PDA

View Full Version : fsf



angelcheeee_93
06-19-2008, 13:40
fsf

т.7
krem4et0

lwsu
06-19-2008, 13:43
като не ти се прави секс, поне му направи една свирка, да не мислиш, че не е искал точно това... 8)

_crazy_baby_
06-19-2008, 13:43
мии ддз кофти е такова да си бии чекии когато е сам да ама пред мен... ?! :shock: НЕ!

Wrathchild
06-19-2008, 13:45
Ооо, я стига. Какво толкова, напълно нормално е. Като му се прави секс дай да се въздържа и ръчно, човек ще каже, че вие пък никога не сте го правили. И като е пред вас какво толкова? На вас ако ви е неудобно от голото тяло на партньора ви, за каква връзка изобщо си говорим...

erma
06-19-2008, 13:49
ами да ти кажа на мен ми се е случвало точно това...та въпросното момче не само се самозадоволяваше ами и аз му помагах понякога(оф че ми беше противен)...пък що ли съм го търпяла :-o

Sigrina
06-19-2008, 13:51
като не ти се прави секс, поне му направи една свирка, да не мислиш, че не е искал точно това... 8)

:grin:

jony
06-19-2008, 13:56
ами да ти кажа на мен ми се е случвало точно това...та въпросното момче не само се самозадоволяваше ами и аз му помагах понякога(оф че ми беше противен)...пък що ли съм го търпяла :-o
Еее, деба груба си...
По темата: Еми не е нормално да го прай пред тебе, некво мноо тъпо ми изглежда....
Кат му е толко мерак да се затвори в 00 и да се радва 8-)

t1n4e7o
06-19-2008, 13:59
Еми и аз бих се включила :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

xXxScreamxXx
06-19-2008, 13:59
ами да ти кажа на мен ми се е случвало точно това...та въпросното момче не само се самозадоволяваше ами и аз му помагах понякога(оф че ми беше противен)...пък що ли съм го търпяла :-o


тфа за помощта зву4и гадн0.. поне за мен .... :-& :-& :-&

bommba
06-19-2008, 14:00
az ako sam v takava situaciq i na priqtelkata mi ne i se prai seks pone 6te i dam da mi naprai nqkoq svirka ili 6te i pusna malko ot onazi te4nost :P :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

lwsu
06-19-2008, 14:02
ами да ти кажа на мен ми се е случвало точно това...та въпросното момче не само се самозадоволяваше ами и аз му помагах понякога(оф че ми беше противен)...пък що ли съм го търпяла :-o


тфа за помощта зву4и гадн0.. поне за мен .... :-& :-& :-&

тва за гадното на мене ми звучи като детска градина... мхм...

FeelMyPain
06-19-2008, 14:02
Загорели тийнчета :-x :-x :-x

angelcheeee_93
06-19-2008, 14:04
dane

lwsu
06-19-2008, 14:06
nito mu pravq svirki,nito mu pomagam po nqkakav na4in v tova otno6enie.prosto se 4uvstvam nelovko da go pravi tva pred men.no i da mu kazvam da spre,toi ne me slu6a,e kak da go nakaram da me poslu6a,bez sex i takiva ne6ta,a prosto na dumi?

кажи му че си пръднала :D

erma
06-19-2008, 14:10
Ами да гадно е не заради самата чекия ами за това че аз не съм искала да правя секс с него и в страха си че той ще ме изостви примерно знам ли? съм му правила чекии така си го обяснявам сега...ако той беше нормален (а той не беше със сигурност) сигурно щеше да немери друго решение да ме предразположи все пак ми беше за пръв път тогава явно съм си имала некви притеснения и страхове, които непомня вече че беше отдавна...

Wrathchild
06-19-2008, 14:11
ами да ти кажа на мен ми се е случвало точно това...та въпросното момче не само се самозадоволяваше ами и аз му помагах понякога(оф че ми беше противен)...пък що ли съм го търпяла :-o


тфа за помощта зву4и гадн0.. поне за мен .... :-& :-& :-&

тва за гадното на мене ми звучи като детска градина... мхм...Интересно, когато тръгнат да правят свирка на приятеля си, може би ще ги е страх да го пипнат? И преди някоя да каже 'аз няма никога', ще кажа - и аз така казвах като бях на 11.

splendour
06-19-2008, 14:19
Ооо, я стига. Какво толкова, напълно нормално е. Като му се прави секс дай да се въздържа и ръчно, човек ще каже, че вие пък никога не сте го правили. И като е пред вас какво толкова? На вас ако ви е неудобно от голото тяло на партньора ви, за каква връзка изобщо си говорим...
e ne e t1i.za tebe moje da nqma problem fr ti da si go l1ska pred tebe ama za neq ima+ne e pravila sex.ti mislq 4e si po golqma 18 moje bi ama ako s1dq po avatara i e 93 godina. dai kat erma da q e gnys kat sa seti

lwsu
06-19-2008, 14:21
Ооо, я стига. Какво толкова, напълно нормално е. Като му се прави секс дай да се въздържа и ръчно, човек ще каже, че вие пък никога не сте го правили. И като е пред вас какво толкова? На вас ако ви е неудобно от голото тяло на партньора ви, за каква връзка изобщо си говорим...
e ne e t1i.za tebe moje da nqma problem fr ti da si go l1ska pred tebe ama za neq ima+ne e pravila sex.ti mislq 4e si po golqma 18 moje bi ama ako s1dq po avatara i e 93 godina. dai kat erma da q e gnys kat sa seti

да се сети какво, че е седяла отстрани и е гледала... :D

splendour
06-19-2008, 14:22
az ako sam v takava situaciq i na priqtelkata mi ne i se prai seks pone 6te i dam da mi naprai nqkoq svirka ili 6te i pusna malko ot onazi te4nost :P :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Wrathchild
06-19-2008, 14:26
Ооо, я стига. Какво толкова, напълно нормално е. Като му се прави секс дай да се въздържа и ръчно, човек ще каже, че вие пък никога не сте го правили. И като е пред вас какво толкова? На вас ако ви е неудобно от голото тяло на партньора ви, за каква връзка изобщо си говорим...
e ne e t1i.za tebe moje da nqma problem fr ti da si go l1ska pred tebe ama za neq ima+ne e pravila sex.ti mislq 4e si po golqma 18 moje bi ama ako s1dq po avatara i e 93 godina. dai kat erma da q e gnys kat sa setiАко съдиш по ника й, не аватара... плюс това няма сливи в устата, може да си я отвори и да каже, че не й е приятно да го прави пред нея. По възможност, когато не мисли с долната си глава.

remember_me
06-19-2008, 14:26
6antavo rabota. pred mene da si bie 4ikiite...dobre de 6tqh da my napraq svirka ili pone az da my nabiq 4ikiqta. no ako primerno ako sme nqkade navanka i se natiskame i stane sled malko da si nabie 4ikiqta s nqkakvi podobni dymi ' otivam da si nabiq 4ikiqta ei sega idvam'...ebasi....

Cveti Loves Vanio
06-19-2008, 14:30
Of q se stegnete.. Nqma shto.. Toi moq otna4alo ne iskashe da go pravi pred men, no az ne go ostavqh da se usamoti.. Kakvo tolkova losho ima v tova ne mi e qsno.
A takiva - ne sym pravila seks, ne sym gotova.. ne mi gi puskai pri polojenie 4e stoish i go gledash kak lyska.. hem ti se iska hem ne ti stiska, ne e tolkova strashno, garantiram 4e daje shte ti haresa ;)

FeelMyPain
06-19-2008, 14:36
Of q se stegnete.. Nqma shto.. Toi moq otna4alo ne iskashe da go pravi pred men, no az ne go ostavqh da se usamoti.. Kakvo tolkova losho ima v tova ne mi e qsno.
A takiva - ne sym pravila seks, ne sym gotova.. ne mi gi puskai pri polojenie 4e stoish i go gledash kak lyska.. hem ti se iska hem ne ti stiska, ne e tolkova strashno, garantiram 4e daje shte ti haresa ;)

n/c Може ли да си по-ограничена?

krem4et0
06-19-2008, 14:39
Ооо, я стига. Какво толкова, напълно нормално е. Като му се прави секс дай да се въздържа и ръчно, човек ще каже, че вие пък никога не сте го правили. И като е пред вас какво толкова? На вас ако ви е неудобно от голото тяло на партньора ви, за каква връзка изобщо си говорим...

Точно защото говорим за връзка, бих искала да сподели, че има нужда от секс, и ако аз не мога, да се усамоти нейде да не го виждам. Далеч съм от мисълта, че колкото и секс да правим, колкото и да му е хубаво, не се "пипа". Но не искам да го прави пред мен. Би ми станало гадно и обидно. то не се е случвало, но дори, когато свършва(защото си го вади), пак ми е гадно, че се пипа. Е, аз за какво съм там?

TheBlackStranger
06-19-2008, 14:55
Хм, интересна тема. Ако приятелката ми не искаше да правим орален/вагинален секс вероятно щях да съм на самозадоволяване, но нямаше да е пред нея...

AnChItOoOo
06-19-2008, 14:57
като не ти се прави секс, поне му направи една свирка, да не мислиш, че не е искал точно това... 8)

мхм +1 :P

FeelMyPain
06-19-2008, 15:00
Ми ако не иска да му прави свирка?Все пак е 93 набор лапе,и може да не е готова за това.Следващия път като го извади пред тебе му кажи, че ако не го прибере го зарязваш и готово.

Erica
06-19-2008, 15:03
Ооо, я стига. Какво толкова, напълно нормално е. Като му се прави секс дай да се въздържа и ръчно, човек ще каже, че вие пък никога не сте го правили. И като е пред вас какво толкова? На вас ако ви е неудобно от голото тяло на партньора ви, за каква връзка изобщо си говорим...

Точно защото говорим за връзка, бих искала да сподели, че има нужда от секс, и ако аз не мога, да се усамоти нейде да не го виждам. Далеч съм от мисълта, че колкото и секс да правим, колкото и да му е хубаво, не се "пипа". Но не искам да го прави пред мен. Би ми станало гадно и обидно. то не се е случвало, но дори, когато свършва(защото си го вади), пак ми е гадно, че се пипа. Е, аз за какво съм там?

Е чак пък толкова,кремче недей така де...лошо няма да си го пипа от време на време,а пък и да не говорим,че се налага :-)


А пък към авторката...,това ми изглежда много противно - ни в клин ,ни в ръкав приятелят ти да си се самозадоволява пред теб... :-&

macka123
06-19-2008, 15:17
За мен това не е нормално!!!!! :shock:

Puky
06-19-2008, 15:48
като не ти се прави секс, поне му направи една свирка, да не мислиш, че не е искал точно това... 8)
+1 :D Пък и наистина кой нормален ще вземе да прави чикий пред приятелката си пък тя 'щото ще седи и ще го гледа :lol: :lol: :lol:

SpOrTs_GiRl
06-19-2008, 15:58
Според мене т'вa са нЕкви лапешки истории .. Той ако иска секс или свирка - да си каже .. А ти пък вярно - нямаш сливи в устата - като не ти е приятно му кажи !!! Ние ли да му кажем вместо теб?! .. Каква е тази връзка, в която не можеш да му кажеш "не ми е приятно" ?!?!?!

ubuntu
06-19-2008, 16:21
Олелеле . . . абе големи кифли сте бе баси ...
Пишката че е змей змей е ама не хапе само плюе като лама :D
Слдващия път му я набий ти чикията може пък и да ти хареса :D :D :D :razz: :razz: :razz:

Puky
06-19-2008, 16:29
Олелеле . . . абе големи кифли сте бе баси ...
Пишката че е змей змей е ама не хапе само плюе като лама :D
Слдващия път му я набий ти чикията може пък и да ти хареса :D :D :D :razz: :razz: :razz:
+1 =; :D

MN_DIV_P
06-19-2008, 18:12
Xax mi kato ne6te6 da parvi6 sex 6to si hvanala gaje ? :( edvali my e priqtno da laska kato si ima priqtelka :D ako go haresva6 i ne iska6 da hodi da se ebe s drugi pone kato ne 6te6 sex vzemi my napravi 1 svirka :-) :D i ako tva ne ti se pravi vzemi my lasne bastuna 8-)

Bubbly
06-19-2008, 19:19
Ооо, я стига. Какво толкова, напълно нормално е. Като му се прави секс дай да се въздържа и ръчно, човек ще каже, че вие пък никога не сте го правили. И като е пред вас какво толкова? На вас ако ви е неудобно от голото тяло на партньора ви, за каква връзка изобщо си говорим...
+1

dirtyyy
06-20-2008, 17:01
nito mu pravq svirki,nito mu pomagam po nqkakav na4in v tova otno6enie.prosto se 4uvstvam nelovko da go pravi tva pred men.no i da mu kazvam da spre,toi ne me slu6a,e kak da go nakaram da me poslu6a,bez sex i takiva ne6ta,a prosto na dumi?

кажи му че си пръднала :D
:razz: :shock:

AngerFist90
06-20-2008, 17:10
ако е нормален би ти влязъл в положението и би те разбрал Би изчакал .... би те предразположил по друг начин .. и това не е най важното в една връзка Търпеливост щом няма... не си струва :?

babity
06-20-2008, 17:16
ЕЕееее бахти и егоистите! Не стига, че не иска да се шляка, не стига, че свирки не ще да прави, ами и за една чикия ше се напрай.. бахти хората!

comics
06-20-2008, 18:54
ако е нормален би ти влязъл в положението и би те разбрал Би изчакал .... би те предразположил по друг начин .. и това не е най важното в една връзка Търпеливост щом няма... не си струва :?
пък ако е гей, няма да ти влезе в положението 8-)

zanik
06-20-2008, 19:41
ako ste momi4e i ne ste gotova o6te da pravite sex,namirate li za normalno priqtelq vi da se samozadovolqva(da pravi 4ekii) i to pred vas,neudobno li 6te vi e i kak bihte reagirali>6te mu kajete da prestane ili nqma da obarnete vnimanie na tova>???

т.7
krem4et0
Бий му една чикия щом не ти се прави секс или свирка :P

pi0neer
06-20-2008, 19:45
ако е нормален би ти влязъл в положението и би те разбрал Би изчакал .... би те предразположил по друг начин .. и това не е най важното в една връзка Търпеливост щом няма... не си струва :?

дА ако е гей