PDA

View Full Version : Към момчетата - желаният подарък ???



secretdream
06-19-2008, 17:38
Знам! И съжалявам,че това е една от многото на тази тематика създадена тема,но нека тук,момчетата дадат своите мнение относно подаръците. Какви подаръци бихте желали да получите ? На какво бихте се зарадвали?

Скоро имам именник. Мъж е,на 26. Освен това,се връща от далече и не се бяхме виждали доста време. Така че,поводи - много.
Искам да му подаря нещо,хем да го има за спомен,хем да го изненадам и уважа.
Имам известни идеи,но ми се ще да чуя мъжкото мнение за това,което би ги зарадвало.

Алкохол и секс - не важат за отговор :D То е ясно!
Друго,моля!

Какви подаръци от половинките ви,са ви впечатлили най-много?

secretdream
06-19-2008, 17:44
А,да - още нещо - моят човек е неземно щастлив,защото след няколко месечна невъзможнст да си кара колата,сега си я взима чисто нова от сервиза.
Та подаръкът може да е свързан нещо с това. Някакви предложения за нещо за колата ? Мъже? Момчета? Идеи?

Nen0RmalniK
06-19-2008, 17:55
raskaji ne6to pove4e za nego,primerno obi4a li da hodi na fitnes,pada li si po sastezatelni koli,hardware.. izob6to kakvo mu e hobite ili kakvo nai mnogo obi4a da pravi.. i sa6to do kakvi pari stava vapros.pu6a4 li e?

secretdream
06-19-2008, 18:02
Плуване :) Ходи по състезания,а и това работи (лятото). Сега се прибира за малко от морето и може би искам да съчетая нещата по някакъв начин,хем свързано с празника му,хем с връщането му или подаръкът, ако е практичен,да намери евентуално приложение по-късно именно на морето.
Риболов,коли,екстремист човек.. но си има всичко,от което има нужда.
Не е пушач,не използва компютри (няма време,а и няма собствен) . Чувство за хумор има до небесата. Повече разчита на изненадата,отколкото на подарък,но все пак..

Предложение за някакъв аксесоар за колата? Идея си нямам..

До 100 лв.

NH3
06-19-2008, 18:47
торба амфет !

summergir1
06-20-2008, 17:47
торба амфет !
:grin:

secretdream
06-23-2008, 12:55
Някакъв нормален отговор мога ли да очаквам изобщо???

jony
06-23-2008, 13:01
Аз примерно много си падам по оръжия и съм си надупчил стената в нас, за да си окачвам мечовете :D .
Щом си пада по риболов, може да му подариш един харпун примерно.
Готин аксесоар би бил. Пък и може много ефектно да го вържеш с картичката. "Ако някой те изпревари..." (Нали е състезател)
За колата... CD ако няма може да му вземеш...
Или няк'ви яки колконки примерно, ама пак ако няма.

Christ
06-25-2008, 00:43
Някакъв нормален отговор мога ли да очаквам изобщо??? Купи му въздушен филтър K&N. Добавят до 3 коня... бул. Черни Връх 67 :-D