PDA

View Full Version : Кола-маска проблем!



Neustoimi
06-19-2008, 14:06
Имам проблем относно кола маска лепилото.Значи купих си кола-маска на лентички за да си обезкосмя краката от коляното нагоре , по принцип си ги епилирам ама ся ме домързя и викам аре нагоре за по-бързо с кола маска [ до сега никога не съм си правил кола-маска ] ии нали купих си 5 лентички кола маска , прибрах се лепнах си лентичките и си свърших работата , ама остана лепилот от кола маската по мене и сега неможе да се махне , ще кажиш че е Ц200 .. пробвах да се измия с
1 вода
2 вода и сапун
3 да го търкам
4 сода бикарбонат
5 да го избърша с кърпички [кърпичките полепнаха по мене ;[[ ]

Моля някой ако знае някъкъв начин да се оттърва от лепилото да каже...

BAD_KID
06-19-2008, 14:23
Zdravei az znam ot opit che stava taka ako teq lentichki sa se razmeknali ot slunceto ta da ne ti pulnqglavata s gluposti poveche sys olio se maha znachi sipvash na pyrche ili pamuk i nanasqsh tam kadeto e tva i se maha 100% sigorno znam ot opit :) dano i pri teb proraboti

P.S. Izvinqvam se za latinicata obache v uchilishte nqma kirilizator.

olive_oil
06-19-2008, 14:23
с парцалче с олио. ако го търкаш с вода само ще разраниш кожата си още повече

Neustoimi
06-19-2008, 14:45
Мерси много и на двамата :smt058 ! много ви благодаря :smt006 .Стана с олио , нямате си напредстава колко съм ви благодарен :grin:

olive_oil
06-19-2008, 19:29
Мерси много и на двамата :smt058 ! много ви благодаря :smt006 .Стана с олио , нямате си напредстава колко съм ви благодарен :grin:
;)