PDA

View Full Version : Алое срещу белези



alxx
06-19-2008, 14:33
Имам белег от операция точно вурху коляното,който се разшири когато ми махат конците :cry: и от тогава казах край на късите полички и панталонки... даже на море не ми се ходи :/
И така преди месец два майка е взела някакъв гел от алое за брат ми който така ли иначе не му помогна... след като видях,че пише,че възстановява кожата го пробвах първо вурху луничките ( които напълно изчезнаха ) а се га го мажа върху белега,забелязах че бавно бавно има ефект и белегът си отива и кожата се възстановява :grin: :grin: :grin:

Гелът е на марката "Krauterhof" струва 2,90,може да го намерите в дрогериите.....

JustBecko
06-19-2008, 15:13
Ааа, ще пробвам дано да стане! :grin:



Луничките не ги барам, последния път сестра ми щеше да ме изсели като се опитах да ги махна :D


Незнайно защо всички казват, че там ми е чара... :lol:

Liar
06-19-2008, 18:12
Благодаря ти много,имам белег,който трябва да се махне :) А иначе какво е предназначението на този гел?До колкото разбирам не е за белези?

RaI4etO
06-19-2008, 18:15
и аз благодаря . задължително ще го изпробвам....имам един доста гаден белег за махане...........

sodomicdream
06-19-2008, 18:21
мм едно въпросче - след като помага за белези, дали ще помогне и за стриите?
Този метод, който аз използвам е необходима поне година, а аз толкова ако ртябва да чакам, ще издивея :?

alxx
06-19-2008, 19:29
незнам дали ще помогне за стриите :neutral: но щом пише че е и фитнес гел може би помага когато е съчитано със спорт...

alxx
06-19-2008, 19:34
Благодаря ти много,имам белег,който трябва да се махне :) А иначе какво е предназначението на този гел?До колкото разбирам не е за белези?

Предназначението на гела е :
1.стимулира растежа на нови клетки
2.за лечението на всякакъв тип кожни заболявания,рани и изгарания(слънчеви и след слънчеви увреждания)
3.за кафяви/старчески петна
4.Фитнес гел

Liar
06-20-2008, 07:32
Благодяря ти мн :-)

adizitk1
06-20-2008, 10:14
Мн мс,имам един белег на лицето и дано тва да помогне. :)

alxx
06-20-2008, 14:48
моля, дано да помогне
Днес също бях в тази дрогерия с леля,която си купи гел от ший,който е специално за белези и петна по лицето и тялото ... може да го пробваш и него :)

alxx
06-20-2008, 14:51
мм едно въпросче - след като помага за белези, дали ще помогне и за стриите?
Този метод, който аз използвам е необходима поне година, а аз толкова ако ртябва да чакам, ще издивея :?

Има гел специално за стриите от ший и какаово масло приятелката ми си е купила вчера, но незнам нещо друго..

sodomicdream
06-20-2008, 15:42
Благодаря за информацията =)
Бтв аз не спирам да спортувам... и това помага също, но факт е, че искам малко по-скоро да се махнат гадовете :o . Вече половин година се боря с тях.. Пък ще видим де ;)

hilaryto
06-20-2008, 16:06
малко тъпо мое ви се стори ама не разбрах това кремче как се казва нещу не мога да го прочета :-D та ако мое да ми напишете на бг как се чете че като ида в дрогерията да знам ко да искам :o

Liar
06-20-2008, 16:28
Краутерхоф

hilaryto
06-20-2008, 16:30
Краутерхоф
миси мн :-)

barbie_94
06-20-2008, 16:42
Еми,честито :)

LipSoFAnAnGel
06-20-2008, 19:14
И аз мисля да го пробвам дано наистина има ефект :)

Liar
06-20-2008, 20:47
Краутерхоф
миси мн :-)
:-)

H8_mE
06-21-2008, 05:35
Благодаря ,че ни каза Alxx сега и аз ще го изпробвам,надявам се да ми помогне! :grin:

Sigrina
06-21-2008, 13:16
Имам белег от операция точно вурху коляното,който се разшири когато ми махат конците :cry: и от тогава казах край на късите полички и панталонки... даже на море не ми се ходи :/
И така преди месец два майка е взела някакъв гел от алое за брат ми който така ли иначе не му помогна... след като видях,че пише,че възстановява кожата го пробвах първо вурху луничките ( които напълно изчезнаха ) а се га го мажа върху белега,забелязах че бавно бавно има ефект и белегът си отива и кожата се възстановява :grin: :grin: :grin:

Гелът е на марката "Krauterhof" струва 2,90,може да го намерите в дрогериите.....


Днес си го купих и вече си намазах един белег веднъж, но не пише колко често трябва да се мажеш. Кажи ми ти, по колко пъти на ден се маза и колко време?
На мен белега ми е от края на март, бях с гипс на крака и го счупих и ми стана раничка и ми остана белег.малък е, но аз знам, че е там и искам мн да го махна! :(

alxx
06-21-2008, 13:25
Имам белег от операция точно вурху коляното,който се разшири когато ми махат конците :cry: и от тогава казах край на късите полички и панталонки... даже на море не ми се ходи :/
И така преди месец два майка е взела някакъв гел от алое за брат ми който така ли иначе не му помогна... след като видях,че пише,че възстановява кожата го пробвах първо вурху луничките ( които напълно изчезнаха ) а се га го мажа върху белега,забелязах че бавно бавно има ефект и белегът си отива и кожата се възстановява :grin: :grin: :grin:

Гелът е на марката "Krauterhof" струва 2,90,може да го намерите в дрогериите.....




Днес си го купих и вече си намазах един белег веднъж, но не пише колко често трябва да се мажеш. Кажи ми ти, по колко пъти на ден се маза и колко време?
На мен белега ми е от края на март, бях с гипс на крака и го счупих и ми стана раничка и ми остана белег.малък е, но аз знам, че е там и искам мн да го махна! :(



Ами аз се мажа веднъж дневно ( когато се събудя) и започнах да се мажа от седмица или две и има очебиещ ефект... но моята рана е от 5 години.. при теб може да ти действа по-бързо и по-ефикасно тъй като раната ти е нова и кожата едвам сега се възстановява... Дано да ти помогне :-) :-)

Sigrina
06-21-2008, 13:27
Ооо,дано дано дано :)))
Мерси мн!!!!!!!! :-)

06-21-2008, 18:08
ee mersii mackaa {} oshte utre otivam v aptekata..!! jiva i zdrava da si..i vse da ni kazvash takiva hubavi noviniii!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) BLAGODARNOSTI OT FORUMCITEE!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

CherryKisS
06-21-2008, 18:25
Страшно много ти благодаря! :-) И аз смятам да го пробвам.

monityY
06-21-2008, 18:38
Надявам се помага за белези от акне? :(

alxx
06-21-2008, 19:19
Надявам се помага за белези от акне? :(


Би трябва да помага не знам точно... братовчетка ми точно за това започна да го използва..

ivan_kostov10
01-11-2012, 16:31
Alxx bili pisala za da kajehs kakvo stana s tozi krem krauterhof? Smisyl da li ti mina belega i dali imash oshte lunichki.A da te pitam krema kolko vreme si go ispolzvala i kolko vreme se dyrji sled nanasqneto mu(obiknovenno as go dyrja 1,2 chasa i go izmivam.)As go pozlvah i efekta e vidim obache ve4e 1 sedmica go polzvam i nemoga da polucha efekta koito iskam(as iskam da premahna lunichkite si)za momenta te se isfetliha,no nz dali shte se mahnat.

r0si
01-11-2012, 17:34
Кирилица! И темата е доста старичка.. :)

ivan_kostov10
01-11-2012, 17:51
Ти ползвала ли си го този крем ?

asddasd
09-08-2015, 12:24
Добър ден! Виждам ,че темата не е актуална ,но бих искал да попитам нещо.След дълга употреба има ли ефект този крем или не?Освен това за този продукт ли става въпрос : https://shop.bionat.bg/bg/%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC/kr%C3%A4uterhof/%D0%B3%D0%B5%D0%BB-%D1%81-%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B5-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B0/
Ще се радвам ако ми помогнете!Благодаря предварително! :)