PDA

View Full Version : Филми от Детството



F4e_stz
06-19-2008, 18:11
Vijdam 4e ima mnogo temi po forumite no neka napravim edna koqto da kombinira vsi4ko v edno.Mnogo mi lipsvat filmite ot detstvoto mi no nqma i ot kyde da gi drupna.Ako nqkoi znae kade moga da namerq takiva film4eta pls da pi6e a ina4e neka vsi4ki da si kajem lubimite film4eta.Moite bqha mnogo ... se6tam se za mnogo film4eta koito gi davaha po BTV no vyv vremeto na Fox Life no ne se se6tam imena...Alf...Semeistvo Flinstoun... i po BNT davana mnogo qki film4eta...a i ima4e decko na 101 dalmatici i nego mn go obi4ah.i Posledno mnogo molq nqkoi ako znae ot kyde moga da si drypna Milion i 1 jelaniq ... mn se drazneh samo 4e go davaha 2-pyti v godinata... i kaka Lara mnogo q obi4ah i sega mno iskam pak da go drypna da se vyrna v tezi godini :)

miloto_girl_4e
06-19-2008, 18:35
Къде мии сааа детскиии книжкии... :grin: :grin:
Хехех, сладурска темичка, браво :)
Нека се въъъъъъърнем назад във времето и да си спомним безгрижното детство, което бе изпълнено с готини моменти и забавни филмчета... :)
Аз обичах по Нова Телевизия имаше едни късометражни филмчета с една мишка, която все правеше някакви номера на хората, беше забавно :)
Харесвах още Малкото Пони, Гумените Мечета(ако не бъркам нещо името), обичах и приказките на Братя Грим ... Светулковците :D
Аммм.. какво друго обичах.. нещо спомените ми не са налице в момента.. :)
Иначе би трябвало из интернет да ги има тези филмчета, не знам, честно казано никога не съм ги търсила, предпочитам да останат в спомените ми, да не вземе да изгледам нещо наново и да ми се стори тъпо и безмислено и да ми отиде на кино хубавият спомен :)

Jamalska
06-19-2008, 21:32
Доли дъ диърест:)
и имаше едно филмче с някфо поколение деца,дето с поглед караха възрастните да се самоубиват.ама само момичетата бяха лоши:)

Devilsplaymate
06-19-2008, 21:37
"Храбрият малък тостер", "Лейди и Скитника", "Rock-a-Doodle", "Мечът в камъка", "Красавицата и Звяра" и много, много други :).

kofa_s_voda
06-20-2008, 19:03
Мии как да го кажа - както като малка така и в момента обожавам да гледам детски филмчета особено Попай моряка,Астерикс и Обеликс,Скуби Ду и всякакви другии ... :D :grin: :D :grin:
И по БНТ даваха за лека нощ Банани с пижами....е умирах си за тва филмче :grin: :grin:

RaI4etO
06-20-2008, 19:19
"банани с пижами " "плодчетата" различни приказки най много ми харесваше да гледам "Спасители на плажа" макар че не е детско

gabi_94
06-20-2008, 19:48
Еми банани с пижами, плодчетата - бнт, принцеса сиси, семейство защо, защо, телетъбис - бтв, малкото пони - нова. И други филмчета също, но тези ми бяха любими. Най-великото филмче беше принцеса сиси поне за мен. Даваха я от 8 сутринта събота и неделя по бтв като бях 1,2 клас. После пък почваше телетъбис. Банани с пижами също е едно от най-яките филмчета.Обожавах и него, както и педя човек лакът брада.

lubovnicata_na_gangstera
06-22-2008, 14:53
дамм ии Улица Сезам :grin: помня и много филмчета по cartoon network искам да се върне детството

FunkyFresh
06-23-2008, 14:04
Ау като чуех оная песничка "Малкото пони вятъра гони.." изтрелвах се за секунди пред телевизора 8-) Ех хубаво си беше :-D

F4e_stz
07-14-2008, 14:59
adski mn iskam da si izteglq ot nqkyde milion i edno jelaniq pls pi6ete dali nqkyde go ima ;]

volleYgirl
07-15-2008, 09:39
Банани с Пижами :grin: Досиетата Х :booooomb: Том и Джери :-P