PDA

View Full Version : На къде отива светът? :shock:



n0Lcho
06-19-2008, 16:56
Абе аз ли съм тъпа или хората се се побъркали??

Пътувам си аз в 148 към един приятел, гледам си през прозореца...И по едно време като се огледах какво виждам :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
момичета с ееееееееей такива сланини,излизащи от късите им панталонки,под които въобще недискретно се подава изящният им целулит...погледнеш нагоре-те горките с мустаци и с косми под мищниците...
Огледах се аз пак и виждам друга групичка, но тоя път момчета...Едни такива нежнички,гладко обръснати,обезкосмени от горе до долу, с розови тенисчици и фешънски бели очила..от тях се носи аромат на няколко тона парфюм...
Огледах се пак и виждам някакви отвратителни мъже, пъъъълна противоположност на другите..космати,без блузи,миришещи на пот и с ееееей такива бирени шкембета.. /чакайте,че ми прилоша/
Пообиколих с поглед и се спрях на някакви момичета,сууупер безвкусно облечени /поне за мен/ - с червени панталонки,искрящо зелен топ,зелен лак,розова чанта и розови обувки + бели очила тип "мухата Цеце"...
ееее,получих шок и спрях да се оглеждам..

вече гледам хората и не мога да позная това насреща мъж или жена е..По дяволите, какво става със света??


П.С.: не казвам, че аз нямам недостатъци и че съм перфектна, но ма*ка му, поне се поддържам!!!

Puky
06-19-2008, 17:13
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Е ти ме уби ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ми хората се харесват така .. Ние какво да направим .. :lol: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Kassu
06-19-2008, 17:17
То и аз съм със 148, но не съм виждал такива драстични случеи О_О!
Най-кофти впечатление ми остави едно момиче дето беше с блузка, където уж да ти се вижда пъпа, а пък то ко - корема и стърчеше на 2 метра пред нея.. АХХА!!Х!ХСХААХА!.. :razz:

ViLeTo0o
06-19-2008, 17:22
ам съгласна съм с тебе, но само едно не проумявам как така както ги гледаш от прозореца и разбираш че са си сложили няколко тона парфюм .....

Deadlock
06-19-2008, 17:26
Много са плоски такива теми тип 'Вижте колко съм различен - възмущавам се от заблудените душици'. :)

Как така, докато си пътуваше и оглеждаше хората НАВЪН, успя да усетиш кой как мирише, не знам. Преувеличаваш, фантазираш си, не че не са налице въпросните типажи. Ама докато има и други хора, аз нямам против тъпите - колкото са по-зле околните, толкова по-добре за мен и моите хора. :-o

n0Lcho
06-19-2008, 17:27
ам съгласна съм с тебе, но само едно не проумявам как така както ги гледаш от прозореца и разбираш че са си сложили няколко тона парфюм .....

не от прозореца...бяха в автобуса!!!


Kassu,има ги всякакви,повярвай..просто не си ги олучил и по-дбре за теб де... 8-)

Puky, те хората се харесват така ок,ама кой ще плаща на околните после очния преглед...попринцип нямам нищо против тях,но това вече беше просто прекалено!!!!!

n0Lcho
06-19-2008, 17:30
Много са плоски такива теми тип 'Вижте колко съм различен - възмущавам се от заблудените душици'. :)

Как така, докато си пътуваше и оглеждаше хората НАВЪН, успя да усетиш кой как мирише, не знам. Преувеличаваш, фантазираш си, не че не са налице въпросните типажи. Ама докато има и други хора, аз нямам против тъпите - колкото са по-зле околните, толкова по-добре за мен и моите хора. :-o

Oк,може и такава да ти се струва темата,нямам нищо против,твое мнение...просто споделих какво видях В АВТОБУСА!!И това ме..отврати меко казано...

ViLeTo0o
06-19-2008, 17:31
ам да така по става, не съм те разбрала :) :) :) радвам се че вече не използвам градския транспорт, защото определено е неприятна гледката и най - вече миризмата .... :) не че по улицата ги няма ....

Kassu
06-19-2008, 17:31
Оф моля ви прочетете й поста преди да се обаждате, още в началото е написала, че е гледала през прозореца и после се е огледала В автобуса - тя е била вътре!

"И по едно време като се огледах какво виждам" :-o

:oops:

n0Lcho
06-19-2008, 17:34
Мерси, Kassu =]

ioancheto
06-19-2008, 17:36
:grin: :grin: :grin: Evala...!! Ama nqma kvo da napravim..Takav stava sveta ...idva mu kraq i horata otka4at :D :D :grin: :grin: :grin:

Deadlock
06-19-2008, 17:36
Не че аз успявам, седейки на едно място в автобус, в който се долавят най-разнообразни миризми, насъбирали се цял ден, да определя точно кой на какво мирише, ама както и да е, стига съм издребнявала (:
Съжалявам, Кукла на конци, че не разбрах къде си гледала. :)
Много хубав ник имаш, дали той има нещо общо с това, което става със света?

OtherDimension
06-19-2008, 17:39
коя си ти, бе?!
кой знае, сигурно на човек не приличаш....

n0Lcho
06-19-2008, 17:41
Не че аз успявам, седейки на едно място в автобус, в който се долавят най-разнообразни миризми, насъбирали се цял ден, да определя точно кой на какво мирише, ама както и да е, стига съм издребнявала (:
Съжалявам, Кукла на конци, че не разбрах къде си гледала. :)
Много хубав ник имаш, дали той има нещо общо с това, което става със света?

едва ли никът ми има тооолкова голямо значение.... :)


OtherDimension, човек съм,мога да те успокоя... :)

Alcohooligan
06-19-2008, 17:42
коя си ти, бе?!
кой знае, сигурно на човек не приличаш....

и аз тва щех да напиша, ама викам да не се разстрои момичето... :D

n0Lcho
06-19-2008, 17:46
коя си ти, бе?!
кой знае, сигурно на човек не приличаш....

и аз тва щех да напиша, ама викам да не се разстрои момичето... :D


:D Аз ако от такива неща се разстройвах...И все пак,мерси,че мислиш за състоянието ми :-D

Lunatic-
06-19-2008, 17:50
ебаси тъпите курви
цял ден оглеждат хората
и после пускат теми в ТИЙН-А
"НА КЪДЕ ОТИВА СВЕТЪТ ?"
на към путката на майка ти отива !

Romance
06-19-2008, 17:52
Айде и таз ся..Изказа възмущението си кво?!
Хората няма да се променят заради теб..

n0Lcho
06-19-2008, 17:58
Lunatic- най-малкото не ме познаваш,за да твърдиш, че съм "тъпа курва"!!!


ju**, аз не съм казала, че като постна една тема и хората ще се променят..нито пък искам да ги променям,всеки е такъв какъвто е,просто ме издразни факта,че..


какво съм тръгнала и аз да ви обяснявам...мнението си е ваше..

Lunatic-
06-19-2008, 18:00
ясна си ми...

Deadlock
06-19-2008, 18:01
едва ли никът ми има тооолкова голямо значение.... :)

Има значение, кукличке, има. :)

Jeuelle
06-19-2008, 18:02
Пак ли??????

remember_me
06-19-2008, 18:05
:D :D :D :D ironiq :lol: spoksi nqma da jivee6 dalgo. o6te mnogo takiva gledki 6te vidi6 koito 6te ti skasqt jivoteca na polovina : :lol:

Thoughtless
06-19-2008, 18:05
...

xXxScreamxXx
06-19-2008, 18:12
оооо само кат те слушам и ми се прииска да се издрайфамм...
абе бива ли такива хора да има :shock: :shock:
тфа от гнусно та по-гнусно :-& :-& :-s :-s :-s

NH3
06-19-2008, 18:22
тъпи сте каро задници бе ! лайнета

hottie
06-19-2008, 19:40
абе каквото и да си говорим има масово затлъстяване навсякъде - не само в България, но тук наистина е драстично. Някъде четох статистика, че сме на 4то място по затлъстяване в Европа. И интересното е, че не е пропорционално - ами главно паласки. Тези паласки ми бъркат в мозъка , когато ми се появи някакво наконтено момиченце с къса блузка. Мерси, но не ми се гледа подобна гледка...
Мак донълдс и KFC са претъпкани, форнети..боклуци навсякъде. Но такива са времената - такава храна ни се предлага и вече от нас зависи дали искаме да поддържаме форма или не.

shadow_
06-19-2008, 20:05
На къде отива светът?
nalqvo

Romance
06-19-2008, 22:02
Прегръщам ви! 8-)

n0Lcho
06-19-2008, 22:20
и аз :D 8-)

preichetoy
06-19-2008, 22:21
Няма по тъпа тема... Каккви сте 'нарцисчета'... пфф . и аз съм дебела, ама си ходя с 3/4 панталони (за непросветлените - до коляното) без да ми пука, (само че не съм със висящи сланини... сравнително стегната) каквото се вижда с тях се вижда и с дългите дънки или със смъкнатия панталон... Все тая. Това, че изглеждат по този начин в повечето случаи не зависи от тях. А това, което не допада на теб явно на тпх им харесва...

Canis_Dirus
06-19-2008, 22:28
Всеки ли трябва да пусне тема, за това, как изглеждат хората?
Ако е така - аз ще пусна на 17 август! запишете си!

Аман бе!

Аз съм най-зле от всичи!

Бръсна си краката, но имам космато бирено шкембе. Мириша на пот и имам кир по лицето, но си слаг фон дьо теб. Нося джапанки от левче и тениска Армани!

Айде у лево.
Аман от просто селски буци!

w0sh
06-19-2008, 22:38
Да видите какво става в 31 :shock:

BlackWings
06-19-2008, 22:49
Абе защо забелязвам Канис , че ходиш по темите , и обиждаш хората че са смешници , прости селски буци , злобари и незнам какви още... Въобще има ли нечие мнение което не си разкритикувал с главозамайващата си категоричност и огромна компетентност :)

Хора разни 8-) Всеки ще се оплаква от каквото иска - на един живота му е крив , друг не харесва гледката и миризмата в автобиса - нейсе.
Решило момичето да каже какво и е направило впечатление и айде - дузина професори и се качиха на главата да и четат лекции и да демонстрират авторитет ...

Lunatic-
06-19-2008, 22:55
Абе защо забелязвам Канис , че ходиш по темите , и обиждаш хората че са смешници , прости селски буци , злобари и незнам какви още... Въобще има ли нечие мнение което не си разкритикувал с главозамайващата си категоричност и огромна компетентност :)

Хора разни 8-) Всеки ще се оплаква от каквото иска - на един живота му е крив , друг не харесва гледката и миризмата в автобиса - нейсе.
Решило момичето да каже какво и е направило впечатление и айде - дузина професори и се качиха на главата да и четат лекции и да демонстрират авторитет ...
тихо зле

BlackWings
06-19-2008, 23:08
Абе защо забелязвам Канис , че ходиш по темите , и обиждаш хората че са смешници , прости селски буци , злобари и незнам какви още... Въобще има ли нечие мнение което не си разкритикувал с главозамайващата си категоричност и огромна компетентност :)

Хора разни 8-) Всеки ще се оплаква от каквото иска - на един живота му е крив , друг не харесва гледката и миризмата в автобиса - нейсе.
Решило момичето да каже какво и е направило впечатление и айде - дузина професори и се качиха на главата да и четат лекции и да демонстрират авторитет ...
тихо зле
да бе , и ти си ми ясен.

TheNewReligion
06-20-2008, 00:33
абе каквото и да си говорим има масово затлъстяване навсякъде - не само в България, но тук наистина е драстично. Някъде четох статистика, че сме на 4то място по затлъстяване в Европа. И интересното е, че не е пропорционално - ами главно паласки. Тези паласки ми бъркат в мозъка , когато ми се появи някакво наконтено момиченце с къса блузка. Мерси, но не ми се гледа подобна гледка...
Мак донълдс и KFC са претъпкани, форнети..боклуци навсякъде. Но такива са времената - такава храна ни се предлага и вече от нас зависи дали искаме да поддържаме форма или не.
Така е . Аз "Мак Доналдс" не съм пипвала от близо 4 месеца , въпреки , че ежедневно моята приятелка ме влачи там , но само като си помисля за филма "Супър сайз ми" загубвам всякакъв апетит ! :? :? :?
А по самата тема : всеки се облича както намери за добре и на никого не му пука дали на околните им харесва или не . И мен ме дразнят момичетата с големите цаки и нацупени физиономии , намазани с фон дьо тен , но да ти кажа честно "слабо ме интересува" (както казва Лунатика) кой на какъв се прави . Нали важното е аз да съм себе си и да "оцелявам" в този потоп от цаки , клинчета , селски шарки и странни цветови комбинации ! 8-)

06-20-2008, 07:09
Всички ви миришат в тоя градски транспорт. Ебаси лиглите сте всичките.
Май в днешно време, трябва да си носиш химичния завод в джоба?
Сри, ама представете си някой е ходил да играе футбол/баскетбол/тренира нещо, прибира се и к'во, няма да ходи половината град пеша, само да не ви нарани обонянието, свикнало да душка само разни смесени химкали? А и при 40 градуса навън, е нормално човек да се изпоти , човешко е ебаси, или о забравих вие сте нечовеци и не се потите. Предпочитам, да седя в автобуса до някой който смърди на пот, отколкото на някой който смърди на 20 парфюма. Возя се всеки ден поне по 2 пъти вече 3 години и съм седял и до 2те крайности, до втората => аромата е много по тежък и не издържащ се.

Canis_Dirus
06-20-2008, 07:28
Абе защо забелязвам Канис , че ходиш по темите , и обиждаш хората че са смешници , прости селски буци , злобари и незнам какви още... Въобще има ли нечие мнение което не си разкритикувал с главозамайващата си категоричност и огромна компетентност :)

Хора разни 8-) Всеки ще се оплаква от каквото иска - на един живота му е крив , друг не харесва гледката и миризмата в автобиса - нейсе.
Решило момичето да каже какво и е направило впечатление и айде - дузина професори и се качиха на главата да и четат лекции и да демонстрират авторитет ...
Прости са, понеже пускат една и съща тема 100 пъти!

Като са толкова на зор - да пишат на адрес pop@armenia.com
или в нов раздел със същото име.

Както са казали хората "Всеки елементарен глупак може да мърмори и критикува. И повечето го правят. Малцина могат да предложат решение на проблема!"


П.П. Ти самата обикаляш темите и търсиш моите мнения, за да се заядеш. При теб е още по-зле положението, защото е персонално.

zvezdichkaaa
06-20-2008, 07:31
Абе айде каквото и да си говорим,смешно е.С изкачащи сланинки,безвкусно облечени,напръскани с някой гаден парфюм,разчорлени...иуу.И,ка то гледам розовото вече са го превзели мъжете,като цвят.Момиченцата ще трябва да си търсят нов...

hottie
06-20-2008, 09:23
Абе българките може и да се водят за едни от най-красивите ама се обличат най-безвкусно според мен. Смятат, че е модерно да ходиш с очила като на мухата цеца, нацупена физиономия,изпъкнали устни, тесни дънки със злато, златни обеци, високи кичозни обувки и да им се показва задника от дънките, но това си просташко.Не и модерно. Да отидад до Милано или Париж да видим как ще се чувстват щом толкова много искат да са в крак с модата :D

zvezdichkaaa
06-20-2008, 10:05
the_hottie съгласна съм понякога дрехите,който носят някои момичета са изключително грозни.

BlackWings
06-20-2008, 12:02
Канис хич не е персонално , просто така ми се стори и го казах, а ти всичко приемаш като заяждане.:) Въобще не ми е зор да ходя да търся твои мнения , че да ги коментирам. Не си чак толко специален.

Съгласна съм иначе , че не трябва да се пуска една и съща тема по 1000001 пъти с различни заглавия. Пълни се форума с простотии и еднообразни неща.

По темата ще кажа , че и аз съм попадала в такива обстоятелства , но си казвам че то все пак повечето хора не са виновни че не са най хубавата гледка. И да се възмущавам и да не се , повечето си се обличат все едно на джипси парти ще ходят - но ми е все едно. Гледам си в моята паничка.

Loshotia
06-20-2008, 12:19
И на мен ми писна от едни и същи теми. Всеки се възмущава от нещо, никой не казва как трябва да изглежда според него добре облеченият човек или да сложи поне една своя снимка. И аз не харесвам много неща, но като не мога да ги променя, не им обръщам внимание. А и по повод поста на авторката за дебеланите с късите панталони: ти какво искаш- с дълги черни панталони на 40градуса жега ли?

Deliverance
06-20-2008, 12:26
retgg

VerryBerry
06-20-2008, 13:06
Май ми се струва,че мааалко преувеличаваш ;)

gothic_angel
06-20-2008, 13:16
:lol:

LadyCarameL
06-20-2008, 14:43
Ох,горкичките.Да отида да ги поддържам външния им вид и да ги обличам "съгласно модата" ?

Lunatic-
06-20-2008, 17:04
Абе защо забелязвам Канис , че ходиш по темите , и обиждаш хората че са смешници , прости селски буци , злобари и незнам какви още... Въобще има ли нечие мнение което не си разкритикувал с главозамайващата си категоричност и огромна компетентност :)

Хора разни 8-) Всеки ще се оплаква от каквото иска - на един живота му е крив , друг не харесва гледката и миризмата в автобиса - нейсе.
Решило момичето да каже какво и е направило впечатление и айде - дузина професори и се качиха на главата да и четат лекции и да демонстрират авторитет ...
тихо зле
да бе , и ти си ми ясен.
и на мен майка ти

fall_out_girl
06-22-2008, 08:54
Леле хора вижте просто на къде отива света..Към разруха :-D Дайте да направим нещо за тези млади хора...Горкото момиче,от рейса усеща миризмата на пот,а представете си ако вървите до тях...Ще ви трябва противогаз :-D :-D На къде отива света :D Възмутена съм :-D :D :-D

jony
06-22-2008, 11:50
Аре па вие к'во я разкритикувахте веднага, че е решила да изкаже мнение. И аз се дразна на тия с големите очила, фейсове тип "ема ма цунеш" и коси тип "гръмнал бойлер в тръстика", а като видя некое момче с розова тениска, руса или на кичури коса и некъв мазен гел и на мен ми се иска да му размажа физиономията. Факт е обаче, че изобщо няма смисъл да се занимавам с тия деградирали кретени и е по-добре да си гледам кефа. 8)

MidnightCreep
06-22-2008, 12:37
Защо не ги преби направо? :lol:
Харесва им,ти не движиш така,нали?Пий липов чай за нервите.
Съжденията за ресторанти,паласки и дрехи са излишни.

Vancho_Vanchoviq
06-22-2008, 19:25
секи сам избира къв да бъде

_donna_
06-22-2008, 20:56
Става тва,че сини дънки,тениска и гуменки са под нивото на повечето хора .. (:

Alcohooligan
06-22-2008, 21:20
еми гуменки от 6 лева е норамално да са ми под нивото.

SuNsEt
06-22-2008, 21:39
Оф,абеее...и ти си ми много интересна...И кво като се обличат така???И какво като пишеш тема в сайта?Ще ги накараш да се обличат по-нормално?Нали знаеш,че не можеш да направиш нищо по въпроса??Тогава е глупаво да се оплакваш от нещо,което не те засяга.

Canis_Dirus
06-22-2008, 21:50
еми гуменки от 6 лева е норамално да са ми под нивото.
Абе бг кежълс са леко смешни, като заговорят за ниво. Че не можело да носят дизел и енергджи и тн. а се "кипрят" с ментета на пол и шарк за лева, което е сто пъти по-смешно от гуменки за 6.

_donna_
06-22-2008, 22:03
еми гуменки от 6 лева е норамално да са ми под нивото.

Мойте са от 9лв.
А и са най-удобното нещо на света.
Не знам на теб КОЕ ТОЧНО ти е под нивото?
И кво изобщо означава НИВО и кви са тия гейщини .. :grin:

Saymon90
06-23-2008, 03:44
Мойте са от 9лв.
А и са най-удобното нещо на света.
Не знам на теб КОЕ ТОЧНО ти е под нивото?
И кво изобщо означава НИВО и кви са тия гейщини .. :grin:

Моите пък са 12 - аз съм ти над нивото! :-P

Romance
06-23-2008, 14:50
Мойте са 8..аз съм в тинята :(

Decu
06-23-2008, 15:02
Моите са за 14! Хус дъ бос нау? :lol:

Qnchety
06-23-2008, 22:46
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Е ти ме уби ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ми хората се харесват така .. Ние какво да направим .. :lol: 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

+1 :? И се пак ми става лошо кат видя момичета, които не се поддържат :? . Някои пък на 15-16 години кфо ше и стане ако поспортуват малко да свалят няколко килца... :? :? :?

DisciplineAndOrder
06-23-2008, 22:57
Моите са за 14! Хус дъ бос нау? :lol:

аз,шото моите са 14 и 90 8)

Romance
06-24-2008, 11:59
Моите са за 14! Хус дъ бос нау? :lol:

аз,шото моите са 14 и 90 8)
Ама имам и от 1*0 8) а кой е сега 8-)

Decu
06-24-2008, 12:08
Моите са за 14! Хус дъ бос нау? :lol:

аз,шото моите са 14 и 90 8)
Ама имам и от 1*0 8) а кой е сега 8-)

Ние говорим за евтините бе. :D

Мимо, твоите не са червени, така че не става! :Д
А даже и да са, прецакала си се с 90 стотинки!