PDA

View Full Version : Незнам вече..



YellowCarD
06-19-2008, 14:20
Няколко месеца вече ходя с едно момиче и наистина много значи за мен,но просто тя не спира да ми мрънка за нещо.Обожавам я знам че тя е момичето за мен обичам си я много,ама все ще намери нещо да се заяде.Вика ми все нямаш време за мене .. а у.. а това не е така просто сега свършваме даскало и хода по редовно на даскало там гледам да ме изпитват .. и после кафета а у приятели .. и аз я викам с мен ама тя .. като неиска.Днеска и викам айде ела с мене тя "НЕ" еми като е не да не ми се сърди.Разправя ми защо все е трябвало да бъдем с приятели а не само двамата,защо все трябвало това онова .. ами аз и казах днеска да дойде към нас да се видим тя разправя аа да за колко за 1 час най-много .. Еми колкото толкова трябва да хода на тренировки аз какво да направя!! Не спира да ми се сърди за нещо,а като и кажа искаш ли малко почивка тя изпада в някакви истерии направоо ме подлудява почва да ми крещи,че съм искал да я остава,че не съм я обичал ии т.н.. Вече се побърках и нямам представа какво да правя.. ;( ;(

SunShinePearl
06-19-2008, 14:36
spored men izob6to ne si otivate,neiskam da provalqm nadejdite ti no spored men si s neq ne po lubov,a pprosto si sviknal,nikoi ne bi izdarjal na takav tormoz,ima6e edna podobna tema i tam napisah qvno ve4e q nqma trapkata i pojara e zagasnal-tuk absolutno sa6toto vaji.Qvno momi4eto ne razbira 4e trqbva da s epravqt komprosmisi,kolkoto i da e tejko mislq 4e takava vrazka nqma bade6te

PePeLePew
06-19-2008, 14:49
или се примеряваш със сегашното полужение и я оставяш да ти се качи на главата само за да сте заедно или си поговорете че за теб е важно да се виждаш с приятелите си и ако те обича и тя толкова силно не би трябвало да е проблем....

cinderella_gugutka
06-19-2008, 15:48
еми сиг те оби4а прекалено мн без да се опитва да те разбере.опитай се да и обясниш

NH3
06-19-2008, 15:53
психо диспансера и тва е за тая кифла само упокоителни ВЕНОЗНО !

ThinkerBell
06-19-2008, 16:07
Do kolkoto razbiram tq ne iska da izleze s teb i tvoite priqteli , a samo s teb, znachi trqbva da i otdelish malko vreme .. I kat si i kazal da doide u vas tq moje da si pomisli che go pravish samo i samo za da zamlchi i da otbiesh nomera. Nqkoi momicheta naistina moje da istalkuvat dumata "pochivka" kato razdqla i che tq veche ti e omraznala .
Spored men e hubavo da si poghovorite dobre za teq neshta za da moje da se razbirate bez , kafgi..

scanadal
06-19-2008, 16:08
Еми може пък така да иска да поддържа тръпката между вас.Всякви ги има.Иначе недей да я оставяш всеки път да ти се качва на главата,колкото и нацупена и сърдита да е след това.Показвай,че все пак си МЪЖ,а не безхарактерен лигльо.
А дааа,и след всеки скандал може да правите секс =;

YellowCarD
06-19-2008, 16:28
Обичам я неискам да я оставям просто толкова време все с нея пък и сега ддз лятото дойде и само дискотеки а у пък тя по-малка и не я пускат и защото 1 -2 пъти се случи да имах някакви смучки по врата от друга нали ии малко се скарахме и тя сега си мисли че все и изневерявам което не е така то просто се случи преди.. и защо съм имал парола на телефона искала да види .. откъде накъде ще ми рови в телефона.. а бе направо е толкова ревнива .. а това е че тя е много хубава ии супер мн момчета и тичат по гъза тя се заби с най-големия тъпанар и женкар и сега се оплаква .. няма угодия ..

niquetamere
06-19-2008, 17:11
а у , а у ..

Mementomori
06-19-2008, 17:17
Явно не й обръщаш достатъчно внимание,изневерил си й-какво очакваш тогава?

MaLkaTa_LaDy
06-19-2008, 17:21
Хах, аз съм на мнение, че просто прекалено много те харесва и не иска да те изгуби. Казвам ти го, защото аз съм така в момента, е не чак толкова ревнива де, просто нещо все не ми е на ред и се чувствам гузно... Момичето или е песимист, или и аз не знам... Трява да и обръщаш повече внимание... Не че е лесно да се угоди на жените де. (момичетата)

MonSitY
06-19-2008, 17:23
трябва да поговорите и да се разберете един друг.тя да разбере че неможе да си с нея цял ден и че трябва да завършиш добре да поддържаш форма а и приятелите ти са важни както за нея са нейните....
ти трябва да разбереш че макар разликата между годините ви да е малка тя иска да си с нея постоянно и да и казваш че я обичаш дори и да не така.и все пак отдели 2-3 часа за нея за да не мрънка :)

YellowCarD
06-19-2008, 17:42
Ami qvno ne i obru6tam dostatu4no vnimanie neznam.. prosto ne e za6toto ne q obi4am ama tq ne go razbira.. glupavo momi4e.. i sega puk iskala da raboti otkude na kude 6e rabotai .. kak .. pff az i vikam molq te nedei .. 6oto priqtelite 6e mi se smeqt kfo e tfa az 6ehoda s momi4e deto raboti.. ako tolkoz i trqbvat pari 6e i dam.. tq vika ne bilo zaradi parite isakala da e samostoqtelna.. ;( napravo bela na glavata e tfa momi4e .. a puk i sega idva lqtoto ii o6te pove4e momi4eta a y.. i se 4udeh dali ne e po dobre da q ostavq .. samo za izvesno vreme da buda s drugi da ne q naranqvam taka ?

housy
06-19-2008, 17:47
Бе незнам братле , мисля , че да я оставиш за малко не е много добра идея....Вярно , че е доста твърдоглава(с извинение) съдейки по думите ти , но такива са момичетата .... :o Или й кажи , че искаш да промени отношението си и всичко или късай с нея..Незнам , твой избор!