спомен..Няма нищо,ще се оправиш.И знай,че каквото и да направиш не си единствена.. :)

:-) :P :-)

jony
06-19-2008, 14:38
Много познато-най-добрата ми приятелка и приятел бяха така. Аз все пак зимах неговата страна, дори да знаех, че не винаги е прав. ТОй осъзна грешката си, но късно, тя вече беше с друг. По-добре за нея. Той се усети, изпадна в депресия за близо 2 месеца, но какво да се прави, трябва да се мисли навреме.
Девойче, опитай се да намериш някой, който те разбира, някой който ще се държи добре с теб и когато той осъзнае какво е загубил, тогава ще настъпи момента на разплата :? :( 8)

koalka
06-19-2008, 14:49
Според мен проблема идва от там, че си си втълпила, че го обичаш много, а всъщност наистина можеш без него.Най-малкото ми е чудно как отношението му към теб не те отблъсква, само това не мога да го разбера.А ти все след нещо тичаш...Ако се държи така с мен толкова бих се обидила, че няма да му се обадя или да искам да го видя мнооого дълго време.Обаче ти явно търпиш, което хич не е хубаво, защото ти скача на главата.
Може по принцип да си слаба, да не можеш да направиш еди-какво-си, обаче поне за това бъди силна, само за едно единствено нещо, от което после ще се чувстваш много по-добре.Иначе така може да си продължава до безкрай.Той по-силни или въобще някакви чувства няма да проима повече или ще си промени отношението му към теб.Така е свикнал и си му позволила да се отнася с теб и той няма да го промени...

scanadal
06-19-2008, 15:56
Преживявала съм го това.Истински кошмар е.Но това беше и ще бъде първият и полседен човек,на когото ще позволя да се държи така с мен.Колкото и да обичаш някого,запомни,че ТИ самата си на първо място.Достойнството е единственото нещица които ще си бъдат винаги само твои.Не го губи!

sexita
06-19-2008, 16:04
Всички сме така,когато в един момент заобичаме някой...
Била съм така...4 години...не се отказах от момчето си...4 години мъки и сълзи...печелих го и го губих...какво ли не ми причини...не се отказвах!
Преди 2 години ме удари...с което сложи край на всичко,което имах към него...
Реших,че това е последното нещо,което ще позволя да ми стори...и наистина...го оставих...
Срещнах много мъже..с много малко изпитвах нещо повече от привличане
но...ето,че преди няколко месеца пак се влюбих и съм щастлива...но пак ме е страх да не ослепея от любов...а май започвам...

ioancheto
06-19-2008, 16:19
Радвай се само,че не си единствена...Аз бях като тебе..Абсолютно като тебе...нищо по-различно..Е,преживях го,но ми остана гадния спомен..Няма нищо,ще се оправиш.И знай,че каквото и да направиш не си единствена.. :)

:-) :P :-)

xxx :P

niquetamere
06-19-2008, 17:21
ем като позволявате разни пикльовци да ви се качват на главите .. как ще ти вика мърша и ще ти посяга ? да ви имам любовта чесно. Вместо да си изживееш яко най-безгрижните години ще ревеш и ще тичаш след някакъв комплексар. Но така е като 80% се захващат с "готиния" батко ,на който не му представлява кой знае какъв проблем да върти на малкия си пръст малкото момиче . :x

Crafter
06-19-2008, 17:25
Просто искам да ви споделя,че съм страшна глупачка.Не мислех,че някога ще го кажа,но така излиза.
Колко теми изписах за това момче...Ужас просто,нямат брой.
Целият проблем е от това,че ходих с него и се привързах не много,а прекалено много,така че когато се разделихме той ме въртеше на малкия си пръст.Минах през какво ли не заради него.Първо беше безразличен...понякога мил,колкото да ми завърти главата.После се започнаха скандалите и обидите,но аз не та не!Втълпила съм си,че го обичам и това е.Глупава работа...
И най-гадното е,че почти всяко момиче,което преживее това,което преживях аз,ще зареже момчето не на 1-вия месец,а на 1-вия ден.Обаче аз,упоритата,си вгорчавах живота максимално с него.Незнам колко време мина...близо година плач по него.Сто пъти си казвах,че ще го забравя и сто пъти не ставаше.
Понякога оправяхме отношенията си или само така изглеждаше,но минаваха седмица-две и хоп,всичко започваше отначало.Той ме прави на две стотинки,а аз плача.Е кой би го търпял???Глупачка съм,нали?!И съм наивна,и какво ли още не...
:-# Чувствам се като един изхвърлен боклук,като парцал.
И дори сега той да ме потърси и да каже:Здравей,хайде да се видим,аз ще се съглася!И защо..?Защото още ми е мило за него,защото в сърцето ми още има място за него...защото съм тъпа глупачка! :smt089
Няма да ви питам какво да правя...Питала съм хиляди пъти,но явно решението не е толкова просто.Или е?Да имам воля.Е да,обаче тая тъпа воля се появява за един ден и изчезва...Мразя се затова,че съм толкова слаба.Никога не съм си мислила,че ще давам толкова много за момче,а той ще се отнася така.Никога не съм го наранявала,не съм го обиждала. :? Това е... Не ме нападайте,моля ви.И без това всичко ми е ясно...

Според мен всички момичета трябва да минат през един такъв, за да им дойде ума в главата. Понякога един не е достатъчен...
Погледни от добрата страна - излекувана си! Сега си намери някой нелош и неопасен, който ще те уважава и си живей живота.

SpOrTs_GiRl
06-19-2008, 17:32
Радвай се само,че не си единствена...Аз бях като тебе..Абсолютно като тебе...нищо по-различно..Е,преживях го,но ми остана гадния спомен..Няма нищо,ще се оправиш.И знай,че каквото и да направиш не си единствена.. :)

:-) :P :-)
ее разбира се, че ще я подкрепишш ..

MonSitY
06-19-2008, 17:32
търпиш и търпиш искаш да го забравиш но явно желанието ти не е достатъчно както ти казваш времето минава.какво да ти кажа била съм влюбена но волята ми беше огромна за 3 месеца забравих напълно този човек незнам как но сега като се сетя сякаш не помня нищо и това ме радва :)
съветвам те да спреш да мисли за хубаво и лошо с него а да се разнообразиш и ако може не контактувай с него.Успех!!:)

mechtaq_za_teb
06-19-2008, 18:56
ем като позволявате разни пикльовци да ви се качват на главите .. как ще ти вика мърша и ще ти посяга ? да ви имам любовта чесно. Вместо да си изживееш яко най-безгрижните години ще ревеш и ще тичаш след някакъв комплексар. Но така е като 80% се захващат с "готиния" батко ,на който не му представлява кой знае какъв проблем да върти на малкия си пръст малкото момиче . :xТой не е "готиният" батко и аз не съм малкото момиче.Не разбирай ситуацията така,че той е великият плейбой,а аз съм поредната му придобивка.Нещата са съвсем различни.Той не е от момчетата,за които всяко едно момиче мечтае.Това ме привлече към него.Е добре,излъгах се и се оплетох много.Може и да е имало нещо истинско,но вече го няма.
Знам,че си пропилявам времето,но разберете...държах много на него.Не си мислете,че не опитах да го забравя.Сега дори не му говоря,спряла съм контактите с него,но е трудно.И знам,че само тези,които са го преживели ме разбират.

ioancheto
06-19-2008, 19:27
Радвай се само,че не си единствена...Аз бях като тебе..Абсолютно като тебе...нищо по-различно..Е,преживях го,но ми остана гадния спомен..Няма нищо,ще се оправиш.И знай,че каквото и да направиш не си единствена.. :)

:-) :P :-)
ее разбира се, че ще я подкрепишш ..

??

Al3ksandra
06-19-2008, 19:49
Той не е "готиният" батко и аз не съм малкото момиче.Не разбирай ситуацията така,че той е великият плейбой,а аз съм поредната му придобивка.Нещата са съвсем различни.Той не е от момчетата,за които всяко едно момиче мечтае.Това ме привлече към него.Е добре,излъгах се и се оплетох много.Може и да е имало нещо истинско,но вече го няма.
Знам,че си пропилявам времето,но разберете...държах много на него.Не си мислете,че не опитах да го забравя.Сега дори не му говоря,спряла съм контактите с него,но е трудно.И знам,че само тези,които са го преживели ме разбират.


Добре си направила! Загърби миналото и гледай настоящето. Винаги има нещо по-добро от това което сме загубили :-)

Felis_Dirus
06-20-2008, 02:26
Според мен всички момичета трябва да минат през един такъв, за да им дойде ума в главата. Понякога един не е достатъчен...
Погледни от добрата страна - излекувана си! Сега си намери някой нелош и неопасен, който ще те уважава и си живей живота.

Ммм, да, съгласна съм.

Тъжно и клиширано, но такъв е животът. Наранявали са ме, наранявала съм, няма как. Понякога е умишлено, незнайно по какви причини, друг път се случва без да го искаш - просто се оказва, че не си изпитвал това, което си си мислел. Човек трябва да се научи да живее с тези неща, защото ще му се случват постоянно.

Имам опит в това отношение и в интерес на истината съм благодарна на този човек. С него някак претръпнах към всичко. Плаках, да. Много плаках. И в един момент просто всичко се преобърна и спря да ми пука. Отказвам да се тровя, защото някой недоволен мъж е в душевен мензис. Ще отида да пия бира с приятели и ще си питам хуя.

Просто погледни нещата от друг ъгъл - сигурно си хубаво момиче, вероятно има момчета, които да тичат след теб, но ти си се вманиачила точно в един. Окей, но той не ти дава това, което искаш. Потърси го в друг тогава, във втори, в трети.. взимай от тях това, от което се нуждаеш, а на другото не обръщай внимание. Не подразбирай това като съвет за безразборен секс. Един ще е нежен - ще те гушка и успокоява, когато ти е кофти. С друг ще ти е забавно по партита - ще танцувате, ще се смеете. Трети е отговорен и разумен - ще ти помага, ако имаш нужда от съвет или имаш проблем. Приятелите са всичко, което ти трябва в момента, за да си стъпиш на краката според мен. А твоя пич просто го чукай. :) Накарай го да се почувства като жалка курва, която не става за нищо друго освен за секс. Може и да не се впечатли от това, но ти поне ще почнеш да гледаш на него не като "Първата и последна любов", а като на курва.

Усещането е неповторимо. Аз така успях да забравя един мъж, към когото имах тръпка и чувства с години. :)

Pliok0019
06-20-2008, 07:26
Не си сама. И аз съм почти същата. Знам какво ти е, но наистина нямам какъв съвет да ти дам. Ако намериш някой друг? По-добър и по-заинтересуван?

_FaShIoN_
06-20-2008, 10:01
И при мене донякъде е било така,само че донякъде...Незнам кфо да ти кажа...просто го премахни от мислитге си и от сърцето си и бъди достойна за увайение,не позволявай на никой и нищо да те тъпче... :)

cS_LaMeRkA
06-20-2008, 10:53
Хъмх. познато имах един такъв индивид до себе си... не му пукаше изобщо за мене... как съм, кфо правя... дремеше му К*а... беше голям лигльо дори не знам кфо изобщо ми хар. в него... или просто е така беше всичко... не не мисля.. имах към него нещо .. таа той така един вид ме мачкаше.. ама аз нали оптимистката все си мислех че може да се осъзнае кфо лайно миризливо е и кфо прави... да се опомни малко ама Не... 3 месеца го тъпях и един ден мен ми писна на марулата да се занимавам с неговите тъпи глупости и детстки разсъждения... и несериозни постъпки... теглих му една майна и толкоз... беше ми гадно минало свършено забравено... Сега си имам нечовешки доброто мило и готино момче до себе си с което съм найстина щастлива за първи път в живота си... и се обичаме адски много и държим един на друг и т.н. неща с който с оня пиклио само "сънуваХ" че може да станат ...

:arrow: Мога да ти кажа само едно... ти си добро момиче, което не мисля че заслужава да "лиже задника" на някакъв недорасъл дришлио който неможе да оцени нищо... ПО добре волята ти да стане не сам за 1 ден... волята да си кажеш "СТИГА" и да го забравиш и премахнеш от живота си.... да го забравишш защото така просто сама си подритваш здравната книжка и сама се нараняваш... виждаш че няма да се промени че.. няма да я бъде друго ... недеи да продължаваш.. така се мачкаш себе си.. да ТРУДНО е... зашото го обичаш зашото си свикнала с него... но има и други момчета, някой които да те цени да те оважава да те обича... а не като тоя - само да те тъпче и мачка... не бъди мазохистка и го зарежи... да видиш след време... кой ще се моли после за "аре на кафенце аре на вънка аре... там и там..." Успех ти желая и ГОРЕ главата :)

sasha_90
06-20-2008, 15:23
Първо-не се обиждай-няма смисъл.Второ-ако си поставиш за цел можеш да го забравиш!

RhytmiX
06-20-2008, 15:49
Радвай се само,че не си единствена...Аз бях като тебе..Абсолютно като тебе...нищо по-различно..Е,преживях го,но ми остана гадния спомен..Няма нищо,ще се оправиш.И знай,че каквото и да направиш не си единствена.. :)

:-) :P :-)

xxx :P

/kiss :P

stanislava956
05-24-2010, 12:14
znae6 li,v momenta az prejivqvam ne6to podobno.Purvoto ne6to koeto si kazax kogato razbrax,be6e "'az sum naivnica""...i tova e fakt..:X :X istoriqta mi e mnogo dulga,zatova ne misqlq da vi otek4avam s neq,no isakm da ti kaja,kakto na teb..taka i na vsi4ki drugi momi4eta vkliu4itelno i na sebe si...4e jivotut e pred nas..az sum na 15 i jivotut e pred men...kakto i pred vas momi4eta...vdignete si glavata i produljete smelo napred..znam,4e e trudno..,no puk nie jenite sme po-silnata 4ast ot 4ove4estvoto..i e glupavo da se predavame tolkova lesno..;) ;)ohhh...kazvam vi tezi raboti,no samata az ne gi pravq..no vremeto lekuva vsi4ko...nadqvam se!!!

Vanish
05-24-2010, 12:17
:-o

DollDaggaBuzzBuzz
05-24-2010, 12:27
Охх и при мен ситуацията е същата,но от 5 години вече.Разликата при нас е поне,че няма обиди...

DqVoLsKoJeLaNiE
05-24-2010, 13:35
Милата...знам какво ти е! :( Просто го забрави, набий си в главата, че това е ИДИОТ, лишен от чувства. Тегли му една майна и това е..извинявай за израза, но е така.

За да го забравиш не позволявай да останеш сама и за ден, излизай с приятелки, ходи по излети, лагери, разходки и т.н. Забавлявай се на пук на него, нека види, че той не е живота ти. Живяла си преди него, ще живееш и след него. Знам, че е трудно и си свикнала той да е до теб, но всичко си има край. Пусни си някоя весела песен, усмихни се и продължи живота си.

vilityyy96
05-24-2010, 16:05
Всяко нещо, което не те убива, те прави по - силна! Запомни го и си повтаряй, че всичко ще се оправи. Успех и много много кураж! :-)

mArMaLaDkA
05-24-2010, 16:06
Темата е от 2008

xXbambiiXx
05-24-2010, 16:15
Не се обиждай. Не се самосъжaлявай. Опитай се да го забравиш, в началото винаги е трудно. Не те заслужава. Хората са казали-времето лекува!! Успех и не измъчвай. :smt001

kalpazanka
05-24-2010, 16:19
Ключ. Темата е от 2008.
Ако ви терзаят любовни драми, пуснете нова тема, в която да коментираме на воля.
Силно препоръчително е да пишете на кирилица.